Bukkake és gang bang kedvelése (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#112   tegnap 13:21
pumpit74 pumpit74
Én benne lennék, de küldtem képet és nem válaszoltatok.
(Ez egy válasz győriédes üzenetére (2024. 04. 26. péntek 05:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 26. péntek 05:58
Dettó :P
#111   tegnap 06:33
photoshooting photoshooting
Nekem sajnos eddig csak egyszer volt benne részem, de életem egyik legszebb élménye. Szerintem a legtöbb nőben és férfiban biológiailag benne van az igény az ilyen dolgokra csak elfojtják vagy nem merik kimondani.
#110   2024. 04. 27. szombat 07:06
Fox Mulderék Fox Mulderék
Nekem is Nagy kedveceim smile Remélem összejön nekik, talán a "rajongók" közül is lesz lehetőség csatlakozni. Lejött, hogy hasonló az ízlésünk, veled szívesen összefutnék náluk!
(Ez egy válasz EnJoyMiskolc üzenetére (2024. 04. 26. péntek 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 26. péntek 23:09
Azt nem mondom én sem, hogy egyszerű lenne összehozni, de vannak azért itt pasik, akik valóban "élik" ezt a fajta felállást, komolyan gondolják és rendszeresen meg is fordulnak ilyen bulikon! nyes A hölgy tag pedig kifejezetten csinos és vonzó! wink
És ugyanezt gondolnám a "győriédes" páros esetében is! vigyor5
#109   2024. 04. 27. szombat 06:39
gymsm gymsm
#108   2024. 04. 26. péntek 23:09
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Azt nem mondom én sem, hogy egyszerű lenne összehozni, de vannak azért itt pasik, akik valóban "élik" ezt a fajta felállást, komolyan gondolják és rendszeresen meg is fordulnak ilyen bulikon! nyes A hölgy tag pedig kifejezetten csinos és vonzó! wink
És ugyanezt gondolnám a "győriédes" páros esetében is! vigyor5
(Ez egy válasz All version üzenetére (2024. 04. 26. péntek 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 26. péntek 05:55
Nálunk nagyon bakancslistás....csak sajnos nem egyszerű összehozni
#107   2024. 04. 26. péntek 16:31
Oleh111 Oleh111
Mi párommal szépvölgyin szoktunk bukkake partyt szervezni, kisebb nagyobb sikerrel, eddig a legjobban sikerült minket és egy másik párost beleszámolva, 16 fő volt
#106   2024. 04. 26. péntek 07:56
Fiery Fiery
Nekem is rajta van a listámon, de a környéken úgy látom senkit nem érdekel.
#105   2024. 04. 26. péntek 07:40
zsofiribi zsofiribi VIP
Én alkalmanként szervezek GB partyt... olyankor bukkake is van... :P
#104   2024. 04. 26. péntek 05:58
győriédes győriédes
Dettó :P
(Ez egy válasz All version üzenetére (2024. 04. 26. péntek 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 26. péntek 05:55
Nálunk nagyon bakancslistás....csak sajnos nem egyszerű összehozni
#103   2024. 04. 26. péntek 05:55
All version All version
Nálunk nagyon bakancslistás....csak sajnos nem egyszerű összehozni
#102   2024. 04. 25. csütörtök 21:00
Vitya40 Vitya40
Nálunk van állandó partner hármasra,rajta vagyunk hogy 3-4 jóképű pasi elkapja egy vad éjszakára.Jobban szereti ha többen kefélik egyszerre,és én is, úgyhogy mi élvezzük tovább, csak legyen elég jelentkező.
(Ez egy válasz FreeBb üzenetére (2024. 04. 25. csütörtök 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 25. csütörtök 13:37
Nekünk párszor összejött már, de nagyon nehéz. 1-2 évente talán. Legalább nem unjuk meg wink
#101   2024. 04. 25. csütörtök 13:37
FreeBb FreeBb
Nekünk párszor összejött már, de nagyon nehéz. 1-2 évente talán. Legalább nem unjuk meg wink
(Ez egy válasz Vitya40 üzenetére (2024. 03. 13. szerda 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 13. szerda 23:39
Mi régóta keresünk pasikat ,de egyet is nehéz,nem hogy egy összeszokott baráti társaságot.A feleségem imádja ha több férfi kényezteri egyszerre,és a bukkake is izgató,főleg a cuckold gangbang.
Találtatok már privát bulira két három tapasztalt férfiakat?Vagy lehetetlen?
#100   2024. 04. 25. csütörtök 11:06
Fiery Fiery
Izgalmas lehet
#99   2024. 04. 25. csütörtök 10:52
dunlopboy80 dunlopboy80
Nem könnyű... Van aki csinálja (mondjuk csak blowbang erejéig)... változó sikerrel. Elvileg megszűrik a jelentkezőket, hogy normálisok menjenek csak el...3-6 fővel össze lehet hozni, ebben azért vannak jócskán akiket ismernek.
De időnként akad aki "begyávul" és az ajtóból elszalad.
(Ez egy válasz pumpit74 üzenetére (2024. 04. 25. csütörtök 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 25. csütörtök 10:01
Összehozható egy gangbang buli?
#98   2024. 04. 25. csütörtök 10:01
pumpit74 pumpit74
Összehozható egy gangbang buli?
#97   2024. 03. 13. szerda 23:39
Vitya40 Vitya40
Mi régóta keresünk pasikat ,de egyet is nehéz,nem hogy egy összeszokott baráti társaságot.A feleségem imádja ha több férfi kényezteri egyszerre,és a bukkake is izgató,főleg a cuckold gangbang.
Találtatok már privát bulira két három tapasztalt férfiakat?Vagy lehetetlen?
#96   2022. 08. 07. vasárnap 19:30
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Sziasztok!
Köszönöm ennyi idő távlatából is ezeket a sorokat, jól esik! worship
Mert igen, ez már nem ma történt, talán több is mint 3 éve, de biztosan a vírusos időszak kitörését megelőzően.
Szerintem nem volt csalódott senki sem, mindenkinek jutott, csak kinek több, kinek kevesebb. wink
Mivel mi már egy korábbi alkalommal találkoztunk hármasban, így evidens, hogy az „újabb” szereplőé volt elsődleges szerep, így van ez rendjén.
Azok még jó időszakok voltak, kellemes élményekkel! Akkoriban még volt körülöttem egy jó kis társaság, vagy engem hívtak, vagy én szerveztem és bizony sokszor innen az oldalról is alakultak ki kapcsolatok szép számmal. Aztán én is kiszálltam egy kis időre ebből a körből, majd jött a vírus és ki erre, ki arra, de többen külföldre költöztek, vagy családalapítási projektbe fogtak…. Mára pedig valahogy nagyon megváltozott a mentalitás, általában csak a fantázia és a képzelet síkján, virtuális élményekkel is kielégülnek az emberek.
Mindenesetre örülök, hogyha mindenki kellemes emlékeket őriz és anno még találkozhattam korrekt és szavahihető párokkal, mint Ti is vagytok! Szép napot! wave
(Ez egy válasz TP007 üzenetére (2022. 08. 07. vasárnap 08:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 07. vasárnap 08:15
Szia.Direkt nyilvánosan írom le.Nem emlékszem pontosan
kb 3 éve volt,hogy rövid ismerkedés után már panzióban is voltunk.Feleségem nagyon élvezte veled.Aztán ugyan ott találkoztunk,de akkor már jött egy barátod is.Ő is ápolt,tapasztalt korban hozzánk illő férfi volt.Akkor volt az első alkalom,hogy két partnere volt.Izgult is rendesen.De aztán nagyon élvezte,hogy ketten
vagytok a szájában.Látszik a fotókon.Bő fél órát szopott.Aztán a barátod szemből kefélni kezdte,az elején óvatos volt.Nem átlagos mérete miatt.Pár perc után már úgy kurta nejem,hogy a csattogást a másik szobában is lehetett hallani.Az elején feleségem is dolgozott a barátoddal.Aztán szét esett....az a 20-25 perces menet sok volt neki.Aztán téged szopott.De abba hagyta mert nem bírt a hasán fekve szopni,úgy meg hajtotta őt barátod.Nem sokkal ez után
el is búcsúztunk.Ha csalódtatok megértjük.De fontos minden olyan kíváncsi,ápolt,érett,diszkrét,egymást szerető,tisztelő,odaadó átlagos
párnak amilyenek mi is vagyunk.Az ékszereink a mi méretünkhöz van szokva.Óvatosan a látványos nagy méretekkel a hölgyeknek.
Mert akár fájdalmas is lehet ha egymásra éreznek közben
Nem a barátod hibája volt,lehetetlen nem keményen baszni,tövig benne lenni kedvesem puncijában.
Végül köszönet neked,hogy össze hoztad azt az estét.
Én bátran merem ajánlani minden párnak a diszkréciód.Mi egy megbizható partnernek ismertünk meg.
Mindenkinek sok sikert a közös vágyak eléréséhez.
#95   2022. 08. 07. vasárnap 08:15
TP007 TP007
Szia.Direkt nyilvánosan írom le.Nem emlékszem pontosan
kb 3 éve volt,hogy rövid ismerkedés után már panzióban is voltunk.Feleségem nagyon élvezte veled.Aztán ugyan ott találkoztunk,de akkor már jött egy barátod is.Ő is ápolt,tapasztalt korban hozzánk illő férfi volt.Akkor volt az első alkalom,hogy két partnere volt.Izgult is rendesen.De aztán nagyon élvezte,hogy ketten
vagytok a szájában.Látszik a fotókon.Bő fél órát szopott.Aztán a barátod szemből kefélni kezdte,az elején óvatos volt.Nem átlagos mérete miatt.Pár perc után már úgy kurta nejem,hogy a csattogást a másik szobában is lehetett hallani.Az elején feleségem is dolgozott a barátoddal.Aztán szét esett....az a 20-25 perces menet sok volt neki.Aztán téged szopott.De abba hagyta mert nem bírt a hasán fekve szopni,úgy meg hajtotta őt barátod.Nem sokkal ez után
el is búcsúztunk.Ha csalódtatok megértjük.De fontos minden olyan kíváncsi,ápolt,érett,diszkrét,egymást szerető,tisztelő,odaadó átlagos
párnak amilyenek mi is vagyunk.Az ékszereink a mi méretünkhöz van szokva.Óvatosan a látványos nagy méretekkel a hölgyeknek.
Mert akár fájdalmas is lehet ha egymásra éreznek közben
Nem a barátod hibája volt,lehetetlen nem keményen baszni,tövig benne lenni kedvesem puncijában.
Végül köszönet neked,hogy össze hoztad azt az estét.
Én bátran merem ajánlani minden párnak a diszkréciód.Mi egy megbizható partnernek ismertünk meg.
Mindenkinek sok sikert a közös vágyak eléréséhez.
(Ez egy válasz EnJoyMiskolc üzenetére (2022. 07. 26. kedd 23:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 26. kedd 23:16
Ja, én is örömmel mentem volna, csak sem én, sem egy haverom, akivel több alkalommal is voltunk már ilyen "rendezvényen" nem kapott semmilyen választ, pedig a közelben is vagyunk! Szóval azért nagy reményeket ne táplálj, hogy kinek a "szája nagy"! Érdemes elolvasni az eddigi hozzászólásait is, szerintem kitalálod ................
#94   2022. 07. 26. kedd 23:16
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Ja, én is örömmel mentem volna, csak sem én, sem egy haverom, akivel több alkalommal is voltunk már ilyen "rendezvényen" nem kapott semmilyen választ, pedig a közelben is vagyunk! Szóval azért nagy reményeket ne táplálj, hogy kinek a "szája nagy"! Érdemes elolvasni az eddigi hozzászólásait is, szerintem kitalálod ................
#93   2022. 07. 24. vasárnap 10:39
polgar polgar
Mi is próbáltunk már összehozni egy bukkake bulit,de sok pasinak a szája volt nagy..
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Esporre Esporre
Nyitás ideje: 2019. 12. 02. hétfő
Üzenetek: 112db
Utolsó üzenet: tegnap 13:21
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!