Nudisták ide!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nudisták, ami szemnek, szájnak ingere (vagy bármely testrésznek).
Nudizmus nem szex!! De egy nudista is szexel...

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 358 359 360 361 362 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1950   2022. 06. 30. csütörtök 19:07
X Törölt felhasználó (4259652)
Sziasztok Gárdonyi nudiról kaphatunk kis infót smile Szombat este EDDA koncert, gondoltuk vasárnap megnéznénk smile
#1949   2022. 06. 30. csütörtök 18:05
mr.fantasy mr.fantasy
en huszon par evesen jartam nyekre es soha se olyan indokkal hogy akcio legyen vagy ismerkedjek,nyugodtan lehetet napozni es furdeni textil mentesen nem zavart senki se senkit meg is sok ismeretseg kotodott ott es jokat lehetett beszelgeni, kulfondol eltem sokaig ott is eljartam nudizni es nyugodtan el lehetett az ember anelkul hogy nyomulnanak vagy zaklatnak ha ugy alakult akkor az ember el tudod vonulni akciozni is de nem altak ott 20an a farkukat verve. nem reg kimentem nyekre egy kicsit de egybol meg jelent nehany kellemetlen emberke akik el is vettek a kedvem.nem minden pasi azert megy oda de sajnos az ilyen emberek minden eselyt elvesznek a normalisabb emberektol ,hogy nyugodtan elvezek a nudizmust,nem zavarva a masikat es akar egyszeruen beszelgethetnenek mindenfele hatso indok nelkul.
#1948   2022. 06. 30. csütörtök 18:00
Felhőék Felhőék
Egyáltalán nem vagyok álszent. Nem tudom miről beszélsz. Az egész abból indult ki hogy leírtam hogy baromira idegesítő hogy egyesek a nudista strandot összevonják valami farokverő, swinger parttal. Ennyi! Álszent dolog ha azt írom le hogy nem vagyok kíváncsi farokhuzogatókra. Mint írtam mi is ismerkedtünk már berénybe párokkal, de nem ott estünk egymásnak. Szóval álszent aki azért jár oda mert élvezi a meztelenséget, a meztelen strandolást, finom balatoni szellőt??
(Ez egy válasz Parosszex üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 16:24
Ne légy álszent, nem a strand füvéről volt szó.
#1947   2022. 06. 30. csütörtök 17:45
X Törölt felhasználó (1117722)
Hali Nyéken miujsag vannak kint még?
#1946   2022. 06. 30. csütörtök 17:41
Viktor1001 Viktor1001
Sziasztok! Szegeden, Szikin holgy vagy par aki szivesen ismerkedne?
#1945   2022. 06. 30. csütörtök 16:24
Parosszex Parosszex
Ne légy álszent, nem a strand füvéről volt szó.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 14:23
Kamu duma? Kétlem hogy kamu ha valaki nem azért megy berénybe hogy élvezze a meztelenséget. Mi még nem találkoztunk s strandon konkrétan ilyesmivel. Lehet este a kempingben megy az élet, az más kérdés. Engem tivábbra is az zavar hogy legtöbben akik it írogatnak azért mennek ilyen helyre hogy “ akciót” lássanak. Verbálisan lehet bármiről beszélgetni. Mint írtam mi is nyitottak vagyunk ismerkedni, de nem ott témázni. Szóval ennyi a kamu dumáról. Aki farok verés vagy akció ügyében megy keressen egy swinger partot valahol.
#1944   2022. 06. 30. csütörtök 15:52
Resonance Resonance
Ha jól emlékszem, a nudista strand nem épp ismerkedési helyszín. De lehet hogy csak én vagyok túl régimódi. Persze ez nem esetleges smalltalk-ra vonatkozik.
(Ez egy válasz Heviz üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 15:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 15:46
Szerintem sokan nem a nudi miatt csak ,hanem az ismerkedés miatt járnak
#1943   2022. 06. 30. csütörtök 15:46
Heviz Heviz
Szerintem sokan nem a nudi miatt csak ,hanem az ismerkedés miatt járnak
#1942   2022. 06. 30. csütörtök 15:36
suisil suisil
Sziasztok! Mi idén a 10. szezont töltjük Berényben hétvégente, a fent említett bandát ismerjük személyesen, azonban mi ez idő alatt egy vagy két akciót ha láttunk, az is a vízben ,stégen. Hozzáteszem ez a strand része, és nyilván tisztában vagyunk vele,hogy a kempingben egyéb akciók is zajlanak, de ez szerintünk minden helyen előfordul. vigyor2
(Ez egy válasz Parosszex üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 14:09
Berény szinte csak a swingerről szól. Az első látogatásunk verbális "élménye" az volt, mikor a kőr stégen egy "helyi" csapat hangosan ecsetelte ki hogyan baszik , a doktornő nappal milyen prűd este meg mindenkit leszop és hasonló kibeszélős szar. Szóval hagyjuk a kamu dumát a naturista "életmódról". Igen van az is de nagyrészt a szexről szól az egész.
#1941   2022. 06. 30. csütörtök 15:35
X Törölt felhasználó (1117722)
Miujsag..?
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4400462)
2022. 06. 30. csütörtök 14:19
.
#1940   2022. 06. 30. csütörtök 15:24
Gamemaster Gamemaster
Délegyházán zöld pléden ismerkednék smile
#1939   2022. 06. 30. csütörtök 15:00
Heviz Heviz
Én is sokat járok Berénybe es a hévizi gáthoz nudizni de egyik helyen sem láttam akciót! Csak gyökereket akik kérdezés nélkül nyomulnak
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 14:23
Kamu duma? Kétlem hogy kamu ha valaki nem azért megy berénybe hogy élvezze a meztelenséget. Mi még nem találkoztunk s strandon konkrétan ilyesmivel. Lehet este a kempingben megy az élet, az más kérdés. Engem tivábbra is az zavar hogy legtöbben akik it írogatnak azért mennek ilyen helyre hogy “ akciót” lássanak. Verbálisan lehet bármiről beszélgetni. Mint írtam mi is nyitottak vagyunk ismerkedni, de nem ott témázni. Szóval ennyi a kamu dumáról. Aki farok verés vagy akció ügyében megy keressen egy swinger partot valahol.
#1938   2022. 06. 30. csütörtök 14:57
Heviz Heviz
Melyik az a doktornő! Neki is kell lazítani. Neki ez a kikapcsolódás
(Ez egy válasz Parosszex üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 14:09
Berény szinte csak a swingerről szól. Az első látogatásunk verbális "élménye" az volt, mikor a kőr stégen egy "helyi" csapat hangosan ecsetelte ki hogyan baszik , a doktornő nappal milyen prűd este meg mindenkit leszop és hasonló kibeszélős szar. Szóval hagyjuk a kamu dumát a naturista "életmódról". Igen van az is de nagyrészt a szexről szól az egész.
#1937   2022. 06. 30. csütörtök 14:54
masszőz masszőz
Ismerkednék Berényben.
#1936   2022. 06. 30. csütörtök 14:45
Viktor1001 Viktor1001
Sziasztok! Szikin holgy vagy par aki szivesen ismerkedne?
#1935   2022. 06. 30. csütörtök 14:23
Felhőék Felhőék
Kamu duma? Kétlem hogy kamu ha valaki nem azért megy berénybe hogy élvezze a meztelenséget. Mi még nem találkoztunk s strandon konkrétan ilyesmivel. Lehet este a kempingben megy az élet, az más kérdés. Engem tivábbra is az zavar hogy legtöbben akik it írogatnak azért mennek ilyen helyre hogy “ akciót” lássanak. Verbálisan lehet bármiről beszélgetni. Mint írtam mi is nyitottak vagyunk ismerkedni, de nem ott témázni. Szóval ennyi a kamu dumáról. Aki farok verés vagy akció ügyében megy keressen egy swinger partot valahol.
(Ez egy válasz Parosszex üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 14:09
Berény szinte csak a swingerről szól. Az első látogatásunk verbális "élménye" az volt, mikor a kőr stégen egy "helyi" csapat hangosan ecsetelte ki hogyan baszik , a doktornő nappal milyen prűd este meg mindenkit leszop és hasonló kibeszélős szar. Szóval hagyjuk a kamu dumát a naturista "életmódról". Igen van az is de nagyrészt a szexről szól az egész.
#1934   2022. 06. 30. csütörtök 14:20
X Törölt felhasználó (4400462)
Teljesen igazatok van és ez sajnos Nyékre hatványozottan igaz!
Ezen topic neve a "Nudisták ide!" sem helytálló már, mert többségében kukkoló, szexpartner keresők írnak ide és kevés információ jut a valódi nudista dolgokra. Nyék elment rossz irányba, mert sokan farokcibálóként vannak kint és ha meglátnak egy nőt, akkor már kezdődik a maszturbálás.
Ez sokszor zavaró tud lenni, amikor kimegyünk a napozás vagy az úszás kedvéért. Mi sem vagyunk prűdek, a threesome nem áll távol tőlünk, de az ismerkedésnek nem az a menete, hogy valaki odajön merev farokkal, amit éppen húzogat.
Az ilyen mit gondol, hogy Hölgytagunk elolvad ettől és egyből kielégíti?
Hát abszolút nem, sőt visszatetszést vált ki.
Természetesen lehet beszélgetni, mint egy normál strandon is, amiből kialakulhat szimpátia, de az bosszantó, hogy leterítjük a plédet és már bokor mögött vagy a fák között fitymacsattogás hallatszik!
Szóval nem vagyunk egyformák, de nem kellene összekeverni a nudista életmódot a swingerrel, megvan mindennek a maga helye!
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 12:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 12:52
Sziasztok,

Biztos vihart kavar ebben a közegben a beírásom. Mi a feleségemmel már jó ideje a nudista strandot preferáljuk illetve a textil mentes szaunákat. Egyre jobban azt látom hogy aki ide ír “nudistaként” inkább azért jár ki hogy kukkoljon, verje a farkát más párokra, stb. Ennek már köze nincs a nudizmushoz. És már kicsit zavaró azoknak akik azért mennek ki nudizni, hogy érezzék szabadságot a textil mentes napozást fürdést. Szóval úgy látom maradunk csak Berénynél, mert minket nem vonz amit itt sokan keresnek. Természetesen swinger életmódot éljük imádjuk a szexet, de ez nem jön be. Természetesen mi is ismerkedünk nudin de nem szexelni megyünk oda. Az meghagyjuk más alkalomra, máshol.
#1933   2022. 06. 30. csütörtök 14:19
X Törölt felhasználó (4400462)
.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1117722)
2022. 06. 30. csütörtök 12:34
Mi a helyzet Nyéken?
#1932   2022. 06. 30. csütörtök 14:09
Parosszex Parosszex
Berény szinte csak a swingerről szól. Az első látogatásunk verbális "élménye" az volt, mikor a kőr stégen egy "helyi" csapat hangosan ecsetelte ki hogyan baszik , a doktornő nappal milyen prűd este meg mindenkit leszop és hasonló kibeszélős szar. Szóval hagyjuk a kamu dumát a naturista "életmódról". Igen van az is de nagyrészt a szexről szól az egész.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 12:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 12:52
Sziasztok,

Biztos vihart kavar ebben a közegben a beírásom. Mi a feleségemmel már jó ideje a nudista strandot preferáljuk illetve a textil mentes szaunákat. Egyre jobban azt látom hogy aki ide ír “nudistaként” inkább azért jár ki hogy kukkoljon, verje a farkát más párokra, stb. Ennek már köze nincs a nudizmushoz. És már kicsit zavaró azoknak akik azért mennek ki nudizni, hogy érezzék szabadságot a textil mentes napozást fürdést. Szóval úgy látom maradunk csak Berénynél, mert minket nem vonz amit itt sokan keresnek. Természetesen swinger életmódot éljük imádjuk a szexet, de ez nem jön be. Természetesen mi is ismerkedünk nudin de nem szexelni megyünk oda. Az meghagyjuk más alkalomra, máshol.
#1931   2022. 06. 30. csütörtök 13:59
Hármas 3 Hármas 3
Sziasztok! Nyéken pár hölgy?
 
... 358 359 360 361 362 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: felpa felpa
Nyitás ideje: 2005. 06. 13. hétfő
Üzenetek: 9130db
Utolsó üzenet: ma 17:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!