Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ezt a témát azért találtam fontosnak, mert a kis péniszűeket elutasítják és figyelmen kívűl hadják.

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11   2019. 04. 01. hétfő 11:33
qkatz69 qkatz69
ahogy egy nőnemű ismerősöm fogalmazott: Anatómiai adottság, és olyan partnert kell keresni, akinek hasonlók a méretei. Elmondta, hogy neki pl a 23cm eltűnik benne tövig, de ha nem elég vastag, akkor az neki nem is elég, ..... így nála nem is kísérleteznék (én meg szerencsére találtam "kispinájú" partnert smile )
#10   2019. 04. 01. hétfő 11:20
kicsipenis kicsipenis
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 30. szombat 17:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1777462)
2019. 03. 30. szombat 17:15
Megnyugtatlak, nálunk is, és még sok párnál, nőnél kizáró ok a nagy méret. Úgyhogy nyugi, lesz olyan aki téged keres.
#9   2019. 03. 31. vasárnap 11:07
Farkangyal80 Farkangyal80
Semmi gond a 14 cm-rel...gyakorlatilag ez átlag méret körüli.16 körül vagyok,de soha nem volt probléma,sőt,volt,aki sokallta ezt is.Párom még a legminimálisabb vastagságú péniszköpenyt se midig bírja...én szeretem,mert tovább bírom benne dugni a punciját hehe Egy volt partnerem anno panaszkodott,hogy az exe a 21 cm-es pallossal nem bírt mit kezdeni+5 perc alatt el is durrant általában....No para...ha nagy,attól is világgá fut a csajok egy része...na nekünk ez a rész kell,az árbócoknak meg a "kertikút" wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 29. péntek 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2019. 03. 29. péntek 20:41
Ezt a temat benezted. Itt mindenki a vitorlaarboccal vetekszik meretben is es allokepessegben is. bee1
#8   2019. 03. 30. szombat 19:36
X Törölt felhasználó (3886952)
Enyém is ekkora nagyjából és mi sem szeretjük a nagyot. Nálunk pont az a kizáró ok, ha túl nagy. Vastagság nem gond smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 30. szombat 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3899952)
2019. 03. 30. szombat 15:28
Ezt nem társkeresőnek nyitottam, hanem elmondani az ilyes féle dolgokat.
#7   2019. 03. 30. szombat 17:15
X Törölt felhasználó (1777462)
Megnyugtatlak, nálunk is, és még sok párnál, nőnél kizáró ok a nagy méret. Úgyhogy nyugi, lesz olyan aki téged keres.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 30. szombat 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3899952)
2019. 03. 30. szombat 15:28
Ezt nem társkeresőnek nyitottam, hanem elmondani az ilyes féle dolgokat.
#6   2019. 03. 30. szombat 15:28
X Törölt felhasználó (3899952)
Ezt nem társkeresőnek nyitottam, hanem elmondani az ilyes féle dolgokat.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2019. 03. 30. szombat 08:26), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2019. 03. 30. szombat 08:26
Ebben a témában oldalunkon már régen létrejött egy Társkereső fórum, ahol a hasonló problémával küzdők kereshetnek partnert. A Fórumtémához kattints IDE!
#5   2019. 03. 30. szombat 08:26
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Ebben a témában oldalunkon már régen létrejött egy Társkereső fórum, ahol a hasonló problémával küzdők kereshetnek partnert. A Fórumtémához kattints IDE!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 29. péntek 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3899952)
2019. 03. 29. péntek 20:27
Sziasztok, szeretném megosztani kellemetlen adotságom negatív oldalát. A napokban találkoztam párokkal, nőkkel, az eredmény mindig ugyan az volt. Ha meg tudták mekkora, találkozó után meg mondták(terelve a szót) hogy nem vagyok alkalmas. Azért mert nem óriásom van még nem kaphatok esélyt? Lehet kielégítőbb pózt tudunk mi kis péniszűek, mint akinek nagy van és csak löki. Jobban meg kell kűzdenünk mindenért, de mind hiába ha esélyt se kapunk. Jelenlegi méretem 14 cm és nem kellek sehova. Úgy gondolom legalább 1 esélyt érdemelnénk, hogy be bizonyítsuk hogy a kis péniszűek is érnek valamit.!
#4   2019. 03. 29. péntek 22:16
X Törölt felhasználó (3961122)
Az enyém még kisebb, szóval nem kell beszarni! wink Nem tudok mit csinálni, ez nem olyan mint egy kis cici, hogy apu pénzén csináltatunk ipari méretűt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 29. péntek 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3899952)
2019. 03. 29. péntek 20:27
Sziasztok, szeretném megosztani kellemetlen adotságom negatív oldalát. A napokban találkoztam párokkal, nőkkel, az eredmény mindig ugyan az volt. Ha meg tudták mekkora, találkozó után meg mondták(terelve a szót) hogy nem vagyok alkalmas. Azért mert nem óriásom van még nem kaphatok esélyt? Lehet kielégítőbb pózt tudunk mi kis péniszűek, mint akinek nagy van és csak löki. Jobban meg kell kűzdenünk mindenért, de mind hiába ha esélyt se kapunk. Jelenlegi méretem 14 cm és nem kellek sehova. Úgy gondolom legalább 1 esélyt érdemelnénk, hogy be bizonyítsuk hogy a kis péniszűek is érnek valamit.!
#3   2019. 03. 29. péntek 21:31
X Törölt felhasználó (3901512)
Szia! Nem,nem nézted be a témát! Nekem is tizennégy centi a szerszámom,és ma délután negyedszer voltam együtt egy álomnővel! Három órán keresztül csak arra törekedtem,hogy neki minél jobb legyen,közben büszkén hallgattam az: Úramisten,hihetetlen vagy,de jó kemény a farkad,ezt nem hiszem el,,stb. sóhajait! Bízz magadban!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 29. péntek 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3899952)
2019. 03. 29. péntek 20:27
Sziasztok, szeretném megosztani kellemetlen adotságom negatív oldalát. A napokban találkoztam párokkal, nőkkel, az eredmény mindig ugyan az volt. Ha meg tudták mekkora, találkozó után meg mondták(terelve a szót) hogy nem vagyok alkalmas. Azért mert nem óriásom van még nem kaphatok esélyt? Lehet kielégítőbb pózt tudunk mi kis péniszűek, mint akinek nagy van és csak löki. Jobban meg kell kűzdenünk mindenért, de mind hiába ha esélyt se kapunk. Jelenlegi méretem 14 cm és nem kellek sehova. Úgy gondolom legalább 1 esélyt érdemelnénk, hogy be bizonyítsuk hogy a kis péniszűek is érnek valamit.!
#2   2019. 03. 29. péntek 20:41
X Törölt felhasználó (3715492)
Ezt a temat benezted. Itt mindenki a vitorlaarboccal vetekszik meretben is es allokepessegben is. bee1
#1   2019. 03. 29. péntek 20:27
X Törölt felhasználó (3899952)
Sziasztok, szeretném megosztani kellemetlen adotságom negatív oldalát. A napokban találkoztam párokkal, nőkkel, az eredmény mindig ugyan az volt. Ha meg tudták mekkora, találkozó után meg mondták(terelve a szót) hogy nem vagyok alkalmas. Azért mert nem óriásom van még nem kaphatok esélyt? Lehet kielégítőbb pózt tudunk mi kis péniszűek, mint akinek nagy van és csak löki. Jobban meg kell kűzdenünk mindenért, de mind hiába ha esélyt se kapunk. Jelenlegi méretem 14 cm és nem kellek sehova. Úgy gondolom legalább 1 esélyt érdemelnénk, hogy be bizonyítsuk hogy a kis péniszűek is érnek valamit.!
 
... 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2019. 03. 29. péntek
Üzenetek: 171db
Utolsó üzenet: 2022. 08. 17. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!