Miért olyan kapósak a nős férfiak?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#235   2021. 11. 30. kedd 09:43
X Törölt felhasználó (4069062)
Sziasztok olvastam itt a negatív hozzászólásokat! Meg cáfolnám én ezt, de csak a magam részéről. Mi a barátommal 12 éve vagyunk együtt. Ő is nős, én is házas. Szerintem itt az őszinteség, bizalom kérdése nagyon fontos és a tisztelet a másik iránt!! Nagyon sok beszélgetés, mert ebben a kapcsolatban nem elég az, hogy na dugjunk egy jót!!) Legalábbis nálunk gy működik!!
#234   2021. 11. 26. péntek 02:19
STS011 STS011
eljen
#233   2021. 11. 25. csütörtök 19:21
10Huncutka 10Huncutka
Nős férfiak kapósak? hehe Menekülnek tőlük mint a tűztől! Ki találta ezt ki? Senki sem szeret osztozkodni, sem a megcsalt feleség sem a barátnő. Egy egy kaland erejéig még igen, de ettől komolyabb kapcsolattól menekülnek mint "ördög a tömjéntől"
#232   2021. 05. 18. kedd 06:10
X Törölt felhasználó (4441002)
Ezt ki találta ki? smile
#231   2021. 05. 14. péntek 10:39
X Törölt felhasználó (4548802)
Sziasztok.Még ilyet nem tapasztaltam volna smile de hogy kerülik őket azt már igen smile :( wave
#230   2021. 05. 05. szerda 10:00
Aragon Aragon
Ez egy baromi nagy hülyeség!
#229   2021. 03. 17. szerda 13:29
borosta borosta
Nem igazán tapasztaltam. Egy hölgy meg cáfolhatná. vigyor2
#228   2020. 11. 30. hétfő 17:51
Krisy17 Krisy17
Szerintem, nem azon múlik hogy valaki nős e vagy nem. Egy egyedülálló férfi, bármikor ráér és a randikhoz helyet is tud biztosítani. Szóval ott is vannak pozitív érvek. Persze én egyedülálló vagyok így csak erről az oldalról tudok relevánsan írni.
#227   2020. 11. 18. szerda 14:19
X Törölt felhasználó (4391682)
Erre a kérdésre a nők/hölgyek tudnak jó választ adni.
Nem de bár? smile
#226   2020. 11. 15. vasárnap 15:27
coupling coupling
Nem. Én legalábbis nem vagyok kapós. Lehet meet nem is keresem a bajt..
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 14. szerda 23:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4428712)
2020. 10. 14. szerda 23:46
Miért, kapósak???
#225   2020. 11. 11. szerda 20:51
Noah121 Noah121
Talán kevesebb velünk a hölgyek problémája. Diszkréció! smile Volt olyan férfi ismerősöm aki csak azért húzott ismeretlen környéken az ujjára gyűrüt, mert azt tapasztalta, hogy “kapósabb” Össze is jött neki.
#224   2020. 10. 18. vasárnap 20:45
fakkk fakkk
Szerintem a nős férfiak, a kapcsolatban lévő hölgyeknél lehetnek kapósabbak, még pedig azért, mert ha mindkét fél foglalt, akkor kisebb az esély rá, hogy bekavar a másik családjában!
#223   2020. 10. 14. szerda 23:46
X Törölt felhasználó (4428712)
Miért, kapósak???
#222   2020. 10. 14. szerda 07:50
X Törölt felhasználó (4293192)
Természetesen a felsoroltak is kellenek hozzá. Ha ezek mind megvannak, akkor elég ha kinyújtják a nős férfiak a kezüket. Mint mindig itt is meghatározó a külső. A személyiség nagyon sok esetben sajnos csak utána kullog. Viszont maga az hogy valaki valakihez tartozik, valakinek kell és szüksége van rá támasza a másiknak ez lehet vonzó és figyelemfelkeltő. Ilyen ez a kombinálás smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 13. kedd 01:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4392602)
2020. 10. 13. kedd 01:50
29 éves nős pasi vagyok és párhoz csatlakoznék. Mégse vagyok "kapós". Persze nem is panaszkodom mert még nem volt alkalmam rá, de nem attól találom majd meg a párt mert nős vagyok, hanem mert olyan a személyiségem/kinézetem amilyen.
#221   2020. 10. 13. kedd 01:50
X Törölt felhasználó (4392602)
29 éves nős pasi vagyok és párhoz csatlakoznék. Mégse vagyok "kapós". Persze nem is panaszkodom mert még nem volt alkalmam rá, de nem attól találom majd meg a párt mert nős vagyok, hanem mert olyan a személyiségem/kinézetem amilyen.
#220   2020. 09. 29. kedd 23:20
egysportospasi egysportospasi
Én meg pontosan az ellenkezőjéről írtam, vagyis azt mondom hogy szerintem nem kapósak. A saját tapasztalatom is ezt mutatja, de különböző partnerkeresőkben is nézegetem néha a női lapokat és sokszor látok olyat, amiről írtam, hogy egy nő elhatárolódik a nős férfiaktól.
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2020. 09. 29. kedd 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 29. kedd 13:41
Ez még érthető is lenne bizonyos esetekben, hiszen ha a "nem független férfi szóba sem jöhet", akkor nyilván a függetlent keresi!
A topik címe viszont ennek pont az ellenkezőjéről szól, miszerint a "nős férfiak (nem függetlenek) olyan kapósak"...
#219   2020. 09. 29. kedd 21:35
X Törölt felhasználó (4293192)
Igen. Igaz. Vadásznak a hölgyek csak gyakran előfordul hogy valahogy csak több alakul mint szex. Jönnek az érzelmek ha kell ha nem. Számtalan olyan nővel beszéltem már aki átverve érezte magát mert kiderült hogy egy nős pasiba szerelmes utólag derülnek ki ezek persze. Az érzelmek elvakítják az embert ez igaz, de azt nehezen hiszem hogy ne gyanakodna egy nő főleg ha sokadjára belefut ebbe a hibába. Nem lehet az, hogy csak nem akarja észrevenni azt hogy egy nős palival kavar? Veszélyes ez a vadászat. Ami több ember érzelmeinek a játékával, játszadozásával járhat. De éppen ez az izgalmas sokaknak. A tiltott gyümölcs.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2020. 09. 29. kedd 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 29. kedd 21:16
Az utolsó 2 mondatban a lényeg !! Kicsit felcserélődtek a szerepek,már a hölgyek is vadásznak-))
Hát mégsem írhatta a szerző,hogy láttam egy feltételezhetően nős pasast 1 gyerekkel a játszótéren akit idáig még csak az álmaimban mertem elképzelni, és olyan nedves lett a bugyim hogy a konyhát simán fellehetne sikálni vele. És ha bele döglik is az enyém lesz. -) Bár szingli, és ugy vagyok a pasikkal mint az elefánttal szép-szép de otthonra nem kell-)
( én a puby hölgy tagja vagyok )
#218   2020. 09. 29. kedd 21:16
puby09 puby09
Az utolsó 2 mondatban a lényeg !! Kicsit felcserélődtek a szerepek,már a hölgyek is vadásznak-))
Hát mégsem írhatta a szerző,hogy láttam egy feltételezhetően nős pasast 1 gyerekkel a játszótéren akit idáig még csak az álmaimban mertem elképzelni, és olyan nedves lett a bugyim hogy a konyhát simán fellehetne sikálni vele. És ha bele döglik is az enyém lesz. -) Bár szingli, és ugy vagyok a pasikkal mint az elefánttal szép-szép de otthonra nem kell-)
( én a puby hölgy tagja vagyok )
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 29. kedd 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4293192)
2020. 09. 29. kedd 07:11
Egy nőt úgy vélem az a láthatatlan aura vonz amit úgy hívunk a nagybetűs FÉRFI. Egy hölgy számára az hogy lát egy apukát egy férfit aki gyermekét neveli játszik vele, az ahogy bán vele, akár több gyerekkel is megbírkózik az kelti fel a figyelmet. De ha nincs is meg ez a játszótéri jelenet akkoris motoszkál a nők agyában hogy egy igazi férfi mert hogy végülis a gyermekáldás az élet értelme. És neki ez sikerült. Valakinek a szerelme volt aki megajándékozta őt egy gyermekkel. A nők nagy hányada kombinál és permutál. És mit gondol? Előre is elnézést kérek. smile Hogy egy igazi férfi aki gondoskodik aki feltehetően mindent megad a gyermekeinek, aki képes szeretni önzetlenül, amely nő szerencsés ha ilyen férje lehet. Figyelmes kedves okos. És valószínűleg jó az ágyban. smile Na jó persze ez már kicsit túlzó de az előbb felsorolt tulajdonságokból elég egy hogy felkeltse egy hölgy érdeklődését. Egyszerű biológia jó apuka aki az ő gyermekeinek is nagyszerű apukája lehetne. Ha nincs még gyermek akkor pedig a nem megszokott az izgalom a lebukás veszélye, az a tény hogy belemászik kettejük intim viszonyába és úgy érzi a nő hogy ő jobb mint a választottja. Ez mindig jól esik egy nőnek.
#217   2020. 09. 29. kedd 15:03
X Törölt felhasználó (4293192)
Engem is érdekelnek az emberi kapcsolatok, a szex és a pszichológia is. Így sok ehhez hasonló írást, videót nézek, informálódok, így most random beírtam a keresőbe miért is lehetnek kapósak. Egy temérdek oldal. smile Rákattintottam rögtön az elsőre. Itt a linkje ha gondolod olvass bele. (a közepébe) hasonlókat ír mint én.

https://blog.viszony.hu/meg-a-szingliknek-is-csak-a-nos-ferfia- k-kellenek
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2020. 09. 29. kedd 13:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 29. kedd 13:52
Értem.
Bár számomra ez egy erősen szentimentális megközelítése a dolognak, de legyen így. Vagy legalább is elfogadom, hogy lehet olyan csaj, aki esetleg így gondolkodik. (Már-már romantikus filmbe illően... smile )
#216   2020. 09. 29. kedd 13:52
Babettbitch Babettbitch
Értem.
Bár számomra ez egy erősen szentimentális megközelítése a dolognak, de legyen így. Vagy legalább is elfogadom, hogy lehet olyan csaj, aki esetleg így gondolkodik. (Már-már romantikus filmbe illően... smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 29. kedd 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4293192)
2020. 09. 29. kedd 07:11
Egy nőt úgy vélem az a láthatatlan aura vonz amit úgy hívunk a nagybetűs FÉRFI. Egy hölgy számára az hogy lát egy apukát egy férfit aki gyermekét neveli játszik vele, az ahogy bán vele, akár több gyerekkel is megbírkózik az kelti fel a figyelmet. De ha nincs is meg ez a játszótéri jelenet akkoris motoszkál a nők agyában hogy egy igazi férfi mert hogy végülis a gyermekáldás az élet értelme. És neki ez sikerült. Valakinek a szerelme volt aki megajándékozta őt egy gyermekkel. A nők nagy hányada kombinál és permutál. És mit gondol? Előre is elnézést kérek. smile Hogy egy igazi férfi aki gondoskodik aki feltehetően mindent megad a gyermekeinek, aki képes szeretni önzetlenül, amely nő szerencsés ha ilyen férje lehet. Figyelmes kedves okos. És valószínűleg jó az ágyban. smile Na jó persze ez már kicsit túlzó de az előbb felsorolt tulajdonságokból elég egy hogy felkeltse egy hölgy érdeklődését. Egyszerű biológia jó apuka aki az ő gyermekeinek is nagyszerű apukája lehetne. Ha nincs még gyermek akkor pedig a nem megszokott az izgalom a lebukás veszélye, az a tény hogy belemászik kettejük intim viszonyába és úgy érzi a nő hogy ő jobb mint a választottja. Ez mindig jól esik egy nőnek.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 07. 29. szerda
Üzenetek: 255db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 02. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!