Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ti hogyan dobjátok fel a szexuális életeteket, ha érzitek, hogy kezd kicsit unalmassá vállni.
Mindig ugyanott, ugyanaz a póz...
Kicsit konkrétabb dolgok kellenének mint a mosógépen, szexuális kiegészítők, szerepjáték stb.
Hátha tudunk segíteni egymásnak!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#151   2021. 09. 03. péntek 16:58
X Törölt felhasználó (4513812)
Ugyanez... nulla fantázia, nulla beleélés. Én már le is szoktam arról, hogy ezen kattogjak, totál telibe szarom így 10 év és egy tucat beszélgetés, drámázás után. Aki ilyen az sose fog megváltozni, mert azok a hormonok vagy mittomén ami az embert szenvedélyessé teszi belőlük szerintem jóval kevesebb et termel a szervezetük. Magyarán veszett fejsze nyele! Nagyjából már mindent próbáltam de fing..
(Ez egy válasz réka38 üzenetére (2021. 06. 18. péntek 11:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 18. péntek 11:36
mások elött? vagy véletlen megláthatnak ez tök más igy
#150   2021. 09. 03. péntek 16:08
tamás80 tamás80
Egy cipőben járunk ezek szerint, nálunk ugyan ez van pontosan!
Sosem kezdeményezne, ő nem szeret, ja, csak hogy én szwretném. Kis odafigyelés, és huss, máris a régi kerékvágásban vagyunk
(Ez egy válasz cupidus üzenetére (2021. 09. 03. péntek 15:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 03. péntek 15:38
Sziasztok!
Mindenhol olvasni, hogy mi férfiak sokszor vagyunk önzők a szexben. Nem adjuk meg a nőnek amire vágyik, nincs előjáték, túl hamar végzünk stb.
Nős sorstársaimtól kérdezném, hogy fordított esetben ők úgy érzik mindent megkapnak?
Én azt gondolom, hogy figyelek a páromra. Próbálom minden testrészét kényeztetni, nyalás nélkül ki sem bírnám, nagyon szeretem. De ezt is fokozatosan haladva és közben is simogatom a melleit, popsiját, ujjazom stb.
Viszont fordítva ezt nem érzem.
Nagyon szeretem ha szopja a farkamat, nem is csinálja rosszul.
Viszont szeretném ha ezt nem gépiesen csinálná, hanem mint aki élvezi. Szeretem ha közben ő is simogat itt-ott, esetleg nem azonnal a szájába vesz, hanem ő is izgat előtte máshol is.
Vagy akár szex közben néha megfogna, simogatna, izgatna.
Ezt sokszor elmondtam már neki, utána 1-2 alkalommal kicsit jobban figyel, aztán újra minden a régi.
Szerintem teljesen fantáziátlan ebben a dologban.
Ezt más is érzi, vagy csak én vagyok elégedetlen?
#149   2021. 09. 03. péntek 15:38
cupidus cupidus
Sziasztok!
Mindenhol olvasni, hogy mi férfiak sokszor vagyunk önzők a szexben. Nem adjuk meg a nőnek amire vágyik, nincs előjáték, túl hamar végzünk stb.
Nős sorstársaimtól kérdezném, hogy fordított esetben ők úgy érzik mindent megkapnak?
Én azt gondolom, hogy figyelek a páromra. Próbálom minden testrészét kényeztetni, nyalás nélkül ki sem bírnám, nagyon szeretem. De ezt is fokozatosan haladva és közben is simogatom a melleit, popsiját, ujjazom stb.
Viszont fordítva ezt nem érzem.
Nagyon szeretem ha szopja a farkamat, nem is csinálja rosszul.
Viszont szeretném ha ezt nem gépiesen csinálná, hanem mint aki élvezi. Szeretem ha közben ő is simogat itt-ott, esetleg nem azonnal a szájába vesz, hanem ő is izgat előtte máshol is.
Vagy akár szex közben néha megfogna, simogatna, izgatna.
Ezt sokszor elmondtam már neki, utána 1-2 alkalommal kicsit jobban figyel, aztán újra minden a régi.
Szerintem teljesen fantáziátlan ebben a dologban.
Ezt más is érzi, vagy csak én vagyok elégedetlen?
#148   2021. 06. 18. péntek 11:36
réka38 réka38
mások elött? vagy véletlen megláthatnak ez tök más igy
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 26. szombat 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1117682)
2019. 10. 26. szombat 11:23
Szia! Belül 5O éves a feleséged, enyém már elmúlt 5O de hetente min.4x szeretkezik velem . Imádja az orált, adni és kapni is. váltakozó pózban szeretkezünk . Nyáron heti több alkalom nudizás és kinti szeretkezések mások előtt. Ezt csak azért írom, mert egy 50-es nő lehet ilyen is.

Üdvözlettel
Péter, Erika férje
#147   2020. 09. 06. vasárnap 22:00
Krampusz Krampusz
Már az ősi törvények sem tekintik érvényes házasságnak a nem elhált frigyet. Tehát ha nincs szex az nem házasság, nyilván ez nem csupán egy fogat összeszorított aktust feltételez, hanem valamiféle folytonosságot. Viszont annak gyakoriságát (már a szexnek) igazából semmi sem szabályozza. Mondhatni igény szerinti, viszont ha időközben a felek tök mindegy miért erősen eltérően éreznek vágyakat úgy megette e fene. Nem gondolnám hogy valamiféle agyturkász felébreszt valami titkos gomb megnyomásával lanyhadó libidókat. Persze lehet kísérletezni, sőt úgy gondolom kell is egy kapcsolatért. Ámde túlzásokba sem érdemes esni. Valamiért így alakult, nem egyforma a vérmérsékletünk vagy másként változunk az évek alatt. Minden esetre azt gondolom, hogy ahol nincs szex az nem kerek kapcsolat. Lehet gazdasági, baráti, szeretet/sajnálat és a nyavaja tudja mi alapú, de klasszikus férfi és nő na az tuti nem. Valaki félre fog dugni, ha már eddig nem tette. Persze vannak Grál lovagok akik bár kapcsolatuk sírjára könnycseppet morzsolgatva lapátolják a földet, de még nem igazán tették feketén fehéren tisztába a dolgot otthon vagy így vagy úgy. hehe
#146   2020. 09. 06. vasárnap 19:36
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nàlunk nincs baj. Kizàrolag a szex rendszertelen. Ezen tul az ègvilàgon semmi gond nincs közöttünk. Szeretünk eggyütt lenni, jokat szorakozunk, nevetünk. Kedveljük egymàs tàrsasàgàt. Nem hiszem hogy erre van szakember.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 06. vasárnap 16:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2020. 09. 06. vasárnap 16:01
Szerintem nem szabad szégyellni külső szakemberi segítséget kérni ilyenkor. Ez azért is fontos, mert sokszor a fától nem látni az erdőt. A saját eszköztárunk nem mindig elég a problémák megoldásához. Szerintem nem humbug, hogy szakmák épülnek erre. Én, ha kicsit is szeretném még a társam nem restellném ezt a megoldást választani. Elválni még utána is lehet. Persze ehhez az kell, hogy mindkét fél szeresse még annyira a másikat, hogy meg akarják oldani a problémát. Én is voltam hosszú párkapcsolatban, ami ellaposodott. Anno kiléptem belőle, nem mondom, hogy ma bánom, de az biztos, hogy a mai eszemmel megpróbáltam volna megmenteni és nem rögtön hátat fordítani. Főleg azért, mert eleve nehezen kötelezem el magam, de ha már megtettem, akkor bizonyára fontos nekem a másik ember....Nem igaz? Miért, ha nem azért az emberrel való kapcsolatért tegyünk, amire anno letettük a voksunkat.
#145   2020. 09. 06. vasárnap 16:01
X Törölt felhasználó (4389762)
Szerintem nem szabad szégyellni külső szakemberi segítséget kérni ilyenkor. Ez azért is fontos, mert sokszor a fától nem látni az erdőt. A saját eszköztárunk nem mindig elég a problémák megoldásához. Szerintem nem humbug, hogy szakmák épülnek erre. Én, ha kicsit is szeretném még a társam nem restellném ezt a megoldást választani. Elválni még utána is lehet. Persze ehhez az kell, hogy mindkét fél szeresse még annyira a másikat, hogy meg akarják oldani a problémát. Én is voltam hosszú párkapcsolatban, ami ellaposodott. Anno kiléptem belőle, nem mondom, hogy ma bánom, de az biztos, hogy a mai eszemmel megpróbáltam volna megmenteni és nem rögtön hátat fordítani. Főleg azért, mert eleve nehezen kötelezem el magam, de ha már megtettem, akkor bizonyára fontos nekem a másik ember....Nem igaz? Miért, ha nem azért az emberrel való kapcsolatért tegyünk, amire anno letettük a voksunkat.
#144   2020. 09. 06. vasárnap 13:33
X Törölt felhasználó (4293192)
Vannak olyan emberek akiknek a világ összes szeretője sem lenne elég hogy kielégitse a vágyait. Nem értek egyet azzal hogy annak nem fontos a szex akinek van valami problémája ezzel kapcsolatosan. Vannak emberek akik egy csókban egy ölelésben is ki tudnak teljesedni és megtalálni bennük azt amit keresnek. Ez az állandó vágyaknak a hajkurászása olyan dolog ami soha véget nem érő. És minél inkább vannak vágyak annál inkább rabul ejtenek minket. Egyre nyitottabbak leszünk. És azt hiszem hogy el kell jutnia minden embernek oda hogy a megfelelő személyéért ezekről le mondjon. Ha nem is teljesen de részben. Én így látom. Főleg ha igazi társa lelkitársa van valakinek. (De lehet csak én vagyok túl önzetlen) Nem fontosabb az egészség? Vagy ha belegondolunk abba miről szól manapság a szex. Szín tiszta testiség. Nincsenek érzelmek. Az ember akkor látja mondjuk a másik ember sorsát hogy éppen mit él át amikor ő maga is bele csöppen. Gondoljunk bele egy olyan férfiba akár aki gyógyszereket szed és emiatt nem működik megfelelően az ágyba. Mivel én sem voltam se ilyen se olyan helyzetben amit a hozzászólásokban említettetek így nem tudom milyen az ha nem passzol a libidó meg hasonlók. Viszont alapjaiban szerintem nagyon sokunk egyetértetek abban hogy a szexualitás meg a vágyak nem a világ közepe. Van és lesz is mindig aki rosszabb helyzetben van és annyi sem adatik meg neki mint nekünk. Vannak megoldások százféle. Lehet hogy van olyan partner akivel jó vagy jobb a szex de lehet másban nem passzol a két ember. Ha nincs változás nincs meg a megfelelő nyitottság egyik másik részről akkor viszont mondjuk ki adjunk fel minden addigit és legyünk bátrak. Elhagylak mert rossz vagy az ágyban. Mert titkolózni meg reménykedni hogy hátha főleg sok évnyi ptóbálkozás után felesleges és nagyon sok energiát felemészt, időt is. Nézzeték el nekem hogy én még nem tapasztaltam hasonlókat amiket leírtok mindenkinek más a véleménye. Talán ha nekem is lesz tudomásom róla akkor változik a véleményem. És innen könnyen írok az én helyzetemből. De egyenlőre ez az álláspontom.
#143   2020. 09. 06. vasárnap 09:26
X Törölt felhasználó (4383712)
Az ok szerintem nagyon nem mindegy h miért nincs a kapcsolatban sex. De azt látom h az okát nem keresik. Lehet rengeteg dolgot a fáradság számlájára írni. Sokan az apa, anya szerepet annyira komolyan veszik h kB már nem fér bele egy kiadós dugas. Vagy egyszerűen annyira megvaltoztak a kapcsolatuk kezdetéhez képest hogy elhidegultek. Ha az ok megvan úgy lehet tovabblepni. De sokszor magáról se tudja az ember h mitől van baja csak szar a világ...
#142   2020. 09. 06. vasárnap 09:01
Triboro Triboro
Olvasva a hozzászólásaitokat, megint csak oda jutottam, amit már jó ideje megfogalmaztam magamban. Azok próbálják megoldani a problémát, akkinek nincs problémájuk. Úgy értem, azok érzik a szex hiányát problémának, akiknek egészséges vágyaik vannak, és próbálják megoldani a párjuk problémáját, ami miatt elvesztették érdeklődésüket az erotika iránt. Akivel gond van, az általában nem is érzi a problémát, és nem is nagyon lehet beszélni vele a témáról.
A kérdés meddig lehet ezt csinálni? Meddig tart, meddig kell tartania a szexre vágyó fél kitartásának? Hol a határ mielőtt oda jut a dolog, hogy már önmagában kezd kételkedni?
Megcsalásnak szamit-e ilyen helyzetben, ha mással éled meg vagyaidat? Ti, hogy látjátok?
#141   2020. 09. 05. szombat 13:02
tamás80 tamás80
krumplisteszta üzenetére írtam !
#140   2020. 09. 05. szombat 13:01
tamás80 tamás80
Ezt akár én is írhattam volna, minden stimmel nálunk is . És a gyerekek születése után, mint ha nem lehetne szexelni, mert én már anya vagyok, falnak megyek, akkor van szex ha közeledem kényeztetek, de valóban unalmas, és igényelném én is azt hogy kényeztetést kapjak. Fura.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 05. szombat 08:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2020. 09. 05. szombat 08:32
Teljesen egyetértek. Egy házasságban vagy kapcsolatban, nem csak a gyerek, ház pénz, vagyon a fontos. Nálunk is ez meg van csak épp a boldogság, szerelem, vágy és szex nincs a férjemmel. Az ő mondása ez nekem miért nem elég, más asszony örülne ennek. Hát örüljön, meg adom a lehetőségét egy válással!!!!
#139   2020. 09. 05. szombat 08:44
Krumplisteszta Krumplisteszta
A!tèrzem a problèmàdat. Hasonlo zajlik nàlunk is èvek ota. Semmi gond a szexxel amikor van. Ha vègre sikerül letepernem az asszonyt az mindkettönknek nagyon jo, olyankor mindig megfogadja, hogy holnaptol o is rajta lesz. De ha nem vagyok noszogatom allandoan akkor magàtol hetekig (talan soha) sem hozza fel a tèmàt. Kiprobàltam azt is. Piszokul fàraszto es messze tul sok idömet foglalja le hogy különbözö modokat talaljak ki, hogyan csàbitsam el. Szeretek udvarolni neki, de azèrt mindennek van hatàra. Vannak nèha megvillanàsok, amikor par napig vagy 1-2 hètig minden rendben van, azutan megint visszaesünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 04. péntek 23:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4286482)
2020. 09. 04. péntek 23:02
Azért azt ne felejtsük, hogy a jó kapcsolat alapja mégiscsak a szex. Lehet házat építeni, gyerekeket nevelni, hitelt fizetni 25 évig de ha kihal a kapcsolatból az intimitás, az egymás iránti vágy akkor egy idő után már csak a megszokás és a közös dolgok tartanak össze minket. Ez jó valakinek is? Lehet, hogy az de szerintem csak vegetáció. Sajnos a saját bőrömön tapasztalom.. Több mint tíz éves kapcsolatban vagyok és hiába mondom évek óta a páromnak, hogy dobjuk már fel egy kicsit a dolgokat, mintha lepattana róla az egész. Pedig nem kérek extrém dolgokat tőle de nem. Tök lelkes voltam évekig de e miatt sajnos mostanra teljesen kihalt blőlem a szerelem érzése, hogy kívánjam vele az együttlétet. Pedig nagyon csinos nő tényleg. Csak hát a libidója valahol nagyon alacsonyan van neki. Minden másban jó társ de mégsem érzem magam jól a kapcsolatban. Szar.. Ráadásul nem tuom ezt a így szemébe mondani és ez rohadt nagy dilemma. Szóval nem önzőség a kölcsönösen jó szex szerintem hanem a boldogság alapja. Ezzel kezdődik egy jó kapcsolat és többnyire ez is vet véget neki ha nem működik! Szófal rohadt fontos, na! smile
#138   2020. 09. 05. szombat 08:32
X Törölt felhasználó (4069062)
Teljesen egyetértek. Egy házasságban vagy kapcsolatban, nem csak a gyerek, ház pénz, vagyon a fontos. Nálunk is ez meg van csak épp a boldogság, szerelem, vágy és szex nincs a férjemmel. Az ő mondása ez nekem miért nem elég, más asszony örülne ennek. Hát örüljön, meg adom a lehetőségét egy válással!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 04. péntek 23:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4286482)
2020. 09. 04. péntek 23:02
Azért azt ne felejtsük, hogy a jó kapcsolat alapja mégiscsak a szex. Lehet házat építeni, gyerekeket nevelni, hitelt fizetni 25 évig de ha kihal a kapcsolatból az intimitás, az egymás iránti vágy akkor egy idő után már csak a megszokás és a közös dolgok tartanak össze minket. Ez jó valakinek is? Lehet, hogy az de szerintem csak vegetáció. Sajnos a saját bőrömön tapasztalom.. Több mint tíz éves kapcsolatban vagyok és hiába mondom évek óta a páromnak, hogy dobjuk már fel egy kicsit a dolgokat, mintha lepattana róla az egész. Pedig nem kérek extrém dolgokat tőle de nem. Tök lelkes voltam évekig de e miatt sajnos mostanra teljesen kihalt blőlem a szerelem érzése, hogy kívánjam vele az együttlétet. Pedig nagyon csinos nő tényleg. Csak hát a libidója valahol nagyon alacsonyan van neki. Minden másban jó társ de mégsem érzem magam jól a kapcsolatban. Szar.. Ráadásul nem tuom ezt a így szemébe mondani és ez rohadt nagy dilemma. Szóval nem önzőség a kölcsönösen jó szex szerintem hanem a boldogság alapja. Ezzel kezdődik egy jó kapcsolat és többnyire ez is vet véget neki ha nem működik! Szófal rohadt fontos, na! smile
#137   2020. 09. 04. péntek 23:02
X Törölt felhasználó (4286482)
Azért azt ne felejtsük, hogy a jó kapcsolat alapja mégiscsak a szex. Lehet házat építeni, gyerekeket nevelni, hitelt fizetni 25 évig de ha kihal a kapcsolatból az intimitás, az egymás iránti vágy akkor egy idő után már csak a megszokás és a közös dolgok tartanak össze minket. Ez jó valakinek is? Lehet, hogy az de szerintem csak vegetáció. Sajnos a saját bőrömön tapasztalom.. Több mint tíz éves kapcsolatban vagyok és hiába mondom évek óta a páromnak, hogy dobjuk már fel egy kicsit a dolgokat, mintha lepattana róla az egész. Pedig nem kérek extrém dolgokat tőle de nem. Tök lelkes voltam évekig de e miatt sajnos mostanra teljesen kihalt blőlem a szerelem érzése, hogy kívánjam vele az együttlétet. Pedig nagyon csinos nő tényleg. Csak hát a libidója valahol nagyon alacsonyan van neki. Minden másban jó társ de mégsem érzem magam jól a kapcsolatban. Szar.. Ráadásul nem tuom ezt a így szemébe mondani és ez rohadt nagy dilemma. Szóval nem önzőség a kölcsönösen jó szex szerintem hanem a boldogság alapja. Ezzel kezdődik egy jó kapcsolat és többnyire ez is vet véget neki ha nem működik! Szófal rohadt fontos, na! smile
(Ez egy válasz masszőz üzenetére (2020. 09. 04. péntek 15:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 04. péntek 15:23
Szépek vagytok.
#136   2020. 09. 04. péntek 17:53
X Törölt felhasználó (4293192)
Ha nem lenne ennyire szexorientált meg szexista a mai világ akkor mindenki boldogabb lenne. Óriási elvárások vannak. Olyan mintha csak a vágyainknak élnének. És elfelejtenének mi a fontos igazán az életünkben. Miért van ennyire elől a rangsorban a szex? Ennél nincs fontosabb? Nincsenek családok? Gyerekek? Akikről gondoskodni kell. Önző világban önző emberekkel tele. Vannak korlátok határok. Nincs tökéletes. Ha valaki jó az ágyban akkor könnyen meglehet hogy kevésbé jó másban. Lehet hogy csak én vagyok ennyire más más dimenzióban mozgok.
(Ez egy válasz bikiváncsi üzenetére (2019. 12. 23. hétfő 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 23. hétfő 12:55
Mi nem annyira régen nyitottunk, szintén mégegy pasit fogadtunk be párom combjai közé. Természetesen ha rajtam múlik, ezt már sokkal régebben megtettük volna.
Nemrég beszélgettünk a feleségemmel erről.
Kérdeztem, hogy megbánta-e, vagy úgy érzi-e, hogy a kapcsolatunk rovására megy-e ez a dolog. Mindkét kérdésre nemleges volt a válasza. Sőt, még jobban megbízik bennem és érzi, látja, hogy tényleg fontos nekem.
Kérdeztem azt is, hogy amíg nem volt hajlandó szinte beszélni sem róla, az miért volt.
Az volt a válasz, hogy bár szex közben izgatta ha beszéltem róla, nem tudta, de nem is akarta elképzelni, hogy más is hozzáérjen, pláne, hogy megdugja. Tudta, hogy engem izgat, de abban bízott, hogy elmúlik. Aztán amikor látta, hogy mással akarom megtenni, belátta, hogy engednie kell, mert nagy bajok lesznek. Tudta, hogy valamennyire önző dolog amit csinál, de nagyobb volt a szégyenérzet, a félelem az ismeretlentől. Inkább a témát is kerülte.
Talán ez a legnagyobb hiba a legtöbb kapcsolatban, hogy valamelyik fél nem veszi tudomásul, hogy a párját a vágyai kifele sodorhatják a kapcsolatból ha úgy érzi máshol megértésre találhat, esetleg teljesülhet is.
#135   2020. 09. 04. péntek 15:23
masszőz masszőz
Szépek vagytok.
(Ez egy válasz darita üzenetére (2019. 10. 04. péntek 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 04. péntek 09:05
Ha gond van a szexben, szerintem az sok helyen abból adódik, hogy a férfiak és nők egészen másképp látják a dolgot, mástól izgulnak fel.
A legtöbb nőnek elég ha biztonságban tudja magát, érzi, hogy a párja kívánja, szereti.
A pasiknak ennél egy idő után több kell. Kell, hogy a nő szexi legyen, kellenek izgalmas helyszínek, szexi ruhák, izgalmas szituációk.
Több pasival beszélgettem erről, de a barátunk is ebben a cipőben jár.
Van szex, csak izgalom nincs benne.
A feleség azt hiszi, a pasinak is elég ami neki, hogy odaadja magát, hagyja, hogy kielégítsék, esetleg ő is eljutatja a párját az orgazmusig.
Ha ez megvan, akkor nyilván minden oké, hisz ő boldog.
Csakhogy a pasinak egy idő után ennél több izgalom kellene. Mindig ugyanott, ugyanúgy stb.
A barátunk nagyon vágyott a hármasszexre. Ezt elmondta a párjának aki nem igazán volt vevő erre, annak ellenére, hogy szex közben látszólag izgatta.
A srác sokszor kérte, hogy legalább a fantáziálásban legyen partner, de hiába.
Így kötött ki a pasi nálunk. wink
Pedig tényleg mindent megtesz az ágyban a partnere kielégüléséért, de nyilván neki is hiányzik az izgalom.
Ha a nők ezt belátnák és apró, szerintem nekik is élvezetes dolgokat megtennének, kevesebb pasi keresgélne itt.
Vagy legfeljebb együtt keresgélnének. smile
#134   2019. 12. 23. hétfő 13:17
X Törölt felhasználó (4184822)
Az utolsó bekezdése nagyon jól megfogalmaztad. Sokan kifelé sodrodnak az egyoldalú dolgok miatt. Nyilván sok rizikó van nyitni az új felé, de a közös fejlödés szempontjából törvényszerű. Egyébként szerintem mindent lehet normál keretek közt.
(Ez egy válasz bikiváncsi üzenetére (2019. 12. 23. hétfő 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 23. hétfő 12:55
Mi nem annyira régen nyitottunk, szintén mégegy pasit fogadtunk be párom combjai közé. Természetesen ha rajtam múlik, ezt már sokkal régebben megtettük volna.
Nemrég beszélgettünk a feleségemmel erről.
Kérdeztem, hogy megbánta-e, vagy úgy érzi-e, hogy a kapcsolatunk rovására megy-e ez a dolog. Mindkét kérdésre nemleges volt a válasza. Sőt, még jobban megbízik bennem és érzi, látja, hogy tényleg fontos nekem.
Kérdeztem azt is, hogy amíg nem volt hajlandó szinte beszélni sem róla, az miért volt.
Az volt a válasz, hogy bár szex közben izgatta ha beszéltem róla, nem tudta, de nem is akarta elképzelni, hogy más is hozzáérjen, pláne, hogy megdugja. Tudta, hogy engem izgat, de abban bízott, hogy elmúlik. Aztán amikor látta, hogy mással akarom megtenni, belátta, hogy engednie kell, mert nagy bajok lesznek. Tudta, hogy valamennyire önző dolog amit csinál, de nagyobb volt a szégyenérzet, a félelem az ismeretlentől. Inkább a témát is kerülte.
Talán ez a legnagyobb hiba a legtöbb kapcsolatban, hogy valamelyik fél nem veszi tudomásul, hogy a párját a vágyai kifele sodorhatják a kapcsolatból ha úgy érzi máshol megértésre találhat, esetleg teljesülhet is.
#133   2019. 12. 23. hétfő 12:55
bikiváncsi bikiváncsi
Mi nem annyira régen nyitottunk, szintén mégegy pasit fogadtunk be párom combjai közé. Természetesen ha rajtam múlik, ezt már sokkal régebben megtettük volna.
Nemrég beszélgettünk a feleségemmel erről.
Kérdeztem, hogy megbánta-e, vagy úgy érzi-e, hogy a kapcsolatunk rovására megy-e ez a dolog. Mindkét kérdésre nemleges volt a válasza. Sőt, még jobban megbízik bennem és érzi, látja, hogy tényleg fontos nekem.
Kérdeztem azt is, hogy amíg nem volt hajlandó szinte beszélni sem róla, az miért volt.
Az volt a válasz, hogy bár szex közben izgatta ha beszéltem róla, nem tudta, de nem is akarta elképzelni, hogy más is hozzáérjen, pláne, hogy megdugja. Tudta, hogy engem izgat, de abban bízott, hogy elmúlik. Aztán amikor látta, hogy mással akarom megtenni, belátta, hogy engednie kell, mert nagy bajok lesznek. Tudta, hogy valamennyire önző dolog amit csinál, de nagyobb volt a szégyenérzet, a félelem az ismeretlentől. Inkább a témát is kerülte.
Talán ez a legnagyobb hiba a legtöbb kapcsolatban, hogy valamelyik fél nem veszi tudomásul, hogy a párját a vágyai kifele sodorhatják a kapcsolatból ha úgy érzi máshol megértésre találhat, esetleg teljesülhet is.
(Ez egy válasz darita üzenetére (2019. 12. 22. vasárnap 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 22. vasárnap 08:27
Nem egyformák a vágyaink, de azt nyilván mindenki a párjával szeretné átélni, látni ahogy ő is élvezi, ettől aztán mi is. Ez így is lenne normális. De sajnos nagyon keveseknek adatik meg, mert hatalmas szerencse kell hozzá, hogy hasonló érdeklődésű emberek találjanak egymásra.
Nekem most szerencsém van, de nem volt ez mindig így. A mostani párom nagyon is hasonló érdeklődésű mint én, szereti és élvezi a hámas együttléteinket, pasival kiegészülve.
Imádja megosztani a testem és látni ahogy élvezem a fiúkat. Van úgy, hogy félreül, mintha ő lenne a harmadik és csak gyönyörködik ahogy kényeztetjük egymást a barátunkkal.
De az eddigi kapcsolataimban ezt eddig kétszer sikerült összehozni, mert a legtöbb pasi birtokolni akart, nagyon féltékeny volt.
A tapasztalatom az, hogy ennek ellenére a nők utasítják el inkább, hogy a párjuknak megadják ezt, vagy másfajta gyönyört, anélkül, hogy belegondolnának, hogy ez akár jó is lehet, ha okosan csinálják. Ha viszont eleve elutasítják, akkor borítékolható a megcsalás, félrelépés.
Tudják, hogy a legtöbb pasit a farka vezérli ha szagot kap, vagy vágyik valamire, mégis semmibe veszik a vágyait, ahelyett, hogy együtt élveznék az életet, amíg lehet.
Persze ehhez az kell, hogy a pasi is figyelembe vegye a felesége vágyait és nem csak a két csajos felállást erőltetni, hanem ha a párja szeretné, igenis lehetőséget kell adni, hogy két f@sszal élvezzen egyszerre. Szerintem ez is gond sok kapcsolatban.
Legalábbis erre vall az a rengeteg biszex feleség.
Sok nő azt mondja ezzel kapcsolatban, hogy szó sem lehet róla, hogy másik pasi hozzáérjen, mert ő a férjét szereti. Szerintem elég önző szeretet ez és csak kibúvóként használja. Hiszen ha tényleg szeretné, a legnagyobb öröme neki is az lenne ami a párjáé.
#132   2019. 12. 22. vasárnap 12:01
X Törölt felhasználó (1292612)
Egy példa, lehet így is!!! smile Név nélkül kiposztolom a levelezést, remélem nem sérti a levéltitkot, nekem nagyon jól esett ezt az elutasítást olvasni...
Sajnos nem ez a gyakori, de ha minden pár így reagálna megkeresésekre, sokkal több partneri kapcsolat alakula ki GG-ről és kevesebb lenne a "sérült" smile


Ezt írtad:Ez a minimum.
Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánunk!
Sikeres keresést.
-------------------------------------------------
nemlegesség ellenére is nagyon korrekt tőletek hogy válaszoltatok
ritka az ilyen FAIN pár!
smile

Ezt írtad:Szia!
Ne haragudj, de mi kizárólag párt keresünk. Ha meggondoinánk magunkat, akkor megkeresünk.
Üdv : xy...
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: darita darita
Nyitás ideje: 2019. 09. 26. csütörtök
Üzenetek: 171db
Utolsó üzenet: 2023. 02. 04. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!