Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ti hogyan dobjátok fel a szexuális életeteket, ha érzitek, hogy kezd kicsit unalmassá vállni.
Mindig ugyanott, ugyanaz a póz...
Kicsit konkrétabb dolgok kellenének mint a mosógépen, szexuális kiegészítők, szerepjáték stb.
Hátha tudunk segíteni egymásnak!

Az eddigi hozzászólások

... 6 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#32   2019. 10. 28. hétfő 09:54
bikiváncsi bikiváncsi
Tudom miről beszélsz, hasonló szitu volt nálunk is, az én vágyaimat illetően.
Próbálj itt, vagy hasonló oldalon keresni egy párt, akikkel kiélheted a vágyaidat, talán még jót is tesz a kapcsolatotoknak, ha kicsit lenyugszol és otthon megelégszel annyival ami van.
Elmúlni úgysem fog, hiába próbálod elnyomni magadban.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 25. péntek 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1311932)
2019. 10. 25. péntek 23:35
Mázlista vagy!!! Ugyanez van nálunk is de én feladtam. Az feleségem 33 éves és beleöregedett a családozásba.Dögös, gyönyörű arcú, sportos de belül egy 50 éves nő. Én 40 vagyok de ezerszer több bennem az élet mint benne. Ma leadtuk a gyerekeket a nagyszülőknél, gondoltam bevetjük magunkat a pesti éjszakába egy kicsit kimozdulni kettesben. De ő nem, mert nem bírja a tömeget és inkább mozizzunk. Az élettől is elment a kedvem. Próbálkozok mindennel, sztori sugdolózás a fülbe, én veszem a vibriket(neki eszébe se jut) , vettem 3 éve erotikus társast( ki sincs még bontva) , könyörögnöm kell a fotókért , videókért is mert persze azt se szereti, kedvence a missi póz oszt jónapot. A tököm kivan, egy kib..ott életem van nekem is, mindenemet alárendelem a családomnak(akiket imádok) de én is itt vagyok!!!
És persze én leszek a rohadék ha borítom a bilit :( ( amit a srácok miatt sose fogok megtenni persze)
#31   2019. 10. 27. vasárnap 14:51
kokosa kokosa
Bocsi , nem neked szántam!
(Ez egy válasz kokosa üzenetére (2019. 10. 26. szombat 16:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 26. szombat 16:49
Korábbi hozzászólásaid alapján, nekem ez kicsit fura megnyilvánulás!
#30   2019. 10. 26. szombat 16:49
kokosa kokosa
Korábbi hozzászólásaid alapján, nekem ez kicsit fura megnyilvánulás!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 25. péntek 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1311932)
2019. 10. 25. péntek 23:35
Mázlista vagy!!! Ugyanez van nálunk is de én feladtam. Az feleségem 33 éves és beleöregedett a családozásba.Dögös, gyönyörű arcú, sportos de belül egy 50 éves nő. Én 40 vagyok de ezerszer több bennem az élet mint benne. Ma leadtuk a gyerekeket a nagyszülőknél, gondoltam bevetjük magunkat a pesti éjszakába egy kicsit kimozdulni kettesben. De ő nem, mert nem bírja a tömeget és inkább mozizzunk. Az élettől is elment a kedvem. Próbálkozok mindennel, sztori sugdolózás a fülbe, én veszem a vibriket(neki eszébe se jut) , vettem 3 éve erotikus társast( ki sincs még bontva) , könyörögnöm kell a fotókért , videókért is mert persze azt se szereti, kedvence a missi póz oszt jónapot. A tököm kivan, egy kib..ott életem van nekem is, mindenemet alárendelem a családomnak(akiket imádok) de én is itt vagyok!!!
És persze én leszek a rohadék ha borítom a bilit :( ( amit a srácok miatt sose fogok megtenni persze)
#29   2019. 10. 26. szombat 12:33
szexamindenemff szexamindenemff
szia Péter, talàn azért is van, 36 évesen van egy 42 éves pàrom, de izgatna egy 50-es, jol néznek ki. és amit leirtàl feletébb izgalmas
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 26. szombat 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1117682)
2019. 10. 26. szombat 11:23
Szia! Belül 5O éves a feleséged, enyém már elmúlt 5O de hetente min.4x szeretkezik velem . Imádja az orált, adni és kapni is. váltakozó pózban szeretkezünk . Nyáron heti több alkalom nudizás és kinti szeretkezések mások előtt. Ezt csak azért írom, mert egy 50-es nő lehet ilyen is.

Üdvözlettel
Péter, Erika férje
#28   2019. 10. 26. szombat 11:23
X Törölt felhasználó (1117682)
Szia! Belül 5O éves a feleséged, enyém már elmúlt 5O de hetente min.4x szeretkezik velem . Imádja az orált, adni és kapni is. váltakozó pózban szeretkezünk . Nyáron heti több alkalom nudizás és kinti szeretkezések mások előtt. Ezt csak azért írom, mert egy 50-es nő lehet ilyen is.

Üdvözlettel
Péter, Erika férje
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 25. péntek 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1311932)
2019. 10. 25. péntek 23:35
Mázlista vagy!!! Ugyanez van nálunk is de én feladtam. Az feleségem 33 éves és beleöregedett a családozásba.Dögös, gyönyörű arcú, sportos de belül egy 50 éves nő. Én 40 vagyok de ezerszer több bennem az élet mint benne. Ma leadtuk a gyerekeket a nagyszülőknél, gondoltam bevetjük magunkat a pesti éjszakába egy kicsit kimozdulni kettesben. De ő nem, mert nem bírja a tömeget és inkább mozizzunk. Az élettől is elment a kedvem. Próbálkozok mindennel, sztori sugdolózás a fülbe, én veszem a vibriket(neki eszébe se jut) , vettem 3 éve erotikus társast( ki sincs még bontva) , könyörögnöm kell a fotókért , videókért is mert persze azt se szereti, kedvence a missi póz oszt jónapot. A tököm kivan, egy kib..ott életem van nekem is, mindenemet alárendelem a családomnak(akiket imádok) de én is itt vagyok!!!
És persze én leszek a rohadék ha borítom a bilit :( ( amit a srácok miatt sose fogok megtenni persze)
#27   2019. 10. 26. szombat 08:40
X Törölt felhasználó (393003)
Detto... Annyi különbséggel, hogy adj hozzá +10 év "szenvedést" confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 25. péntek 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1311932)
2019. 10. 25. péntek 23:35
Mázlista vagy!!! Ugyanez van nálunk is de én feladtam. Az feleségem 33 éves és beleöregedett a családozásba.Dögös, gyönyörű arcú, sportos de belül egy 50 éves nő. Én 40 vagyok de ezerszer több bennem az élet mint benne. Ma leadtuk a gyerekeket a nagyszülőknél, gondoltam bevetjük magunkat a pesti éjszakába egy kicsit kimozdulni kettesben. De ő nem, mert nem bírja a tömeget és inkább mozizzunk. Az élettől is elment a kedvem. Próbálkozok mindennel, sztori sugdolózás a fülbe, én veszem a vibriket(neki eszébe se jut) , vettem 3 éve erotikus társast( ki sincs még bontva) , könyörögnöm kell a fotókért , videókért is mert persze azt se szereti, kedvence a missi póz oszt jónapot. A tököm kivan, egy kib..ott életem van nekem is, mindenemet alárendelem a családomnak(akiket imádok) de én is itt vagyok!!!
És persze én leszek a rohadék ha borítom a bilit :( ( amit a srácok miatt sose fogok megtenni persze)
#26   2019. 10. 26. szombat 04:56
X Törölt felhasználó (3803452)
Pedig a sorozatok alapjan szerencsesnek tunsz.
smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 10. 25. péntek 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1311932)
2019. 10. 25. péntek 23:35
Mázlista vagy!!! Ugyanez van nálunk is de én feladtam. Az feleségem 33 éves és beleöregedett a családozásba.Dögös, gyönyörű arcú, sportos de belül egy 50 éves nő. Én 40 vagyok de ezerszer több bennem az élet mint benne. Ma leadtuk a gyerekeket a nagyszülőknél, gondoltam bevetjük magunkat a pesti éjszakába egy kicsit kimozdulni kettesben. De ő nem, mert nem bírja a tömeget és inkább mozizzunk. Az élettől is elment a kedvem. Próbálkozok mindennel, sztori sugdolózás a fülbe, én veszem a vibriket(neki eszébe se jut) , vettem 3 éve erotikus társast( ki sincs még bontva) , könyörögnöm kell a fotókért , videókért is mert persze azt se szereti, kedvence a missi póz oszt jónapot. A tököm kivan, egy kib..ott életem van nekem is, mindenemet alárendelem a családomnak(akiket imádok) de én is itt vagyok!!!
És persze én leszek a rohadék ha borítom a bilit :( ( amit a srácok miatt sose fogok megtenni persze)
#25   2019. 10. 25. péntek 23:35
X Törölt felhasználó (1311932)
Mázlista vagy!!! Ugyanez van nálunk is de én feladtam. Az feleségem 33 éves és beleöregedett a családozásba.Dögös, gyönyörű arcú, sportos de belül egy 50 éves nő. Én 40 vagyok de ezerszer több bennem az élet mint benne. Ma leadtuk a gyerekeket a nagyszülőknél, gondoltam bevetjük magunkat a pesti éjszakába egy kicsit kimozdulni kettesben. De ő nem, mert nem bírja a tömeget és inkább mozizzunk. Az élettől is elment a kedvem. Próbálkozok mindennel, sztori sugdolózás a fülbe, én veszem a vibriket(neki eszébe se jut) , vettem 3 éve erotikus társast( ki sincs még bontva) , könyörögnöm kell a fotókért , videókért is mert persze azt se szereti, kedvence a missi póz oszt jónapot. A tököm kivan, egy kib..ott életem van nekem is, mindenemet alárendelem a családomnak(akiket imádok) de én is itt vagyok!!!
És persze én leszek a rohadék ha borítom a bilit :( ( amit a srácok miatt sose fogok megtenni persze)
(Ez egy válasz bikiváncsi üzenetére (2019. 10. 24. csütörtök 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 24. csütörtök 09:12
Igen, ez mind igaz...
...de nem mindegy, hogy milyen vágyak azok, amiket a hölgy nem akar, vagy tud megadni.
A mi esetünkben mindent megtett, amit kettesben egy nő megtehet egy férfival. Természetesen én is neki.
De az embernek soha semmi nem elég...
Vágytam volna rá, hogy kicsit megnyíljon.
Hogy legyenek vágyai és azokat mondja is el.
Hogy szex közben legyen kicsit aktívabb, kezdeményezőbb.
Szerettem volna ha néha beszél közben stb.
Aztán előjöttek az én vágyaim...
Szerettem volna ha ketten kényeztethetjük egy másik pasival. Azt, hogy erre nem ugrott azonnal, megértettem, furcsa is lett volna...
Viszont amikor szex közben ecseteltem, hogy mit tennénk vele, az nagyon izgatta. De nem volt hajlandó közreműködni ebben, szóban sem, pedig tudta, hogy mennyire izgat ez engem.
Beszéltünk is róla, de az volt a válasz, hogy neki ez nem megy, de én nyugodtan mondjam...
Ez megy egy darabig, de a színész is feladja egy idő után ha nem kap tapsot.
Ezért kezdtem itt keresgélni.
Tudom, megkellene elégednem a kettesben majdnem tökéletes szexuális életünkkel, de sajnos hajtottak a vágyaim.
Nem vagyok büszke rá és örülök, hogy megoldódott, most már mindhármunk örömére. wink
#24   2019. 10. 25. péntek 18:20
szexamindenemff szexamindenemff
rendkivül szexi vagyok és roppant igényesen öltözöl, milyen fellàlàsban probàltàtok a hàrmast?
(Ez egy válasz darita üzenetére (2019. 09. 27. péntek 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 27. péntek 16:14
Igen, sajnos elég sok ilyen házasság, kapcsolat lehet.
Pedig éppen az lenne a lényege a kapcsolatnak, hogy egymással legyenek őszinték.
Az én párom amikor úgy érezte, hogy kezd unalmas lenni a szex, leültetett és elmondta.
Megbeszéltük, hogy ki mire vágyik.
Azóta csináljuk néha hármasban. smile
Tudom, ezt nem bírná mindenki gyomra, de nekünk nagyon bevált. smile
#23   2019. 10. 24. csütörtök 09:12
bikiváncsi bikiváncsi
Igen, ez mind igaz...
...de nem mindegy, hogy milyen vágyak azok, amiket a hölgy nem akar, vagy tud megadni.
A mi esetünkben mindent megtett, amit kettesben egy nő megtehet egy férfival. Természetesen én is neki.
De az embernek soha semmi nem elég...
Vágytam volna rá, hogy kicsit megnyíljon.
Hogy legyenek vágyai és azokat mondja is el.
Hogy szex közben legyen kicsit aktívabb, kezdeményezőbb.
Szerettem volna ha néha beszél közben stb.
Aztán előjöttek az én vágyaim...
Szerettem volna ha ketten kényeztethetjük egy másik pasival. Azt, hogy erre nem ugrott azonnal, megértettem, furcsa is lett volna...
Viszont amikor szex közben ecseteltem, hogy mit tennénk vele, az nagyon izgatta. De nem volt hajlandó közreműködni ebben, szóban sem, pedig tudta, hogy mennyire izgat ez engem.
Beszéltünk is róla, de az volt a válasz, hogy neki ez nem megy, de én nyugodtan mondjam...
Ez megy egy darabig, de a színész is feladja egy idő után ha nem kap tapsot.
Ezért kezdtem itt keresgélni.
Tudom, megkellene elégednem a kettesben majdnem tökéletes szexuális életünkkel, de sajnos hajtottak a vágyaim.
Nem vagyok büszke rá és örülök, hogy megoldódott, most már mindhármunk örömére. wink
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2019. 10. 21. hétfő 21:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 21. hétfő 21:51
Igen.
Az ismertségi és baráti körben sokkal több az olyan férfi társunk, aki tök őszintén bevallja, hogy semmire sem vágyik jobban egy kiegyensúlyozott kapcsolatnál. Állítják, hogy őrülten szeretnének monogám életet élni és idegen nők megnézésén kívül nem is mennének tovább. De az elhanyagoltság miatt keletkeznek vágyak, melyek egyre erősítik az érdeklődést idegen Hölgyek iránt. Elkezdenek nézelődni, majd idővel az érdeklődést tettek követik. ...sajnos.
A tetteket lebukás, válás. Mi jön ki az egészből? "A pasik mind szarháziak!" Részben igen, részben a férfi is érző lény, még ha keménynek is akar látszani a konvenciók miatt. Egy kevéske odafigyeléssel szerintem sok férfi megfogható lehetne e gy kapcsolatban. Nem mentesíteni szeretnék a felelősség alól senkit. Természetesen ki-ki a saját vérmérséklete alapján reagálja le ezeket a helyzeteket. - smile
#22   2019. 10. 21. hétfő 23:28
X Törölt felhasználó (1144022)
Mintha rólam írtad volna. Az évek is stimmelnek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 27. péntek 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4204432)
2019. 09. 27. péntek 14:48
Én és a párom most voltunk 7 éves házasok. Már 2-3 éve tart hogy nagyon elhanyagól. Mindig mondom neki a mai napig. Többször is beszélgettünk hogy ez nekem nem jó. Mindig igéri hogy lessz napközben is valami meg hogy vesz egy sexi rucit de soha semmi nem változik. Mindig a sex ugyan az hiába szeretnék más pózt nem akarja neki így jó. Volt már szó hogy elválok mert nem akarnám megcsalni. Ideges is lett de ennek ellenére sem történt változás. Így kötöttem itt ki a gg oldalon.
#21   2019. 10. 21. hétfő 21:51
papi71 papi71 VIP
Igen.
Az ismertségi és baráti körben sokkal több az olyan férfi társunk, aki tök őszintén bevallja, hogy semmire sem vágyik jobban egy kiegyensúlyozott kapcsolatnál. Állítják, hogy őrülten szeretnének monogám életet élni és idegen nők megnézésén kívül nem is mennének tovább. De az elhanyagoltság miatt keletkeznek vágyak, melyek egyre erősítik az érdeklődést idegen Hölgyek iránt. Elkezdenek nézelődni, majd idővel az érdeklődést tettek követik. ...sajnos.
A tetteket lebukás, válás. Mi jön ki az egészből? "A pasik mind szarháziak!" Részben igen, részben a férfi is érző lény, még ha keménynek is akar látszani a konvenciók miatt. Egy kevéske odafigyeléssel szerintem sok férfi megfogható lehetne e gy kapcsolatban. Nem mentesíteni szeretnék a felelősség alól senkit. Természetesen ki-ki a saját vérmérséklete alapján reagálja le ezeket a helyzeteket. - smile
(Ez egy válasz bikiváncsi üzenetére (2019. 10. 21. hétfő 12:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 21. hétfő 12:47
Nem panaszként írtam, mert a vége happy end lett. smile
Nem hittem volna, hogy így alakul.
Hálás lehetek a párnak, akikkel beszélgettem, mert egyrészt sok izgalmat okoztak, másrészt a velük való "kilengésemnek" köszönhetően a párommal újra egymásra találtunk, sőt a vágyainkat is együtt tudjuk átélni, aminél szerintem nincs jobb.
Rossz volt egyedül képzelődni olyanokról amiket vele szerettem volna átélni.
Illetve egy időben mással, másokkal, de ez meg lelkiismeretfurdalást okozott.
Az viszont bántott, hogy őt egyáltalán nem érdeklik az én vágyaim, legalább annyira, hogy "játékból" benne legyen.
Mindegy, ez már a múlt. wink
#20   2019. 10. 21. hétfő 12:47
bikiváncsi bikiváncsi
Nem panaszként írtam, mert a vége happy end lett. smile
Nem hittem volna, hogy így alakul.
Hálás lehetek a párnak, akikkel beszélgettem, mert egyrészt sok izgalmat okoztak, másrészt a velük való "kilengésemnek" köszönhetően a párommal újra egymásra találtunk, sőt a vágyainkat is együtt tudjuk átélni, aminél szerintem nincs jobb.
Rossz volt egyedül képzelődni olyanokról amiket vele szerettem volna átélni.
Illetve egy időben mással, másokkal, de ez meg lelkiismeretfurdalást okozott.
Az viszont bántott, hogy őt egyáltalán nem érdeklik az én vágyaim, legalább annyira, hogy "játékból" benne legyen.
Mindegy, ez már a múlt. wink
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2019. 10. 21. hétfő 08:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 21. hétfő 08:41
Nem egyszerű a helyzeted. Valószínű jó ember vagy, csak rosszul menedzseled magad. Az élet sokkal rövidebb annál, mintsem olyan emberek társaságában legyél, akik gátolnak. Szerintem nem vagy egoista, ha egy kicsit magadat is szereted...
#19   2019. 10. 21. hétfő 08:41
papi71 papi71 VIP
Nem egyszerű a helyzeted. Valószínű jó ember vagy, csak rosszul menedzseled magad. Az élet sokkal rövidebb annál, mintsem olyan emberek társaságában legyél, akik gátolnak. Szerintem nem vagy egoista, ha egy kicsit magadat is szereted...
(Ez egy válasz bikiváncsi üzenetére (2019. 10. 04. péntek 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 04. péntek 12:00
Nálunk ugyanez volt a helyzet.
Szavam sem lehetett mert bármit megtett, élvezte is a szexet.
Csak egy idő után hiányzott az izgalom.
Ha bármiről (hármas, valamilyen szitu...) beszéltem szex közben az szemmel láthatóan izgatta de bárhogy kértem nem folyt bele csak hallgatta.
Arról hogy meg is tegyük hallani sem akart.
Elkezdtem én is egy párral beszélgetni itt amit ő észrevett.
Nem volt egyszerű helyzet de aztán engedett és együtt kerestünk valakit.
Azt mondja nem bánta meg, sőt neki is sokkal izgalmasabbak azóta kettesben is a szeretkezések.
Sokkal jobban megnyílik előttem. wink
#18   2019. 10. 21. hétfő 07:37
old firehand old firehand
Sziasztok! A véleményeteket szeretném kèrni. Van egy barátnőm lassan már másfél éve együtt vagyunk. Az elején frankó volt minden, egészen addig amíg nem kezdett el megpróbálni beszabályozni az èletem. Volt pár meredekebb veszekedés köztünk, pedig én utálom a konfliktust. Végülis odáig vezetett a dolog, hogy kiraktam, aztán közben lett egy másik csajszi... Na hát azzal kifogtam megint egy skizo csajt. Függünk párszor aztán vège lett. Az első csaj visszakönyörögte magát.......hülye voltam tudom.....na mindegy mentek tovább a dolgok. Aztán megint a veszekedések. A végén már eléggé eldurvult, akkor is mondtam neki, hogy hagyjuk egymást bèkèn. Nagyon belemászott a lelkembe vèrig sèrtett alig tudtam uralkodni magamon, nehogy hülyesèget csináljak. Mégis itt maradt nálam, stb. Pedig megbeszèltük, hogy vège.Nos innentől kezdve számomra a szex mint olyan hát hogy is mondjam nem lett annyira fontos. Van hogy már egyáltalán nem kívánom pedig nem ronda csaj, de egyszerűen valamiért nem megy. Próbálom magamban helyrehozni a dolgokat, de nem igazán sikerül. Pedig tényleg sokat változott az utóbbi időben, igazából minden rendben van vele. Csak bennem nincs. Hogyan tudnám ezt a helyzetet megoldani szerintetek?
#17   2019. 10. 04. péntek 12:00
bikiváncsi bikiváncsi
Nálunk ugyanez volt a helyzet.
Szavam sem lehetett mert bármit megtett, élvezte is a szexet.
Csak egy idő után hiányzott az izgalom.
Ha bármiről (hármas, valamilyen szitu...) beszéltem szex közben az szemmel láthatóan izgatta de bárhogy kértem nem folyt bele csak hallgatta.
Arról hogy meg is tegyük hallani sem akart.
Elkezdtem én is egy párral beszélgetni itt amit ő észrevett.
Nem volt egyszerű helyzet de aztán engedett és együtt kerestünk valakit.
Azt mondja nem bánta meg, sőt neki is sokkal izgalmasabbak azóta kettesben is a szeretkezések.
Sokkal jobban megnyílik előttem. wink
(Ez egy válasz darita üzenetére (2019. 10. 04. péntek 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 10. 04. péntek 09:05
Ha gond van a szexben, szerintem az sok helyen abból adódik, hogy a férfiak és nők egészen másképp látják a dolgot, mástól izgulnak fel.
A legtöbb nőnek elég ha biztonságban tudja magát, érzi, hogy a párja kívánja, szereti.
A pasiknak ennél egy idő után több kell. Kell, hogy a nő szexi legyen, kellenek izgalmas helyszínek, szexi ruhák, izgalmas szituációk.
Több pasival beszélgettem erről, de a barátunk is ebben a cipőben jár.
Van szex, csak izgalom nincs benne.
A feleség azt hiszi, a pasinak is elég ami neki, hogy odaadja magát, hagyja, hogy kielégítsék, esetleg ő is eljutatja a párját az orgazmusig.
Ha ez megvan, akkor nyilván minden oké, hisz ő boldog.
Csakhogy a pasinak egy idő után ennél több izgalom kellene. Mindig ugyanott, ugyanúgy stb.
A barátunk nagyon vágyott a hármasszexre. Ezt elmondta a párjának aki nem igazán volt vevő erre, annak ellenére, hogy szex közben látszólag izgatta.
A srác sokszor kérte, hogy legalább a fantáziálásban legyen partner, de hiába.
Így kötött ki a pasi nálunk. wink
Pedig tényleg mindent megtesz az ágyban a partnere kielégüléséért, de nyilván neki is hiányzik az izgalom.
Ha a nők ezt belátnák és apró, szerintem nekik is élvezetes dolgokat megtennének, kevesebb pasi keresgélne itt.
Vagy legfeljebb együtt keresgélnének. smile
#16   2019. 10. 04. péntek 09:05
darita darita
Ha gond van a szexben, szerintem az sok helyen abból adódik, hogy a férfiak és nők egészen másképp látják a dolgot, mástól izgulnak fel.
A legtöbb nőnek elég ha biztonságban tudja magát, érzi, hogy a párja kívánja, szereti.
A pasiknak ennél egy idő után több kell. Kell, hogy a nő szexi legyen, kellenek izgalmas helyszínek, szexi ruhák, izgalmas szituációk.
Több pasival beszélgettem erről, de a barátunk is ebben a cipőben jár.
Van szex, csak izgalom nincs benne.
A feleség azt hiszi, a pasinak is elég ami neki, hogy odaadja magát, hagyja, hogy kielégítsék, esetleg ő is eljutatja a párját az orgazmusig.
Ha ez megvan, akkor nyilván minden oké, hisz ő boldog.
Csakhogy a pasinak egy idő után ennél több izgalom kellene. Mindig ugyanott, ugyanúgy stb.
A barátunk nagyon vágyott a hármasszexre. Ezt elmondta a párjának aki nem igazán volt vevő erre, annak ellenére, hogy szex közben látszólag izgatta.
A srác sokszor kérte, hogy legalább a fantáziálásban legyen partner, de hiába.
Így kötött ki a pasi nálunk. wink
Pedig tényleg mindent megtesz az ágyban a partnere kielégüléséért, de nyilván neki is hiányzik az izgalom.
Ha a nők ezt belátnák és apró, szerintem nekik is élvezetes dolgokat megtennének, kevesebb pasi keresgélne itt.
Vagy legfeljebb együtt keresgélnének. smile
#15   2019. 10. 03. csütörtök 11:27
X Törölt felhasználó (1380902)
Egyszer az egyik aztán a másik mondja el a szexen belüli bakancslistáit féltékenység nélkül...azt véghez vinni és mindig új a dolog. Ehhez kompromisszum kell sok esetben, de ha igazán akarja Mindkettő csak élményekkel gazdagodtok!
#14   2019. 10. 03. csütörtök 11:02
Threesome84 Threesome84
Az én párom is egyre többet panaszkodott, hogy már nincs meg bennünk az a tűz mint az elején és ez hiányzik.
Kérdeztem, hogy mire vágyna?
(persze tudtam, mert szex közben néha előhozta, hogy megnézné ahogy közben szopok valakit)
Nem is kellett csalódnom, bevallotta, hogy nagyon izgatja a hármas gondolata mégegy pasival.
Bevallottam, hogy engem is izgat, szívesen kipróbálnám.
Amíg nem találtuk meg egy nagyon klassz pasi személyében a harmadikat, eljátszottuk, beszéltünk róla szex közben.
Érezhetően felizgatta, az én puncim pedig olyan lucskos volt mint nagyon rég.
Aztán amikor megvalósult, tudtuk mindketten, hogy ezt mi akarjuk.
Azóta kettesben is sokkal izgalmasabb, kevésbé vagyunk gátlásosak egymással.
Mindig kimondjuk amire vágyunk.
Persze ugyanígy hármasban is. wink
#13   2019. 09. 29. vasárnap 10:26
kivancsi paros kivancsi paros
Szerintem a szexuális élet ellaposodását több tényező is befolyásolja. Azoknál a pároknál akik már régebb óta együtt vannak akaratlanul is csökken a vágy. Idővel nem egyformán csökken a két ember libidója, a monoton mindennapokhoz hasonlóan monoton , megszokodt együttlétek párosuknak. Gondolok itt arra, hogy ugyan abban a szobában, napszakban , pozitúrákban történnek az együttlétek. Egyre kevesebb energia és idő marad a tartalmas együttlétekre. Főleg ott ahol gyerekek is vannak sokkal nehezebb időt tálalni arra hogy kettesben eltöltsenek a párok akár csak fél órát egymással.
A másik része szerintem meg abban rejlik , hogy az ember nem a monogám párkapcsolatra lett genetikailag bekódolva, csak egy évszázadok alatt ráerőltetett életforma amit a társadalom elvár és előír. A változatosság ugyan úgy fontos a szexuális életünkben mint a normálisban. Ha az ember a szexet el tudja választani az érzelmektől, nyitott az új dolgokra és felszabadultan lelkiismeret furdalás nélkül tudja élvezni, akkor az a hálószobába is új tüzet hoz mikor csak kettesben vagyunk.
Mondom én ezt 20 éves párkapcsolattal a hátam mögött a párosunk férfi tagjaként...
 
... 6 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: darita darita
Nyitás ideje: 2019. 09. 26. csütörtök
Üzenetek: 172db
Utolsó üzenet: 2024. 08. 18. vasárnap
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!