Kukkolás (Tapasztalatok, élménybeszámolók!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

hogy és hol lehet párt kukkolni???

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#307   2024. 01. 11. csütörtök 10:20
lanybsx lanybsx
Aztán amikor kertesbe - családi házba - költöztünk, képzeljétek el, lakott velünk szemben egy hölgy az út túloldalán közvetlen egy elvált 50 es - és egyszer észrevettük hogy kukkol stikában a függöny mögül amikor egyszer szexeltünk, az ablaka egyforma magasan volt a miénkkel , szóval az utcáról nem lehetett belátni de ő simán pont átlátott. Innentől kezdve sokszor direktben úgy szexeltünk hogy tudjon mozizni, azaz a függőny nem volt behúzva nálunk, izgatott borzasztóan mindkettőnket a szitu, sőt ha esteledett direkt hagytunk fényt hogy jól lásson, azt hitte mi nem látjuk smile szóval adtunk műsort rendszeresen. Aztán ugye az odaköltözésünk után ment ez, kis idő múlva a férjem megismerkedett vele, aztán én is , kialakult egy jó szomszédi viszony, így áthívtuk egyszer közös vacsi borozgatás stb... és amikor már oldott volt a hangulat bekínáltam a dolgokat neki, azaz hogy tudjuk hogy kukkol, zavarban volt, de oldottuk a dolgokat és feldontuk hogy most ha már itt van csináljuk előtte szívesen, belement , néző lett , ő jobban zavarban volt, mint mondjuk mi, de izgis volt így az első dolog amikor előtte letérdeltem a ferjem elé, és szájjal felizgattam, majd lefeküdt a nappaliban a kanapéra és Kata előtt ( így hívják a szomszéd hölgyet ) élvezésig lovagoltam rajta. van folytatás is de azt majd máskor . . . .
#306   2024. 01. 11. csütörtök 10:10
lanybsx lanybsx
a ház ugyanis körfolyosós volt smile ... smile
#305   2024. 01. 11. csütörtök 10:09
lanybsx lanybsx
amikor még társasban laktunk, volt szerencsén ilyenekhez, azaz láttunk egy s mást, sőt néha nagyon kemény jeleneteket is smile
#304   2024. 01. 11. csütörtök 07:46
Sosmogyoro108 Sosmogyoro108
Én ugyan sosem laktam társasházban de nemrég volt alkalmam egy budai társasház tetőlakásában dolgozni több estén is.
Hát ahogy látom mostanában legalábbis a felső emeleteken nem divat a függöny sem.
Nagyon sok kakásba beláttam és több meztelen embert sőt vad szexet is láttam.
Emlékezetes esték voltak.
#303   2024. 01. 11. csütörtök 07:25
Spriccelő Spriccelő
Kiváncsi lennék miket láttál…..engem éredekel.
(Ez egy válasz photoshooting üzenetére (2024. 01. 11. csütörtök 06:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 11. csütörtök 06:08
Néhány évig társasházban laktam. Egy csomó lakásba be lehetett látni néhányszor adódott ilyen lehetőség smile
#302   2024. 01. 11. csütörtök 06:08
photoshooting photoshooting
Néhány évig társasházban laktam. Egy csomó lakásba be lehetett látni néhányszor adódott ilyen lehetőség smile
#301   2023. 07. 29. szombat 06:04
GirlforFoursome GirlforFoursome
Wooow. Jó volt olvasni. Én is megnéznèm.
(Ez egy válasz áruló üzenetére (2023. 07. 07. péntek 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 07. péntek 14:44
(part 2) A szűk sorok között itt is többször villantotta meg a bugyiját a hölgy, aztán egy eldugottabb sarokban hirtelen felhúzta a szoknyáját és tőlem egy méterre megszabadult a fehérneműjétől. A következő hajolásnál így már elém tárult a szép, borotvált puncija. Hogy, hogy nem, szerencsére itt is mindig az alul lévő termékek voltak érdekesek. A hölgy meglátott egy puffszerű ülőkét és mondta a párjának, hogy azt megvenné. Próbaképp ráült, teljes terpeszben, gyönyörű belátást kínálva. Továbbmenve még többször lehajolt, sokszor úgy, hogy más vásárlók méterekre voltak tőlünk. Szerintem a biztonsági őr is gyanút fogott, így jobbak láttam, ha megvárom őket az üzlet előtt, amíg kifizetik a puffot. Mikor kijöttek a felsőbb emeletek felé indultak a mozgólépcsőkkel. Az egyiknél sikerült a hölgy mögé kerülnöm és amikor a „cipőfűzőmet kötöttem”, ő is lehajolt, így kb. 20 cm-re volt az arcom gyönyörű kelyhétől. Felérve a pasi jelezte, hogy ők idáig gondolták a kalandot. Én üzenetben megköszöntem az élményt és elindultam. Hamarosan hívott a férfi, kérdezte, hogy hogy tetszett. Megnyugtattam, hogy élveztem és hogy hamarosan jön az anonim beszámoló, amelyet most olvashattatok.
#300   2023. 07. 07. péntek 14:44
áruló áruló
ruló (part1)A héten egy újabb kukkolós kalandban volt részem. Itt az oldalon egy pár jelezte, hogy egy bolti bevásárlás kapcsán szívesen kalandoznának. Írtam nekik egy üzenetet, majd telefonon egyeztettük a helyszínt, az időpontot a főbb kereteket és hogy miről ismerjük fel egymást. Egy budai bevásárlóközpontra esett a választás. Késődélutánt beszéltünk meg, mikor odaértem, jelezték, hogy kicsit késnek, így volt időm körbeszaladni és megüzenni, hogy mely boltok lehetnek alkalmasak. Elég nagy volt már a tömeg és a boltok többsége is átlátható.

A bejáratnál vártam őket, de úgy egyeztettük előre, hogy -noha a hölgy tudni fog az akcióról- nem beszéltünk, csak összekacsintottam a férfival. Egy kicsit félrevonultak, mintha vitáztak is volna, volt olyan pillanat, amikor azt hittem, elmarad a kaland. Aztán egyszer csak elindultak a bevásárló útjukra, én diszkréten követtem őket. Az első bolt egy drogéria volt. A hölgy valahogy mindig a polcok alján lévő termékeket vette alaposan szemügyre. Közel merészkedtem és én is a polcok alján kezdtem keresgélni (mindezt úgy, hogy azért nem csak mi voltunk az üzletben). A rövid farmerszoknya könnyű belátást adott, de a várt látvány helyett itt csak egy fehér bugyit pillantottam meg többször is. Már gondolkoztam azon is, hogy feladjam a kalandot, de aztán mégis követtem a párt a következő üzletbe, egy mindent is árusító boltba
#299   2023. 07. 07. péntek 14:44
áruló áruló
(part 2) A szűk sorok között itt is többször villantotta meg a bugyiját a hölgy, aztán egy eldugottabb sarokban hirtelen felhúzta a szoknyáját és tőlem egy méterre megszabadult a fehérneműjétől. A következő hajolásnál így már elém tárult a szép, borotvált puncija. Hogy, hogy nem, szerencsére itt is mindig az alul lévő termékek voltak érdekesek. A hölgy meglátott egy puffszerű ülőkét és mondta a párjának, hogy azt megvenné. Próbaképp ráült, teljes terpeszben, gyönyörű belátást kínálva. Továbbmenve még többször lehajolt, sokszor úgy, hogy más vásárlók méterekre voltak tőlünk. Szerintem a biztonsági őr is gyanút fogott, így jobbak láttam, ha megvárom őket az üzlet előtt, amíg kifizetik a puffot. Mikor kijöttek a felsőbb emeletek felé indultak a mozgólépcsőkkel. Az egyiknél sikerült a hölgy mögé kerülnöm és amikor a „cipőfűzőmet kötöttem”, ő is lehajolt, így kb. 20 cm-re volt az arcom gyönyörű kelyhétől. Felérve a pasi jelezte, hogy ők idáig gondolták a kalandot. Én üzenetben megköszöntem az élményt és elindultam. Hamarosan hívott a férfi, kérdezte, hogy hogy tetszett. Megnyugtattam, hogy élveztem és hogy hamarosan jön az anonim beszámoló, amelyet most olvashattatok.
#298   2023. 07. 07. péntek 14:19
ondónyelő ondónyelő
Igen van. A hölgyről 3 fotó (és rólad 2).

Én aktuális eseményről nem látom, hogy tettetek fel fotókat. Annyira megnéznék újabb képet is ezekről az eseményekről, a különleges feleségedről.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 05. szerda 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4445962)
2023. 07. 05. szerda 16:43
Van az oldalunkon
#297   2023. 07. 07. péntek 14:17
ondónyelő ondónyelő
Ez most tapasztalat vagy élménybeszámoló???
#296   2023. 07. 05. szerda 16:43
X Törölt felhasználó (4445962)
Van az oldalunkon
(Ez egy válasz ondónyelő üzenetére (2023. 07. 05. szerda 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 05. szerda 16:36
Örülnénk fotó illusztrációnak. finom
#295   2023. 07. 05. szerda 16:36
ondónyelő ondónyelő
Örülnénk fotó illusztrációnak. finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 05. szerda 15:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4445962)
2023. 07. 05. szerda 15:13
A tegnapi vásárlás nagyon jól sikerült,volt látni való bőven.
#294   2023. 07. 05. szerda 15:21
Ezüst Mellkas Ezüst Mellkas
Leszpott párom nudistastrandon
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 05. 03. szerda 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4394842)
2023. 05. 03. szerda 21:38
Mostanában valakinek új vagy régebbi még le nem írt élménye volt? smile
#293   2023. 07. 05. szerda 15:13
X Törölt felhasználó (4445962)
A tegnapi vásárlás nagyon jól sikerült,volt látni való bőven.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 03. hétfő 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4445962)
2023. 07. 03. hétfő 16:16
Itt a meleg,megint elökerül a mini.
#292   2023. 07. 04. kedd 06:58
MILF-shooter MILF-shooter
1.6 szívó benzin, vagy már az újabb? vigyor5
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 07. 03. hétfő 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4445962)
2023. 07. 03. hétfő 16:16
Itt a meleg,megint elökerül a mini.
#291   2023. 07. 03. hétfő 16:16
X Törölt felhasználó (4445962)
Itt a meleg,megint elökerül a mini.
#290   2023. 05. 16. kedd 08:17
Zotyesz2 Zotyesz2
Az szuper bugyi nélkül miniszoknyában! Jó plázázást!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 05. 12. péntek 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4445962)
2023. 05. 12. péntek 09:15
Mi holnap megyünk plázázni mini szoknya, bugyi nélkül.
#289   2023. 05. 14. vasárnap 22:00
zsolt030 zsolt030
Sziasztok! Nekem az exem szex közbeni kukkolásához volt szerencsém wink
#288   2023. 05. 14. vasárnap 21:52
X Törölt felhasználó (4445962)
Miért?
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: zo99 zo99
Nyitás ideje: 2020. 02. 18. kedd
Üzenetek: 327db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 21. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!