Hogyan vegyem rá a páromat a hármasra
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#256   2024. 02. 24. szombat 00:36
sweetmilfsex sweetmilfsex
Nálunk az első alkalom:
Előtte sokat beszéltünk róla, úgy láttam, izgatja a dolog. Innen egy sráccal megbeszéltünk egy találkát. Csak beszélgetés smile Találka, beszélgettünk, aztán a hirtelen kérdés tőlem: Szeretnéd, hogy most ketten megdugjunk? Nagy csend, elvörösödött és mondta, igen smile Onnan 2 percre volt a srác lakása, hatalmas nagy party volt. Ez kb 15 éve történt. Bele a mélyvízbe wink
#255   2024. 02. 24. szombat 00:06
Egyférj91 Egyférj91
Nálunk úgy kezdődött hogy a szende feleségemnek felhoztam a dolgot de ő rögtön azt mondta hogy nemmmm. ( 8,5 éve vagyunk együtt, és van egy 5 éves fiunk, ) Aztán engem csak nem hagyott nyugodni a gondolat úgyhogy szex közben mikor magától elkezdte szopni az ujjamat akkor rákérdeztem, akkor is nemet mondott de nem olyan erőteljesen mint a múltkor. Gondoltam berakok párcserés, és hármas szex videókat a neten és szex közben nézzük majd. Erre annyira benedvesedett ahogy közben ujjaztam hogy kérdeztem tőle szeretnéd ha ketten kefélnénk így és azt mondta hogy igen igen!!! Na nekem sem kellet több én rögtön megfogtam a témát és aztán 1 hétig erről beszéltünk, annyira hogy a szende feleségem szépen kezdett megnyílni felém és minden vágyát elmondta. Ez annyira jól esett nekem hogy azóta szinte teljesen átalakult a kettőnk kapcsolata! Sokkal nyíltabb tabuk és gátlások nélküli ami mondjuk meg sok férfi álma. (Sztem) Most ott tartunk hogy felregisztráltunk ide és keresgélünk közösen
#254   2024. 02. 23. péntek 10:13
parbaniek parbaniek
Nálunk is sokáig hasonló volt a helyzet. Aztán amikor sikerült egy olyan helyzetbe hozni a feleségem egy közeli ismerőssel. Fokozatosságot betartotta az ismerős és most már nyíltan hármasban űzzük az élvezeteket.
De a nejem sem menne most se idegennel ilyen kapcsolatba bele.
Próbálkozz egy helyzetet, szituációt kialakítani ha kíváncsi és van hajlandósága akkor valami pozitív fog történni .Ha meg nem, akkor tényleg nem érdemes úgymond kényszeríteni!
#253   2024. 02. 23. péntek 10:03
lanybsx lanybsx
ez így van erről írok én is smile
(Ez egy válasz Meztelen érintés üzenetére (2024. 02. 16. péntek 07:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 16. péntek 07:01
Minek rá venni, már a megközelítés is erőltetett, őszinteség nélkül semmiképp ,ha ez megvan, hozz létre olyan helyzetet, hogy megtörténhessen, a többi már megy magától ,ha nem, akkor illető valószínűleg nem szimpatikus, vagy a párod nem akar ilyet, akkor viszont felejtsd el ,mert rámehet a kapcsolatod.
#252   2024. 02. 23. péntek 10:02
lanybsx lanybsx
fórum címéhez - - - mondd el neki mit szeretnél, nincs benne nagy varázslat, őszinteség mindíg a legjobb, aztán ha benne van benne ha nincs nincs- nem kell ezt túlgondolni szerintem. Bármit szeretnék, a férjemnek mindíg elmondom,és megbeszéljük, ez a legjobb megoldás, de ez nálunk oda vissza működik.
#251   2024. 02. 20. kedd 05:46
Sensual78 Sensual78
Oszinteséggel nincs gond, bár mindent azért mégsem mondanék el ami a fejemben megfordul. De a párom tud a vagyaimról. Volt némi kockázat abban is, hogy elmondjam neki de jól vette. Öt nem izgatja, nem fantáziál ilyen témákról. Valahol érzem, hogy egy bizalmas, diszkrét, megbízható, szimpatikus emberrel nyitott lenne rá. De nem egy vadidegennel. Rávenni biztosan nem lehet. Inkább elérni hogy ő is érdeklődjön a téma iránt. Igen a szituációt ki kell alakítani, ezt én is így gondolom.
Többször felhoztam neki a témát de mindig ugyanazt kapom.
Viszont ha intim kettesben vmelyik szimpatikus barátunk benyita, szerintem meginvitalhatnánk a társasjátékba.
(Ez egy válasz Meztelen érintés üzenetére (2024. 02. 16. péntek 07:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 16. péntek 07:01
Minek rá venni, már a megközelítés is erőltetett, őszinteség nélkül semmiképp ,ha ez megvan, hozz létre olyan helyzetet, hogy megtörténhessen, a többi már megy magától ,ha nem, akkor illető valószínűleg nem szimpatikus, vagy a párod nem akar ilyet, akkor viszont felejtsd el ,mert rámehet a kapcsolatod.
#250   2024. 02. 16. péntek 07:01
Meztelen érintés Meztelen érintés
Minek rá venni, már a megközelítés is erőltetett, őszinteség nélkül semmiképp ,ha ez megvan, hozz létre olyan helyzetet, hogy megtörténhessen, a többi már megy magától ,ha nem, akkor illető valószínűleg nem szimpatikus, vagy a párod nem akar ilyet, akkor viszont felejtsd el ,mert rámehet a kapcsolatod.
#249   2024. 02. 14. szerda 21:24
MLparos MLparos
Én konkrétan egy nudi kempingbe este discojàban szólìtottam le egy normàlisnak tűnő fiút..Beszélgettünk,bemutattam a feleségem...aztàn buli utàn együtt iszogatàs...a fiúnak is bejött,aztàn együtt zuhanyzàs ,kis fogdosàssal, szopival...És màsnap màr ment minden magàtól..a fiú egyedül volt,nudizott..pàrkeresőn kizàrt..legjobb valamilyen buliba,totàl idegen fiúkkal..ha tetszenek egymàsnak..màr meg is súgom a fiúnak,hogy nyugodtan flörtöljön..
#248   2024. 01. 16. kedd 12:50
vazelinator vazelinator VIP Admin
.
#247   2020. 10. 29. csütörtök 06:40
kálmán68 kálmán68
Sziasztok!én egyszer rávettem a felesegemet hogy keressünk egy pasit!sokat kellett győzködnöm talán 2evet!végül megadta magát!én néztem egy oldalon foto alapjan o választott!végül vagy 50jelentkezo közül!randi megvolt be is jött neki a pasi!de egy kis csokolozas es egy kis simogatáson kívül semmi nem történt!de lehet hogy nem is baj!de jó volt látni hogy az én felesegem sincs fabol!mellesleg 34eve vagyunk hazasok!Ja a pasi kicsit -félénk volt!azóta is izgatja a fantáziámat!de parokkal jobban szeretunk lenni csere nelkul!de a noi bi az ok!
#246   2020. 10. 28. szerda 11:01
BaraTom1 BaraTom1
Vágy felkeltésnek nem rossz, de ha nincs meg a bizalom nem mer lépni csak vágy marad.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 26. hétfő 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4333522)
2020. 10. 26. hétfő 12:33
Pl mutass neki olyan jellegü videot- ujsagot stb, aztan majd latod hogy mutat-e erdeklödest, esetleg olyankor is mutathatsz neki valamit amikor picit (Feldobott ) allapotba van -))),
#245   2020. 10. 26. hétfő 12:33
X Törölt felhasználó (4333522)
Pl mutass neki olyan jellegü videot- ujsagot stb, aztan majd latod hogy mutat-e erdeklödest, esetleg olyankor is mutathatsz neki valamit amikor picit (Feldobott ) allapotba van -))),
(Ez egy válasz BaraTom1 üzenetére (2020. 10. 26. hétfő 12:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 26. hétfő 12:06
Nem kell rávenni semmire, az már kényszerítésnek, fondorlatnak számít. Ki kell hozni belőle a vágyat a hajlamot, ami a legtöbb nőben benne van. A megbízhatóság alap és sok-sok őszinte beszélgetés kell hozzá.
#244   2020. 10. 26. hétfő 12:06
BaraTom1 BaraTom1
Nem kell rávenni semmire, az már kényszerítésnek, fondorlatnak számít. Ki kell hozni belőle a vágyat a hajlamot, ami a legtöbb nőben benne van. A megbízhatóság alap és sok-sok őszinte beszélgetés kell hozzá.
#243   2020. 10. 25. vasárnap 22:35
papi71 papi71
Sok férfi eleve rosszul közelíti meg a történetet. Azt gondolják, a nagy cerka, kigyúrtság mindent kompenzál. Akinek az agyában is van valami, jól tudja, hogy egy Nőt először "fejben kell megdugni", utána nyílik a láb...
#242   2020. 10. 25. vasárnap 07:46
X Törölt felhasználó (4392602)
Ebben az esetben az 1-es volt... pardon1
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 25. vasárnap 07:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3869302)
2020. 10. 25. vasárnap 07:31
4: Elmondod neki a vágyaidat, a kedvedért megteszi és rájön, hogy ez egy izgalmas dolog.
Legalábbis nálunk így történt.
#241   2020. 10. 25. vasárnap 07:31
X Törölt felhasználó (3869302)
4: Elmondod neki a vágyaidat, a kedvedért megteszi és rájön, hogy ez egy izgalmas dolog.
Legalábbis nálunk így történt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 25. vasárnap 01:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4392602)
2020. 10. 25. vasárnap 01:38
Rá venni nem lehet. Sztem ->
1:Benne van a hajlam és kíváncsi. Akár többször is szeretné átélni.
2:Rettegésben él veled, és megprarancsolod neki, hogy így lesz és kész.
3:Sugar Daddy vagy és szimplán a pénzedért van veled vagyis mind1 mit csinálsz vele amíg fizeted az életét.
pardon1
#240   2020. 10. 25. vasárnap 01:38
X Törölt felhasználó (4392602)
Rá venni nem lehet. Sztem ->
1:Benne van a hajlam és kíváncsi. Akár többször is szeretné átélni.
2:Rettegésben él veled, és megprarancsolod neki, hogy így lesz és kész.
3:Sugar Daddy vagy és szimplán a pénzedért van veled vagyis mind1 mit csinálsz vele amíg fizeted az életét.
pardon1
#239   2020. 10. 23. péntek 17:19
X Törölt felhasználó (4217142)
Sokkal izgalmasabb egy szende feleséget rávenni a dologra,mint egy csapodár,az alkalmat kereső asszonykát.
Az enyém majd egy évig puhitottam, és hagytam hogy az ő döntése legyen hogy bele megy a dologba.
Persze a háttérből én szerveztem,csak ő azt hitte az ő csábereje hat a haveromra.
Természetesen kivánta a srác,de az én beleegyezésem nélkül nem kezdeményezett volna.
Na ez a kis plusz,hogy nem csak a férjét tudja felizgatni ,akkora önbizalmat adott a kedvesemnek ,hogy
megnyiltak a combjai...Nagyot szolt a dolog,de ehhez kellett,hogy már mindketten nagyon felfokozott
izgalmi állapotba voltak.
Ha mostanság bevonunk valakit hármasba,megvárom hogy a párom kezdeményezzen,és válasszon pasit
sokkal jobban élvezi a dolgot.
#238   2020. 10. 22. csütörtök 22:51
vukk101 vukk101
Ez is mint annyi minden másnál, embere válogatja. Nálunk a finom hangolódás és a türelem nyitotta meg a kapukat, pedig az elején a hölgytagunk elzárkózott szavaival. Viszont mikor sex közben szóbajött, a puncija teljesen őszinte volt buck
#237   2020. 07. 24. péntek 07:56
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nem minden felesèget lehet ràvenni erre. Szemben a fèrfiak altalànosan elfogadott csapodàrsàgàval szemben a tàrsadalom tulzottan negativan itèli meg a kicsapongo hölgyeket. Amig a kisfiuknak a kezèbe adjàk a kukijukat, addig a kislànyoknak a kezère csapnak ha a làbuk köze nyulnak.
Pedig szerintem akinek van fantàziàja, abban benne van a lehetösèg. Ugy gondolom azt kell felkelteni. A kivàncsisàgot. Elöször ki kell puhatolni min jàr az agya szex közben, miröl, kiröl fantàziàl. Azutàn tisztàba kell tenni, hogy fèltèkenysèg ki van zàrva, nyugodtan megnèzhet egy szàmàra kivànatos fèrfit. Megalapozni a bizalmat, hogy merjen elmondani akàrmit. Innen egyszerü, csak keresni kell az olyan alkalmakat, ami kisèrtèst jelent neki.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2019. 01. 27. vasárnap
Üzenetek: 256db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 24. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!