Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Próbálni már próbáltuk háromszor is, de valahogy nem jön be."
"Én sem nagyon rajongtam először az ötletért"
"Elég bizarr érzés volt, aztán rákaptam az ízére."
"Most meg már térden állva könyörgök érte."
"Csak türelemmel, szép finoman Fiúk, elsőre szerintem senkinek sem az az eget rengető érzés, de ha jól csináljátok, le sem fogjátok tudni vakarni az asszonyt."
"Kipróbáltam jó párszor. Hát annyira nem élveztem"
"Ha kellően elengeded magad és bízol a partneredben, akkor ugyanolyan jó lehet."

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1223   2022. 04. 13. szerda 15:37
600 600
Feleségem análisan meg sem közelíthetem. Szívesen fogadok hasznos tanácsot hogy hogyan lehetne őt rábírni egy análra.
#1222   2022. 04. 12. kedd 09:14
szodoma szodoma
Uni biszex pasiként találkoztam már eme csemegével párszor. Megfelelő sikositás és előjáték nélkül kellemetlen tud lenni.Volt úgy élveztem nagy mérettel, de volt hogy kis farokkal is kellemetlen volt. Feleségemmel is szoktuk alkalmanként csinálni. Nehezen tágul a popsija de ha bent van akkor igényli vadul. Igaz van úgy napokig fáj utána.Nem rég voltunk egy hármas partiban, ott mindenki popsin lett rakva rendesen. A srácnak kisebb egyenes farka volt. Nejem rendesen kívánta élvezte ahogy kefélte majd telelőtte. Annyira felizgatott ,hogy mikor sorra kerültem nem is bírtam sokáig. Aztán ahogy óvatosan kihúztam szépen elkezdett szivárogni a sperma. Nagyon izgató volt. Meg maga a gondolat is ,hogy mindkettőnket ugyan az a farok dugott meg azon az estén.
#1221   2022. 04. 11. hétfő 10:04
X Törölt felhasználó (4581262)
Szivesen ki próbálnám,még nem jött össze.
#1220   2022. 04. 11. hétfő 09:50
Ninja- Ninja-
A feleségem egy kis pezsgőzés után ellazulva, igényli. Többesnél meg alap hogy popsiba dugom, mert akkor nagyon felizgul és kifejezetten kéri.
#1219   2022. 03. 26. szombat 09:28
Lamour77 Lamour77
Ha az ujjad a punciban volt, akkor bukta a szüzességet smile
Ez a történet is a fantázia szüleménye ,mint sok sok másik smile
(Ez egy válasz Focus82 üzenetére (2021. 10. 19. kedd 06:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 19. kedd 06:54
Nekem harmadjara osszejott a baratnonel...
45kg azsiai alacsony vekony csaj.
Punci nala tabu, hisz szuz akar maradni, viszont seggbe mehet.
Legjobban azt elvezte mikor allva a farkam benne volt es a puncijaba meg az ujjam...
(Elsore nem jott ossze, viszont most momdtam neki, hogy keszuljon es elotte menjel el WCre stb es igy nem is volt semmi gond, se negativ elmeny)
Ugy tunik kimondottan szereti, mert orgazmusa is volt kozben es ujra akarja...igazi kis sub a holgy aki nagyon szereti a sexet...
Most eppen a szaunan gondolkozunk... wink
#1218   2022. 03. 26. szombat 08:01
Krumplisteszta Krumplisteszta
Ritka csemege. Nem zarkozik el, de nem kedveli tulzottan kettesben. Ha viszont tele a punci akkor a popsi is jatszik. Egy masik farkat becsempeszni az johet. Egy szelet rozsaszin husika ket szelet piritos kozott.
#1217   2022. 03. 26. szombat 06:58
summa30 summa30
Én is nagyon szeretem és a farkam mérete is pont a popsiba való
#1216   2021. 11. 11. csütörtök 15:22
emiliozoltan2 emiliozoltan2
Igazából, volt egy kis hullámvölgy az életünkben, amikor kicsit meginogtam. De nem kötöttem ki másnál. Most ott tartunk, hogy szeretnék neki örömet okozni, mondjuk plusz pasi bevonásával. Kicsit ódzkodik még, de azt mondja nagyon izgatná, ha legálisan Csinálhatná mással is, persze az én jelenlétemben. Talán egy kis maszírozással lehetne kezdeni utána kiderülne, hogy hogyan is tovább. De szex közbem mondja, hogy széthúzná a fenekét másnak is miközben engem órálisan elégítene ki (ez a másik kedvence). Tényleg nagyon jó feleségq mindent megtesz az ágyban is, és nem utolsó sorban nagyon csinos
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 10. szerda 16:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2021. 11. 10. szerda 16:18
Ilyen nő kellene minden férjnek akkor nem kacsingatnának ki idegenért!!! De te miért, ha ilyen jó a feleséged?
#1215   2021. 11. 10. szerda 16:18
X Törölt felhasználó (4069062)
Ilyen nő kellene minden férjnek akkor nem kacsingatnának ki idegenért!!! De te miért, ha ilyen jó a feleséged?
(Ez egy válasz emiliozoltan2 üzenetére (2021. 11. 10. szerda 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 10. szerda 15:37
Az én feleségem nagyon szereti, kéri és igényli is. Nemrég nem lehetett neki punciba 4 hétig, az első héten minden másnap popsiba kellett neki. Azt mondta függő lesz ha sokszor van popsiba
#1214   2021. 11. 10. szerda 15:37
emiliozoltan2 emiliozoltan2
Az én feleségem nagyon szereti, kéri és igényli is. Nemrég nem lehetett neki punciba 4 hétig, az első héten minden másnap popsiba kellett neki. Azt mondta függő lesz ha sokszor van popsiba
#1213   2021. 11. 09. kedd 17:26
X Törölt felhasználó (4491172)
Izgatottan várom a megfelelőt.
#1212   2021. 10. 19. kedd 06:54
Focus82 Focus82
Nekem harmadjara osszejott a baratnonel...
45kg azsiai alacsony vekony csaj.
Punci nala tabu, hisz szuz akar maradni, viszont seggbe mehet.
Legjobban azt elvezte mikor allva a farkam benne volt es a puncijaba meg az ujjam...
(Elsore nem jott ossze, viszont most momdtam neki, hogy keszuljon es elotte menjel el WCre stb es igy nem is volt semmi gond, se negativ elmeny)
Ugy tunik kimondottan szereti, mert orgazmusa is volt kozben es ujra akarja...igazi kis sub a holgy aki nagyon szereti a sexet...
Most eppen a szaunan gondolkozunk... wink
#1211   2021. 10. 17. vasárnap 23:06
feherkalman1 feherkalman1
Volt feleségemet egy nagy veszekedés után dugtam először seggbe, mikor magához tért csak annyit kérdezett miért nem csináltuk ezt eddig.
(Ez egy válasz Max32 üzenetére (2020. 05. 19. kedd 09:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 05. 19. kedd 09:53
Eddigi párkapcsolataim során talán 1 lány volt akivel nem szeretkeztem análisan.Volt olyan aki kijelentette hogy ha megpróbálkozok a popsijával akkor lelök magáról.Érdekes hogy a harmadik együttlétnél kérte hogy próbáljuk meg és elmondása (érezhető is volt) szerint élete legnagyobb orgazmusát élte át velem popsiban.Azóta külön váltunk és nem is engedett senkit a popójába...Bizalom,türelem, odafigyelés, vágy kérdése az egész!
#1210   2021. 10. 12. kedd 07:10
andrew88 andrew88
Sajnos a párom nem szereti, pedig én imádom. Főleg az én méretemnél kellemesebb is egy szűk, forró popsi, mert nem vagyok épp egy "nagynövésű" :(
#1209   2021. 10. 12. kedd 05:27
powerpopsibp powerpopsibp VIP
Hello én kifejezetten nagy fasszal szeretem.. fejben dől el mit akarsz két 20+ is jöhet nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 04. vasárnap 12:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1483152)
2017. 06. 04. vasárnap 12:57
Veszprémben holnap valaki szeretné? Nagyfarkú srác vagyok.
#1208   2021. 09. 02. csütörtök 20:47
Stitchi Stitchi
Alapos oktatás,figyelmesen olvastam!
... és nem aludtam bele, inkább felizgultam!
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2020. 09. 27. vasárnap 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 27. vasárnap 08:45
Szia. Én szívesen adok tanácsot. Sajnos az én feleségem egyéb okok miatt nem tud kellőképpen ellazulni hozzá, pedig szerette volna kipróbálni, de nem jött össze. Úgyhogy első körben az ellazulást kell elérnetek. Szerintem igyatok meg egy két italt, hogy oldódjanak a gátlások kicsit. Úgy kell majd bánnod vele, mint egy szűz lánnyal. Nagyon figyelmesnek kell majd lenned, ezt tudasd is vele, hogy csak addig csináljátok, amég élvezi. Zuhanyozzatok le közösen, borotváljátok le frissen az intim tájékotokat, esetleg csináljátok meg egymásnak. Ezt csak azért javasolom, mert egy új dolgot próbálok majd ki, ahol fontos, hogy minden tökéletes legyen. Így ha visszagondoltok majd rá, jó élmény lesz. A zuhany után lehetőleg fél homályban, akár körbe gyertyázott szobában masszírozd meg az egész testét erotikusan. Ez nagyon fontos, hogy kellően el tudjon lazulni. Közben a háttérben menjen valami odaillő zene halkan. A masszázs végén térj át a popsijára. Masszírozd meg neki gyengéden, de jó hosszan. A puncijához ne érj még hozzá. Mikor kész vagy a popsi masszázzsal, cirógasd a popsiját gyengéden, és közben bókolj neki, hogy mennyire gyönyörű a popsija, és hogy nagyon kívánod. Lassan simítsd végig a puncikáját. Ilyenkorra már nagyon nedves lesz. Húzd szét nagy terpeszbe a lábait, úgy, hogy a hasán fekszik, és feküdj a lábai közé. Kezdd el puszilgatni a popsiját lassan. Majd finoman húzd szét a popsiját, és gyengéden nyald meg az ánuszát. Ne dugd bele a nyelved, csak nyalogasd gyengéden. Amikor úgy érzed, hogy kellő képen felizgult, ellazult, kérd meg, hogy pucsítson neked. Kend be vastagon a mutató és a középső ujjadat sikosítóval, és először csak a mutató ujjadat helyezd oda az ánuszához. Szinte cirógatva kezdd el simogatni, kenegetni. Majd fokozatosan egyre erősebben kenegesd körbe - körbe. Amikor úgy érzed, készen áll, nagyon lassan told be az ujjad, de ne tövig, csak egy kicsit. Kezdd el ujjazni, de nagyon lassan, nagyon gyengéden. Amikor már tövig benne vagy egy ideje a mutató ujjaddal, óvatosan told mellé a középső ujjadat is. Nagyon gyengéd legyél, nehogy fájjon neki. Nyugi, fokozatosan tágulni fog. Amikor a két ujjad is könnyedén jár ki - be, kérdezd meg, hogy készen áll - e. Biztos lehetsz benne, hogy készen fog állni, és nagyon várni fogja már, hogy betedd a farkad. Ilyenkorra neked már betonkeménynek kell lenned, mert sokkal nehezebb lesz a behatolás, mint a punciba. Mondjuk be leszel izgulva rendesen, nem hiszem hogy gond lesz veled. Ne felejtsd el bőséges sikosítóval bekenni a makkod, és az egész farkad. Amikor tényleg kőkemény vagy, húzd vissza a fitymád, helyezd oda a makkod a popsijához. Mondd neki hogy engedje el magát, fújja ki lassan a levegőt. Húzd szét jól a popsiját, és nagyon lassan told be a farkad, de csak egy kicsit! KB csak a makkodat. Kérdezd meg milyen neki, mit érez, haladhatsz-e tovább. Ha igent mond, nagyon finoman told be neki. Ne vadulj, csak óvatosan csináld neki. Az első alkalom nagyon fontos, ha az jól sikerül, lesz még repeta.
#1207   2021. 08. 30. hétfő 23:32
káró káró
Hát szerencsére tényleg nem telik el 6 év. Havonta 1-2 alkalom, mikor hogy.
(Ez egy válasz Bosch1 üzenetére (2021. 08. 29. vasárnap 22:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 29. vasárnap 22:15
Gondolom. De nem telik el 6 év két anál közt szerintem. Én ha csak még említem már letorkol hogy nagyobb lett a farkam meg nem jó az emésztése stb stb.
#1206   2021. 08. 29. vasárnap 22:15
Bosch1 Bosch1
Gondolom. De nem telik el 6 év két anál közt szerintem. Én ha csak még említem már letorkol hogy nagyobb lett a farkam meg nem jó az emésztése stb stb.
(Ez egy válasz káró üzenetére (2021. 08. 29. vasárnap 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 29. vasárnap 20:01
Nem visszük túlzásba mi sem.
#1205   2021. 08. 29. vasárnap 20:01
káró káró
Nem visszük túlzásba mi sem.
(Ez egy válasz Bosch1 üzenetére (2021. 08. 28. szombat 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 28. szombat 17:36
De irigyellek. Nálunk 6 éve nem volt popsi. Talán egyszer ujjaztam meg de a farkam nem akarja azt mondja megnőtt és nem hiszi hogy be tudná fogadni ott.
#1204   2021. 08. 29. vasárnap 12:51
Sopianae01 Sopianae01
Nekem egyszer engedte a párom,azóta se azt mondja feszít.Azt viszont engedi,hogy az ánuszrózsát kényeztessem a nyelvemmel
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: béta8417 béta8417
Nyitás ideje: 2005. 07. 28. csütörtök
Üzenetek: 1243db
Utolsó üzenet: 2022. 12. 25. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!