Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ti hogyan dobjátok fel a szexuális életeteket, ha érzitek, hogy kezd kicsit unalmassá vállni.
Mindig ugyanott, ugyanaz a póz...
Kicsit konkrétabb dolgok kellenének mint a mosógépen, szexuális kiegészítők, szerepjáték stb.
Hátha tudunk segíteni egymásnak!

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11   2019. 09. 27. péntek 23:39
X Törölt felhasználó (4070622)
Nyilván ez az üljünk le és beszélgessünk fontos dolog. De nem ez az első. Mert ez a beszélgetés meddő, mivel nincs, eltűnt a nyitottság. Ezért sincs részben olyan igazi falhozbaszós szex sem.A kapcsolatban a szex alapvető, hogy jól működjön mert egy alapkő. Ha tetszik, hanem. Ha nincs benne csupán egymás mellett éldegélés, tisztelet, barátság egyéb kutyafüle. A szex (és a jó szex) megléte egyben indikátora a kapcsolatnak. Elsőként a két ember viszonyán kell változtatni. Nevettetek együtt, kirándultatok, vagy csináltatok közösen, ketten olyan valamit a mindennapok monotóniáján túl ami fűszer lehet az életetekben? Na ha ez meglesz és csillog a szemetekben a cinkos mosoly, a világnak pedig felfrissülnek a színei, na akkor üljetek le erről beszélgetni. De akkor meg már lehet, hogy okafogyottá váli a kitárulkozós diskurzus hiszen menet közben újra rájöttetek az élet ízére és dugtok mint a nyulak kapcsolatotok hajnalán. Mondjuk ha akkor is nyögve nyelős volt a kufirc ne várj csodát, az elején lett elbaszva az egész. Mai napi fölényes észosztásom ennyiben nyilvánult meg. Éljetek vele és sokasodjatok!
#10   2019. 09. 27. péntek 21:04
louies louies
eljen
Ennyi!
Gratulálok!!
vigyor2
(Ez egy válasz darita üzenetére (2019. 09. 27. péntek 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 27. péntek 16:14
Igen, sajnos elég sok ilyen házasság, kapcsolat lehet.
Pedig éppen az lenne a lényege a kapcsolatnak, hogy egymással legyenek őszinték.
Az én párom amikor úgy érezte, hogy kezd unalmas lenni a szex, leültetett és elmondta.
Megbeszéltük, hogy ki mire vágyik.
Azóta csináljuk néha hármasban. smile
Tudom, ezt nem bírná mindenki gyomra, de nekünk nagyon bevált. smile
#9   2019. 09. 27. péntek 19:48
X Törölt felhasználó (3975162)
Én ugyan kevés tapasztalattal rendelkezem ezen a téren, de egy biztos ha szeretek valakit akivel több éve boldog párkapcsolatban élek és netán nem működnek már úgy a dolgok az ágyban azzal megpróbálom megbeszélni. Ha nem sikerül dűlőre jutni akkor sem kezdenék bele egy új érzelemmel teli kapcsolatba hiszen szeretem azt a valakit és a szexen kívül nincs más gondom. Egy megoldást látok vagy fér bele, de ez természetesen az én vélemenyem és erre kell egyfajta lelkület is ami nagyon nem egyszerű hogy fizetek a szexért ahol kevésbé várhatom hogy viszonozzák majd az érzelmeket ha egyáltalán lesznek. Talán igy azokat a kielégitetlen vágyakat is meg lehet élni. De azt hiszem kellene annyi tartás legyen az nő vagy férfi hogy kitartsanak egymás mellett még ha a szex már nem is olyan. Ez számomra valahol önzőség, főleg akkor ha vannak már gyerekek is. Remélem nem túl felháborító amit irtam, hangsúlyozom ez az én laikus mondhatni naiv véleményem.
#8   2019. 09. 27. péntek 19:03
X Törölt felhasználó (808465)
Most már én is érzem mennyire fontos az, hogy egy szinten legyen egy pár libidója köbö! Az elején nem annyira zavart mert szerelmes voltam de az idő múlásával rájöttem, hogy az a tűz ami bennem van az csak nálam van meg, a másik oldalról meg van egy mélyebb szeretet de ez magában egy olyan pasit mint én nem tehet sose boldoggá! Hiába mentünk majdnem szét, hiába voltak vitáink, félrelépés semmi nem változik.. sose. Ha valakiben nincs meg egy belső erő ami hajtja, ami képes egy felfokozott érzelmi állapotot előidézni akkor az késöbb sem fog megváltozni. Ezzel vagy születsz vagy nem és ha pont az ellentéteddel kötöd össze az életed akkor rábaftál csúnyán!
#7   2019. 09. 27. péntek 16:14
darita darita
Igen, sajnos elég sok ilyen házasság, kapcsolat lehet.
Pedig éppen az lenne a lényege a kapcsolatnak, hogy egymással legyenek őszinték.
Az én párom amikor úgy érezte, hogy kezd unalmas lenni a szex, leültetett és elmondta.
Megbeszéltük, hogy ki mire vágyik.
Azóta csináljuk néha hármasban. smile
Tudom, ezt nem bírná mindenki gyomra, de nekünk nagyon bevált. smile
#6   2019. 09. 27. péntek 15:23
X Törölt felhasználó (4069062)
Az én esetem épp fordított! Feleségként kezdeményeztem volna mást, amire a férjem nem volt hajlandó. Egy síkú volt nálunk is minden. Vagy mint a nők csinálnak, fáradt vagyok ő is erre fogat ha nem akart épp semmit ....! Őszinteség- meg volt, na meg később a nagy veszekedés miatta!
#5   2019. 09. 27. péntek 15:10
X Törölt felhasználó (1464492)
Nagyon is megértelek!
Majd 8 év párkapcsolat után teljesen ugyanaz a szituáció nálunk is...de...én úgy döntöttem teljesen átgondolva nem menthető a kapcsolat, nincs mit már menteni...szegénykém még nem tudja...napokban fogok vele elbeszélgetni, biztosra veszem az első kérdésemre se fog tudni válaszolni....miért vagy velem,mi az oka...lesz tátogás..ha nem akkor én fogom neki elmondani sajnos én nem tudom már miért is vagyok vele és úgy érzem nem vagyok boldog, nem menthető a kapcsolat mert már túlságosan megnőtt a szakadék...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 27. péntek 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4204432)
2019. 09. 27. péntek 14:48
Én és a párom most voltunk 7 éves házasok. Már 2-3 éve tart hogy nagyon elhanyagól. Mindig mondom neki a mai napig. Többször is beszélgettünk hogy ez nekem nem jó. Mindig igéri hogy lessz napközben is valami meg hogy vesz egy sexi rucit de soha semmi nem változik. Mindig a sex ugyan az hiába szeretnék más pózt nem akarja neki így jó. Volt már szó hogy elválok mert nem akarnám megcsalni. Ideges is lett de ennek ellenére sem történt változás. Így kötöttem itt ki a gg oldalon.
#4   2019. 09. 27. péntek 14:48
X Törölt felhasználó (4204432)
Én és a párom most voltunk 7 éves házasok. Már 2-3 éve tart hogy nagyon elhanyagól. Mindig mondom neki a mai napig. Többször is beszélgettünk hogy ez nekem nem jó. Mindig igéri hogy lessz napközben is valami meg hogy vesz egy sexi rucit de soha semmi nem változik. Mindig a sex ugyan az hiába szeretnék más pózt nem akarja neki így jó. Volt már szó hogy elválok mert nem akarnám megcsalni. Ideges is lett de ennek ellenére sem történt változás. Így kötöttem itt ki a gg oldalon.
#3   2019. 09. 27. péntek 13:53
mivagyunk12 mivagyunk12
Szerintünk az őszinteség, beszélgetés ami segíthet és az is nagyon fontos, hogy a szexuális habitus is megegyezzen!
#2   2019. 09. 26. csütörtök 11:12
X Törölt felhasználó (808465)
Nálunk is ugyan ez a szitu csak talán még durvábban. Mi már alig szexelünk és párom mindenhez alkalmazkodik csak valami újat ne kelljen bedobni. Nem tudom a fantázi, a mersz vagy a vágy hiányzik nála de elég gáz ez 10 év után.. mire számítson az ember akkor még pár év múlva?? Megoldás? Még nem jöttem rá sajnos.
#1   2019. 09. 26. csütörtök 10:04
darita darita
Egy barátunkkal beszélgettünk a minap a szexről.
Ő elmondta, hogy bár még csak 4 éve vannak együtt a feleségével és nagyon élvezi a szexet vele, de kezd kicsit unalmassá vállni.
A csaj csak csikló izgatással tud elélvezni, amit vibrivel szokott izgatni szex közben.
Izgató a látvány, de már nagyon megszokott.
Már szinte csak azt a pár pózt alkalmazzák aminél a lány hozzáfér a puncijához.
A barátunk vásárolt is mindenféle segédeszközt, de ezek csak akkor kerülnek elő ha ő akarja.
A párja nem hajlandó sem beszélni a vágyairól, sem szex közben beszélni, vagy olyat tenni ami a párját izgatná.
Tulajdonképpen csak hagyja, hogy megdugja.
Ezért szokott velünk "vigasztalódni".
Viszont szeretné valahogy feldobni a hangulatot otthon is.
Sajnálom, mert látszik rajta, hogy szereti az asszonyt, csak nem tudja kiélni magát rendesen.
Ti hogyan oldjátok, oldanátok ezt meg?
 
... 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: darita darita
Nyitás ideje: 2019. 09. 26. csütörtök
Üzenetek: 171db
Utolsó üzenet: 2023. 02. 04. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!