Ha tudnátok segíteni szálláshelyben, Punta Kriz közelében keresnek! Ami árban és távolságban elfogadható a parttól....
(Ez egy válasz fantasymix365 üzenetére (2023. 04. 12. szerda 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 12. szerda 13:17
Sziasztok! Augusztus elején horvátországi nyaralást tervezek... Rovinjba. Esetleg ha lennének még útitársak ismerősök abban az időpontban annak örülnék. Ha valaki szeretne ismerkedni ott vagy még előtte itthon az írjon üzenetet! Előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek!
Mennék nyaralni a Balcsira vagy akár külfödre is párral vagy pasival
Sziasztok, hölgy úti társat keresek kortól függetlenül ma egy vidéki úthoz. Délelőtt indulás Bp-ről, délután vissza ugyan ide. Leginkább a társaság kedvéért unalom ellen.
Ha megérkezik a jó idő Hölgy partnerem keresem motorozáshoz túrasport motoron Zala megyéből... .
Sziasztok!
Hölgy, pár túratársam keresem belföldi pecsétgyűjtős túrákhoz. Akár testiség nélkül, elsődleges a jó hangulat
Hölgy, pár túratársam keresem belföldi pecsétgyűjtős túrákhoz. Akár testiség nélkül, elsődleges a jó hangulat
Ma 16 órás indulással Pestről vigyek valakit Miskolcra?
Sziasztok lányok párok valakit érdekel holland hosszú hétvége extrákkal? Várom az ízület privátban
Sziasztok. Prágai sörözésre keresek bi havert. 25-40 év közötti igényes srácot keresek aki a sört is szereti.
Írj privátban ha magadra ismertél!
Írj privátban ha magadra ismertél!
Sziasztok holnap reggel Pest széléről 8 után indulok Cserkeszőlő és környékére (44 út) ha valakit érdekel jelezze
04.27-en indulok Magyarorszagra Nemetorszagbol (BW tartomany).
Heilbronn-Passau-Sopron-Keszthely utvonalon.
Lany, par esetleg?! :P
Heilbronn-Passau-Sopron-Keszthely utvonalon.
Lany, par esetleg?! :P
Ez is aktuális még, bár ezzel kapcsolatban már köszönöm a visszajelzéseket, szépen alakul!
(Ez egy válasz EnJoyMiskolc üzenetére (2023. 03. 30. csütörtök 22:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 30. csütörtök 22:57
(Ez egy válasz EnJoyMiskolc üzenetére (2023. 03. 30. csütörtök 22:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Kb. július 25, 26-tól kisebb, fiatal és fiatalos naturista, swingeres társasággal (pl. a feltöltéseim között látható „szomszédlány” is a párjával) tervezünk egy 5 napos „kirándulást” Rovinj & Ulika környékén. Kik terveznek hasonló időben arra járni esetleg?
Helló! Volt már innen valaki, vagy van személyes tapasztalata a Spermastudio (Németország) creampie gangbang & bukkake forgatásaival kapcsolatban? Esetleg nem készül/tervezi valaki kipróbálni? Én egy haverommal beterveztem a közeljövőben (május vége - június vége között).
Azt hiszem, itt kezdődik az igazi ........
Azt hiszem, itt kezdődik az igazi ........
Holnap reggel Győr- Budapest- Kecskemét 2 embert el tudok vinni
Nyári, kb. két hetes nyaralás tervezéséhez keresnénk olcsóbb, de azért igényes szálláshellyel, vagy annak ismeretével rendelkezőket az alábbi régiók valamelyikében: Nyugat Dunántúl.. Délalföld... Északkelet Magyarország.. esetleg Pécs és környéke..
Köszi
Köszi
Sziasztok,
26-án szerdán,Veszprém-Budapest-Veszprém útvonalon útitársam keresem,
reggel megyek ,délután vissza...
ha valakinek intézni valója volna....
26-án szerdán,Veszprém-Budapest-Veszprém útvonalon útitársam keresem,
reggel megyek ,délután vissza...
ha valakinek intézni valója volna....
Szerdán 26-án délben indulok Pestre utitársat keresek hölgy /pár/személyében keress bizalommal .Privátba köszi
májusban szeretnék kibérelni a mátrában egy házat ! szeretnék egy bi párt meghívni ide egy hétvégére.részletekért keresstek privátban.
Olyan dekorativ, igenyes Holgy partnert keresnek, aki havonta egyszer szakitana idot par napos/ 1 hetes Europai kiruccanasokra.
A koltsegeket en allom termeszetesen….
A koltsegeket en allom termeszetesen….
Sziasztok nyáron jön valaki Rodoszra nyaralni? Lányok, párok vagy fiatal fiú?
Sziasztok még mindig keresünk 1 lányt Rodoszra takarítói munkára.Aki csatlakozna hozzánk. Persze nem csak munka hanem szórakozás is!





















gabonya






zsoffi82
Sandy Joy





