Miért olyan kapósak a nős férfiak?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 10 11 12 13
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#36   2012. 05. 02. szerda 22:53
zoltan103 zoltan103 VIP
Teljesen igy van amit irtál Kedves Vadocka. ....
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 24. kedd 08:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2012. 04. 24. kedd 08:11
Nős férfi .. adni akar és kapni és ezért mindent megtesz .. figyelmet színlel.. kielégít.. bókol... elhalmoz mindennel..
Lehet ezt nem szeretni? nyes Már nem zavar ha nős az a férfi.. Ha topon van és maximálisan rám fókuszál mikor velem van élvezem azt amit nyújt... de legyen fair és diszkrét s mellettem az asszonyt se hanyagolja el...
#35   2012. 04. 24. kedd 08:11
X Törölt felhasználó (805295)
Nős férfi .. adni akar és kapni és ezért mindent megtesz .. figyelmet színlel.. kielégít.. bókol... elhalmoz mindennel..
Lehet ezt nem szeretni? nyes Már nem zavar ha nős az a férfi.. Ha topon van és maximálisan rám fókuszál mikor velem van élvezem azt amit nyújt... de legyen fair és diszkrét s mellettem az asszonyt se hanyagolja el...
#34   2012. 01. 25. szerda 16:39
X Törölt felhasználó (825648)
Szerintem a nők is megfigyelik a saját neműket hogy "az a jó csaj mit szeret azon a srácon" aki esetleges nem egy csúcs mégis arra gondol hogy biztos nem egy "átlagos" és rögtön érdekelni kezdi hogy kipróbálná. A nős -barátnős férfiak ezért vonzzák jobban a hölgyeket az egyedül lévőket lúzereknek gondolják "biztos megvan az oka hogy nincs csaja". smile
#33   2012. 01. 16. hétfő 15:02
jencike88 jencike88 VIP
Ez a genetikai hibátok. Az ember viszont tud uralkodni magán ha akar és van ereje hozzá. Ez különbözteti meg az állatvilágtól. ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 04. szerda 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (828712)
2012. 01. 04. szerda 20:00
minden szavad fáj,de igaz.én sem tudom mi hiányzik,gyönyörű felnőtt lányaim vannak,imádnivaló feleségem,akit az összes barátom irigyel,és mégis kell valami új,valami más...ne utálj,kérlek...én nagyon bírlak smile pussz:peppe52
#32   2012. 01. 04. szerda 20:00
X Törölt felhasználó (828712)
minden szavad fáj,de igaz.én sem tudom mi hiányzik,gyönyörű felnőtt lányaim vannak,imádnivaló feleségem,akit az összes barátom irigyel,és mégis kell valami új,valami más...ne utálj,kérlek...én nagyon bírlak smile pussz:peppe52
#31   2012. 01. 04. szerda 19:18
Macilacy Macilacy
A topic téma számomra azt sugallja,h a nős férfiak kapósabbak a szingli társaiknál.
Az meg ellenkezik az általad megfogalmazott érvekkel.
Te azt soroltad,h mi mindenben jobbak a nős pasik,amivel nem értek feltétlenül egyet.
Bocs,h kötözködök!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 04. szerda 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 01. 04. szerda 19:05
Topic téma! Szabad az mástészta!
#30   2012. 01. 04. szerda 19:05
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Topic téma! Szabad az mástészta!
#29   2012. 01. 04. szerda 19:00
Macilacy Macilacy
Szép megfogalmazás,de szerinted egy szabad(elvált,stb.) pasi nem udvarol olyan hevesen,odaadóan,mint egy nős?
Vagy a szabad pasi nem kevésbé fáradt?Vagy nem több a szabadideje?
Ezekkel a dolgokkal kicsit vitatkoznék.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 04. szerda 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 01. 04. szerda 08:45
Miért.. oly evidens.. mert egy szerető nem a szennyest a mocskot a fáradt férjet kapja.. nem kell rá mosni főzni s utána takarítani.. Frissen vasaltan.. teli bendővel.. ápoltan kapom... mosolyog.. kedves.. sármos.. hisz a bugyimból akar kidumálni s ennek érdekében mindent megtesz.. Nem kell konyhatündérnek lennem.. nem kell az eszem.. sem lelkem.. elég ha egy kétlábon járó szexistenő vagyok..
Egy nős férfi a szeretőnek a szebbik arcát mutatja.. hm.. -melyik nőnek ne lenne szimpatikus???
Figyelmes.. kedves.. elhalmoz mindennel.. evidens .. hogy akkor jön mikor kíván s így az ágyban is
"Number one.."
Szerelmet hazudnak.. éppen válófélben van(nak) stb stb... ámítás mesterei azt súgják amit hallani akarok..
Szóval kinek mi a jó.. ki a kapós lehet firtatni.. csak ne csodálkozzunk azon mikor ezt a Mr. tökéletes megszeretjük.. komolyabban akarjuk.. akár egy életre .. mert olyan jó.. hisz mindent megad s figyelmes blabla.. akkor ébredünk rá.. hogy illúziókat kergetünk.. mert a férfi lelép a ha komolyabban akarjuk... neki csak a szex kell !!
Én nem tudom figyelmen kívül hagyni az otthon lévő nejét aki becsülettel neveli a gyermekeiket.. aki mos főz takarít rá.. akitől elvárná.. hogy legyen bomba nő.. úgy hogy közben ne támasza nem figyel oda rá s nem neki udvarol s próbálja meghódítani... s ha már így nézem nem is olyan értékes a nős pasi.. nincs olyan értéke amivel ágyba csalna!
#28   2012. 01. 04. szerda 15:30
X Törölt felhasználó (828182)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 04. szerda 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 01. 04. szerda 08:45
Miért.. oly evidens.. mert egy szerető nem a szennyest a mocskot a fáradt férjet kapja.. nem kell rá mosni főzni s utána takarítani.. Frissen vasaltan.. teli bendővel.. ápoltan kapom... mosolyog.. kedves.. sármos.. hisz a bugyimból akar kidumálni s ennek érdekében mindent megtesz.. Nem kell konyhatündérnek lennem.. nem kell az eszem.. sem lelkem.. elég ha egy kétlábon járó szexistenő vagyok..
Egy nős férfi a szeretőnek a szebbik arcát mutatja.. hm.. -melyik nőnek ne lenne szimpatikus???
Figyelmes.. kedves.. elhalmoz mindennel.. evidens .. hogy akkor jön mikor kíván s így az ágyban is
"Number one.."
Szerelmet hazudnak.. éppen válófélben van(nak) stb stb... ámítás mesterei azt súgják amit hallani akarok..
Szóval kinek mi a jó.. ki a kapós lehet firtatni.. csak ne csodálkozzunk azon mikor ezt a Mr. tökéletes megszeretjük.. komolyabban akarjuk.. akár egy életre .. mert olyan jó.. hisz mindent megad s figyelmes blabla.. akkor ébredünk rá.. hogy illúziókat kergetünk.. mert a férfi lelép a ha komolyabban akarjuk... neki csak a szex kell !!
Én nem tudom figyelmen kívül hagyni az otthon lévő nejét aki becsülettel neveli a gyermekeiket.. aki mos főz takarít rá.. akitől elvárná.. hogy legyen bomba nő.. úgy hogy közben ne támasza nem figyel oda rá s nem neki udvarol s próbálja meghódítani... s ha már így nézem nem is olyan értékes a nős pasi.. nincs olyan értéke amivel ágyba csalna!
#27   2012. 01. 04. szerda 08:45
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Miért.. oly evidens.. mert egy szerető nem a szennyest a mocskot a fáradt férjet kapja.. nem kell rá mosni főzni s utána takarítani.. Frissen vasaltan.. teli bendővel.. ápoltan kapom... mosolyog.. kedves.. sármos.. hisz a bugyimból akar kidumálni s ennek érdekében mindent megtesz.. Nem kell konyhatündérnek lennem.. nem kell az eszem.. sem lelkem.. elég ha egy kétlábon járó szexistenő vagyok..
Egy nős férfi a szeretőnek a szebbik arcát mutatja.. hm.. -melyik nőnek ne lenne szimpatikus???
Figyelmes.. kedves.. elhalmoz mindennel.. evidens .. hogy akkor jön mikor kíván s így az ágyban is
"Number one.."
Szerelmet hazudnak.. éppen válófélben van(nak) stb stb... ámítás mesterei azt súgják amit hallani akarok..
Szóval kinek mi a jó.. ki a kapós lehet firtatni.. csak ne csodálkozzunk azon mikor ezt a Mr. tökéletes megszeretjük.. komolyabban akarjuk.. akár egy életre .. mert olyan jó.. hisz mindent megad s figyelmes blabla.. akkor ébredünk rá.. hogy illúziókat kergetünk.. mert a férfi lelép a ha komolyabban akarjuk... neki csak a szex kell !!
Én nem tudom figyelmen kívül hagyni az otthon lévő nejét aki becsülettel neveli a gyermekeiket.. aki mos főz takarít rá.. akitől elvárná.. hogy legyen bomba nő.. úgy hogy közben ne támasza nem figyel oda rá s nem neki udvarol s próbálja meghódítani... s ha már így nézem nem is olyan értékes a nős pasi.. nincs olyan értéke amivel ágyba csalna!
#26   2012. 01. 03. kedd 22:34
szexistapista szexistapista
Hát igen ezt én is tapasztaltam, amíg nem voltam nős, alig jöttek össze a dolgok, de ahogy megnősültem, egyből könnyebben ment az ismerkedés, csak hát a nők is erkölcsösek voltak, meg én sem akartam égetni magam a kollegák előtt. Ha a nő azt látja, hogy jól megvagy a feleségeddel, szereted a gyerekeidet, akkor automatikusan vonzóvá válsz a számára, ez természetes. És innentől kezdve csak az adott nőtől függ, hogy erkölcsös-e vagy nem, és elcsábítja-e a férfit.
#25   2011. 09. 01. csütörtök 22:41
X Törölt felhasználó (88129)
Szerintem a kínálkozó alkalmak kihasználása a férfiak közel 100 %-ban egyértelmű. Amelyik férfi nem használja ki az "alkalmat", az beteg, vagy buzi.Ráadásul ez még nem is hűtlenkedés, hanem összehasonlítás.
(Ez egy válasz andici_26 üzenetére (2011. 08. 16. kedd 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 16. kedd 19:36
szerintem nem erthetted pontosan mit is akartam ezzel mondani ... nem azok viselkednek kihivoan akik kapcsolatban vannak mert ugy ahogy te mondtad nekik nincs ra szukseguk hiszen mar van parjuk...hanem ha pl egy singli kikezd egy kapcsolatban levovel a kapcsolatban levo fel sokkal vevobb a csabulasra ..mivel vmi uj van a lathataron . sajnos azt kell mondanom hogy nagyon keves az a ferfi (es most a nosekrol beszelek es azokrol akik mar hosszu evek ota vannak egy kapcsolatban ) aki vissza utasit egy kinalkozo lehetoseget . ezzel nem azt mondom hogy nincsenek huseges ferfiak ..felreertes ne essek! de : velemenyem szerint 60%-nak ha alkalma van ra meg is teszi
#24   2011. 08. 28. vasárnap 19:42
X Törölt felhasználó (814119)
Szia! én egyetértek Veled teljesen.
(Ez egy válasz andici_26 üzenetére (2011. 08. 14. vasárnap 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 14. vasárnap 14:52
sziasztok! csak a sajat peldamat tudom veletek megosztani ..kb 2 eve vagyok singli ...amig komoly kapcsolatom volt nem volt olyan alkalom hogy ne legyeskedett volna korulottem 3 vagy 4 pasi ( ki milyen szandekal az mar mas kerdes) mikor az ember kapcsolatban el sokkal hamarabb eszre vesz '' mindenkit'' aki kicsit kihivoan viselkedik ,es akivel ugymond eltolthet egy kellemes estet vagy akar tobbet . talan azert mert mar megunta azt a bizonyos egyet ,aki bar mindent megtesz de megsem nyujtja ugyan azt mint a kapcsolat elejen ...hogy kaposabbak lennenek a nos ferfiak ? hmm confused en inkabb kicsit maskepp fogalmaznek ...szerintem kaphatobbak foleg ha egy kis kalandrol van szo .....ugyan ugy a ferfiak is mint a nok ... vigyor2
#23   2011. 08. 16. kedd 19:36
andici_26 andici_26
szerintem nem erthetted pontosan mit is akartam ezzel mondani ... nem azok viselkednek kihivoan akik kapcsolatban vannak mert ugy ahogy te mondtad nekik nincs ra szukseguk hiszen mar van parjuk...hanem ha pl egy singli kikezd egy kapcsolatban levovel a kapcsolatban levo fel sokkal vevobb a csabulasra ..mivel vmi uj van a lathataron . sajnos azt kell mondanom hogy nagyon keves az a ferfi (es most a nosekrol beszelek es azokrol akik mar hosszu evek ota vannak egy kapcsolatban ) aki vissza utasit egy kinalkozo lehetoseget . ezzel nem azt mondom hogy nincsenek huseges ferfiak ..felreertes ne essek! de : velemenyem szerint 60%-nak ha alkalma van ra meg is teszi
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 15. hétfő 11:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (33028) VIP
2011. 08. 15. hétfő 11:32
hát, ebben vitatkoznék!
én is saját példámból .... amíg komoly kapcsolatban vagyok, igazán szürke egér tudok lenni a külvilág számára, mert annyira nem vagyok kihívó! hiszen nincs rá szükségem!
már több éve házas vagyok, és egyszerűen nem hiszem, h fel kellene hívnom magamra a figyelmet. ráadásul a tudatalattim is úgy műxik, h ha nincs partner, akkor kell felhívnom magamra a "hímek" figyelmét.
nem mondom, h az ember nem öltözik ki, nem billegeti magát, de sztem sokkal hamarabb észreveszik a nőt, ha pártalan, mint amíg van állandó partnere.
de igazából nem is a nő volt a kérdés ugye....
a nős férfiakban sztem a nők látják a gondoskodó, párkapcsolatot felvállaló egyént, ami ugye nekünk érzelmi alapokon nyugvó nőknek fontos.
#22   2011. 08. 15. hétfő 11:32
X Törölt felhasználó (33028) VIP
hát, ebben vitatkoznék!
én is saját példámból .... amíg komoly kapcsolatban vagyok, igazán szürke egér tudok lenni a külvilág számára, mert annyira nem vagyok kihívó! hiszen nincs rá szükségem!
már több éve házas vagyok, és egyszerűen nem hiszem, h fel kellene hívnom magamra a figyelmet. ráadásul a tudatalattim is úgy műxik, h ha nincs partner, akkor kell felhívnom magamra a "hímek" figyelmét.
nem mondom, h az ember nem öltözik ki, nem billegeti magát, de sztem sokkal hamarabb észreveszik a nőt, ha pártalan, mint amíg van állandó partnere.
de igazából nem is a nő volt a kérdés ugye....
a nős férfiakban sztem a nők látják a gondoskodó, párkapcsolatot felvállaló egyént, ami ugye nekünk érzelmi alapokon nyugvó nőknek fontos.
(Ez egy válasz andici_26 üzenetére (2011. 08. 14. vasárnap 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 14. vasárnap 14:52
sziasztok! csak a sajat peldamat tudom veletek megosztani ..kb 2 eve vagyok singli ...amig komoly kapcsolatom volt nem volt olyan alkalom hogy ne legyeskedett volna korulottem 3 vagy 4 pasi ( ki milyen szandekal az mar mas kerdes) mikor az ember kapcsolatban el sokkal hamarabb eszre vesz '' mindenkit'' aki kicsit kihivoan viselkedik ,es akivel ugymond eltolthet egy kellemes estet vagy akar tobbet . talan azert mert mar megunta azt a bizonyos egyet ,aki bar mindent megtesz de megsem nyujtja ugyan azt mint a kapcsolat elejen ...hogy kaposabbak lennenek a nos ferfiak ? hmm confused en inkabb kicsit maskepp fogalmaznek ...szerintem kaphatobbak foleg ha egy kis kalandrol van szo .....ugyan ugy a ferfiak is mint a nok ... vigyor2
#21   2011. 08. 14. vasárnap 14:52
andici_26 andici_26
sziasztok! csak a sajat peldamat tudom veletek megosztani ..kb 2 eve vagyok singli ...amig komoly kapcsolatom volt nem volt olyan alkalom hogy ne legyeskedett volna korulottem 3 vagy 4 pasi ( ki milyen szandekal az mar mas kerdes) mikor az ember kapcsolatban el sokkal hamarabb eszre vesz '' mindenkit'' aki kicsit kihivoan viselkedik ,es akivel ugymond eltolthet egy kellemes estet vagy akar tobbet . talan azert mert mar megunta azt a bizonyos egyet ,aki bar mindent megtesz de megsem nyujtja ugyan azt mint a kapcsolat elejen ...hogy kaposabbak lennenek a nos ferfiak ? hmm confused en inkabb kicsit maskepp fogalmaznek ...szerintem kaphatobbak foleg ha egy kis kalandrol van szo .....ugyan ugy a ferfiak is mint a nok ... vigyor2
#20   2011. 06. 23. csütörtök 12:12
X Törölt felhasználó (33028) VIP
áh, akkor lehet, h itt a baj forrása? nyes
ám nem ennyire egyszerű ez!
nekem egyszer egy olyan csaj miatt ment tönkre a kapcsolatom, aki közölte, h neki csak a nős pasik kellenek, mert az "olyan izgi"...
elutaztam pár napra, pár veszekedős nap után, nő jött, szex megvolt, majd visszatérve, szembesültem a történtekkel... szóval, vannak nők, akiknek eccccerűen csak ez a "perverziójuk"
(Ez egy válasz Tiniboszi üzenetére (2010. 12. 11. szombat 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 11. szombat 18:54
Itt van a párom is ..érdekes mert ő még elsem vett és máris viszajött a volt barátnője..(.Klasz volt hármasban)
Aztán a barátja menyaszonya szemelte ki(lehet hogy túl dicsértem)
késöbb egy idősebb nő volt kiváncsi a teljesitményére,évekig volt házas ...ésnem tudta mi az orgazmus..én meséltem neki róla hogy létezik nem csak mese aivel a nőket széditik(megtudta)
Szóval ha hölgyek is vannak az olvasok között:
NE DICSÉRD A PÁROD MÁS NŐNEK MERT KIPRÓBÁLJA! finom
#19   2010. 12. 13. hétfő 20:11
X Törölt felhasználó (462239)
Igyekeztem nagyon „többértelmű” szót használni… vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 13. hétfő 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (784581)
2010. 12. 13. hétfő 20:00
"nasijába" : ))
#18   2010. 12. 13. hétfő 20:00
X Törölt felhasználó (784581)
"nasijába" : ))
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 13. hétfő 19:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 12. 13. hétfő 19:12
Ti aztán tudtok élni! (jó a fotód is) vigyor2

Tényleg érdekes, hogy igencsak szeretik a nős férfiakat a nők. Talán mert jól esik más "nasijába" belekóstolni, mert az valaki másnak is ízlik. Amikor mi harmadikat kerestünk, és jöttek a jelentkezések, akkor feltűnő volt a nívóbeli különbség a nős és a szóló férfiak közt. Sokkal több volt a normális egyed a nős férfiak közt. Ez meglepő volt! No meg nagyobb biztonságot jelentett több szempontból is egy nős férfival játékot kezdeni.
Én is kapok ajánlatokat, ám asszonykám tudja, mily kincset birtokol, és őriz ám keményen… és szerelmesen. vigyor2 hawaii
#17   2010. 12. 13. hétfő 19:12
X Törölt felhasználó (462239)
Ti aztán tudtok élni! (jó a fotód is) vigyor2

Tényleg érdekes, hogy igencsak szeretik a nős férfiakat a nők. Talán mert jól esik más "nasijába" belekóstolni, mert az valaki másnak is ízlik. Amikor mi harmadikat kerestünk, és jöttek a jelentkezések, akkor feltűnő volt a nívóbeli különbség a nős és a szóló férfiak közt. Sokkal több volt a normális egyed a nős férfiak közt. Ez meglepő volt! No meg nagyobb biztonságot jelentett több szempontból is egy nős férfival játékot kezdeni.
Én is kapok ajánlatokat, ám asszonykám tudja, mily kincset birtokol, és őriz ám keményen… és szerelmesen. vigyor2 hawaii
(Ez egy válasz Tiniboszi üzenetére (2010. 12. 11. szombat 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 11. szombat 18:54
Itt van a párom is ..érdekes mert ő még elsem vett és máris viszajött a volt barátnője..(.Klasz volt hármasban)
Aztán a barátja menyaszonya szemelte ki(lehet hogy túl dicsértem)
késöbb egy idősebb nő volt kiváncsi a teljesitményére,évekig volt házas ...ésnem tudta mi az orgazmus..én meséltem neki róla hogy létezik nem csak mese aivel a nőket széditik(megtudta)
Szóval ha hölgyek is vannak az olvasok között:
NE DICSÉRD A PÁROD MÁS NŐNEK MERT KIPRÓBÁLJA! finom
 
... 10 11 12 13
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 07. 29. szerda
Üzenetek: 256db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!