Sziasztok
Ma délután Balatonberényben kölcsönös napolajozás?
Moto
Ma délután Balatonberényben kölcsönös napolajozás?
Moto
Sziasztok!
Péntek délelőtt Nyéki tavon leszek 10-12 óra magasságában.
Ha van olyan pár aki kilátogat és van kedve ismerkedni privátban elérhető vagyok.
Szép napot!
Péntek délelőtt Nyéki tavon leszek 10-12 óra magasságában.
Ha van olyan pár aki kilátogat és van kedve ismerkedni privátban elérhető vagyok.
Szép napot!
Dunakeszi nudin vagyok, valaki esetleg itt a közelben? Minden jóra
Dunakeszi nudin lesznek holnap párok, hölgyek?
Sziasztok!! Hölgyekkel , párokkal ismerkednék Monor környékén ! Írj privát
Sziasztok!
Péntek,szombat,vasárnap tervben van meztelenkedés Dunakeszi esetleg Délegyháza nudin.
Adatlapom szerint laza,kellemes időtöltésre ,ismerkedésre gondoltam.
Esetleg valaki aki fotózna a saját telefonommal?
Válaszokat kérlek privátban
Köszönöm!
Péntek,szombat,vasárnap tervben van meztelenkedés Dunakeszi esetleg Délegyháza nudin.
Adatlapom szerint laza,kellemes időtöltésre ,ismerkedésre gondoltam.
Esetleg valaki aki fotózna a saját telefonommal?
Válaszokat kérlek privátban
Köszönöm!
Idős hölgyeket keresek akik szeretnek meztelenkedni,esetleg van tanyályuk,nyaralójuk,hétvégi ház de lakáson belül is
Sziasztok! Holnap délelőtt a nyéki nudin párral ismerkednék. Lesz innen pár aki ismerkedne?
Nem teljesen kezdő párként párokkal ismerkednénk
Bírod, Dunakeszi régi strand, leérsz a vízhez ott balra fordulsz 200 -300 m és ott már látod!
(Ez egy válasz Teniszező üzenetére (2026. 05. 28. csütörtök 06:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 28. csütörtök 06:29
Sziasztok, segítsetek kérlek. Hogy jutok le a Dunakeszi nudira? Próbáltam a poviék koordinátáit, de az nem jó helyre mutat (vagy én vagyok béna). Nagyon köszönöm ha segít valaki
Szia. Ugy keresd hogy a régi strand. Dunakeszi Barátság utja azon végig lemész kocsival ott a Vízmúvek van mert parkolo rész van tovább kocsival nem lehet menni! És lesétálsz gyalog a Dunához majd balra mész jó darabig és az ott már a nudizós rész lesz!
(Ez egy válasz Teniszező üzenetére (2026. 05. 28. csütörtök 06:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 05. 28. csütörtök 06:29
Sziasztok, segítsetek kérlek. Hogy jutok le a Dunakeszi nudira? Próbáltam a poviék koordinátáit, de az nem jó helyre mutat (vagy én vagyok béna). Nagyon köszönöm ha segít valaki
Heves- Borsod megyéből Nővel ismerkednék közös programokra.
Sziasztok, segítsetek kérlek. Hogy jutok le a Dunakeszi nudira? Próbáltam a poviék koordinátáit, de az nem jó helyre mutat (vagy én vagyok béna). Nagyon köszönöm ha segít valaki
Sziasztok, holnap du 1-2 óra körül a hévízi kifolyónál vagy Berény környékén valaki?
Sziasztok!
Holnap délelőtt Nyéken leszek.
Párokkal szívesen ismerkednék.
Holnap délelőtt Nyéken leszek.
Párokkal szívesen ismerkednék.
Hánykor tervezitek?
(Ez egy válasz tagab üzenetére (2026. 05. 27. szerda 22:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Hánykor terveztek?
Holnap kinézünk
(Ez egy válasz Tobbes3 üzenetére (2026. 05. 27. szerda 15:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Algyőn van még. Kis part szakasz a Tiszán.
Napokban tervezek arra menni pont. (Ez egy válasz monssy üzenetére (2026. 05. 27. szerda 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Napokban tervezek arra menni pont. (Ez egy válasz monssy üzenetére (2026. 05. 27. szerda 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Nyeki nudin sokan vannak most kint?























felpa





Alexxys






