Miért olyan kapósak a nős férfiak?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 11 12 13
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#15   2010. 11. 11. csütörtök 20:46
X Törölt felhasználó (30696)
Eddig nekem csak hátrány volt, ha megtudták, nős vagyok. De kinek a papné, kinek a paplan... nyes
#14   2010. 11. 04. csütörtök 14:43
X Törölt felhasználó (778206)
Jaj bocsi mellélőttem mert Zsuzsának szerettem volna címezni smile
#13   2010. 11. 04. csütörtök 14:42
X Törölt felhasználó (778206)
Szerintem meg butaságot beszélsz.Azért mert nincs nője nem biztos,hogy gáz vagy miegyebek.Azért nincs nője mert elég sok nőnek nem kell nős férfi, és ez ilyen egyszerű.Nem tud akkor ugrani neki mikor ő akarja és ez nem tetszik.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2009. 08. 12. szerda 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 12. szerda 21:34
Szerintem teljes mértékig igaz, amit leírsz, de kiegészíteném egy fontos tényezővel.
a férfi már valakié, valakihez tartozik. A "csábító" nő magának is be szereti bizonyítani, hogy el tudja venni a férfit a másik nőtől, bizonyítván ezzel a másik feletti győzelmét, és kiválóságát, még ha a megcsalt nő erről mit sem sejt.
#12   2010. 09. 01. szerda 14:29
kandis kandis
Részemről sztem, ha egy pasi nős ...
1. és 30 körüli, akkor az azt is jelentheti, hogy valaki szerint már jó (valamilyen nő szerint le van meózva nyes )
2. nem igazán vannak kétségek a nőben, hogy mire yó.
3. nem kell félnie, hogy érzelmi csalódást okoz valakinek (nők adnak az érzelmekre)
4. nincs kötöttség
5. kicsit talán izgalmasabb mint egy nem nőssel.
6. úgy érezheti, hogy most tényleg csak én vagyok aki megadhatja neki ami kell (feleség nem tudja megtenni, viszont nem nős pasinál meg nem tudhatja, hogy megfelel -e a párjának, nem -e ő is egy másik nőnél kapja meg az igazán jót)
7. no meg a szomszéd fűje... :P

Egy része már valamennyire elhangzott, így az egy kis összegzés is nyes
Amúgy ha úgy vesszük nekünk a nős pasiknak a férjezett hölgyek is előszeretettel bejönnek, mivel kevesebbet kell magyarázni, hogy ma miért nem nyes bár ez fordítva is lehet egy érv smile
#11   2010. 08. 18. szerda 13:09
X Törölt felhasználó (746683)
Én nős vagyok, de nem igazán kapós....
#10   2010. 08. 10. kedd 11:10
benutzername benutzername VIP
Ki állítja, hogy "kapósak" a nős férfiak????
Ez hülyeség!!!!
#9   2010. 08. 10. kedd 09:55
X Törölt felhasználó (766480)
Szerintem, csak egyszerűen többen vannak! Persze, ha a reprezentatív mintát nem a 16-22 éves korosztályból merítjük. Marha nehéz olyan valamire való 30-on túli pasit találni, aki korban is megfelel, jó az ágyban, nem itta el az agyát, nem nagy késsel érvényesíti az akaratát, ráadásul független is. Én legalábbis nem nagyon fogtam ki még.
Megjegyzem, hogy női oldalról is van szépsége, ha "második" az ember. Csak akkor vagyunk együtt, ha TÉNYLEG van rám ideje, de akkor királylánynak érzem magamat. A szerelem pedig tényleg szerelem, és nem gazdasági kapcsolat. De az is lehet, hogy most csak azért gondolom így, mert nagyon finom, édes az a szőlő!
#8   2010. 03. 14. vasárnap 10:51
Zsuzsa Zsuzsa
Szerintem,azért,mert az a him jobb,mint a miénk.Az más kérdés,hogy a vonzobb himekre min. 3nő jut.Aki kapja,marja-elv..Akinek nincs nője,abban valami hiba van...vagy külsöleg,vagy belsőleg gáz a him.
#7   2009. 08. 12. szerda 21:34
Nyúlmedve Nyúlmedve
Szerintem teljes mértékig igaz, amit leírsz, de kiegészíteném egy fontos tényezővel.
a férfi már valakié, valakihez tartozik. A "csábító" nő magának is be szereti bizonyítani, hogy el tudja venni a férfit a másik nőtől, bizonyítván ezzel a másik feletti győzelmét, és kiválóságát, még ha a megcsalt nő erről mit sem sejt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 07. péntek 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (88129)
2009. 08. 07. péntek 13:08
Szerintem ugyan azért, amiért a férjes asszonyok. Nincs rizikó, hogy a "nyakán marad", gondtalanul lehet egy jót kefélni, ha meg később esetleg túlteng az érzelem, még mindig van variálási lehetőség. Ráadásul kisebb a valószínűség a nemi betegségekre.
#6   2009. 08. 07. péntek 13:08
X Törölt felhasználó (88129)
Szerintem ugyan azért, amiért a férjes asszonyok. Nincs rizikó, hogy a "nyakán marad", gondtalanul lehet egy jót kefélni, ha meg később esetleg túlteng az érzelem, még mindig van variálási lehetőség. Ráadásul kisebb a valószínűség a nemi betegségekre.
#5   2009. 08. 06. csütörtök 15:40
Hosszu Hosszu
Szerintem nem kaposabbak a nos ferfiak, csak a nok kacerabbak, hogy probara tegyes sajat erejuket; De ha ramesz, visszavonulot fuj nagyresze. Na de ha megis kaposabbak, akkor esetleg azert, mert turelmesebbek, nem olyan kiehezettek.
#4   2009. 07. 29. szerda 22:19
Denipapa Denipapa
Hát nem tudom. Én még nem vagyok nős, sőt komoly barátnőm már másfél éve nincs. Részemről elég görcstelen vagyok és oldott. Magyarán nem jövök zavarba ha nővel kell szóba állni. Nem harapnak. Csak beszélni kell és ha tetszik az illető nőnek a szöveg, akkor tökmindegy, hogyan néz ki az ember úgyis elmegy vele. Munkahely, hát igen, munkahelyen jobban ismerkedik az ember, mivel a napjának több mint a felét ott tölti el és vagy így vagy úgy beszédbe elegyedik nőkkel, vagy fordítva a nők is férfiakkal. Vitt már fel magához kolléganőm és van olyan kolléganőm is aki fel akar vinni magához, de még nem mert lépni, vagy én nem vettem észre. Férjezett, vagy éppen fiúja van mindegy. A nő is ember, van amikor felülkerekednek rajta az ösztönei

Tapasztalat az is, hogy akinek van párja/felesége arra jobban tapadnak a nők. Lehet azt gondolják, hogy ha azt a nőt aki van neki meg tudja tartani akkor tudhat valamit.
#3   2009. 07. 29. szerda 13:30
X Törölt felhasználó (96771)
Szerintem meg egyszerűen más anyagokat bocsát ki a szervezet, mint a facér pasiknál. És ezt érzi meg a nő. És másképpen viselkednek a nős pasik, oldottabbak, görcstelenebbek, gátlástalanabbak, hiszen nem kell küzdeni azért, hogy nőjük legyen.
#2   2009. 07. 29. szerda 12:34
X Törölt felhasználó (69371)
a kérdés nem csak nős férfiakra értendő, hanem kapcsolatban lévőkre is... másfél éve foglalakoztat engem is a kérdés.
jelenlegi párommal már lassan 2 éve vagyok együtt, előtte jó darabig nem volt tartós kapcsolatom, sőt egy 2 évig szexuális se, pedig szabad préda voltam. mióta párom van én is szembesülök a hasonló lehetőséggel, bár más férfi rezzenéstelen arccal tenné meg, kapna az alkalmon, de én valahogy nem tudom megtenni, még ha izgat a dolog akkor se.

a dolog egyébként pszichológiai, és ösztön eredetű. ugye ha valaki képes volt veled/velünk összeállni házasság vagy egyéb, akkor ez más nő nemű embereknek úgy jön le, hogy csak tud valamit, lehet az akár szexuális tudás, vagy éppen mentális tisztaság. és a nőket érdekli, hogy mit tudhat az a pali.

a másik, hogy minket se kell félteni, hiába van csinos barátnőnk, aki mindent megtesz értünk, de ott a vadászösztön: "a szomszéd fűje....." hiába nem szebb egy csaj, de mégis más, és éppen ezért én szoktam más nőket megkívánni, de ez mind csak agyi szinten van. ilyen az élet.
#1   2009. 07. 29. szerda 09:53
X Törölt felhasználó (41001)
Mióta megnősültem(2éve)folyamatosan kapok olyan ajánlatokat burkoltan vagy burkolatlanul,hogy néha elgondolkodom rajtuk.Mielőtt megnősültem sokat jártam szórakozni,mindíg voltak kalandok,de mostanában (soha vissza nem térő lehetőségek)bukkannak fel csak ma,csak nekem,csak itt!Komoly"prédák"beleértve a nős asszonyokat is!Sőt még a munkahelyemen is úgy flörtölnek velem(fiatal lányok),hogy csak kapkodom a felyemet.
20 évesen talán még jobban néztem ki,mint most,de amikor a kolléganőm reggel megsimogatott övtájékon tegnap reggel,megnőtt az önbizalmam,meg más is...
 
... 11 12 13
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 07. 29. szerda
Üzenetek: 255db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 02. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!