Sziasztok kedves Párok!
Egy fiatal potens pasi csatlakozna hozzátok nudizni.
Ha kell egy jó társaság keress bátran
Egy fiatal potens pasi csatlakozna hozzátok nudizni.
Ha kell egy jó társaság keress bátran
Ezt kissé eltúloztad, azért ennyire nem rossz a helyzet!
(Ez egy válasz Gatim üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 19:11
Kezdj el nyitott szemmel járni! Aki valaha is járt Nyéken! Az tudja hogy nem a legfényesebb a felhozatal. 90% lepukkant igénytelelen ember. Akik csak ingyen numerát keresnek. Sajnos elűzik az átlagos nudistákat! Nagytöbsége fogatlan igénytelen hobó! Nem töeődnek senkivel, csak az érdekli őket, hogy néhány percig kínosan bámulnak másokat! De tisztelet a kivételnek!
Jó estét!Holnap igényes pár/igényes hölgy a Bük-i szaunavilágban?Jó éjt!Üdv
Szolnokról? Kerüld is el. Vannak ott közvetlen normális nudista emberek.
(Ez egy válasz Sönc 50 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 22:08
Húsz évvel korábban sokkal jobb volt a helyzet ott. Mos inkább elkerüljük...
Na az tök szuper
Ugy làtszik múlt hét szerda óta sokat melegedett a viz. Akkor csak 20 fok környèkèn volt . (Ez egy válasz pityek123 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 17:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Ugy làtszik múlt hét szerda óta sokat melegedett a viz. Akkor csak 20 fok környèkèn volt . (Ez egy válasz pityek123 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 17:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Igen én voltam.délután fel 6-tol 8-ig! Nem volt csak 3 pasi egy pár volt meg egy szóló nö! Kellemesen lehet
ett napozni!
(Ez egy válasz TomFord üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 20:31
ett napozni!
(Ez egy válasz TomFord üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok!
Ma volt kint valaki Dunakeszin?
Esetleg kedden megy ki valaki?
Ma volt kint valaki Dunakeszin?
Esetleg kedden megy ki valaki?
Lehet hogy kedden délután ki megyünk
(Ez egy válasz TomFord üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 20:31
Sziasztok!
Ma volt kint valaki Dunakeszin?
Esetleg kedden megy ki valaki?
Ma volt kint valaki Dunakeszin?
Esetleg kedden megy ki valaki?
Húsz évvel korábban sokkal jobb volt a helyzet ott. Mos inkább elkerüljük...
(Ez egy válasz Gatim üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 19:11
Kezdj el nyitott szemmel járni! Aki valaha is járt Nyéken! Az tudja hogy nem a legfényesebb a felhozatal. 90% lepukkant igénytelelen ember. Akik csak ingyen numerát keresnek. Sajnos elűzik az átlagos nudistákat! Nagytöbsége fogatlan igénytelen hobó! Nem töeődnek senkivel, csak az érdekli őket, hogy néhány percig kínosan bámulnak másokat! De tisztelet a kivételnek!
Hölgyek, párok várható valaki szerdán Gárdonyba?
Nudista hölggyel ismerkednék közös programokra
Sziasztok!
Ma volt kint valaki Dunakeszin?
Esetleg kedden megy ki valaki?
Ma volt kint valaki Dunakeszin?
Esetleg kedden megy ki valaki?
Gárdony most férfias pasi max 45-ig?
Kezdj el nyitott szemmel járni! Aki valaha is járt Nyéken! Az tudja hogy nem a legfényesebb a felhozatal. 90% lepukkant igénytelelen ember. Akik csak ingyen numerát keresnek. Sajnos elűzik az átlagos nudistákat! Nagytöbsége fogatlan igénytelen hobó! Nem töeődnek senkivel, csak az érdekli őket, hogy néhány percig kínosan bámulnak másokat! De tisztelet a kivételnek!
(Ez egy válasz Totikabalika92 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 18:25
Szerdán is esélyes hogy kint vagyok, de én nem ilyen típusú ember vagyok legkevésbé sem vagyok igénytelen és mikrofarku sem
...hát ez nagyon jó...
(Ez egy válasz Gatim üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 16:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 16:49
Sajnos mi szerdán megyünk. A hölgy tag, csakis lepukkannt nyuggerekre és igénytelelen kissebségre bukik! Minnél igénytelebb és büdösebb vagy, gyere ki! Csak is kövér és dögszagú emberek jöhetnek szóba! Tehát: legyél büdös! Mikrofarkú, igénytelen, lehetőleg roma kissebbségi. Ápoltság kizárt! Minnél bukóbb annál jobb, rühesek és gombásak előnyben!
Szerdán is esélyes hogy kint vagyok, de én nem ilyen típusú ember vagyok legkevésbé sem vagyok igénytelen és mikrofarku sem
(Ez egy válasz Gatim üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 16:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 16:49
Sajnos mi szerdán megyünk. A hölgy tag, csakis lepukkannt nyuggerekre és igénytelelen kissebségre bukik! Minnél igénytelebb és büdösebb vagy, gyere ki! Csak is kövér és dögszagú emberek jöhetnek szóba! Tehát: legyél büdös! Mikrofarkú, igénytelen, lehetőleg roma kissebbségi. Ápoltság kizárt! Minnél bukóbb annál jobb, rühesek és gombásak előnyben!
Holnap Délegyházán leszek. Aki egy kicsit tovább forrósítaná az amúgy sem hűvös időt, írjon! Sportos, 39 éves, masszírozni szerető pasi vagyok.
Balatonberény szuper mint mindig a Balaton 26 fok királyság van
Sajnos mi szerdán megyünk. A hölgy tag, csakis lepukkannt nyuggerekre és igénytelelen kissebségre bukik! Minnél igénytelebb és büdösebb vagy, gyere ki! Csak is kövér és dögszagú emberek jöhetnek szóba! Tehát: legyél büdös! Mikrofarkú, igénytelen, lehetőleg roma kissebbségi. Ápoltság kizárt! Minnél bukóbb annál jobb, rühesek és gombásak előnyben!
(Ez egy válasz Totikabalika92 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 22. hétfő 16:36
Sziasztok holnap azaz kedden szívesen csatlakoznék NYÉKIN hölgyeket vagy hölgy tagú párokhoz. Sokszor még nem voltam mindössze két alkalommal de kiváncsi lennék milyen nem egyedül napozni, kint lenni
Sziasztok
Érdeklődni szeretnék, hogy a Gyékényesi tónál valóban van egy vad Nudi? Aki járt arra, minden infót szívesen fogadunk. Köszi
Érdeklődni szeretnék, hogy a Gyékényesi tónál valóban van egy vad Nudi? Aki járt arra, minden infót szívesen fogadunk. Köszi
Sziasztok. Pénteken Berénybe tervezek menni. Lesz ott Pár vagy Nő akihez csatlakozhatok egy napra? Várom az üzeneteket.























felpa





kiráéysanyi63
