Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide, reklámnak és áraknak és randi megbeszélésnek ITT NINCS helye!

http://www.goldengate.hu/forum/tema/141392-Szexmozi-ossze-futunk

Az eddigi hozzászólások

... 19 20 21 22 23 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#859   2014. 08. 24. vasárnap 19:49
parkavenue parkavenue
Sziasztok! 40 éves 186 magas sportos úriember vagyok. Holnap délelőttre keresnék hölgyet vagy párt akivel találkozhatnék a Király utcai moziban.
#858   2014. 08. 23. szombat 20:57
X Törölt felhasználó (895050)
Na?Voltatok?Milyen volt ?
(Ez egy válasz odaadó20per7 üzenetére (2014. 08. 22. péntek 01:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 22. péntek 01:35
Sziasztok! A párom a barátnőjétől halót valami Dob utcai szex moziról nem tudjuk vagy legalább is nem nagyon tudom hogy miről is szol pontosan ott a dolog. Gondolom mint a rendes moziban is hogy filmet lehet nézni csak itt szex filmet. A párom is mondja hogy nagyon kíváncsi volna ö is a helyre hogy menjünk el nézünk meg mi is egy filmet. És úgy döntőt hogy szombaton este 7 óra körül elnézünk megnézünk mi is egy filmet ott. Nem tudom esetleg valaki tud valami többet is erről a moziról vagy esetleg jönnek még valakik oda pont akkor este esetleg?
#857   2014. 08. 23. szombat 20:53
X Törölt felhasználó (895050)
Szívesen olvasnám a beszámolódat !Milyen volt ?Mi történt ?
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 08. 22. péntek 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (68131)
2014. 08. 22. péntek 22:20
Sziasztok!
Végre az elhatározásig jutottunk. Holnap 08.23. szombat délben lemegyünk a barátnőmmel a király utcai sex moziba. Sok jót és rosszat is halottunk, de izgat a kiváncsiság és egyszer mindenféleképp kiprobáljuk.
Szivesen vennénk párok jelentkezését is, ülhetnénk egymás mellett, közös szimpátia esetén nem venné zokon a barátnöm a hölgy közeledését, én a hölgy és a pasiét is... bár semmi tapasztalatunk de nagyon kipróbálnánk.
Úrak! kukkolni élvezkedni masztizni lehet, de mindenkit megkérnénk tartsa be az illemes távolságot, nem pasi csoport sexre megyünk és nem is keresünk beszállót!!! Csupán az izgalmat élményt keresünk!
#856   2014. 08. 22. péntek 22:20
X Törölt felhasználó (68131)
Sziasztok!
Végre az elhatározásig jutottunk. Holnap 08.23. szombat délben lemegyünk a barátnőmmel a király utcai sex moziba. Sok jót és rosszat is halottunk, de izgat a kiváncsiság és egyszer mindenféleképp kiprobáljuk.
Szivesen vennénk párok jelentkezését is, ülhetnénk egymás mellett, közös szimpátia esetén nem venné zokon a barátnöm a hölgy közeledését, én a hölgy és a pasiét is... bár semmi tapasztalatunk de nagyon kipróbálnánk.
Úrak! kukkolni élvezkedni masztizni lehet, de mindenkit megkérnénk tartsa be az illemes távolságot, nem pasi csoport sexre megyünk és nem is keresünk beszállót!!! Csupán az izgalmat élményt keresünk!
#855   2014. 08. 22. péntek 05:24
karpat57 karpat57
Csak néhány bejegyzést kell visszamenőleg elolvasni!
#854   2014. 08. 22. péntek 01:35
odaadó20per7 odaadó20per7
Sziasztok! A párom a barátnőjétől halót valami Dob utcai szex moziról nem tudjuk vagy legalább is nem nagyon tudom hogy miről is szol pontosan ott a dolog. Gondolom mint a rendes moziban is hogy filmet lehet nézni csak itt szex filmet. A párom is mondja hogy nagyon kíváncsi volna ö is a helyre hogy menjünk el nézünk meg mi is egy filmet. És úgy döntőt hogy szombaton este 7 óra körül elnézünk megnézünk mi is egy filmet ott. Nem tudom esetleg valaki tud valami többet is erről a moziról vagy esetleg jönnek még valakik oda pont akkor este esetleg?
#853   2014. 08. 21. csütörtök 22:41
ezerszer ezerszer
ma elmentem a dob utca 11 -be 9 körül két pár is lent volt. nem hittem hogy van ilyen. átdugtam a farkam és a hölgy nagyon kellemesen leszopott!!! köszönöm ezúton is neki! fantasztikus volt. egy másik teremben nylivánosan dugtak, azt is megnéztem.
#852   2014. 08. 07. csütörtök 23:06
maresz84 maresz84
na dob utca ma lent volt Bella mindeki rá ment öreg fiatal nyugdijjas.....hát nemtom...

Hegedüs :lepra telep oda még nő nem tette be a lábát,,csövesek stb...
#851   2014. 08. 07. csütörtök 11:20
big675 big675
szia, a mozi megszűnt sajnos :-(
#850   2014. 08. 05. kedd 20:41
maresz84 maresz84
ez az estek 80% igy van
(Ez egy válasz iwantit üzenetére (2014. 08. 05. kedd 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 05. kedd 20:00
senki? Itt állok az ajtó elõtt, de nincs lent nõ...
#849   2014. 08. 05. kedd 20:00
iwantit iwantit
senki? Itt állok az ajtó elõtt, de nincs lent nõ...
#848   2014. 08. 05. kedd 13:37
iwantit iwantit
ma érdemes lehet lemenni?
#847   2014. 07. 11. péntek 19:52
X Törölt felhasználó (870865)
Sziasztok! Szívesen lemennék egy glory hole-s moziba ahol egy párral összehozhetnánk ezt- azt. Tudom csekély rá az esély, de hátha.. Kezdő vagyok e téren de szívesen kipróbálnám
#846   2014. 07. 10. csütörtök 22:01
X Törölt felhasználó (17905)
Ha igaz amit leírtál , bár az sem zavar ha nem olyan élvezetes volt olvasni , jelezd mikor mentek le legközelebb és szívesen csatlakozom smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 02. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (887796)
2014. 07. 02. szerda 14:11
Tegnap du. 3 körül levittem egy hölgy ismerősömet a dob utca moziba. Még soha nem volt ilyen helyen, sőt még soha nem volt egyszerre több pasival. Nagyon izgult, hogy mi lesz, de rászánta magát, mert izgatta a dolog. Mikor leértünk, senki nem volt ott. Csak mi ketten. Beültünk a kanapés mozirész utolsó sorába. Mondtam neki, hogy vegye le a felsőt. Meg is tette. Elé álltam és kivettem a farkam. Ő ült és már szopta is. Közben a mellét fogdostam. Nem telt el 1 perc sem, mire egy pasi lépett be. Látta mi folyik. Rögtön elővette és elkezdte verni. A lánynak nem kellett könyörögnöm. Azonnal elkezdte szopni a pasit. Felváltva szopattuk és ujjaztuk a pináját. Nagyon lucskos volt. Ez így ment néhány percig mire egy újabb pasi jött. Őt is szopta. Aztán jött még 2. Azokat is. Ekkor már 5 faszt szopott. Azt sem tudta melyiket vegye be. Kérdeztem őket, hogy van-e náluk gumi. Senkinél nem volt. Az egyik felment és hozott, de sajnos dugni csak ő akart. Baszta is legalább 30 percig. (ezúton is köszi neki) A többiek csak szopatták. A egyik pasi kb 15 másodperc után beleélvezett a szájába smile Nem sokáig bírta. Sajnos csak ennyien voltak ott. Mikor eljöttünk, azt mondta: iszonyatosan tetszett és élveztem nagyon, nem bántam meg, hogy lejöttem. Legközelebb is jöjjünk, de remélem sokkal többen lesznek. Reméljük legközelebb valóban sokkal többen lesznek. Ő legalább 15 pasit szeretne. De lehet több is. Nemsokára újra megyünk. Ja még valami. Volt lent még két pasi, de azok olyan balfaszok voltak, hogy oda sem mertek jönni. Csak lestek és simogatták a gatyájukat. Nem értettük, hogy mi a fasznak jönnek le az ilyenek. Na mindegy.
#845   2014. 07. 03. csütörtök 15:05
X Törölt felhasználó (69371)
Most lebuktam. finom
(Ez egy válasz hariyani üzenetére (2014. 07. 03. csütörtök 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 03. csütörtök 13:37
A hozzászólásod alapján Te lehettél az egyik.Igen buzi böffentés ravasz1
#844   2014. 07. 03. csütörtök 13:37
hariyani hariyani
A hozzászólásod alapján Te lehettél az egyik.Igen buzi böffentés ravasz1
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 03. csütörtök 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 07. 03. csütörtök 12:45
Biztos az a másik kettő téged akart elkapni, de mivel nem raboltál rá egyik farokra sem, így nem közeledtek. ravasz1
#843   2014. 07. 03. csütörtök 12:45
X Törölt felhasználó (69371)
Biztos az a másik kettő téged akart elkapni, de mivel nem raboltál rá egyik farokra sem, így nem közeledtek. ravasz1
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 02. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (887796)
2014. 07. 02. szerda 14:11
Tegnap du. 3 körül levittem egy hölgy ismerősömet a dob utca moziba. Még soha nem volt ilyen helyen, sőt még soha nem volt egyszerre több pasival. Nagyon izgult, hogy mi lesz, de rászánta magát, mert izgatta a dolog. Mikor leértünk, senki nem volt ott. Csak mi ketten. Beültünk a kanapés mozirész utolsó sorába. Mondtam neki, hogy vegye le a felsőt. Meg is tette. Elé álltam és kivettem a farkam. Ő ült és már szopta is. Közben a mellét fogdostam. Nem telt el 1 perc sem, mire egy pasi lépett be. Látta mi folyik. Rögtön elővette és elkezdte verni. A lánynak nem kellett könyörögnöm. Azonnal elkezdte szopni a pasit. Felváltva szopattuk és ujjaztuk a pináját. Nagyon lucskos volt. Ez így ment néhány percig mire egy újabb pasi jött. Őt is szopta. Aztán jött még 2. Azokat is. Ekkor már 5 faszt szopott. Azt sem tudta melyiket vegye be. Kérdeztem őket, hogy van-e náluk gumi. Senkinél nem volt. Az egyik felment és hozott, de sajnos dugni csak ő akart. Baszta is legalább 30 percig. (ezúton is köszi neki) A többiek csak szopatták. A egyik pasi kb 15 másodperc után beleélvezett a szájába smile Nem sokáig bírta. Sajnos csak ennyien voltak ott. Mikor eljöttünk, azt mondta: iszonyatosan tetszett és élveztem nagyon, nem bántam meg, hogy lejöttem. Legközelebb is jöjjünk, de remélem sokkal többen lesznek. Reméljük legközelebb valóban sokkal többen lesznek. Ő legalább 15 pasit szeretne. De lehet több is. Nemsokára újra megyünk. Ja még valami. Volt lent még két pasi, de azok olyan balfaszok voltak, hogy oda sem mertek jönni. Csak lestek és simogatták a gatyájukat. Nem értettük, hogy mi a fasznak jönnek le az ilyenek. Na mindegy.
#842   2014. 07. 03. csütörtök 10:56
greatom greatom
Igazi finom hölgy smile )))))) elsőre leszop 5 pasit de a cél már a 15 !
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 02. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (887796)
2014. 07. 02. szerda 14:11
Tegnap du. 3 körül levittem egy hölgy ismerősömet a dob utca moziba. Még soha nem volt ilyen helyen, sőt még soha nem volt egyszerre több pasival. Nagyon izgult, hogy mi lesz, de rászánta magát, mert izgatta a dolog. Mikor leértünk, senki nem volt ott. Csak mi ketten. Beültünk a kanapés mozirész utolsó sorába. Mondtam neki, hogy vegye le a felsőt. Meg is tette. Elé álltam és kivettem a farkam. Ő ült és már szopta is. Közben a mellét fogdostam. Nem telt el 1 perc sem, mire egy pasi lépett be. Látta mi folyik. Rögtön elővette és elkezdte verni. A lánynak nem kellett könyörögnöm. Azonnal elkezdte szopni a pasit. Felváltva szopattuk és ujjaztuk a pináját. Nagyon lucskos volt. Ez így ment néhány percig mire egy újabb pasi jött. Őt is szopta. Aztán jött még 2. Azokat is. Ekkor már 5 faszt szopott. Azt sem tudta melyiket vegye be. Kérdeztem őket, hogy van-e náluk gumi. Senkinél nem volt. Az egyik felment és hozott, de sajnos dugni csak ő akart. Baszta is legalább 30 percig. (ezúton is köszi neki) A többiek csak szopatták. A egyik pasi kb 15 másodperc után beleélvezett a szájába smile Nem sokáig bírta. Sajnos csak ennyien voltak ott. Mikor eljöttünk, azt mondta: iszonyatosan tetszett és élveztem nagyon, nem bántam meg, hogy lejöttem. Legközelebb is jöjjünk, de remélem sokkal többen lesznek. Reméljük legközelebb valóban sokkal többen lesznek. Ő legalább 15 pasit szeretne. De lehet több is. Nemsokára újra megyünk. Ja még valami. Volt lent még két pasi, de azok olyan balfaszok voltak, hogy oda sem mertek jönni. Csak lestek és simogatták a gatyájukat. Nem értettük, hogy mi a fasznak jönnek le az ilyenek. Na mindegy.
#841   2014. 07. 02. szerda 14:11
X Törölt felhasználó (887796)
Tegnap du. 3 körül levittem egy hölgy ismerősömet a dob utca moziba. Még soha nem volt ilyen helyen, sőt még soha nem volt egyszerre több pasival. Nagyon izgult, hogy mi lesz, de rászánta magát, mert izgatta a dolog. Mikor leértünk, senki nem volt ott. Csak mi ketten. Beültünk a kanapés mozirész utolsó sorába. Mondtam neki, hogy vegye le a felsőt. Meg is tette. Elé álltam és kivettem a farkam. Ő ült és már szopta is. Közben a mellét fogdostam. Nem telt el 1 perc sem, mire egy pasi lépett be. Látta mi folyik. Rögtön elővette és elkezdte verni. A lánynak nem kellett könyörögnöm. Azonnal elkezdte szopni a pasit. Felváltva szopattuk és ujjaztuk a pináját. Nagyon lucskos volt. Ez így ment néhány percig mire egy újabb pasi jött. Őt is szopta. Aztán jött még 2. Azokat is. Ekkor már 5 faszt szopott. Azt sem tudta melyiket vegye be. Kérdeztem őket, hogy van-e náluk gumi. Senkinél nem volt. Az egyik felment és hozott, de sajnos dugni csak ő akart. Baszta is legalább 30 percig. (ezúton is köszi neki) A többiek csak szopatták. A egyik pasi kb 15 másodperc után beleélvezett a szájába smile Nem sokáig bírta. Sajnos csak ennyien voltak ott. Mikor eljöttünk, azt mondta: iszonyatosan tetszett és élveztem nagyon, nem bántam meg, hogy lejöttem. Legközelebb is jöjjünk, de remélem sokkal többen lesznek. Reméljük legközelebb valóban sokkal többen lesznek. Ő legalább 15 pasit szeretne. De lehet több is. Nemsokára újra megyünk. Ja még valami. Volt lent még két pasi, de azok olyan balfaszok voltak, hogy oda sem mertek jönni. Csak lestek és simogatták a gatyájukat. Nem értettük, hogy mi a fasznak jönnek le az ilyenek. Na mindegy.
#840   2014. 05. 26. hétfő 17:22
X Törölt felhasználó (784910)
Tudja valaki mikor érdemes lemenni a dob utcaiba. Vidéki vagyok most most vagyok itt.
 
... 19 20 21 22 23 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 09. 02. szerda
Üzenetek: 1259db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 04. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!