"Hisztis picsa"?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#84   2020. 10. 26. hétfő 11:01
BaraTom1 BaraTom1
Igaza volt a barinődnek hehe
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2020. 10. 22. csütörtök 06:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 22. csütörtök 06:23
Egyik barinőm mondta, hogy olyan, hogy "hisztis picsa" nincs is, max. olyan van, hogy : baszatlan picsa... mf1
#83   2020. 10. 22. csütörtök 06:23
Babettbitch Babettbitch
Egyik barinőm mondta, hogy olyan, hogy "hisztis picsa" nincs is, max. olyan van, hogy : baszatlan picsa... mf1
#82   2020. 10. 16. péntek 19:43
X Törölt felhasználó (4269692)
Hmmmm! Szókimondó ,de igaz. Lehet ujra kène gondolnom az èletem?
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2020. 10. 11. vasárnap 18:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 11. vasárnap 18:07
Minden dühös nő mögött van egy férfi,akinek fogalma sincs róla hogy már megint mit csinálhatott rosszul... nyes Tartja a mondás...
Kicsi hiszti belefér,valakinek jól is áll,és talán mindenkiben van így vagy úgy,viszont nekem az agyamra megy ha túl sok rossz napja van valakinek...nincs az a csodapunci amiért elviselném a sok oknélküli durcát smile
#81   2020. 10. 15. csütörtök 14:32
X Törölt felhasználó (4293192)
Csak nem. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 14. szerda 10:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2020. 10. 14. szerda 10:33
Ha még sokáig leszek itt, azzá válok... eplus2
#80   2020. 10. 14. szerda 10:33
X Törölt felhasználó (4389762)
Ha még sokáig leszek itt, azzá válok... eplus2
#79   2020. 10. 13. kedd 23:08
papi71 papi71
Inkább valahogy így fogalmaznék: "nem ezért, hanem ennek ellenére szeretjük a Hölgyeket". smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 11. vasárnap 06:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 10. 11. vasárnap 06:49
Igen,nèha èn is az vagyok,meg minden nő is. Attól függetlenül a fèrfi tàrsadalom imàd minket ,vagy a p...... t. Ezèrt aztàn aztgondolom ,kevès hiszti nèha -nèha belefèr.
#78   2020. 10. 11. vasárnap 18:07
CrazyBear CrazyBear
Minden dühös nő mögött van egy férfi,akinek fogalma sincs róla hogy már megint mit csinálhatott rosszul... nyes Tartja a mondás...
Kicsi hiszti belefér,valakinek jól is áll,és talán mindenkiben van így vagy úgy,viszont nekem az agyamra megy ha túl sok rossz napja van valakinek...nincs az a csodapunci amiért elviselném a sok oknélküli durcát smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 10. 11. vasárnap 06:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 10. 11. vasárnap 06:49
Igen,nèha èn is az vagyok,meg minden nő is. Attól függetlenül a fèrfi tàrsadalom imàd minket ,vagy a p...... t. Ezèrt aztàn aztgondolom ,kevès hiszti nèha -nèha belefèr.
#77   2020. 10. 11. vasárnap 06:49
X Törölt felhasználó (4269692)
Igen,nèha èn is az vagyok,meg minden nő is. Attól függetlenül a fèrfi tàrsadalom imàd minket ,vagy a p...... t. Ezèrt aztàn aztgondolom ,kevès hiszti nèha -nèha belefèr.
#76   2019. 06. 16. vasárnap 19:55
X Törölt felhasználó (4052772) VIP
A Notol. Ha igazi No melle kerul, ferfiva lesz.
#75   2019. 06. 16. vasárnap 11:10
X Törölt felhasználó (4067862)
Ön szerint mitől férfi a férfi most a 21. Század elején?Nagyon kíváncsi vagyok a válaszára.
(Ez egy válasz kronosz 33 üzenetére (2019. 06. 10. hétfő 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 06. 10. hétfő 12:54
Ha lemesz az utcara es szetnezel a ferfi felhozatal kozott akkor azt latod hogy NA INKABB MARADTAM VOLNA OTTHON Olyan ruhakban maszkalnak az ugymond ferfiak fiuk hogy hirtelen nem tudod hogy nyakon vagjad vagy felrugjad ot vigyor4 Mondjuk ezt sugarozza a tv radio es mindenfele media gun . Es akkor csodalkozunk hogy mi ferfiak is hisztisek leszunk Lassan annyira noiesek lesznek a ferfiak hogy nem lehet megkulonboztetni a masik nemtol Es igen minden jo kell legyen minden szep kell legyen Minden mosolygos kell legyen Es ekkor jon a fekete leves a gyerek rosz jegyet hozott intot hozott a fonok lecseszett az utcan felloktek szoval nem minden rozsas es ekkor a FERFI a teremtes koronaja hazamegy es hisztizik Komolyra forditva a szot ime egy idezet nem tudom ki irta Nem en de nekem tetszik

A férfiakkal az a baj, hogy anyjuk van. Hogy egy nő mellett nőnek fel. Nem véletlenül választották le a spártaiak a gyerekeket az anyjukról. Mert anya mellett elpuhulnak.

Komolyra fordítom a szót és visszatérek a XXI. századba, ahol nem választjuk le a gyereket anyáról és jobb esetben 18, rosszabb esetben 35 éves koráig ágyba kapják a vajaskiflit párizsival, szalámival kitudja mi a kedvence annak a kis „édes gyermekemnek”.

Nem kell harcolni menni, aratni, fát vágni, disznót vágni. Minden kéznél van. Az étel, a meleg, a nő. Szerintem ennyi paraméterváltozás éppen elég volt ahhoz, hogy a férfiak nagy általánosságban elpuhuljanak a mai világban.

hosszabb de akit erdekel itt van az eredeti http://ferfiakklubja.hu/mitol_ferfi_a_ferfi
#74   2019. 06. 10. hétfő 17:40
X Törölt felhasználó (4011522)
Én ismerek olyanokat,akik 50-60 évesen anyuci nyakán vannak. vigyor0 Nekem ez az életforma szokatlan. Én 15 éves alig múltam,mikor a tanulás mellett,meglett az első hivatalos munkám.. szülők sehol. Nem nézem le azokat,akik otthon vannak,mert manapság egyszerűbb...de! Az,hogy otthon kinyalják a gyerek seggét,aztán ez lesz számára a normális,az kemény.. Az ilyen emberek teljes mértékben olyan képet fognak keresni,amit az anyuktól kaptak...Mert nekik az a normális. Ha más nem így él,annak valami baj van a fejével-mondják-.
#73   2019. 06. 10. hétfő 12:54
kronosz 33 kronosz 33
Ha lemesz az utcara es szetnezel a ferfi felhozatal kozott akkor azt latod hogy NA INKABB MARADTAM VOLNA OTTHON Olyan ruhakban maszkalnak az ugymond ferfiak fiuk hogy hirtelen nem tudod hogy nyakon vagjad vagy felrugjad ot vigyor4 Mondjuk ezt sugarozza a tv radio es mindenfele media gun . Es akkor csodalkozunk hogy mi ferfiak is hisztisek leszunk Lassan annyira noiesek lesznek a ferfiak hogy nem lehet megkulonboztetni a masik nemtol Es igen minden jo kell legyen minden szep kell legyen Minden mosolygos kell legyen Es ekkor jon a fekete leves a gyerek rosz jegyet hozott intot hozott a fonok lecseszett az utcan felloktek szoval nem minden rozsas es ekkor a FERFI a teremtes koronaja hazamegy es hisztizik Komolyra forditva a szot ime egy idezet nem tudom ki irta Nem en de nekem tetszik

A férfiakkal az a baj, hogy anyjuk van. Hogy egy nő mellett nőnek fel. Nem véletlenül választották le a spártaiak a gyerekeket az anyjukról. Mert anya mellett elpuhulnak.

Komolyra fordítom a szót és visszatérek a XXI. századba, ahol nem választjuk le a gyereket anyáról és jobb esetben 18, rosszabb esetben 35 éves koráig ágyba kapják a vajaskiflit párizsival, szalámival kitudja mi a kedvence annak a kis „édes gyermekemnek”.

Nem kell harcolni menni, aratni, fát vágni, disznót vágni. Minden kéznél van. Az étel, a meleg, a nő. Szerintem ennyi paraméterváltozás éppen elég volt ahhoz, hogy a férfiak nagy általánosságban elpuhuljanak a mai világban.

hosszabb de akit erdekel itt van az eredeti http://ferfiakklubja.hu/mitol_ferfi_a_ferfi
#72   2019. 06. 06. csütörtök 21:47
X Törölt felhasználó (4052772)
En tobb idosebb korosztalyu hisztis ffit ismerek. 50-esek es 60-asok. Tiszta nok mar.....kiabrandito.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 09. csütörtök 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2836132)
2019. 05. 09. csütörtök 12:45
A pasi az egy idegbeteg fa.. smile smile smile De külömben tényleg egyre több férfi is hisztis smile Jellemzően a fiatalabb korosztálynál veszem észre smile
#71   2019. 06. 05. szerda 19:13
X Törölt felhasználó (4011522)
De jól esne most hisztizni..... csak senkit se érdekel hehe
#70   2019. 05. 19. vasárnap 15:19
X Törölt felhasználó (2704462)
Talán túl sok az egyén mindenekfelettiségét sugárzó reklám és médiaanyag. Ha mindenhol azt hallod, hogy a siker a fokmérő, a siker pedig azonnali és folyamatos kell legyen, mert különben valamit szarul csinálsz, s ráadásul be is veszed ezt a maszlagot, akkor hisztis leszel. Mert mi régebbiek még tudjuk, hogy az életben egyszer nyersz, egyszer vesztesz. Olyan nincs, hogy csak nyersz, vagy csak veszítesz. Legfeljebb úgy érzed, vagy úgy szeretnéd érezni. Ha valaki a helyén tudja kezelni a dolgokat, az nem-, vagy kevesebbet hisztizik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 10. péntek 12:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011522)
2019. 05. 10. péntek 12:22
Fiatalokkal nem foglalkozom,mert az egy másik generáció, nincs közös pont. A saját korosztályom az ,és a 10 évvel idősebbeknél látom, hogy ha nem az van amit elképzelt, beverik a durcit,mint egy kis gyerek... Nekem ez teljesen új..
#69   2019. 05. 10. péntek 12:22
X Törölt felhasználó (4011522)
Fiatalokkal nem foglalkozom,mert az egy másik generáció, nincs közös pont. A saját korosztályom az ,és a 10 évvel idősebbeknél látom, hogy ha nem az van amit elképzelt, beverik a durcit,mint egy kis gyerek... Nekem ez teljesen új..
#68   2019. 05. 09. csütörtök 12:45
X Törölt felhasználó (2836132)
A pasi az egy idegbeteg fa.. smile smile smile De külömben tényleg egyre több férfi is hisztis smile Jellemzően a fiatalabb korosztálynál veszem észre smile
#67   2019. 05. 05. vasárnap 20:17
X Törölt felhasználó (4011522)
Én hisztis vagyok beismerem,bár a szeszélyesnek hazudóm magam hehe Mindig azt gondoltam,hogy csak a nők élnek ezzel az opcióval..de az utóbbi időben a pasik körülöttem többet élnek ezzel,mint gondoltam volna. vigyor5
De akkor ha pasiról van szó...akkor "hisztis....? " confused
#66   2017. 04. 21. péntek 11:03
Franciakulcs Franciakulcs
Mindenkinek van rossz napja....! Ez nem "nemifüggő". De van akinek 1 jó sincs.... smile
#65   2017. 03. 19. vasárnap 10:14
X Törölt felhasználó (1309402)
Emberek vagyunk... Épp úgy vannak "hisztis" férfiak, mint nők... Sőt, megkockáztatom, egyre inkább elnőiesednek a férfiak, és elférfiasodnak a nők. Ennek megfelelően az egyes viselkedési jellemzőkre nem lehet tipikusan ráhúzni, hogy ez vagy az a férfiakra vagy a nőkre jellemző. smile "Hisztis picsák" a férfiak közt akadnak. smile
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Pammy Pammy
Nyitás ideje: 2005. 06. 27. hétfő
Üzenetek: 84db
Utolsó üzenet: 2020. 10. 26. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!