Miért olyan kapósak a nős férfiak?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#215   2020. 09. 29. kedd 13:41
Babettbitch Babettbitch
Ez még érthető is lenne bizonyos esetekben, hiszen ha a "nem független férfi szóba sem jöhet", akkor nyilván a függetlent keresi!
A topik címe viszont ennek pont az ellenkezőjéről szól, miszerint a "nős férfiak (nem függetlenek) olyan kapósak"...
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 09. 28. hétfő 23:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 28. hétfő 23:04
Elég sok nő van aki egyértelműen kijelenti, hogy nem független férfi szóba sem jöhet nála.
#214   2020. 09. 29. kedd 07:11
X Törölt felhasználó (4293192)
Egy nőt úgy vélem az a láthatatlan aura vonz amit úgy hívunk a nagybetűs FÉRFI. Egy hölgy számára az hogy lát egy apukát egy férfit aki gyermekét neveli játszik vele, az ahogy bán vele, akár több gyerekkel is megbírkózik az kelti fel a figyelmet. De ha nincs is meg ez a játszótéri jelenet akkoris motoszkál a nők agyában hogy egy igazi férfi mert hogy végülis a gyermekáldás az élet értelme. És neki ez sikerült. Valakinek a szerelme volt aki megajándékozta őt egy gyermekkel. A nők nagy hányada kombinál és permutál. És mit gondol? Előre is elnézést kérek. smile Hogy egy igazi férfi aki gondoskodik aki feltehetően mindent megad a gyermekeinek, aki képes szeretni önzetlenül, amely nő szerencsés ha ilyen férje lehet. Figyelmes kedves okos. És valószínűleg jó az ágyban. smile Na jó persze ez már kicsit túlzó de az előbb felsorolt tulajdonságokból elég egy hogy felkeltse egy hölgy érdeklődését. Egyszerű biológia jó apuka aki az ő gyermekeinek is nagyszerű apukája lehetne. Ha nincs még gyermek akkor pedig a nem megszokott az izgalom a lebukás veszélye, az a tény hogy belemászik kettejük intim viszonyába és úgy érzi a nő hogy ő jobb mint a választottja. Ez mindig jól esik egy nőnek.
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2020. 09. 28. hétfő 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 28. hétfő 19:09
Hát ezen a "felkérdezésen" most meglepődtem! Őszintén. De nevezhetném kérdésbe megfogalmazott állításnak is!
Én például soha sem a papírjait nézem az illetőnek, hanem a body-t...! Kizárólag. El sem jutok a papírokig!
Ezek szerint viszont van olyan csaj, akinél a Házassági Anyakönyvi Kivonat a "beugró"... onnan indít?! Hmmmm.
#213   2020. 09. 28. hétfő 23:04
egysportospasi egysportospasi
Elég sok nő van aki egyértelműen kijelenti, hogy nem független férfi szóba sem jöhet nála.
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2020. 09. 28. hétfő 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 28. hétfő 19:09
Hát ezen a "felkérdezésen" most meglepődtem! Őszintén. De nevezhetném kérdésbe megfogalmazott állításnak is!
Én például soha sem a papírjait nézem az illetőnek, hanem a body-t...! Kizárólag. El sem jutok a papírokig!
Ezek szerint viszont van olyan csaj, akinél a Házassági Anyakönyvi Kivonat a "beugró"... onnan indít?! Hmmmm.
#212   2020. 09. 28. hétfő 19:09
Babettbitch Babettbitch
Hát ezen a "felkérdezésen" most meglepődtem! Őszintén. De nevezhetném kérdésbe megfogalmazott állításnak is!
Én például soha sem a papírjait nézem az illetőnek, hanem a body-t...! Kizárólag. El sem jutok a papírokig!
Ezek szerint viszont van olyan csaj, akinél a Házassági Anyakönyvi Kivonat a "beugró"... onnan indít?! Hmmmm.
#211   2020. 09. 28. hétfő 15:30
truffelo2 truffelo2
Nos ez sem igaz. Nős ffi vagyok, az idősebb kiadásból. Szeretem, ha kézzel elégítenek ki, akár több nő, is egymás előtt, és után, mivel meglehetősen sok a spermám.De nem nagyon van rá jelentkező, pedig állítólag iszonyúan jól nyalok!
#210   2020. 09. 04. péntek 01:22
egysportospasi egysportospasi
Ilyet is sokat olvastam már, hogy érzelmek keverednek a dolgokba és aztán lelki bajok lesznek, mert főleg a nő azt szeretné hogy egy pár legyenek. Tudom hogy nem vagyok ettől népszerű, de nekem például attól hogy jól éreztem magam valakivel, lelkileg is megértettük egymást, eszembe nem jutott, hogy a páromnak akarjam. Párt legfeljebb akkor kerestem amikor független voltam és ez volt célom. Ezért nyilván az nem jó, ha a nő mondjuk független, a férfi meg nem. Fordítva sem, legalábbis ha valamelyik fél tényleg komoly párt keres, akkor semmiképpen. Én viszont mindig tudtam, hogy kit keresek és mit akarok, mindig egyértelműen ezt kommunikáltam, nem azon múlt a dolog, hogy majd milyen lelki kapcsolat lesz, hanem döntés kérdése volt, előre minden le volt fixálva és úgy is történt minden.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 03. csütörtök 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2020. 09. 03. csütörtök 12:37
A hulyites nem csak a nos ferfiak eszkoztara. Emiatt nem rosszabbak szerintem, hisz ez inkabb jellem kerdese. Van, aki nyiltan elmondja mi a csaladi allapota es ez igy fair is ugy gondolom.
A nos ferfiak nagyon tudnak udvarolni, edibedik, igyekeznek megfelelni a szeretoiknek es a kedvukben jarni. Ezert aztan a nok idovel elkezdenek erzelmileg is belekeveredni a kapcsolatba. Ez a nem jo, hisz nem lehetnek egy par barmennyire is mukodik esetleg a lelki resze is koztuk. Illetve, egy csalad felbomlasa aran lehetnek. Meg amit mar emlitettem is, rem korulmenyes a kommunikacio veluk. Bujkalni kell, ovatoskodni stb. Van par orajuk aztan szaladnak haza. Szoval sulyozva a dolgokat tobb a minusz, mint a plusz. Legalabbis en igy velem.
#209   2020. 09. 03. csütörtök 12:37
X Törölt felhasználó (4389762)
A hulyites nem csak a nos ferfiak eszkoztara. Emiatt nem rosszabbak szerintem, hisz ez inkabb jellem kerdese. Van, aki nyiltan elmondja mi a csaladi allapota es ez igy fair is ugy gondolom.
A nos ferfiak nagyon tudnak udvarolni, edibedik, igyekeznek megfelelni a szeretoiknek es a kedvukben jarni. Ezert aztan a nok idovel elkezdenek erzelmileg is belekeveredni a kapcsolatba. Ez a nem jo, hisz nem lehetnek egy par barmennyire is mukodik esetleg a lelki resze is koztuk. Illetve, egy csalad felbomlasa aran lehetnek. Meg amit mar emlitettem is, rem korulmenyes a kommunikacio veluk. Bujkalni kell, ovatoskodni stb. Van par orajuk aztan szaladnak haza. Szoval sulyozva a dolgokat tobb a minusz, mint a plusz. Legalabbis en igy velem.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 09. 03. csütörtök 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 03. csütörtök 11:39
Szerintem nem kapósabbak, sőt sokkal hátrányosabb helyzetben vannak mint a függetlenek. A nők kerülik őket, rossz véleményük van róluk, pl. sok olyan női hozzászólást olvastam már ilyen típusú fórumokon, amikor a nők kifejezetten azért küszködtek mindenféle lelki problémákkal, mert egy nős férfivel kerültek kapcsolatba, aki a cél elérése érdekében hülyítette őket.
#208   2020. 09. 03. csütörtök 11:39
egysportospasi egysportospasi
Szerintem nem kapósabbak, sőt sokkal hátrányosabb helyzetben vannak mint a függetlenek. A nők kerülik őket, rossz véleményük van róluk, pl. sok olyan női hozzászólást olvastam már ilyen típusú fórumokon, amikor a nők kifejezetten azért küszködtek mindenféle lelki problémákkal, mert egy nős férfivel kerültek kapcsolatba, aki a cél elérése érdekében hülyítette őket.
#207   2020. 09. 01. kedd 08:58
seximado73 seximado73
Én nem vettem észre hogy kapósabb lennék.
#206   2020. 08. 29. szombat 07:03
X Törölt felhasználó (4389762)
Nem kaposabbak. Remesen korulmenyes mar kommunikalni is veluk. En kerulom oket, ha tehetem.
Egy dolgot viszont a javukra irok. Sokkal jobban "bannak" a nokkel, mint az egyedulallo ferfiak.
#205   2020. 08. 29. szombat 02:53
X Törölt felhasználó (4406002)
Nem kapósabbak!
#204   2020. 07. 12. vasárnap 20:07
10Huncutka 10Huncutka
Ez nagyon jó! Tapasztalataim szerin egyáltalán nem kapósak a nős férfiak főleg nem az egyedül állók körében!
Hétköznapokban ismerősök körében talán! Internetes oldalakon menekülnek a nős férfiaktól!
#203   2020. 06. 09. kedd 18:22
X Törölt felhasználó (4333862)
2 napja kaptam erre 1 választ, mert kihívás megszerezni őket circling de ez tény, hogy ha kapcsolatban vagy kapósabb is vigyor3
#202   2020. 04. 11. szombat 15:10
bugyibuvar73 bugyibuvar73
Dehogy kapósak. vigyor2
#201   2020. 03. 10. kedd 15:43
X Törölt felhasználó (1474922)
circling ja ja smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 13. szerda 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4040802)
2019. 03. 13. szerda 20:13
Amiért a férjes nők.

(Remélem, tetszett a válaszom! smile ) )
#200   2020. 03. 09. hétfő 22:33
kivancsiskodok kivancsiskodok
Nem kapósabbak mint a szinglik!
#199   2020. 02. 29. szombat 20:56
Bruno35 Bruno35
hát én nös vagyok de ...............
#198   2020. 01. 19. vasárnap 20:41
X Törölt felhasználó (4270842)
Kapósak? Akkor én miért nem?☺
#197   2019. 03. 19. kedd 12:52
louies louies
Szeretnék kapós lenni
beka3 buck
#196   2019. 03. 18. hétfő 18:34
X Törölt felhasználó (4040912)
Szerintem egyáltalán nem kapósak. Nemtudom ki mit keres egy férfiben de hiába az őszinteség, megbízhatóság, ápoltság, kulturalitás. Mind hiába.... :(
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 07. 29. szerda
Üzenetek: 255db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 02. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!