Ma nudit tervezek az udvaron!! Hölgyek ki csatlakozna?
Én is ilyet keresek
(Ez egy válasz eredita1234 üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 22:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 22:48
(Ez egy válasz eredita1234 üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 22:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Szabadban, tanyán, lakáson meztelenkednék kedves, normális emberekkel. 53 éves férfi vagyok.
Sziasztok. Nagykanizsáról vagy a környékéről szokott menni a hévizi kifolyóhoz nudizni?
Jól hangzik...
(Ez egy válasz nudewalk18 üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 18:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 18:06
Szikire mennénk párral! Utazás velünk is lehet! Pár tali után saját nyaralónkban is találkoznánk! Párok?
Durva de semmi sincs. Debrecen a kalandok sivataga
(Ez egy válasz Mokamaci üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 07:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 07:47
Debrecen vagy kornyeken tovabbra sem tud senki valami jo hellyet?
Cegléd körül van valami hely?
Ezért érdemes a három zárt strandra ellátogatni, Délegyháza, Berény és Sziki. Ezek 95%ban mentesek az ilyenektől, a teljesen vad nudi helyeken sajnos rengeteg az ilyen perverz dög, s akkor még a leselkedők a legkisebb gond...
(Ez egy válasz Sanyamrl üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 22:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 22:16
A mai napon Gárdony ba látogattam.,és utoljára.A sok vén szar ott ólálkodik ,sétál,les ,szegény Párok azt sem tudják mi van.Szégyeljétek magatokat sok VÉN CSOTROGÁNY,törzsgyökeres barom.
Hallod Sanya és miért lettél lepattintva akik lepattintottak?
Bár en tudom miért.
(Ez egy válasz Sanyamrl üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 22:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 22:16
Bár en tudom miért.
(Ez egy válasz Sanyamrl üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 22:16), amit ide kattintva olvashatsz)
A mai napon Gárdony ba látogattam.,és utoljára.A sok vén szar ott ólálkodik ,sétál,les ,szegény Párok azt sem tudják mi van.Szégyeljétek magatokat sok VÉN CSOTROGÁNY,törzsgyökeres barom.
Szabadban, tanyán, lakáson meztelenkednék kedves, normális emberekkel. 53 éves férfi vagyok.
Sziasztok
Hétfőn délelőtt Dunakeszi Duna parton szopatnék
Hétfőn délelőtt Dunakeszi Duna parton szopatnék
A mai napon Gárdony ba látogattam.,és utoljára.A sok vén szar ott ólálkodik ,sétál,les ,szegény Párok azt sem tudják mi van.Szégyeljétek magatokat sok VÉN CSOTROGÁNY,törzsgyökeres barom.
Én egész nap. Csak nem a ti kertetekben.
(Ez egy válasz puszinyuszi üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Cap d agde uticél idén valakiknek innen?
En holnap kint leszek a nyekin
Én is .
(Ez egy válasz puszinyuszi üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Ma Délegyházán sokan voltak kint. Jó párszor voltam már ott de most szerintem voltak jó sokan, Autóval is nehezen lehettet parkolni, Volt kint masszás is, jóga óra is. És már van kisbolt is campingben.
Szikire mennénk párral! Utazás velünk is lehet! Pár tali után saját nyaralónkban is találkoznánk! Párok?
Ma dél előtt nudiztunk a kertünkben
Sziasztok! Holnap és kedden Délegyházán barnulok, SUP-ozok. Ki szeretne csatlakozni?
Helyet talán még ajánlani is tudunk... Itt
(Ez egy válasz NagyMex92 üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 14:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 14:49
Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni párommal szeretnénk elmenni nudizni ki milyen hejet ajánlana
Nagykőrösiek vagyunk nem a világ végére szeretnénk menni
Segítséget szeretnék kérni párommal szeretnénk elmenni nudizni ki milyen hejet ajánlana
Nagykőrösiek vagyunk nem a világ végére szeretnénk menni


























felpa





Topes007
