Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ti hogyan dobjátok fel a szexuális életeteket, ha érzitek, hogy kezd kicsit unalmassá vállni.
Mindig ugyanott, ugyanaz a póz...
Kicsit konkrétabb dolgok kellenének mint a mosógépen, szexuális kiegészítők, szerepjáték stb.
Hátha tudunk segíteni egymásnak!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#171   2023. 02. 04. szombat 12:08
lesliet lesliet
Én is egyetértek Fox Mulderékkel. És ettől persze mindez a te vagy ti életetek. Ha neked így bevállalható, izgalmas, kielégítő, akkor neked van igazad. Amúgy sok sikert és nagy élvezeteket, mert a többes baromi jó dolog
(Ez egy válasz cupidus üzenetére (2023. 02. 03. péntek 23:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 03. péntek 23:26
Elméletben, erkölcsi szempontból igazad van.
Ha ez így működne mindenkinél, az ilyen oldalak is feleslegesek lennének, mert nem lenne érdeklődés.
Viszont gyarló, önző világban élünk, igen én is az vagyok. De nekem is ez az egy életem van, miért mondjak le egy vágyamról azért mert a párom ezt máshogy gondolja?
Én eddig sem erőltettem neki, csak utaltam rá, elmondtam, hogy én szeretném.
Legalább a gondolattal játszunk kicsit, ebben legyen partner. Nem volt hajlandó a legkisebb mértékben sem.
Egyébként felesleges volna félrelépnie, mert azt a tudtommal is megtehetné!
Természetesen tudom, hogy sok ember szemében ez elítélendő, annyit tudok erre tanácsolni, ők ne tegyék!
#170   2023. 02. 03. péntek 23:32
cupidus cupidus
Igen szeretem, de vágyaim is vannak.
Nem örülök ennek a defektemnek, de ez van.
Ezért szerettem volna vele együtt átélni.
Ő nem akarja, elfogadom.
Én viszont igen és ez annyira beférkőzött már az agyamba, hogy tudtam, hogy alkalomadtán megteszem.
Örülök, hogy eljött az alkalom, pláne, hogy ilyen jól sikerült. wink
(Ez egy válasz datolya1 üzenetére (2023. 02. 03. péntek 20:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 03. péntek 20:30
Ha szabad hozzászolnom akkor azt mondanám hogy ne eröltesd.
Főleg ha szereted.
Valamiért neki nem kell más ,nem kell több ,és részben örülj hogy így van,mert sokan belevágnak és sokan rá is fizetnek ,de nagyon....!
Mert hiába szereted ,Te jobban vágysz egyébre.....
Ha ügyes vagy akkor megoldod hogy megkapd azt amire vágysz.
Meg lehet oldani,csak akarni kell......sajnos nem etikus Vele szemben,de Te vagy az első
Ha nem teszed meg akkor Te fogsz vágyni hiába ,és így vagy úgy de elöbb utóbb egy másik nőnél kötsz ki akivel mindezt megélheted.
#169   2023. 02. 03. péntek 23:26
cupidus cupidus
Elméletben, erkölcsi szempontból igazad van.
Ha ez így működne mindenkinél, az ilyen oldalak is feleslegesek lennének, mert nem lenne érdeklődés.
Viszont gyarló, önző világban élünk, igen én is az vagyok. De nekem is ez az egy életem van, miért mondjak le egy vágyamról azért mert a párom ezt máshogy gondolja?
Én eddig sem erőltettem neki, csak utaltam rá, elmondtam, hogy én szeretném.
Legalább a gondolattal játszunk kicsit, ebben legyen partner. Nem volt hajlandó a legkisebb mértékben sem.
Egyébként felesleges volna félrelépnie, mert azt a tudtommal is megtehetné!
Természetesen tudom, hogy sok ember szemében ez elítélendő, annyit tudok erre tanácsolni, ők ne tegyék!
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2023. 02. 03. péntek 15:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 03. péntek 15:42
Örülök, hogy sikerült, de ettől most nem lesz ugyanolyan unalmas? Tudom, hogy ünneprontó vagyok, ne kövezzetek meg, de ez most full hazudozás otthon. Az asszony vessen magára, amiért nem akart benne lenni? Persze különbözőek vagyunk, Én meg pláne... nyes . A rossz hír hogy mostantól nincs jogod felháborodni, ha egyszer Ő megy félre-nélküled. Ne szapuljatok szét nagyon.... pardon1
#168   2023. 02. 03. péntek 20:30
datolya1 datolya1
Ha szabad hozzászolnom akkor azt mondanám hogy ne eröltesd.
Főleg ha szereted.
Valamiért neki nem kell más ,nem kell több ,és részben örülj hogy így van,mert sokan belevágnak és sokan rá is fizetnek ,de nagyon....!
Mert hiába szereted ,Te jobban vágysz egyébre.....
Ha ügyes vagy akkor megoldod hogy megkapd azt amire vágysz.
Meg lehet oldani,csak akarni kell......sajnos nem etikus Vele szemben,de Te vagy az első
Ha nem teszed meg akkor Te fogsz vágyni hiába ,és így vagy úgy de elöbb utóbb egy másik nőnél kötsz ki akivel mindezt megélheted.
(Ez egy válasz cupidus üzenetére (2023. 01. 04. szerda 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 04. szerda 15:21
Csak 100 forintosból lenne annyim ahányszor próbáltam megbeszélni vele.
A válasz: te szexmániás vagy!
Pedig tényleg nem, csak vágyom az izgalmas, jó szexre és vele!
Ő megelégszik azzal, ahogy ez történik 20 éve mióta megismerkedtünk.
2-3 orgazmusa mindig van, szinte kivétel nélkül orálisan is kényeztetem, szeretem a testét és főleg látni az élvezetét. Ezért is izgat /sajnos/, hogy ketten nyalogassuk, izgassuk, elégítsük ki. Aztán persze Ő is minket.
De ez tényleg csak álom marad, mert nem hajlandó semmiben változtatni, de beszélni róla sem.
Igen, félek, hogy eltávolodunk egymástól, vagy Ő már nem hajlandó többet tenni értünk.
A baj az, hogy szeretem, de előbb-utóbb engedni fogok a csábításnak.
Ti élvezzétek egymást!
Ennyi lenne a vágyam nekem is.
#167   2023. 02. 03. péntek 15:42
Fox Mulderék Fox Mulderék
Örülök, hogy sikerült, de ettől most nem lesz ugyanolyan unalmas? Tudom, hogy ünneprontó vagyok, ne kövezzetek meg, de ez most full hazudozás otthon. Az asszony vessen magára, amiért nem akart benne lenni? Persze különbözőek vagyunk, Én meg pláne... nyes . A rossz hír hogy mostantól nincs jogod felháborodni, ha egyszer Ő megy félre-nélküled. Ne szapuljatok szét nagyon.... pardon1
(Ez egy válasz cupidus üzenetére (2023. 02. 03. péntek 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 03. péntek 15:05
Köszi a szurkolást!
Daritáék engedélyével leírom, hogy levélben és személyesen történt ismerkedés után végre összejött a dolog és megtörtént az első hármas. crazya
Utána megbeszéltük a dolgokat és mindenki úgy gondolja, hogy folytatjuk, szeretnénk még kényeztetni egymást.
A Hölgy nagyon odaadó, ismeri a testét adni és kapni is élvezettel tud.
Jobban izgatna a dolog ha ezt a feleségemmel együtt tehetném, de nyilván nem erőszakolhatom rá. Engem viszont régóta izgatott, úgyhogy örülök és köszönöm nekik, hogy ezt az élményt megadják nekem! worship
Remélem még sokszor hallhatom az élvezetük hangját! buck
#166   2023. 02. 03. péntek 15:05
cupidus cupidus
Köszi a szurkolást!
Daritáék engedélyével leírom, hogy levélben és személyesen történt ismerkedés után végre összejött a dolog és megtörtént az első hármas. crazya
Utána megbeszéltük a dolgokat és mindenki úgy gondolja, hogy folytatjuk, szeretnénk még kényeztetni egymást.
A Hölgy nagyon odaadó, ismeri a testét adni és kapni is élvezettel tud.
Jobban izgatna a dolog ha ezt a feleségemmel együtt tehetném, de nyilván nem erőszakolhatom rá. Engem viszont régóta izgatott, úgyhogy örülök és köszönöm nekik, hogy ezt az élményt megadják nekem! worship
Remélem még sokszor hallhatom az élvezetük hangját! buck
(Ez egy válasz bikiváncsi üzenetére (2023. 01. 13. péntek 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 13. péntek 15:56
Remélem összejön a párral a hármas neked is, mert szerintem kihagyhatatlan érzés.
Nekem szerencsém volt mert pár éve lebuktam itt, hogy egy párral beszélgetek és ha közelebb lettünk volna egymáshoz, talán össze is jöhetett volna. Szóval amikor lebuktam a feleségem rájött, hogy ha vele nem, akkor nélküle fogom a vágyamat kiélni.
Nem volt egyszerű, de már túl vagyunk néhány kalandon. Nem mondom, hogy rendszeresen, de voltunk már hármasban, négyesben. Azt figyeltem meg ha mindkettőnket izgat a dolog, sokkal könnyebben észrevesszük és használjuk ki az alkalmakat. Ezek nem rontottak a kapcsolatunkon, lendítettek is rajta.
Sajnálom, hogy a te feleséged nem érzi, hogy akár el is veszíthet emiatt és nem hajlandó beszélni sem róla. Erőltetni nyilván nem lehet, de az asztal alá söpörni sem.
Én is hasonló helyzetben voltam és nagyon hálás vagyok a páromnak az élményekért amiket együtt élünk át. worship
#165   2023. 01. 13. péntek 21:00
Kanosfiu19 Kanosfiu19
Nálunk az történt hogy megpróbáltam vele közölni hogy szeretném hármasban. Teljesen jól fogadta a párom, neki is mozgatja a fantáziáját. De mégsem áll rá készen, fél a dologtól. Viszont kezdésnek vettünk egy élethű műfarkat neki amit szoktunk használni, most már ott tartunk hogy elmondja hogy kit is képzel a farok végére smile haladunk és majd kiderül mi lesz
#164   2023. 01. 13. péntek 15:56
bikiváncsi bikiváncsi
Remélem összejön a párral a hármas neked is, mert szerintem kihagyhatatlan érzés.
Nekem szerencsém volt mert pár éve lebuktam itt, hogy egy párral beszélgetek és ha közelebb lettünk volna egymáshoz, talán össze is jöhetett volna. Szóval amikor lebuktam a feleségem rájött, hogy ha vele nem, akkor nélküle fogom a vágyamat kiélni.
Nem volt egyszerű, de már túl vagyunk néhány kalandon. Nem mondom, hogy rendszeresen, de voltunk már hármasban, négyesben. Azt figyeltem meg ha mindkettőnket izgat a dolog, sokkal könnyebben észrevesszük és használjuk ki az alkalmakat. Ezek nem rontottak a kapcsolatunkon, lendítettek is rajta.
Sajnálom, hogy a te feleséged nem érzi, hogy akár el is veszíthet emiatt és nem hajlandó beszélni sem róla. Erőltetni nyilván nem lehet, de az asztal alá söpörni sem.
Én is hasonló helyzetben voltam és nagyon hálás vagyok a páromnak az élményekért amiket együtt élünk át. worship
(Ez egy válasz cupidus üzenetére (2023. 01. 04. szerda 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 04. szerda 15:21
Csak 100 forintosból lenne annyim ahányszor próbáltam megbeszélni vele.
A válasz: te szexmániás vagy!
Pedig tényleg nem, csak vágyom az izgalmas, jó szexre és vele!
Ő megelégszik azzal, ahogy ez történik 20 éve mióta megismerkedtünk.
2-3 orgazmusa mindig van, szinte kivétel nélkül orálisan is kényeztetem, szeretem a testét és főleg látni az élvezetét. Ezért is izgat /sajnos/, hogy ketten nyalogassuk, izgassuk, elégítsük ki. Aztán persze Ő is minket.
De ez tényleg csak álom marad, mert nem hajlandó semmiben változtatni, de beszélni róla sem.
Igen, félek, hogy eltávolodunk egymástól, vagy Ő már nem hajlandó többet tenni értünk.
A baj az, hogy szeretem, de előbb-utóbb engedni fogok a csábításnak.
Ti élvezzétek egymást!
Ennyi lenne a vágyam nekem is.
#163   2023. 01. 04. szerda 15:41
darita darita
Sajnos nekem is az a véleményem, hogy ez hosszútávon nem fog működni normálisan.
Ha nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat, annak nem lesz jó vége.
Mi hosszú évek óta vagyunk jóban egy pasival aki hasonló kapcsolatban él mint te.
Vele szoktunk hármasban összejönni, amit nagyon élvezünk és még mindig színesíti a nemi életünket.
Elég értelmes pasinak látszol és olyannak aki a nő élvezetét is szem előtt tartja, ha gondolod folytassuk privátban, hátha összehozhatunk valamit! crazya
(Ez egy válasz cupidus üzenetére (2023. 01. 04. szerda 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 04. szerda 15:21
Csak 100 forintosból lenne annyim ahányszor próbáltam megbeszélni vele.
A válasz: te szexmániás vagy!
Pedig tényleg nem, csak vágyom az izgalmas, jó szexre és vele!
Ő megelégszik azzal, ahogy ez történik 20 éve mióta megismerkedtünk.
2-3 orgazmusa mindig van, szinte kivétel nélkül orálisan is kényeztetem, szeretem a testét és főleg látni az élvezetét. Ezért is izgat /sajnos/, hogy ketten nyalogassuk, izgassuk, elégítsük ki. Aztán persze Ő is minket.
De ez tényleg csak álom marad, mert nem hajlandó semmiben változtatni, de beszélni róla sem.
Igen, félek, hogy eltávolodunk egymástól, vagy Ő már nem hajlandó többet tenni értünk.
A baj az, hogy szeretem, de előbb-utóbb engedni fogok a csábításnak.
Ti élvezzétek egymást!
Ennyi lenne a vágyam nekem is.
#162   2023. 01. 04. szerda 15:21
cupidus cupidus
Csak 100 forintosból lenne annyim ahányszor próbáltam megbeszélni vele.
A válasz: te szexmániás vagy!
Pedig tényleg nem, csak vágyom az izgalmas, jó szexre és vele!
Ő megelégszik azzal, ahogy ez történik 20 éve mióta megismerkedtünk.
2-3 orgazmusa mindig van, szinte kivétel nélkül orálisan is kényeztetem, szeretem a testét és főleg látni az élvezetét. Ezért is izgat /sajnos/, hogy ketten nyalogassuk, izgassuk, elégítsük ki. Aztán persze Ő is minket.
De ez tényleg csak álom marad, mert nem hajlandó semmiben változtatni, de beszélni róla sem.
Igen, félek, hogy eltávolodunk egymástól, vagy Ő már nem hajlandó többet tenni értünk.
A baj az, hogy szeretem, de előbb-utóbb engedni fogok a csábításnak.
Ti élvezzétek egymást!
Ennyi lenne a vágyam nekem is.
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2023. 01. 04. szerda 14:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 04. szerda 14:57
Akkor el kell mondani neki, hogy neked meg nem... attól függ akarod-e folytatni vele még, mert nálunk ennek válás lett a vége. A rucikon, segédeszközökön már túl voltunk, némi javulás volt ideiglenesen, de hetekben volt mérhető a lendület.
A mostani Párom ébresztett rá, hogy ennyi idősen is férfi vagyok, igényekkel, vágyakkal. Vele megbeszélhetem, és ha nem is egyezik az elképzelés, keresünk egy közös pontot. Sokszor elég, ha beszélünk a fantáziáinkról, vagy csinálunk valami őrültséget és máris újrra egymásra hangolódunk.
#161   2023. 01. 04. szerda 14:57
Fox Mulderék Fox Mulderék
Akkor el kell mondani neki, hogy neked meg nem... attól függ akarod-e folytatni vele még, mert nálunk ennek válás lett a vége. A rucikon, segédeszközökön már túl voltunk, némi javulás volt ideiglenesen, de hetekben volt mérhető a lendület.
A mostani Párom ébresztett rá, hogy ennyi idősen is férfi vagyok, igényekkel, vágyakkal. Vele megbeszélhetem, és ha nem is egyezik az elképzelés, keresünk egy közös pontot. Sokszor elég, ha beszélünk a fantáziáinkról, vagy csinálunk valami őrültséget és máris újrra egymásra hangolódunk.
(Ez egy válasz cupidus üzenetére (2023. 01. 04. szerda 13:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 04. szerda 13:50
Jól leült a téma.
Biztos mindenkinél kielégítően mennek a dolgok. Jó nektek!
Nálunk már ritkulnak a szexek, talán kéthetente kerül rá sor.
Azt, hogy valaha hármasban, egy másik pasival kényeztethetem a feleségemet már teljesen elengedtem, nem is említem neki.
Nem nagy gőzzel, de keresgélek itt, hátha legalább másokkal megpróbálhatom.
Azt is megfogadtam, hogy az idén, ha alkalmam lesz más nőt megkapni, kihasználom, mert hiányzik az izgalom ami a mi szeretkezéseinkből hiányzik.
Hiába kérem a nejem, hogy néha nézzünk meg egy filmet, vagy vegyen szexi ruhát, esetleg szólaljon már meg szex közben, semmire nem hajlandó. Azt mondja neki jó így.
Hát nekem ez már kevés sajnos.
#160   2023. 01. 04. szerda 13:50
cupidus cupidus
Jól leült a téma.
Biztos mindenkinél kielégítően mennek a dolgok. Jó nektek!
Nálunk már ritkulnak a szexek, talán kéthetente kerül rá sor.
Azt, hogy valaha hármasban, egy másik pasival kényeztethetem a feleségemet már teljesen elengedtem, nem is említem neki.
Nem nagy gőzzel, de keresgélek itt, hátha legalább másokkal megpróbálhatom.
Azt is megfogadtam, hogy az idén, ha alkalmam lesz más nőt megkapni, kihasználom, mert hiányzik az izgalom ami a mi szeretkezéseinkből hiányzik.
Hiába kérem a nejem, hogy néha nézzünk meg egy filmet, vagy vegyen szexi ruhát, esetleg szólaljon már meg szex közben, semmire nem hajlandó. Azt mondja neki jó így.
Hát nekem ez már kevés sajnos.
#159   2021. 09. 16. csütörtök 14:49
cupidus cupidus
Az a baj, hogy már én is jobban szeretem magamat kényeztetni, mert közben nézhetek olyan témájú videót ami izgat.
El tudom képzelni milyen volna hármasban, négyesben...
A páromat nagy ritkán tudom csak rávenni, hogy nézzük együtt.
Abszolút nem érdekli.
Én meg beleuntam, nem fogok könyörögni.
Csak nem értem, ha engem izgatna az ő vágya, fantáziája, őt miért nem az enyém?
Szexelni hajlandó, de mindig ugyanúgy, ugyanott, fantázia nélkül. Szeretem, tetszik és kívánom is, de tényleg unalmas egy idő után.
Félek, ha nem lesz partner abban, hogy színesítsük valahogy, nagyon meg fog ritkulni a szex köztünk.
Az meg mindenre kihat...
#158   2021. 09. 04. szombat 09:41
tandem tandem
Elhiszem ,de lehet úgy is együtt lenni ,hogy nemigazán van értelme ,meg lehet tartalmasan is .Gyerekek család ,ami összekovácsol stb smile Mi 30 éve vagyunk együtt (házasság).Voltunk sw klubbokban ,többesben,stb.Most unokázunk ,de ugyanúgy szeretnénk még ezt-azt smile
A nők elsődleges vágya a gyerek és a biztos családi háttér ,ha ezt nem kapják meg ,akkor "sztrájkolhatnak",amit leírtál pontosan ilyeneket is,de biztos vannak kegyetlenebb fajzatúak smile
Szerencsére én nem ilyen nővel vagyok.
üdv!
De mindent meglehet beszélni.....
(Ez egy válasz Bosch1 üzenetére (2021. 09. 04. szombat 08:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 04. szombat 08:39
Te olvastad hogy 16 éve vagyunk együtt? Meg beszéljük a dolgainkat elhiheted.
#157   2021. 09. 04. szombat 08:39
Bosch1 Bosch1
Te olvastad hogy 16 éve vagyunk együtt? Meg beszéljük a dolgainkat elhiheted.
(Ez egy válasz tandem üzenetére (2021. 09. 04. szombat 08:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 04. szombat 08:02
Egy csómó férj fél megbeszélni bármi nemű problémáját a nejével,ezért olyan -amilyen a kapcsolatuk.
Persze lehetnek változatosabb korszakok,de ha már ennyire ,akkor ott más is változott és igazán még nem is vagytok olyan régen együtt smile Gyermek van ?
#156   2021. 09. 04. szombat 08:02
tandem tandem
Egy csómó férj fél megbeszélni bármi nemű problémáját a nejével,ezért olyan -amilyen a kapcsolatuk.
Persze lehetnek változatosabb korszakok,de ha már ennyire ,akkor ott más is változott és igazán még nem is vagytok olyan régen együtt smile Gyermek van ?
(Ez egy válasz Bosch1 üzenetére (2021. 09. 03. péntek 19:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 03. péntek 19:46
Hú de okos vagy. Biztos azért lett 4 éve a feleségem. Beszéltünk már erről.
#155   2021. 09. 03. péntek 21:04
áruló áruló
Egy kis statisztika, ami sok mindent megmagyaráz: Cikk
#154   2021. 09. 03. péntek 19:46
Bosch1 Bosch1
Hú de okos vagy. Biztos azért lett 4 éve a feleségem. Beszéltünk már erről.
(Ez egy válasz tandem üzenetére (2021. 09. 03. péntek 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 03. péntek 19:30
Már utálja a pofádat smile De miért nem beszéled ezt meg vele? Fosol tőle?
#153   2021. 09. 03. péntek 19:30
tandem tandem
Már utálja a pofádat smile De miért nem beszéled ezt meg vele? Fosol tőle?
(Ez egy válasz Bosch1 üzenetére (2021. 09. 03. péntek 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 03. péntek 18:58
Sziasztok! Elmondom az én történetem. 16 éve vagyunk együtt eleinte még a munka helyén is volt szex, napközbe este amikor csak lehetett. Mindent kipróbáltunk orál anál nem volt tabu élveztük. Videózás képek minden szuper. Majd 1 hónap külön élés 5 éve. Majd ismét együtt de azóta csak ha ő akarja rám ül és ennyi max kutya pózban még. Ritkán engedi hogy nyaljam de azt is csak 1 - 2 perc és már fordít hanyat. Régen 35 - 40 perc volt egy aktus most jó ha 5 perc. Ritkán orál de az anál az teljesen eltűnt az életünkből. Hát ennyi röviden.
#152   2021. 09. 03. péntek 18:58
Bosch1 Bosch1
Sziasztok! Elmondom az én történetem. 16 éve vagyunk együtt eleinte még a munka helyén is volt szex, napközbe este amikor csak lehetett. Mindent kipróbáltunk orál anál nem volt tabu élveztük. Videózás képek minden szuper. Majd 1 hónap külön élés 5 éve. Majd ismét együtt de azóta csak ha ő akarja rám ül és ennyi max kutya pózban még. Ritkán engedi hogy nyaljam de azt is csak 1 - 2 perc és már fordít hanyat. Régen 35 - 40 perc volt egy aktus most jó ha 5 perc. Ritkán orál de az anál az teljesen eltűnt az életünkből. Hát ennyi röviden.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: darita darita
Nyitás ideje: 2019. 09. 26. csütörtök
Üzenetek: 171db
Utolsó üzenet: 2023. 02. 04. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!