Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Kinek megy hüvelyi úton?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#33   2020. 03. 23. hétfő 08:26
kiscserkesz22 kiscserkesz22
A páromnak ha csiklóját szájjal vagy kézzel izgatom,hatalmas orgazmusa van.Utána viszont igényli sőt el is várja hogy megdugjam a punciját,amitöl megint csak van orgazmusa.Van hogy több is....
#32   2020. 03. 23. hétfő 07:21
fazonpar fazonpar
Az én páromnak állítása szerint sosem volt még hüvely orgazmusa, de csiklon mindig elmegy. Múltkor mikor vibrivel dugtam, es kozben nyaltam, talán akkor lehet hogy huvelyi volt, de szerintem az is csikló volt
#31   2020. 03. 23. hétfő 05:43
Babettbitch Babettbitch
Ez MINDEN(!) nőnél "működik", és nem "pótolható más úton"! Tessenek szívesek lenni megtanulni, és jól csinálni!!
Teljesen más a csikló orgazmus, és a hüvelyi orgazmus! Össze sem lehet hasonlítani!
És nagyon-nagyon "csalódott lennék", ha elmaradna akár csak egyszer is!
A különbség az élvezeti érzésben van, valamint az orgazmusok mennyiségében. Amíg csiklóra általában egy aktus során egy elélvezés jut, addig hüvelyi elélvezés akár 10-15x is simán van, és sokkal intenzívebb az élvezés, mint a csikló esetében!
A kettő együtt okoz örömöt!
(Ez egy válasz bikficke üzenetére (2020. 03. 22. vasárnap 16:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 22. vasárnap 16:04
ÉRZÉSEM SZERINT KEVÉS HÖLGY AZ AKINEK EZ MŰKÖDIK . DE ÚGY GONDOLOM HA EZT TUDJUK PÓTOLNI MÁS ÚTON ,ORÁLISAN ( PUNCINYALÁSSAL ) , KÉZI CSIKLÓINGERLÉSSEL VAGY VIBRÁTORRAL AKKOR PÁRUNK ÚGY GONDOLOM NEM FOG CSALÓDOTT LENNI ....
#30   2020. 03. 22. vasárnap 21:53
kronosz 33 kronosz 33
Nekem volt egy olyan partnerem akinek mondhatni nem is volt csikloja Illetve lehet hogy volt de soha sem domborodott ki sohasem kemenyedett meg Mindig rejtve maradt Barmit csinalhattam vele soha nem reagalt semmire Viszont ha csak egy kicsit is a huvely bejaratnal matattam simiztem maris apro randulasok jeleztek hogy jo helyen jarok. Neki csak es kizarolag huvelyi orgazmusa volt de az nagyon es sorozatos Ott nem volt helye magyarazkodasnak nyes
#29   2020. 03. 22. vasárnap 16:04
bikficke bikficke
ÉRZÉSEM SZERINT KEVÉS HÖLGY AZ AKINEK EZ MŰKÖDIK . DE ÚGY GONDOLOM HA EZT TUDJUK PÓTOLNI MÁS ÚTON ,ORÁLISAN ( PUNCINYALÁSSAL ) , KÉZI CSIKLÓINGERLÉSSEL VAGY VIBRÁTORRAL AKKOR PÁRUNK ÚGY GONDOLOM NEM FOG CSALÓDOTT LENNI ....
#28   2019. 03. 14. csütörtök 09:24
X Törölt felhasználó (4030862)
Az ego igencsak siker orientalt. Szinte mindent abban mer. Ha valami sikertelenul zarul az kellemetlen. Rossz es kerulendo elmeny. Aztan nagyobb trauma eseten kizarhatja a tovabbi probalkozas lehetoseget. Ez nem csak a szexre igaz szerintem. Ezert celszeru az egot valamikepp rendre utasitani magunkban. Olyan mint egy vereb, kordaban kell tudni tartani tudatosan. Nem, nem vagyok tudathasadasos mielott ez felmerulne bennetek. circling
#27   2019. 03. 14. csütörtök 08:51
X Törölt felhasználó (2704462)
Általában ez az - orgazmussal nem járó - gyengéd szeretgetések időszaka. Persze kell hozzá némi önuralom, ha éppen kanos az ember. Egyébként pedig igenis jót tesz a férfiegónak, hogy ki tudja elégíteni a nőt, magam is hajlamos vagyok pánikolni, ha ez valamiért nem sikerül. Gondolom mindenkinél változik, hogy egy tényszerű, de negatív minősítést nem tartalmazó közlés letargiát, hisztirohamot, vagy megértő gyengédséget vált ki. (Nálam is előfordult már mindhárom smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4030862)
2019. 03. 13. szerda 13:22
Szerinted a no azert jatsza el az orgazmust, mert neki az epp hu de jo atveresnek tunik? Mekkora ostobasag ez mar. Azert jatsza el, mert nem akar megbantani azzal, hogy nem tudtad epp kielegiteni.
Velem is eloforfult mar ilyen. Nem tudtam elelvezni epp. Stresszes voltam, nem tudtam kikapcsolni stb.
Leallitottam a partnerem es megmondtam ne haragudjon, de en most nem tudok elelvezni barmit csinal is. Mi lett ezutan? O is stresszbe kerult mar legkozelebbre. Fel is emlegette, hogy milyen rossz volt ez neki, hogy nem tudott oromet szerezni nekem. Ez most mar igy lesz? Stb....
Csak ezegyszer arultam el az igazat. Soha tobbet nem teszem meg, ha esetleg lesz ujra ilyen helyzet.
Bar nalam sem egyszeru mismasolni, mert ugye spriccelos puncim van....
#26   2019. 03. 14. csütörtök 08:17
X Törölt felhasználó (4036852)
Egyáltalán nincs nagy egóm!!! Nem ezért írtam amit le reagáltatok. Tudom jól a hölgyek is azért színlelnek néha, hogy nekünk pasiknak ne legyen kellemetlen érzés a vége. De épp ezért kérdeztem mire jó ez. Inkább az a tiszta lap, ha a végén elmondja kedves, nos ez most neki nem jött össze. Így is rosszul esne, de törekednénk máskor rá, hogy jobb legyen. Stressz helyzet, igen ebben én is voltam és sajnos az adott hölgy egyből lapátra tett, mert úgy gondolta nekem ő nem elég jó.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4036482)
2019. 03. 13. szerda 15:03
Belőled ki szolt a férfi egó.
#25   2019. 03. 14. csütörtök 07:43
X Törölt felhasználó (4030862)
Koszonom. Ezek elettapasztalasok. Ha nem lennek alapvetoen eleg zarkozott tipusu ember, mar sokkal fiatalabban megszereztem volna oket. Ezt sajnalom kicsit.... wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 22:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3977362)
2019. 03. 13. szerda 22:07
Ott a pont. Bölcs vagy és nem viccelek.
#24   2019. 03. 14. csütörtök 05:29
X Törölt felhasználó (4028092)
Nálunk a párom amikor megismertem csakis csikló izgatással tudott elmenni. Bármit is tettem, bármelyik praktikát vetettem be hasztalan volt. Kb 1-1,5 ev után márbinkább hüvelyi orgazmusai voltak. Meg kellett találni a helyes technikát neki pedig megtanulni élvezni. Ugyan ez volt a cicikkel. Akkor szinte érzéketlenek voltak ma már eég egy simogatás és egyből megérzi.

A másik... nálunk is van, hogy hiába erölködöm nem tudom elvinni mert nem megy neki valamiért. Viszont én nem kudarcként élem meg ezeket. Megbeszéljúk mi az oka. Fontos a kommunikáció. Azért mert a sex végén nincs orgazmus attól az még lehet jó. Nem hiszem hogy szégyen az ha a pár valamelyik tagja nem tudja teljesen átadnia magát a sexnek. Egyszerüen meg kell beszélni a végén. Volt példa nálunk olyanra is, hogy hiába volt jo a sex a végén mind a ketten orgazmus nélkül maradtunk.
#23   2019. 03. 13. szerda 22:07
X Törölt felhasználó (3977362)
Ott a pont. Bölcs vagy és nem viccelek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4030862)
2019. 03. 13. szerda 13:22
Szerinted a no azert jatsza el az orgazmust, mert neki az epp hu de jo atveresnek tunik? Mekkora ostobasag ez mar. Azert jatsza el, mert nem akar megbantani azzal, hogy nem tudtad epp kielegiteni.
Velem is eloforfult mar ilyen. Nem tudtam elelvezni epp. Stresszes voltam, nem tudtam kikapcsolni stb.
Leallitottam a partnerem es megmondtam ne haragudjon, de en most nem tudok elelvezni barmit csinal is. Mi lett ezutan? O is stresszbe kerult mar legkozelebbre. Fel is emlegette, hogy milyen rossz volt ez neki, hogy nem tudott oromet szerezni nekem. Ez most mar igy lesz? Stb....
Csak ezegyszer arultam el az igazat. Soha tobbet nem teszem meg, ha esetleg lesz ujra ilyen helyzet.
Bar nalam sem egyszeru mismasolni, mert ugye spriccelos puncim van....
#22   2019. 03. 13. szerda 21:21
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Úgy értem hüvelyi úton vagy csikló izgatással.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 21:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4024732)
2019. 03. 13. szerda 21:10
Pont a csúcsig vezető út a lényeg, azt lehet variálni.
Az orgazmus, az orgazmus.. de hogy milyen út visz el odáig, az befolyásolja hogy katarzis lesz_e, vagy csak egy pár mp ers orgazmuska.
#21   2019. 03. 13. szerda 21:10
X Törölt felhasználó (4024732)
Pont a csúcsig vezető út a lényeg, azt lehet variálni.
Az orgazmus, az orgazmus.. de hogy milyen út visz el odáig, az befolyásolja hogy katarzis lesz_e, vagy csak egy pár mp ers orgazmuska.
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2019. 03. 13. szerda 20:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 13. szerda 20:52
Én nem vitát akartam generálni csak azt akartam megértetni, hogy vannak ilyen és olyan nők is. Nem számít, hogy hogyan jut el a nő a csúcsra. A végeredmény a lényeg.
#20   2019. 03. 13. szerda 20:52
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Én nem vitát akartam generálni csak azt akartam megértetni, hogy vannak ilyen és olyan nők is. Nem számít, hogy hogyan jut el a nő a csúcsra. A végeredmény a lényeg.
#19   2019. 03. 13. szerda 15:03
X Törölt felhasználó (4036482)
Belőled ki szolt a férfi egó.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 12:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4036852)
2019. 03. 13. szerda 12:21
Igen ez valóban így van csajok van néha játszás. De minek kit csaptok be? Vagy ezzel jelzitek legyen vége már?? Szerintetek nekünk férfiaknak jó? Gondolj bele vissza felé, ha esetleg a pasi nem tud valamiért el sülni, te nem éreznétek ez miatt semmit? Mi ezt nem tudjuk el játszani!
Sassarinak igaza van mivel ez nekünk egy szégyen talán, hogy az adott nőt nem tudjuk ki elégíteni!!!!
#18   2019. 03. 13. szerda 14:53
CrazyBear CrazyBear
Szerintem rosszul látod,ez nem becsapás, inkább kegyes füllentés kategória,ami a pasi felé irányul,hogy ne élje meg kudarcként.
Szégyen hogy nem megy hüvelyi úton?Miért lenne..ezer oka lehet amiről nem a pasi tehet,majd összejön legközelebb,lehet kompenzálni csomó más dologgal,és újra próbálni.... vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 12:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4036852)
2019. 03. 13. szerda 12:21
Igen ez valóban így van csajok van néha játszás. De minek kit csaptok be? Vagy ezzel jelzitek legyen vége már?? Szerintetek nekünk férfiaknak jó? Gondolj bele vissza felé, ha esetleg a pasi nem tud valamiért el sülni, te nem éreznétek ez miatt semmit? Mi ezt nem tudjuk el játszani!
Sassarinak igaza van mivel ez nekünk egy szégyen talán, hogy az adott nőt nem tudjuk ki elégíteni!!!!
#17   2019. 03. 13. szerda 13:22
X Törölt felhasználó (4030862)
Szerinted a no azert jatsza el az orgazmust, mert neki az epp hu de jo atveresnek tunik? Mekkora ostobasag ez mar. Azert jatsza el, mert nem akar megbantani azzal, hogy nem tudtad epp kielegiteni.
Velem is eloforfult mar ilyen. Nem tudtam elelvezni epp. Stresszes voltam, nem tudtam kikapcsolni stb.
Leallitottam a partnerem es megmondtam ne haragudjon, de en most nem tudok elelvezni barmit csinal is. Mi lett ezutan? O is stresszbe kerult mar legkozelebbre. Fel is emlegette, hogy milyen rossz volt ez neki, hogy nem tudott oromet szerezni nekem. Ez most mar igy lesz? Stb....
Csak ezegyszer arultam el az igazat. Soha tobbet nem teszem meg, ha esetleg lesz ujra ilyen helyzet.
Bar nalam sem egyszeru mismasolni, mert ugye spriccelos puncim van....
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 12:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4036852)
2019. 03. 13. szerda 12:21
Igen ez valóban így van csajok van néha játszás. De minek kit csaptok be? Vagy ezzel jelzitek legyen vége már?? Szerintetek nekünk férfiaknak jó? Gondolj bele vissza felé, ha esetleg a pasi nem tud valamiért el sülni, te nem éreznétek ez miatt semmit? Mi ezt nem tudjuk el játszani!
Sassarinak igaza van mivel ez nekünk egy szégyen talán, hogy az adott nőt nem tudjuk ki elégíteni!!!!
#16   2019. 03. 13. szerda 12:21
X Törölt felhasználó (4036852)
Igen ez valóban így van csajok van néha játszás. De minek kit csaptok be? Vagy ezzel jelzitek legyen vége már?? Szerintetek nekünk férfiaknak jó? Gondolj bele vissza felé, ha esetleg a pasi nem tud valamiért el sülni, te nem éreznétek ez miatt semmit? Mi ezt nem tudjuk el játszani!
Sassarinak igaza van mivel ez nekünk egy szégyen talán, hogy az adott nőt nem tudjuk ki elégíteni!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 11:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4036482)
2019. 03. 13. szerda 11:45
Talán te is és kiváncsipár18 is kicsit erősen fogalmaztatok. Mindkettőtöknek igaza van.De azért halkan megjegyzem, hogy mi nők nagyon ügyesen eltudjuk játszani is a hüvelyi orgazmust.
#15   2019. 03. 13. szerda 11:45
X Törölt felhasználó (4036482)
Talán te is és kiváncsipár18 is kicsit erősen fogalmaztatok. Mindkettőtöknek igaza van.De azért halkan megjegyzem, hogy mi nők nagyon ügyesen eltudjuk játszani is a hüvelyi orgazmust.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2704462)
2019. 03. 13. szerda 11:03
Akkor még sem volt képtelen rá. Szerencsére!
#14   2019. 03. 13. szerda 11:03
X Törölt felhasználó (2704462)
Akkor még sem volt képtelen rá. Szerencsére!
(Ez egy válasz mivagyunk12 üzenetére (2019. 03. 12. kedd 19:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 03. 12. kedd 19:38
Mi benne a lehervasztó??? Szerintem meg egy férfinek próbálkozni kell és nem lehet feladni. Az Én párom nem adta fel és sikerült NAGYON JÓ smile
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Nyitás ideje: 2019. 03. 07. csütörtök
Üzenetek: 53db
Utolsó üzenet: 2022. 11. 30. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!