Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#241   2006. 07. 06. csütörtök 17:15
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Sorry, Christinat letiltottam, mert mar nagyon unalmas, hogy a magan problemaival cseszi tonkre az osszes amatorokkel kapcsolatos temat.

Na megegyszer:

A versenyről, nevezőkről várunk ide hozzászólásokat. Kérdések is jöhetnek!

(Kerek mindenkit, aki nem a versenyrol akar irni, az ne ide firkaljon, koszi!)
#240   2006. 07. 06. csütörtök 13:56
toratoratora toratoratora VIP
ha mindenki ebben a szellemben próbálna élni, talán boldogabb emberek lennének kicsiny országunkban!!
#239   2006. 07. 05. szerda 23:01
vazelinator vazelinator VIP Admin
nekem nem elég én még egyet sem kaptam...

(Ez egy válasz *christina* üzenetére (2006. 07. 05. szerda 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 05. szerda 22:43
nem ,küldök már elég !
#238   2006. 07. 05. szerda 22:50
*christina* *christina* VIP
Nem ,indultunk most Moncy . Amatőr képeinket gyalázták! Nem ,negativ kritiát kaptam ,hanem sértés . Nem fogok szóbaállni nem . Kiszúrtak Moncy . "most ,irtam utoljára nem válaszolok ,be sem nézek ide"
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2006. 07. 05. szerda 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 05. szerda 22:40
Ha nem birjátok a kritikákat,miért indultatok?
Többezren nézegetnek titeket (is) a neten.
"Mindenkinek van valami véleménye.
Van aki ezt közzé is teszi.Ezt el kell fogadnotok!
Nem az indulók fogják egymásközött eldönteni a sorrendet.Itt a kritika az természetes!Ha egyszer ez egy verseny....
Sok sikert! üdv! "

Tavaly ilyenkori hsz-emre válaszolva csak ZENO üzijét szeretném bemásolni...

És ezennel NO COMMENT...
Hajrá mindenki, az oldalra látogatók döntik el úgyis a verseny eredményét...
Christina Neked csak egy jó tanács: ne süllyedj le vitára ahogy a magánéletben, a munkában az utcán bárhol van kritika ezekkel sajnos együtt kell élni, Te vállaltad önmagad így vállalnod kell a kritikát, és a pozitív megnyilvánulást is!

Sok sikert minden versenyzőnek! wink wave wave
#237   2006. 07. 05. szerda 22:43
*christina* *christina* VIP
nem ,küldök már elég !
#236   2006. 07. 05. szerda 22:40
vazelinator vazelinator VIP Admin
pszt
mikor kapok képeket?
(Ez egy válasz *christina* üzenetére (2006. 07. 05. szerda 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 05. szerda 22:25
állj le te !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#235   2006. 07. 05. szerda 22:40
Moncy Moncy
Ha nem birjátok a kritikákat,miért indultatok?
Többezren nézegetnek titeket (is) a neten.
"Mindenkinek van valami véleménye.
Van aki ezt közzé is teszi.Ezt el kell fogadnotok!
Nem az indulók fogják egymásközött eldönteni a sorrendet.Itt a kritika az természetes!Ha egyszer ez egy verseny....
Sok sikert! üdv! "

Tavaly ilyenkori hsz-emre válaszolva csak ZENO üzijét szeretném bemásolni...

És ezennel NO COMMENT...
Hajrá mindenki, az oldalra látogatók döntik el úgyis a verseny eredményét...
Christina Neked csak egy jó tanács: ne süllyedj le vitára ahogy a magánéletben, a munkában az utcán bárhol van kritika ezekkel sajnos együtt kell élni, Te vállaltad önmagad így vállalnod kell a kritikát, és a pozitív megnyilvánulást is!

Sok sikert minden versenyzőnek! wink wave wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2005. 07. 02. szombat 17:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 02. szombat 17:33
Az itteni tisztelt közönség közül 2 embernek "adatott" meg h. láthassa tökéletes testemet...
Amúgy van fent fotóm a Képtár chateseknek-ben.. no persze ruhás...

"Az ilyen egyének miatt lesz élvezhetetlen a verseny." Vazzz.. ez egy nyilvános fórum nemde? Bárki bármikor +oszthatja véleményét...

Egyébként nem értelek mi a problémád: csak tanácsot adtam szőrtüsző gyulladás elkerülése végett... mivel ezzel a problémával Én már megküzdöttem...

Jaaaaa vagy az a probléma h. az Én általam felállított "képzeletbeli dobogóról" lemaradtál?

1. vadmacska
2. vadnyugatréme
3. lupus / fzreke

No mind1 akármilyen verseny lesz legközelebb eszem ágában sem lesz semmiféle reagálást klimpíroznom.... esküszöm.. vagy száradjon le a 10 ujjam hehe wave
#234   2006. 07. 05. szerda 22:25
*christina* *christina* VIP
állj le te !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2006. 07. 05. szerda 22:16), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2006. 07. 05. szerda 22:16
állj már le
mint ember ****1
mint csaj a képen egy erös 4*****
vágod
neharagisd magadra az embereket ne csinálj ellenséget abol aki nem az ellenséged
#233   2006. 07. 05. szerda 22:16
vazelinator vazelinator VIP Admin
állj már le
mint ember ****1
mint csaj a képen egy erös 4*****
vágod
neharagisd magadra az embereket ne csinálj ellenséget abol aki nem az ellenséged
(Ez egy válasz *christina* üzenetére (2006. 07. 05. szerda 22:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 05. szerda 22:06
e-mail ment ! leszedettem a képeim 2x !!!!!!! még ,mindig nem hagytok élni ? ... gun mullerl ejnye1
csak, ennyi infi.
#232   2006. 07. 05. szerda 22:06
*christina* *christina* VIP
e-mail ment ! leszedettem a képeim 2x !!!!!!! még ,mindig nem hagytok élni ? ... gun mullerl ejnye1
csak, ennyi infi.
(Ez egy válasz mullerl üzenetére (2006. 07. 05. szerda 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 05. szerda 17:01
Kedves *christina*!

Sokáig gondolkodtam, hogy személyesen is megszólítsalak, vagy sem? Most döntöttem. Megszólítalak személyesen, remélem nem személyeskedve. Először is. Én eddig a napig egyszer sem bántottalak! Semmi neked szóló üzenetet nem találtam, amit én írtam volna!
Másodszor. Idézlek: "Meg vagy zavarodva ki ,ez a mullerl?!". Betű szerint idéztelek! A helyesírási hibáidra most nem térnék ki, betudom dühödnek, melynek indokoltságát a téged bántókkal szemben megértem, velünk szemben viszont indokolatlannak tartom. Egyébként TE, ki vagy? Mi egyszerű budapesti pár vagyunk, akiket nem kéne így ismeretlenül megtaposnod, mert a fagyi visszanyalhat. Mégegyszer hangsúlyozom, mi nem bántottunk téged! Harmadszor. Ami erre a szösszenetre késztetett a legutóbbi tetted. És itt újabb idézet "háháhá *1", és erősen lepontoztad a sorozatunkat. Rendkívül bátor vagy! Nálunk angyalföldön van egy régi mondás a hozzád hasonló emberekre: Jól seggbe rúgta a szódás lovát. Magyarázom, ha nem értenéd. Az ilyen ember a szerencsétlen állaton torolja meg sérelmét, mert a szódáson nem meri. Gratulálok. Sikerült ugyan arra a szintre emelkedned, mint a téged megbántók! Ráadásul, olyan párral szemben, akik téged nem is bántottak! Gondolkozz el azon, hogy másnak is van lelke, nem csak NEKED! Krisztinek ugyan olyan rosszul esik a Te gonoszkodásod, mint neked a másoké, akik téged bántottak. Végezetül. Részemről, ha valaki nem nyeri el a tetszésem, inkább nem pontozom, de nem adok *1-est, mint te! Pláne nem bosszúból. Van, akinek te és a hozzád hasonló hölgyek tetszenek, és olyan is, akinek a Krisztihez hasonlók. Ne vedd el mások kedvét, mert lehet, hogy sok férfinak pont azok tetszenének, akik miattad nem küldenek fotót!
#231   2006. 07. 05. szerda 19:46
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
A versenyről, nevezőkről várunk ide hozzászólásokat. Kérdések is jöhetnek
#230   2006. 07. 05. szerda 17:01
mullerl mullerl VIP
Kedves *christina*!

Sokáig gondolkodtam, hogy személyesen is megszólítsalak, vagy sem? Most döntöttem. Megszólítalak személyesen, remélem nem személyeskedve. Először is. Én eddig a napig egyszer sem bántottalak! Semmi neked szóló üzenetet nem találtam, amit én írtam volna!
Másodszor. Idézlek: "Meg vagy zavarodva ki ,ez a mullerl?!". Betű szerint idéztelek! A helyesírási hibáidra most nem térnék ki, betudom dühödnek, melynek indokoltságát a téged bántókkal szemben megértem, velünk szemben viszont indokolatlannak tartom. Egyébként TE, ki vagy? Mi egyszerű budapesti pár vagyunk, akiket nem kéne így ismeretlenül megtaposnod, mert a fagyi visszanyalhat. Mégegyszer hangsúlyozom, mi nem bántottunk téged! Harmadszor. Ami erre a szösszenetre késztetett a legutóbbi tetted. És itt újabb idézet "háháhá *1", és erősen lepontoztad a sorozatunkat. Rendkívül bátor vagy! Nálunk angyalföldön van egy régi mondás a hozzád hasonló emberekre: Jól seggbe rúgta a szódás lovát. Magyarázom, ha nem értenéd. Az ilyen ember a szerencsétlen állaton torolja meg sérelmét, mert a szódáson nem meri. Gratulálok. Sikerült ugyan arra a szintre emelkedned, mint a téged megbántók! Ráadásul, olyan párral szemben, akik téged nem is bántottak! Gondolkozz el azon, hogy másnak is van lelke, nem csak NEKED! Krisztinek ugyan olyan rosszul esik a Te gonoszkodásod, mint neked a másoké, akik téged bántottak. Végezetül. Részemről, ha valaki nem nyeri el a tetszésem, inkább nem pontozom, de nem adok *1-est, mint te! Pláne nem bosszúból. Van, akinek te és a hozzád hasonló hölgyek tetszenek, és olyan is, akinek a Krisztihez hasonlók. Ne vedd el mások kedvét, mert lehet, hogy sok férfinak pont azok tetszenének, akik miattad nem küldenek fotót!
#229   2006. 07. 02. vasárnap 08:56
toratoratora toratoratora VIP
tudod a többség dönt, nem a te izlésed. wink
(Ez egy válasz *christina* üzenetére (2006. 07. 02. vasárnap 08:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 02. vasárnap 08:02
voltak ,nála szebbek &,ők jobb helyen,is fotóztak ravasz1
#228   2006. 07. 02. vasárnap 08:02
*christina* *christina* VIP
voltak ,nála szebbek &,ők jobb helyen,is fotóztak ravasz1
#227   2006. 07. 02. vasárnap 07:58
*christina* *christina* VIP
mért bántassz ? ezt küldöm kocsog ha ,te is én mért ne kocsog
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2006. 07. 02. vasárnap 01:44), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2006. 07. 02. vasárnap 01:44
na most fejezd be de olyan gyorsan.
azért mert sértödöt molet cica vagy ki nem viseli a kritizálást azaz nem engedi el a füle melet.
atol hogy még sexin molet vagy nem kell bunkonak és rágalmazonak lenni máshol vezesd le a dühöd ..
köszi
#226   2006. 07. 02. vasárnap 01:44
vazelinator vazelinator VIP Admin
na most fejezd be de olyan gyorsan.
azért mert sértödöt molet cica vagy ki nem viseli a kritizálást azaz nem engedi el a füle melet.
atol hogy még sexin molet vagy nem kell bunkonak és rágalmazonak lenni máshol vezesd le a dühöd ..
köszi
(Ez egy válasz *christina* üzenetére (2006. 07. 01. szombat 19:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 01. szombat 19:59
" ravasz1 bunda lessz , az elsőbe ,is az volt ..."
#225   2006. 07. 01. szombat 19:59
*christina* *christina* VIP
" ravasz1 bunda lessz , az elsőbe ,is az volt ..."
#224   2006. 06. 30. péntek 08:36
vazelinator vazelinator VIP Admin
A versenyre 2006. június 7.- augusztus 7. között lehet képeket (vagy videót) beküldeni, ezután indul a szavazás! A szavazás augusztus 7-től szeptember 7-ig tart.
Az alkotásokat csak a szavzási időszak kezdetétől, augusztus 7-től lehet megtekinteni, hogy mindenki egyelő esélyel induljon.

a verseny oldala Itt meg nézheted ha más is érdekel
#223   2006. 06. 26. hétfő 15:31
Moncy Moncy
A 400. és a 401-es hsz-t kérném törölni...

Köszönettel. az igazi Moncy

Inf!
Előtte légyszíves az ip-t lenyomozni...
Köszi
#222   2006. 06. 26. hétfő 12:08
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Most van :) Augusztus 7-ig még megteheted! :)

A verseny oldala
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: jooska jooska
Nyitás ideje: 2005. 06. 21. kedd
Üzenetek: 421db
Utolsó üzenet: 2009. 07. 22. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!