Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Próbálni már próbáltuk háromszor is, de valahogy nem jön be."
"Én sem nagyon rajongtam először az ötletért"
"Elég bizarr érzés volt, aztán rákaptam az ízére."
"Most meg már térden állva könyörgök érte."
"Csak türelemmel, szép finoman Fiúk, elsőre szerintem senkinek sem az az eget rengető érzés, de ha jól csináljátok, le sem fogjátok tudni vakarni az asszonyt."
"Kipróbáltam jó párszor. Hát annyira nem élveztem"
"Ha kellően elengeded magad és bízol a partneredben, akkor ugyanolyan jó lehet."

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1203   2021. 08. 28. szombat 17:36
Bosch1 Bosch1
De irigyellek. Nálunk 6 éve nem volt popsi. Talán egyszer ujjaztam meg de a farkam nem akarja azt mondja megnőtt és nem hiszi hogy be tudná fogadni ott.
(Ez egy válasz káró üzenetére (2021. 08. 27. péntek 23:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 27. péntek 23:44
Ez nálunk is így működik. Hosszú kényeztetés, ujjazás, utána simán befogadja a popsija a farkam. És ha bent van, akkor már nagyon élvezi a párom is.
#1202   2021. 08. 27. péntek 23:44
káró káró
Ez nálunk is így működik. Hosszú kényeztetés, ujjazás, utána simán befogadja a popsija a farkam. És ha bent van, akkor már nagyon élvezi a párom is.
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2020. 09. 27. vasárnap 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 27. vasárnap 08:45
Szia. Én szívesen adok tanácsot. Sajnos az én feleségem egyéb okok miatt nem tud kellőképpen ellazulni hozzá, pedig szerette volna kipróbálni, de nem jött össze. Úgyhogy első körben az ellazulást kell elérnetek. Szerintem igyatok meg egy két italt, hogy oldódjanak a gátlások kicsit. Úgy kell majd bánnod vele, mint egy szűz lánnyal. Nagyon figyelmesnek kell majd lenned, ezt tudasd is vele, hogy csak addig csináljátok, amég élvezi. Zuhanyozzatok le közösen, borotváljátok le frissen az intim tájékotokat, esetleg csináljátok meg egymásnak. Ezt csak azért javasolom, mert egy új dolgot próbálok majd ki, ahol fontos, hogy minden tökéletes legyen. Így ha visszagondoltok majd rá, jó élmény lesz. A zuhany után lehetőleg fél homályban, akár körbe gyertyázott szobában masszírozd meg az egész testét erotikusan. Ez nagyon fontos, hogy kellően el tudjon lazulni. Közben a háttérben menjen valami odaillő zene halkan. A masszázs végén térj át a popsijára. Masszírozd meg neki gyengéden, de jó hosszan. A puncijához ne érj még hozzá. Mikor kész vagy a popsi masszázzsal, cirógasd a popsiját gyengéden, és közben bókolj neki, hogy mennyire gyönyörű a popsija, és hogy nagyon kívánod. Lassan simítsd végig a puncikáját. Ilyenkorra már nagyon nedves lesz. Húzd szét nagy terpeszbe a lábait, úgy, hogy a hasán fekszik, és feküdj a lábai közé. Kezdd el puszilgatni a popsiját lassan. Majd finoman húzd szét a popsiját, és gyengéden nyald meg az ánuszát. Ne dugd bele a nyelved, csak nyalogasd gyengéden. Amikor úgy érzed, hogy kellő képen felizgult, ellazult, kérd meg, hogy pucsítson neked. Kend be vastagon a mutató és a középső ujjadat sikosítóval, és először csak a mutató ujjadat helyezd oda az ánuszához. Szinte cirógatva kezdd el simogatni, kenegetni. Majd fokozatosan egyre erősebben kenegesd körbe - körbe. Amikor úgy érzed, készen áll, nagyon lassan told be az ujjad, de ne tövig, csak egy kicsit. Kezdd el ujjazni, de nagyon lassan, nagyon gyengéden. Amikor már tövig benne vagy egy ideje a mutató ujjaddal, óvatosan told mellé a középső ujjadat is. Nagyon gyengéd legyél, nehogy fájjon neki. Nyugi, fokozatosan tágulni fog. Amikor a két ujjad is könnyedén jár ki - be, kérdezd meg, hogy készen áll - e. Biztos lehetsz benne, hogy készen fog állni, és nagyon várni fogja már, hogy betedd a farkad. Ilyenkorra neked már betonkeménynek kell lenned, mert sokkal nehezebb lesz a behatolás, mint a punciba. Mondjuk be leszel izgulva rendesen, nem hiszem hogy gond lesz veled. Ne felejtsd el bőséges sikosítóval bekenni a makkod, és az egész farkad. Amikor tényleg kőkemény vagy, húzd vissza a fitymád, helyezd oda a makkod a popsijához. Mondd neki hogy engedje el magát, fújja ki lassan a levegőt. Húzd szét jól a popsiját, és nagyon lassan told be a farkad, de csak egy kicsit! KB csak a makkodat. Kérdezd meg milyen neki, mit érez, haladhatsz-e tovább. Ha igent mond, nagyon finoman told be neki. Ne vadulj, csak óvatosan csináld neki. Az első alkalom nagyon fontos, ha az jól sikerül, lesz még repeta.
#1201   2021. 08. 26. csütörtök 04:54
Unicumos Unicumos
De csak szép lassan nem? nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 08. 26. csütörtök 00:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4403942)
2021. 08. 26. csütörtök 00:31
Én már olvasás közben is elkezdtem bealudni. nyes
#1200   2021. 08. 26. csütörtök 00:31
X Törölt felhasználó (4403942)
Én már olvasás közben is elkezdtem bealudni. nyes
(Ez egy válasz Unicumos üzenetére (2021. 08. 25. szerda 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 25. szerda 13:47
Biztos ez valakinek jó én a felénél bealudnák smile
#1199   2021. 08. 25. szerda 13:47
Unicumos Unicumos
Biztos ez valakinek jó én a felénél bealudnák smile
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2020. 09. 27. vasárnap 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 27. vasárnap 08:45
Szia. Én szívesen adok tanácsot. Sajnos az én feleségem egyéb okok miatt nem tud kellőképpen ellazulni hozzá, pedig szerette volna kipróbálni, de nem jött össze. Úgyhogy első körben az ellazulást kell elérnetek. Szerintem igyatok meg egy két italt, hogy oldódjanak a gátlások kicsit. Úgy kell majd bánnod vele, mint egy szűz lánnyal. Nagyon figyelmesnek kell majd lenned, ezt tudasd is vele, hogy csak addig csináljátok, amég élvezi. Zuhanyozzatok le közösen, borotváljátok le frissen az intim tájékotokat, esetleg csináljátok meg egymásnak. Ezt csak azért javasolom, mert egy új dolgot próbálok majd ki, ahol fontos, hogy minden tökéletes legyen. Így ha visszagondoltok majd rá, jó élmény lesz. A zuhany után lehetőleg fél homályban, akár körbe gyertyázott szobában masszírozd meg az egész testét erotikusan. Ez nagyon fontos, hogy kellően el tudjon lazulni. Közben a háttérben menjen valami odaillő zene halkan. A masszázs végén térj át a popsijára. Masszírozd meg neki gyengéden, de jó hosszan. A puncijához ne érj még hozzá. Mikor kész vagy a popsi masszázzsal, cirógasd a popsiját gyengéden, és közben bókolj neki, hogy mennyire gyönyörű a popsija, és hogy nagyon kívánod. Lassan simítsd végig a puncikáját. Ilyenkorra már nagyon nedves lesz. Húzd szét nagy terpeszbe a lábait, úgy, hogy a hasán fekszik, és feküdj a lábai közé. Kezdd el puszilgatni a popsiját lassan. Majd finoman húzd szét a popsiját, és gyengéden nyald meg az ánuszát. Ne dugd bele a nyelved, csak nyalogasd gyengéden. Amikor úgy érzed, hogy kellő képen felizgult, ellazult, kérd meg, hogy pucsítson neked. Kend be vastagon a mutató és a középső ujjadat sikosítóval, és először csak a mutató ujjadat helyezd oda az ánuszához. Szinte cirógatva kezdd el simogatni, kenegetni. Majd fokozatosan egyre erősebben kenegesd körbe - körbe. Amikor úgy érzed, készen áll, nagyon lassan told be az ujjad, de ne tövig, csak egy kicsit. Kezdd el ujjazni, de nagyon lassan, nagyon gyengéden. Amikor már tövig benne vagy egy ideje a mutató ujjaddal, óvatosan told mellé a középső ujjadat is. Nagyon gyengéd legyél, nehogy fájjon neki. Nyugi, fokozatosan tágulni fog. Amikor a két ujjad is könnyedén jár ki - be, kérdezd meg, hogy készen áll - e. Biztos lehetsz benne, hogy készen fog állni, és nagyon várni fogja már, hogy betedd a farkad. Ilyenkorra neked már betonkeménynek kell lenned, mert sokkal nehezebb lesz a behatolás, mint a punciba. Mondjuk be leszel izgulva rendesen, nem hiszem hogy gond lesz veled. Ne felejtsd el bőséges sikosítóval bekenni a makkod, és az egész farkad. Amikor tényleg kőkemény vagy, húzd vissza a fitymád, helyezd oda a makkod a popsijához. Mondd neki hogy engedje el magát, fújja ki lassan a levegőt. Húzd szét jól a popsiját, és nagyon lassan told be a farkad, de csak egy kicsit! KB csak a makkodat. Kérdezd meg milyen neki, mit érez, haladhatsz-e tovább. Ha igent mond, nagyon finoman told be neki. Ne vadulj, csak óvatosan csináld neki. Az első alkalom nagyon fontos, ha az jól sikerül, lesz még repeta.
#1198   2021. 08. 25. szerda 13:19
X Törölt felhasználó (4521202)
kizárólag a pasimmal, párcsere esetén nem -ez csak a párommal lehetséges nálunk, másoknak full taboo !!!!
#1197   2021. 07. 11. vasárnap 12:40
Bosch1 Bosch1
Nálunk hosszú évekig ment de most jó pár éve ki van zárva mondván nem tud úgy ellazulni meg szerinte nagyobb lett a farkam és fél befogadni.
#1196   2021. 07. 11. vasárnap 12:08
X Törölt felhasználó (4069062)
Ha ebbe bele olvasol, talán megérted miért jó az anál szex!!
#1195   2020. 09. 29. kedd 07:51
fiukutya fiukutya
Ha hosszú és vastag vagy, érdemes kanál pózban kezdeni, úgy kevésbé fájdalmas a hölgynek. Ja és előtte valami közbülső méretű dildó, jól bekenve. Mi üveget használunk, jobban csúszik.
#1194   2020. 09. 27. vasárnap 08:49
andrew88 andrew88
Bocs, annyi tipp, hogy javasolt gumiban csinálni, a fertőzések miatt, de kellő higiéniaival mellőzhető a gumi. Így nyugodtan bele is élvezhetsz smile
(Ez egy válasz Sopronanál üzenetére (2020. 09. 25. péntek 16:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 25. péntek 16:18
Hétvégén Párommal tervezzük kipróbálni az anált. Valakinek esetleg tippje vagy ajánlása mit és hogyan csináljunk?
#1193   2020. 09. 27. vasárnap 08:45
andrew88 andrew88
Szia. Én szívesen adok tanácsot. Sajnos az én feleségem egyéb okok miatt nem tud kellőképpen ellazulni hozzá, pedig szerette volna kipróbálni, de nem jött össze. Úgyhogy első körben az ellazulást kell elérnetek. Szerintem igyatok meg egy két italt, hogy oldódjanak a gátlások kicsit. Úgy kell majd bánnod vele, mint egy szűz lánnyal. Nagyon figyelmesnek kell majd lenned, ezt tudasd is vele, hogy csak addig csináljátok, amég élvezi. Zuhanyozzatok le közösen, borotváljátok le frissen az intim tájékotokat, esetleg csináljátok meg egymásnak. Ezt csak azért javasolom, mert egy új dolgot próbálok majd ki, ahol fontos, hogy minden tökéletes legyen. Így ha visszagondoltok majd rá, jó élmény lesz. A zuhany után lehetőleg fél homályban, akár körbe gyertyázott szobában masszírozd meg az egész testét erotikusan. Ez nagyon fontos, hogy kellően el tudjon lazulni. Közben a háttérben menjen valami odaillő zene halkan. A masszázs végén térj át a popsijára. Masszírozd meg neki gyengéden, de jó hosszan. A puncijához ne érj még hozzá. Mikor kész vagy a popsi masszázzsal, cirógasd a popsiját gyengéden, és közben bókolj neki, hogy mennyire gyönyörű a popsija, és hogy nagyon kívánod. Lassan simítsd végig a puncikáját. Ilyenkorra már nagyon nedves lesz. Húzd szét nagy terpeszbe a lábait, úgy, hogy a hasán fekszik, és feküdj a lábai közé. Kezdd el puszilgatni a popsiját lassan. Majd finoman húzd szét a popsiját, és gyengéden nyald meg az ánuszát. Ne dugd bele a nyelved, csak nyalogasd gyengéden. Amikor úgy érzed, hogy kellő képen felizgult, ellazult, kérd meg, hogy pucsítson neked. Kend be vastagon a mutató és a középső ujjadat sikosítóval, és először csak a mutató ujjadat helyezd oda az ánuszához. Szinte cirógatva kezdd el simogatni, kenegetni. Majd fokozatosan egyre erősebben kenegesd körbe - körbe. Amikor úgy érzed, készen áll, nagyon lassan told be az ujjad, de ne tövig, csak egy kicsit. Kezdd el ujjazni, de nagyon lassan, nagyon gyengéden. Amikor már tövig benne vagy egy ideje a mutató ujjaddal, óvatosan told mellé a középső ujjadat is. Nagyon gyengéd legyél, nehogy fájjon neki. Nyugi, fokozatosan tágulni fog. Amikor a két ujjad is könnyedén jár ki - be, kérdezd meg, hogy készen áll - e. Biztos lehetsz benne, hogy készen fog állni, és nagyon várni fogja már, hogy betedd a farkad. Ilyenkorra neked már betonkeménynek kell lenned, mert sokkal nehezebb lesz a behatolás, mint a punciba. Mondjuk be leszel izgulva rendesen, nem hiszem hogy gond lesz veled. Ne felejtsd el bőséges sikosítóval bekenni a makkod, és az egész farkad. Amikor tényleg kőkemény vagy, húzd vissza a fitymád, helyezd oda a makkod a popsijához. Mondd neki hogy engedje el magát, fújja ki lassan a levegőt. Húzd szét jól a popsiját, és nagyon lassan told be a farkad, de csak egy kicsit! KB csak a makkodat. Kérdezd meg milyen neki, mit érez, haladhatsz-e tovább. Ha igent mond, nagyon finoman told be neki. Ne vadulj, csak óvatosan csináld neki. Az első alkalom nagyon fontos, ha az jól sikerül, lesz még repeta.
(Ez egy válasz Sopronanál üzenetére (2020. 09. 25. péntek 16:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 25. péntek 16:18
Hétvégén Párommal tervezzük kipróbálni az anált. Valakinek esetleg tippje vagy ajánlása mit és hogyan csináljunk?
#1192   2020. 09. 25. péntek 16:18
Sopronanál Sopronanál
Hétvégén Párommal tervezzük kipróbálni az anált. Valakinek esetleg tippje vagy ajánlása mit és hogyan csináljunk?
#1191   2020. 09. 18. péntek 10:35
Joe2016 Joe2016
Egy igazi nő! Nagyon jó volt ilyet olvasni!
Engem is felizgatott ez a mondat:
...ha buliba is megyek gondolok arra hátha popsimba is kapom...ezért kimosom belül is magam...
buck
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 05. 19. kedd 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3979742)
2020. 05. 19. kedd 13:06
Egy igazi nő,kevés ilyen van,tisztelet neki.
Felizgatott ahogy olvastam,”buliba hátha popsimba is kapom”!
Kincs vagy.
#1190   2020. 09. 18. péntek 10:07
Joe2016 Joe2016
Én is szeretek a párom popsijában elélvezni! Ami elég gyorsan szokott megtörténni mert imádom a barátnőm szűk seggét megdugni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 25. kedd 23:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (858955)
2020. 08. 25. kedd 23:01
Sziasztok. Próbáltuk már mi is. Jó volt nekem is és feleségemnek is. Volt hogy igazította a popsijába anélkül, hogy szólt volna. Viszont ha a popsijába vagyok akkor nem igazán bírom sokáig és hamar elélvezek.
#1189   2020. 09. 16. szerda 16:27
titokban00 titokban00
Sajnos ez így kimaradt eddig. Megfelelő alany nélkül nemigazán megy smile
#1188   2020. 09. 16. szerda 07:44
andrew88 andrew88
A feleségem anno a kedvemért mondta, hogy próbáljuk meg, de valahogy nem jött össze sajnos. Pedig nagyon szép, kerek popsija van. Azóta nem erőltetem, tökéletes számomra a puncikája is.
#1187   2020. 09. 16. szerda 05:32
X Törölt felhasználó (1404592)
Imádom amikor a párom popsiba lovagolja a farkam..
#1186   2020. 09. 16. szerda 04:56
kezdoparbs kezdoparbs
Nincs vele semmi gond megfelelő előkészület után, és folyamatos lassú tágítás mellett! Ha minden ok még az orgazmus sem marad el még akkor sem ha csak a popóm van kényeztetve! De az anált megtartjuk különleges alkalmakra! Nem mindennapos dolog! Engem és a páromat is izgatja, ja és sikosító kell!
#1185   2020. 09. 15. kedd 23:01
X Törölt felhasználó (858955)
Szia. Igen igazad van. A napokban újra felmerült, hogy mi lenne ha újra popsiba is próbálnánk. Nem zárkózott el, de még nem is történt meg. Ha a punciját nyalom be szoktam dugni az újjam a popsijába. Nagyot tud élvezni.
(Ez egy válasz csikipapi üzenetére (2020. 09. 15. kedd 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 15. kedd 21:12
Szűk azért. Nálunk volt egy két alkalom hogy mindketten élveztünk nagyot. Egy ideje nem meri bevállalni én meg nem erőltetem ...
#1184   2020. 09. 15. kedd 21:52
masculine masculine
Nem rendszeresen de gyakran csináljuk. Páromnak orgazmusa is szokott lenni popsidugástól. Persze előtte jól megnyalogatom,ettől felpuhul. Aztán síkosító és már csusszanhat is be a farkam tövig.De szeretjük ha közben 2 ujjam a punciban van. Ilyenkor érzem az ujjaimmal a farkam is. Hatalmasakat lehet így élvezni.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: béta8417 béta8417
Nyitás ideje: 2005. 07. 28. csütörtök
Üzenetek: 1243db
Utolsó üzenet: 2022. 12. 25. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!