Hogyan vegyem rá a páromat a hármasra
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#216   2020. 07. 11. szombat 17:44
fazonpar fazonpar
Koszonom smile
(Ez egy válasz balu-999 üzenetére (2020. 07. 11. szombat 12:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 11. szombat 12:53
Nem tudom miért kell a hibát keresni másokban?
Fazonpár élményét át szeretné adni, de még szerintem Ő maga se dolgozta fel azt az estét. Gondolom nem csak pár mondatnyi élményt gyűjtött be. Várjuk ki amíg kedve lesz folytatni. wink
#215   2020. 07. 11. szombat 12:53
balu-999 balu-999
Nem tudom miért kell a hibát keresni másokban?
Fazonpár élményét át szeretné adni, de még szerintem Ő maga se dolgozta fel azt az estét. Gondolom nem csak pár mondatnyi élményt gyűjtött be. Várjuk ki amíg kedve lesz folytatni. wink
#214   2020. 07. 10. péntek 18:43
LeonKatja LeonKatja
A kronológiát előbb is használhattad volna, hogy ne az jöjjön le olvasáskor, hogy megnéztél még egy filmet wink
Nem bántalak, elhiszem, hogy megtörtént, én is találkoztam már ilyen résztvevőkkel...
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 10. péntek 16:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 10. péntek 16:48
Szia, nem, nem maradt ki smile sőt... Volt puncinyalas bőven smile írtam, hogy folyt köv smile a következő hosszabb írásomban erről is olvashattok
#213   2020. 07. 10. péntek 16:48
fazonpar fazonpar
Szia, nem, nem maradt ki smile sőt... Volt puncinyalas bőven smile írtam, hogy folyt köv smile a következő hosszabb írásomban erről is olvashattok
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2020. 07. 10. péntek 15:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 10. péntek 15:53
Hú, remélem csak a leírásból maradt ki a csajok kényeztetése, vígasztalj meg, hogy igaziból volt egy kis puncinyalás, cicisimi....is wink
#212   2020. 07. 10. péntek 16:21
X Törölt felhasználó (4264102)
igen, bizony
ez nekem is feltűnt...
de mivel ffi írta a beszámolót, biztos volt, csak véletlen maradt ki a leírásból...
engem anyukám úgy"tanított", hoogy első a nő kényeztetése, csak aztán a pasi kénye-kedve...
smile
hál istennek, egy ilyen pasival már összehozott a GG-n a véletlen, örök hála neki, annyiraaa figyelmes, kedves...
bár sok pasi ír(t)már, de még egy se közelítette meg Őt.
de a remény hal meg utoljára, hátha összejön még 1-2...
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2020. 07. 10. péntek 15:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 10. péntek 15:53
Hú, remélem csak a leírásból maradt ki a csajok kényeztetése, vígasztalj meg, hogy igaziból volt egy kis puncinyalás, cicisimi....is wink
#211   2020. 07. 10. péntek 15:53
LeonKatja LeonKatja
Hú, remélem csak a leírásból maradt ki a csajok kényeztetése, vígasztalj meg, hogy igaziból volt egy kis puncinyalás, cicisimi....is wink
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 09. csütörtök 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 09. csütörtök 19:30
Sziasztok. Hát akkor leirom röviden a tegnap estenket.ott kezdenem, hogy megerkeztek a vendégeink, Niki és Ádám. Mindketten nagyon csinosan oltoztek fel. (természetesen mi is megadtuk a módját). A két lány rövid, testhez simulos egyberuha, mi pedig ingben. Látszott, hogy mindenki sokat készült az estére. Eleinte kicsit kínos volt a helyzet, egesz másról beszélgettünk, de szikrazott a levegő. Ittunk néhányat, hogy oldjuk a feszültséget. Kb egy óra múlva kimentem ragyujtani, és Niki kijott utánam. Közömbös témákról beszélgettünk. Mikor visszamentunk, Ádám már a párom mellett ült, a keze pedig a combján pihent. Ez volt talán a kellő zöld jelzés, mert így én is Niki mellett foglaltam helyet. Úgy kalapalt a szívem, hogy majd kiugrott. Szép lassan indult be minden, ahogy fogyott a vodka. Már én is cirogattam Niki combját, ő is az enyémet. Ahogy figyeltem Ádámot, hogy mit csinál a párommal, elkezdett merevedni a farkam. Niki ezt ki is tapogatta és egy mosollyal nyugtázta. Ádám keze szépen lassan bekuszott a parom lábai közé. Némi matatas után megegyezte, hogy már elég nedves... Na akkor majd felrobbantam az izgalomtól. Én is benyultam Niki puncijahoz, és ugyancsak át volt azva a bugyija. Aztán meglepodtem a parom határozottságan, mert felállt, azt mondta Adamnak, hogy vedd le a nadragod.ele térdelt, és szopni kezdte az ágaskodó farkát. Nem volt tréfa a hír, tényleg méretes farka van. Sőt... Ilyet én még eloben nem láttam. Épp ezért kicsit feszengtem, mikor Niki is elem térdelt, és lehuzta a nadrágom. Tartottam tőle, hogy kapok valami megjegyzést. De nem. Teljesen természetesen, mintha a párja lennék, bekapta a farkam. Azt kell hogy mondjam, igencsak finoman szopott. Nem okozott gondot neki sem tövig bekapni. Egy pár percig még szopattuk őket, utana meztelenre vetkoztunk, és mindketten odaillesztettuk a farkunkat a lányok tocsogos puncijahoz. Mikor betoltam, teljesen elvarazsolt az érzés. Nagyon szűk kis puncika volt, úgy éreztem teljesen kitoltom.nem is értem hogy fér be Ádám vaskos farka ebbe a kis puncikaba. Viszont mikor Ádám tolta be a paromba, ott komoly sikolyok törtek elő. Látszott a parom telinteten, hogy ez most mas6, mint amit megszokott. Egyre fokozzuk a tempót, egyre vadabbul basztuk (ha szabad így fogalmazni) a két lányt. Hozzá kell tennem, hogy biztos ami biztos, bedobtam egy camagrat, hogy tuti legyek. És akkor jött a parom első orgazmusa. Hatalmasat élvezett, szinte sikitott ahogy az óriási farok kőkeményen baszta. Nagyon felizgultam, majdnem el is élveztem. Ki is húztam a farkam, és mondtam Nikinek, hogy szopjon le, mert mindjárt elelvezek. És akkor Niki megkert, hogy inkább a popsijat dugjam meg, mert azt nagyon szereti. Hát gyerekek... Erre nem mondhattam nemet. Egyrészt azért nem, mert a parom nem szereti popsiba, masreszt olyan segge van, hogy elajultam... Vastagon bekentem síkosítóval, majd óvatosan betoltam a popsijaba. Az valami Isteni volt... Nem is kellett sok, és óriásit élveztem a popsijaba. Folyt kov
#210   2020. 07. 10. péntek 13:19
X Törölt felhasználó (4356442)
szép...
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 09. csütörtök 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 09. csütörtök 19:30
Sziasztok. Hát akkor leirom röviden a tegnap estenket.ott kezdenem, hogy megerkeztek a vendégeink, Niki és Ádám. Mindketten nagyon csinosan oltoztek fel. (természetesen mi is megadtuk a módját). A két lány rövid, testhez simulos egyberuha, mi pedig ingben. Látszott, hogy mindenki sokat készült az estére. Eleinte kicsit kínos volt a helyzet, egesz másról beszélgettünk, de szikrazott a levegő. Ittunk néhányat, hogy oldjuk a feszültséget. Kb egy óra múlva kimentem ragyujtani, és Niki kijott utánam. Közömbös témákról beszélgettünk. Mikor visszamentunk, Ádám már a párom mellett ült, a keze pedig a combján pihent. Ez volt talán a kellő zöld jelzés, mert így én is Niki mellett foglaltam helyet. Úgy kalapalt a szívem, hogy majd kiugrott. Szép lassan indult be minden, ahogy fogyott a vodka. Már én is cirogattam Niki combját, ő is az enyémet. Ahogy figyeltem Ádámot, hogy mit csinál a párommal, elkezdett merevedni a farkam. Niki ezt ki is tapogatta és egy mosollyal nyugtázta. Ádám keze szépen lassan bekuszott a parom lábai közé. Némi matatas után megegyezte, hogy már elég nedves... Na akkor majd felrobbantam az izgalomtól. Én is benyultam Niki puncijahoz, és ugyancsak át volt azva a bugyija. Aztán meglepodtem a parom határozottságan, mert felállt, azt mondta Adamnak, hogy vedd le a nadragod.ele térdelt, és szopni kezdte az ágaskodó farkát. Nem volt tréfa a hír, tényleg méretes farka van. Sőt... Ilyet én még eloben nem láttam. Épp ezért kicsit feszengtem, mikor Niki is elem térdelt, és lehuzta a nadrágom. Tartottam tőle, hogy kapok valami megjegyzést. De nem. Teljesen természetesen, mintha a párja lennék, bekapta a farkam. Azt kell hogy mondjam, igencsak finoman szopott. Nem okozott gondot neki sem tövig bekapni. Egy pár percig még szopattuk őket, utana meztelenre vetkoztunk, és mindketten odaillesztettuk a farkunkat a lányok tocsogos puncijahoz. Mikor betoltam, teljesen elvarazsolt az érzés. Nagyon szűk kis puncika volt, úgy éreztem teljesen kitoltom.nem is értem hogy fér be Ádám vaskos farka ebbe a kis puncikaba. Viszont mikor Ádám tolta be a paromba, ott komoly sikolyok törtek elő. Látszott a parom telinteten, hogy ez most mas6, mint amit megszokott. Egyre fokozzuk a tempót, egyre vadabbul basztuk (ha szabad így fogalmazni) a két lányt. Hozzá kell tennem, hogy biztos ami biztos, bedobtam egy camagrat, hogy tuti legyek. És akkor jött a parom első orgazmusa. Hatalmasat élvezett, szinte sikitott ahogy az óriási farok kőkeményen baszta. Nagyon felizgultam, majdnem el is élveztem. Ki is húztam a farkam, és mondtam Nikinek, hogy szopjon le, mert mindjárt elelvezek. És akkor Niki megkert, hogy inkább a popsijat dugjam meg, mert azt nagyon szereti. Hát gyerekek... Erre nem mondhattam nemet. Egyrészt azért nem, mert a parom nem szereti popsiba, masreszt olyan segge van, hogy elajultam... Vastagon bekentem síkosítóval, majd óvatosan betoltam a popsijaba. Az valami Isteni volt... Nem is kellett sok, és óriásit élveztem a popsijaba. Folyt kov
#209   2020. 07. 10. péntek 09:16
X Törölt felhasználó (856058)
És mesélnél az utána részéről, csak beszelgettetek hogy neki milyen volt hogy erezte magát, ha lelkileg nem torpant meg egy picit sem akkor nagyon rá lehetett már kattanva arra a farokra. Én valamiért nem tudnám elkepzelni ismerőssel nem tudom miért
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 09. csütörtök 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 09. csütörtök 19:30
Sziasztok. Hát akkor leirom röviden a tegnap estenket.ott kezdenem, hogy megerkeztek a vendégeink, Niki és Ádám. Mindketten nagyon csinosan oltoztek fel. (természetesen mi is megadtuk a módját). A két lány rövid, testhez simulos egyberuha, mi pedig ingben. Látszott, hogy mindenki sokat készült az estére. Eleinte kicsit kínos volt a helyzet, egesz másról beszélgettünk, de szikrazott a levegő. Ittunk néhányat, hogy oldjuk a feszültséget. Kb egy óra múlva kimentem ragyujtani, és Niki kijott utánam. Közömbös témákról beszélgettünk. Mikor visszamentunk, Ádám már a párom mellett ült, a keze pedig a combján pihent. Ez volt talán a kellő zöld jelzés, mert így én is Niki mellett foglaltam helyet. Úgy kalapalt a szívem, hogy majd kiugrott. Szép lassan indult be minden, ahogy fogyott a vodka. Már én is cirogattam Niki combját, ő is az enyémet. Ahogy figyeltem Ádámot, hogy mit csinál a párommal, elkezdett merevedni a farkam. Niki ezt ki is tapogatta és egy mosollyal nyugtázta. Ádám keze szépen lassan bekuszott a parom lábai közé. Némi matatas után megegyezte, hogy már elég nedves... Na akkor majd felrobbantam az izgalomtól. Én is benyultam Niki puncijahoz, és ugyancsak át volt azva a bugyija. Aztán meglepodtem a parom határozottságan, mert felállt, azt mondta Adamnak, hogy vedd le a nadragod.ele térdelt, és szopni kezdte az ágaskodó farkát. Nem volt tréfa a hír, tényleg méretes farka van. Sőt... Ilyet én még eloben nem láttam. Épp ezért kicsit feszengtem, mikor Niki is elem térdelt, és lehuzta a nadrágom. Tartottam tőle, hogy kapok valami megjegyzést. De nem. Teljesen természetesen, mintha a párja lennék, bekapta a farkam. Azt kell hogy mondjam, igencsak finoman szopott. Nem okozott gondot neki sem tövig bekapni. Egy pár percig még szopattuk őket, utana meztelenre vetkoztunk, és mindketten odaillesztettuk a farkunkat a lányok tocsogos puncijahoz. Mikor betoltam, teljesen elvarazsolt az érzés. Nagyon szűk kis puncika volt, úgy éreztem teljesen kitoltom.nem is értem hogy fér be Ádám vaskos farka ebbe a kis puncikaba. Viszont mikor Ádám tolta be a paromba, ott komoly sikolyok törtek elő. Látszott a parom telinteten, hogy ez most mas6, mint amit megszokott. Egyre fokozzuk a tempót, egyre vadabbul basztuk (ha szabad így fogalmazni) a két lányt. Hozzá kell tennem, hogy biztos ami biztos, bedobtam egy camagrat, hogy tuti legyek. És akkor jött a parom első orgazmusa. Hatalmasat élvezett, szinte sikitott ahogy az óriási farok kőkeményen baszta. Nagyon felizgultam, majdnem el is élveztem. Ki is húztam a farkam, és mondtam Nikinek, hogy szopjon le, mert mindjárt elelvezek. És akkor Niki megkert, hogy inkább a popsijat dugjam meg, mert azt nagyon szereti. Hát gyerekek... Erre nem mondhattam nemet. Egyrészt azért nem, mert a parom nem szereti popsiba, masreszt olyan segge van, hogy elajultam... Vastagon bekentem síkosítóval, majd óvatosan betoltam a popsijaba. Az valami Isteni volt... Nem is kellett sok, és óriásit élveztem a popsijaba. Folyt kov
#208   2020. 07. 09. csütörtök 19:30
fazonpar fazonpar
Sziasztok. Hát akkor leirom röviden a tegnap estenket.ott kezdenem, hogy megerkeztek a vendégeink, Niki és Ádám. Mindketten nagyon csinosan oltoztek fel. (természetesen mi is megadtuk a módját). A két lány rövid, testhez simulos egyberuha, mi pedig ingben. Látszott, hogy mindenki sokat készült az estére. Eleinte kicsit kínos volt a helyzet, egesz másról beszélgettünk, de szikrazott a levegő. Ittunk néhányat, hogy oldjuk a feszültséget. Kb egy óra múlva kimentem ragyujtani, és Niki kijott utánam. Közömbös témákról beszélgettünk. Mikor visszamentunk, Ádám már a párom mellett ült, a keze pedig a combján pihent. Ez volt talán a kellő zöld jelzés, mert így én is Niki mellett foglaltam helyet. Úgy kalapalt a szívem, hogy majd kiugrott. Szép lassan indult be minden, ahogy fogyott a vodka. Már én is cirogattam Niki combját, ő is az enyémet. Ahogy figyeltem Ádámot, hogy mit csinál a párommal, elkezdett merevedni a farkam. Niki ezt ki is tapogatta és egy mosollyal nyugtázta. Ádám keze szépen lassan bekuszott a parom lábai közé. Némi matatas után megegyezte, hogy már elég nedves... Na akkor majd felrobbantam az izgalomtól. Én is benyultam Niki puncijahoz, és ugyancsak át volt azva a bugyija. Aztán meglepodtem a parom határozottságan, mert felállt, azt mondta Adamnak, hogy vedd le a nadragod.ele térdelt, és szopni kezdte az ágaskodó farkát. Nem volt tréfa a hír, tényleg méretes farka van. Sőt... Ilyet én még eloben nem láttam. Épp ezért kicsit feszengtem, mikor Niki is elem térdelt, és lehuzta a nadrágom. Tartottam tőle, hogy kapok valami megjegyzést. De nem. Teljesen természetesen, mintha a párja lennék, bekapta a farkam. Azt kell hogy mondjam, igencsak finoman szopott. Nem okozott gondot neki sem tövig bekapni. Egy pár percig még szopattuk őket, utana meztelenre vetkoztunk, és mindketten odaillesztettuk a farkunkat a lányok tocsogos puncijahoz. Mikor betoltam, teljesen elvarazsolt az érzés. Nagyon szűk kis puncika volt, úgy éreztem teljesen kitoltom.nem is értem hogy fér be Ádám vaskos farka ebbe a kis puncikaba. Viszont mikor Ádám tolta be a paromba, ott komoly sikolyok törtek elő. Látszott a parom telinteten, hogy ez most mas6, mint amit megszokott. Egyre fokozzuk a tempót, egyre vadabbul basztuk (ha szabad így fogalmazni) a két lányt. Hozzá kell tennem, hogy biztos ami biztos, bedobtam egy camagrat, hogy tuti legyek. És akkor jött a parom első orgazmusa. Hatalmasat élvezett, szinte sikitott ahogy az óriási farok kőkeményen baszta. Nagyon felizgultam, majdnem el is élveztem. Ki is húztam a farkam, és mondtam Nikinek, hogy szopjon le, mert mindjárt elelvezek. És akkor Niki megkert, hogy inkább a popsijat dugjam meg, mert azt nagyon szereti. Hát gyerekek... Erre nem mondhattam nemet. Egyrészt azért nem, mert a parom nem szereti popsiba, masreszt olyan segge van, hogy elajultam... Vastagon bekentem síkosítóval, majd óvatosan betoltam a popsijaba. Az valami Isteni volt... Nem is kellett sok, és óriásit élveztem a popsijaba. Folyt kov
#207   2020. 07. 09. csütörtök 10:07
Palesz Palesz
Naná hogy érdekel. Öröm olvasni. smile
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 09. csütörtök 07:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 09. csütörtök 07:40
Szia, semmilyen elozmenyuk nem volt. A barátnőjevel ki szokták beszélni ezeket, illetve a barátnője képet is küldött neki róla... Viszont a fontosabb dolog, hogy este ateltem életem első parcserejet, életem első többes szexét smile fantasztikus volt, óriásit szexeltunk. Ha érdekelnek benneteket a részletek, meg osztom veletek.
#206   2020. 07. 09. csütörtök 07:40
fazonpar fazonpar
Szia, semmilyen elozmenyuk nem volt. A barátnőjevel ki szokták beszélni ezeket, illetve a barátnője képet is küldött neki róla... Viszont a fontosabb dolog, hogy este ateltem életem első parcserejet, életem első többes szexét smile fantasztikus volt, óriásit szexeltunk. Ha érdekelnek benneteket a részletek, meg osztom veletek.
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2020. 07. 08. szerda 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 08. szerda 07:38
Ezek szerint a párodnak már volt "előzménye" a másik férfival? ( Ha a méretével tisztában volt és a cserét is beajánlotta kapásból)
#205   2020. 07. 08. szerda 22:04
kivancsiskodok kivancsiskodok
A kérdés nagyon jó! Honnan tudhatja ezt?
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2020. 07. 08. szerda 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 08. szerda 07:38
Ezek szerint a párodnak már volt "előzménye" a másik férfival? ( Ha a méretével tisztában volt és a cserét is beajánlotta kapásból)
#204   2020. 07. 08. szerda 22:04
X Törölt felhasználó (856058)
Ma a párom (nő) egyik ügyfele óvatosan bepróbálta, célozgatott neki, hmm de beindult a fantáziám, nagyon megnézném vele, de mi még nagyon messze vagyunk az ilyenhez, erőltetni semmit nem fogok, de biztatom hogy ez teljesen rendben van hogy bejön pasiknak és szeretnék megkúrni.
#203   2020. 07. 08. szerda 14:08
X Törölt felhasználó (3258552)
Szia!
Kíváncsian várom a fejleményeket! wink
Sok szerencsét! wink
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 08. szerda 07:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 08. szerda 07:24
Eljott a nagy nap smile nagyon várom smile kb annyira izgatott vagyok, mint mikor elvesztettem a szüzességemet... A párom is... Alig aludtunk valamit. Este 7re várjuk a vendégeinket. Nagyon türelmetlen vagyok. Nem is tudom hogy fogom kibírni estig.
#202   2020. 07. 08. szerda 07:38
MILF-shooter MILF-shooter
Ezek szerint a párodnak már volt "előzménye" a másik férfival? ( Ha a méretével tisztában volt és a cserét is beajánlotta kapásból)
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 07. 04. szombat 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 04. szombat 09:38
Nalunk tegnap volt egy érdekes beszélgetés. Atjott a párom barátnője, meg a pasija iszogatni. Tudni kell, hogy ez a csajszi gyönyörű... De annyira, hogy tenyleg ritka az ilyen
Szőke haj, kék szem, nagy, feszes cickok, és bármi kérek popsi. Tényleg tökéletes. Namost elég szexin volt feloltozve, cickok kidobva, forró naci... Én meg valoban nehezen vettem le a szemem a melleirol, meg a popsijarol mikor pl lehajolt. Namost ezt kiszurta a párom. Mikor elmentek a vendégeink, mi még kicsit iszogattunk. És akkor hozta fel a párom ezt a dolgot. Úgy kezdte, hogy megkerdezte, hogy nekem tetszik - e a Niki. Ilyenkor jött a szokásos mellébeszélés a részemről, hogy csinos, de én nem szoktam úgy nézni rá... Es akkor indult be a téma igazán. Mondta a párom, hogy kb egész este a cickoit bámultam stb. Majd mikor eloadtam, hogy csak a mély dekoltázs miatt néha odatevedt a szemem,hirtelen benyogte a kérdést : megdugnád a Nikit? Nem tudtam mit mondjak hirtelen, így az jött csak ki a számon, hogy "ha Te nem lennél, akkor lehet". És ebből indult egy olyan beszélgetés, hogy mit szólnék ha a Nikivel meg vele 3asoznék...hát bevallottan, hogy arra nem tudnék nemet mondani. Aztán jött a következő kérdés, hogy mit szólnék, ha 4es lenne, pár cserével, és őt meg Niki pasija (Ádám) rakná rendbe.... Hát azt mondtam, hogy biztos izgalmas lenne egy parcsere, és engem az is felizgatna ha látnám mással. Kb idaig jutottunk, mert már mindketten nagyon felizgultunk. Leteptuk egymásról a ruhát. Nekem betonkemeny volt a farkam, neki meg tocsogott a puncija. Nem is volt előjáték, azonnal vetettem, és kőkeményen baszni kezdtem. Közben ilyeneket mondott, hogy a "Nikit is így basznad?" én meg mondtam, hogy nem, őt így - és elkezdtem tiszta erőből baszni, olyan gyors tempóban, mint még sose. Érdekes, mert az italtol elég jól bírtam. Inkább a kondi fogyott el. Hatradoltem, és azt mondtam, hogy most pedig mutassa meg, hogy venné torokra Ádám farkát. És akkor itt jött egy érdekes mondat: az övét nem tudnam tövig bekapni, neki nagy farka van, nem ilyen kicsi... Valahogy annyira beindultam, hogy elkezdtem csunyan beszélni: "ezért most megbaszom a szádat te kis kurva" erre a párom azonnal bekapta. Hát mit ne mondjak, ez tényleg nem egy laza szopatas volt, hanem kőkeményen megbasztam a száját. Néha tövig lenyomtam a farkam a torkán, és mikor próbálta a fejét feljebb emelni, nem engedtem neki, csak nehezen... Isteni volt a szex... Miután tele élveztem a száját, mondtam neki, hogy most nem kopheti ki, le kell nyelnie.megtette! Életében nem nyelte még le a spermam... Utána megkert hogy nyalja ki. Nagyon hamar elelvezett. És itt teljesült félig meddig még egy álmom, mert ahogy megcsokolt, még itt-ott volt egy keves sperma a szájában. Nagyon finom csók volt. Szex után megkerdeztem, hogy ez most csak játék volt-e, vagy tényleg benne lenne-e egy ilyen párcsereben. Azt mondta, hogy talán. De csak velük..majd megbeszéljük... Kíváncsi leszek.ma rakerdezek.Azért is furcsa mert ezelőtt hallani se akart ilyenről
#201   2020. 07. 08. szerda 07:24
fazonpar fazonpar
Eljott a nagy nap smile nagyon várom smile kb annyira izgatott vagyok, mint mikor elvesztettem a szüzességemet... A párom is... Alig aludtunk valamit. Este 7re várjuk a vendégeinket. Nagyon türelmetlen vagyok. Nem is tudom hogy fogom kibírni estig.
#200   2020. 07. 06. hétfő 08:11
X Törölt felhasználó (4346262)
Ideje lesz innom egy kávét smile
#199   2020. 07. 06. hétfő 07:21
fazonpar fazonpar
El sem hiszem... Találkoztak...sikerült smile azt mondja kb 5perc volt lezsírozni a szerdai napot... Azt mondta, simán ment. Úgy kezdte, hogy megkerdezte Nikit, hogy észrevette-e, hogy mennyire bámulom. Azt mondta, hogy persze, elég feltűnő volt, és hogy nagyon felizgatta. Aztán mondta, hogy Ádámnak is mennyire bejon az én párom... És akkor bedobta poénosan, Hogy ki kéne próbálni egy parcseret smile erre mi volt a válasz??? Hogy pont erről beszéltek ők is a múltkori találka óta smile el sem akarom hinni... Ahogy mesélte ezt a párom, el kezdett verni a szívem... Úgy kalapalt, hogy majd kiugrott... Remélem nem kész atveres show lesz belőle a vegen nyes úgyhogy holnap megy fodrászhoz, kormoshoz, plusz gyantaztatni a párom... Ahh és szerdán végre megelhetem ezt a csodás pillanatot. Nagyon izgatott vagyok, a párom talán megjobban... Egész nap ez jár a fejünkben... Megbeszéltük, hogy bármit szabad, semmi sem kötelező. Egyedül majd a gumis témát kell megbeszelni, mert se a parom se én nem szeretjük. De ez már a legkevesebb. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ez osszejon... Pláne nem hogy pont ezzel a gyönyörű barátnőjével... Drukkoljatok
#198   2020. 07. 05. vasárnap 09:06
fazonpar fazonpar
Haladunk smile odáig jutottunk, hogy ma talizik a barátnőjevel, és megprobalja beadagolni neki smile kíváncsi leszek.
#197   2020. 07. 04. szombat 12:34
X Törölt felhasználó (4293802)
hát ez a legnehezebb alig várom hogy legyen egy két barát
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2019. 01. 27. vasárnap
Üzenetek: 256db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 24. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!