Felváltva punciba spriccelős mókához keresek párt. Tisztaság, igényesség , diszkréció alap...

Sziasztok! Ápolt, sportos, egészséges pasiként perverz nőket keresek. Pisiszex témában elsődlegesen, alárendeltség csak előny. Szintén magára igényes, higiénikus partnerem vagy partnereim keresem. Aki próbálta, vagy kíváncsi tudja, hogy nem olyan mint amilyennek a laikusok hiszik. Köszönöm!
Dugható feleséget keresek! Ha szereted nézni, ahogy basszák a nejed, keress bizalommal!
Sziasztok. 22 éves macis srac vagyok Nagyhegyesről. Ma estére keresem perverz,bevallalos macikedvelo partneremet. Irj ha erdekel a dolog.
Igényes nagymamát keresek aki kívánja még a szexet. Elhanyagolt anyukát magányos nőt keresek alkalmi kapcsolatra hosszú távon. Kor alkat nem számít.
Kecskemét-Solt. Nagyfarkú jópasit keresünk. Autód, vibered legyen! Vibered ird meg, csak ott válaszolunk. Fotós bemutatkozót kérünk, viszonzás csak ha tetszel. Ennek tudatában keress!
szexpartnert keresek a 8-kerből!!,....,hölgyek,párok,..,keress privátban!!,...,18-és-68,év között!!!
szexpartnert keresek a 8-kerből!!,....,hölgyek,párok,..,keress privátban!!
igen,..,nagyon izgalmas volna,mondjuk egy ilyen négyest ,vagy többest összehozni!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 01. 16. vasárnap 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 16. vasárnap 13:31
Törölt felhasználó (4620922)

Egy ilyen hölgyet vagy ilyen hölgytaggal rendelkező párt mi is szívesen megismernénk közelebbről

Egy ilyen hölgyet vagy ilyen hölgytaggal rendelkező párt mi is szívesen megismernénk közelebbről

pisisszex kedvelő nőt/nőket keresek
Fistinget kedvelő hölgyet keresek.

Szívesen maszíroznék hetero hölgyet vagy urat ,srácot !Laza jófej emberekkel ismerkedem!Csak olyan írjon aki el is tud jönni,helyem van Pestmegyében!Elérhetőséget írj!Igényes ápolt srác vagyok!Elérhetőséget írj!Budapestiekhez elmegyek ha kell!
Jan. 21-25 közti Ausztiai síeléshez keresek társat, költségekkel nem kell foglalkoznod. Elkötelezettség és kötöttség mentessen. Privátban keress, mindent megbeszélünk…
Szolnok környékén csaj, hölgy , pár? 40-es sportos vok.
Extrém bizarr perverz szexet keresek. Akár ma is!
Most hétvégére keresek Budapesten helyel rendelkező hölgyet vagy párt.49 éves vékony szálkás pasi vagyok.Ha van helyed szívesen meglátogatlak
Ma estere keresem macikedvelo kanos bikámat. Nagyhegyes vagyok megtalalhato. 22 éves macis srác vagyok. Irj ha erdekel a dolog.
Sziasztok, holnap délelőttre keresek Gödöllő környékén aki megtanít mindenre smile kezdő, mindenre nyitott 23 éves.