Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Próbálni már próbáltuk háromszor is, de valahogy nem jön be."
"Én sem nagyon rajongtam először az ötletért"
"Elég bizarr érzés volt, aztán rákaptam az ízére."
"Most meg már térden állva könyörgök érte."
"Csak türelemmel, szép finoman Fiúk, elsőre szerintem senkinek sem az az eget rengető érzés, de ha jól csináljátok, le sem fogjátok tudni vakarni az asszonyt."
"Kipróbáltam jó párszor. Hát annyira nem élveztem"
"Ha kellően elengeded magad és bízol a partneredben, akkor ugyanolyan jó lehet."

Az eddigi hozzászólások

... 23 24 25 26 27 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#763   2010. 02. 17. szerda 23:05
X Törölt felhasználó (464759)
Nálunk sem ment gyorsan... Egyszer kiakartuk próbálni, de még nagyon kezdők voltunk, és kellemetlen volt a páromnak, ezért abbahagytuk, mielőtt még bele melegedtünk volna. Évek teltek el, miközben én csak azt mondogatta, hogy "tudom, hogy nekem fogod adni a fenekedet is. Én várok türelemmel". Egyszer meglátogatta az egyik barátnőjét, és mikor hazajött, szinte rögtön azzal kezdte, hogy sokat beszélgettek, és persze a szex is téma volt. A barátnője elmondta, hogy ő mennyire élvezi az anális szexet, imádja, ha a barátja a fenekét dugja, és kérdezte, hogy mi szoktuk-e. A párom elmondta neki, hogy nagyon fél a kellemetlenségtől, meg eddig nem is igazán akarta. A barátnő tippeket adott neki, hogy hogy kezdjünk hozzá. worship . Megpróbáltuk és olyat élveztünk mindketten, hogy azt nem lehet leírni. Nem mondom, hogy azóta ha csak eszembe jut, betehetem a fenekébe, de azért rendszeresen igényli ő is, hogy popsiba dugjam. finom Már alig várom a következő alkalmat vigyor2 . A barátnőnek azért megköszöntem, hogy tanácsokkal látta el a párom.
(Ez egy válasz xRyderx üzenetére (2010. 02. 12. péntek 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 12. péntek 11:11
Akkor úgy mond szerencséd volt vele,én barinőm az első próbálkozást se akarta,aztán utánna meg aztán végképp elutasította,most lehet meg lesz próbálva még egyszer.
#762   2010. 02. 12. péntek 21:30
colamatyi colamatyi
a párom sajnos nem szereti de magamnak gyakran csinálom műfarokkal nagyon élvezem szivesen társulnék egy Kecskeméti párhoz akár mindkét fél részére tibor
#761   2010. 02. 12. péntek 15:00
X Törölt felhasználó (165067) VIP
Hát azért tolni is kell na...
#760   2010. 02. 12. péntek 14:54
maarimar maarimar
probálni már probáltuk 3 szor is de valahogy nemjönbe
#759   2010. 02. 12. péntek 14:49
amani amani
egy próbát azért megér, nem?
#758   2010. 02. 12. péntek 14:41
maarimar maarimar
hát fene tudja valahogy sosem érdekelt és most sem pedig párom szeretné és türelme és gyengédsége is megvan hozzá ki mit szeret ki mit nem mindenki más - másképp
(Ez egy válasz amani üzenetére (2010. 02. 12. péntek 14:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 12. péntek 14:29
Én sem nagyon rajongtam először az ötletért, de a párom először csak szép finoman simizte a popimat, majd idővel az egyik ujját is bedugta. Elég bizarr érzés volt, aztán rákaptam az ízére. Majd következett a nagy "Ő", csak egész finoman, most meg már térden állva könyörgök érte. Csak türelemmel, szép finoman Fiúk, elsőre szerintem senkinek sem az az egetrengető érzés, de ha jól csináljátok, le sem fogjátok tudni vakarni az asszonyt.
#757   2010. 02. 12. péntek 14:29
amani amani
Én sem nagyon rajongtam először az ötletért, de a párom először csak szép finoman simizte a popimat, majd idővel az egyik ujját is bedugta. Elég bizarr érzés volt, aztán rákaptam az ízére. Majd következett a nagy "Ő", csak egész finoman, most meg már térden állva könyörgök érte. Csak türelemmel, szép finoman Fiúk, elsőre szerintem senkinek sem az az egetrengető érzés, de ha jól csináljátok, le sem fogjátok tudni vakarni az asszonyt.
#756   2010. 02. 12. péntek 11:19
X Törölt felhasználó (165067) VIP
Hát nem tudom mennyire volt szerencse, közel 10 évet nyaggattam...
(Ez egy válasz xRyderx üzenetére (2010. 02. 12. péntek 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 12. péntek 11:11
Akkor úgy mond szerencséd volt vele,én barinőm az első próbálkozást se akarta,aztán utánna meg aztán végképp elutasította,most lehet meg lesz próbálva még egyszer.
#755   2010. 02. 12. péntek 11:11
xRyderx xRyderx
Nem tudom hogy ehhez hozzá lehet szokni vagy van olyan nő aki soha nem kedveli meg? confused
#754   2010. 02. 12. péntek 11:11
xRyderx xRyderx
Akkor úgy mond szerencséd volt vele,én barinőm az első próbálkozást se akarta,aztán utánna meg aztán végképp elutasította,most lehet meg lesz próbálva még egyszer.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 02. 12. péntek 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (165067) VIP
2010. 02. 12. péntek 11:03
A nejem sem akarta , sőt hallani sem akart róla! aztán 1x kipróbáltuk...
Nagyon keveset csináljuk de volt alkalom hogy a nejem kért rá hogy most nagyon szeretné análisan. És akkor nagyokat tud élvezni.
#753   2010. 02. 12. péntek 11:03
X Törölt felhasználó (165067) VIP
A nejem sem akarta , sőt hallani sem akart róla! aztán 1x kipróbáltuk...
Nagyon keveset csináljuk de volt alkalom hogy a nejem kért rá hogy most nagyon szeretné análisan. És akkor nagyokat tud élvezni.
#752   2010. 02. 07. vasárnap 15:30
bazijoe19 bazijoe19
Ha kellően elengeded magad és bízol a partneredben, akkor ugyanolyan jó lehet az anális szex is, mint bármely más szexuális kapcsolat. Persze idő kell hozzá, türelem, feloldódás, gyakorlás, bizalom, meg egy jó partner és mérhetetlen gyönyörben lesz részed.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 02. 05. péntek 19:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (736623)
2010. 02. 05. péntek 19:53
Kipróbáltam jó párszor. Hát annyira nem élveztem. Biztos ennek a szexuális dolognak is a technikáját tanulni kell és idővel a tanulás élvezetté nyilvánul. Mindenesetre, nem kell görcsölni, nem kell félni tőle! El kell engedni magadat, az izmaidat, a popsi lyukadat és be kell kenni sok síkosítóval ( de nem mentolossal!) és nagyon óvatosan bele kell csusszanni a nőbe......... smile
#751   2010. 02. 06. szombat 19:13
X Törölt felhasználó (345651)
sok csaj tagadja először hogy jó neki ,mert szégyeli hogy élvezi de ha rákapott az érzésre ő maga fogja kérni csak nem kell erőltetni
#750   2010. 02. 05. péntek 19:53
X Törölt felhasználó (736623)
Kipróbáltam jó párszor. Hát annyira nem élveztem. Biztos ennek a szexuális dolognak is a technikáját tanulni kell és idővel a tanulás élvezetté nyilvánul. Mindenesetre, nem kell görcsölni, nem kell félni tőle! El kell engedni magadat, az izmaidat, a popsi lyukadat és be kell kenni sok síkosítóval ( de nem mentolossal!) és nagyon óvatosan bele kell csusszanni a nőbe......... smile
#749   2010. 01. 08. péntek 09:48
X Törölt felhasználó (464759)
Néha nagy szükségem van rá, de szerencsére a párom is "rákattan" időnként. Magának sem meri bevallani, de ha puhatolózok nála, rájövök, hogy hiányzik Neki. Ha finoman bánok Vele, nagyon meg tudja hálálni. Általában "kutyázunk", a farkammal a fenekében a hátát és popsiját simogatom, ő meg a punciját cirógatja. Hatalmasat szokott élvezni, egészen más, mint amikor a punciját dugom. Tövig megyek a fenekébe, és miután elélvezett, telelövöm a csodás popsilukát finom worship
#748   2010. 01. 05. kedd 13:16
ildiandras ildiandras
Igen! Ez tetszett! wave
Mi is műveljük de tényleg csak ha mindkettőnk örömét szolgálja.
Nem mindig van úgy, hogy a hölgyek rá vannak hangolva és akkor bármit tehet az ember nem fog örömet okozni.
Akkor meg minek csinálnánk?
(Ez egy válasz B28 üzenetére (2009. 12. 27. vasárnap 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
B28 VIP
2009. 12. 27. vasárnap 21:33
Ez igen szimpatikus hozzáállás tőled. Megérdemelnéd, hogy egyszer a farkára rántson egy 120 kilós kancigány, akkor megtudnád mi a magyarok istene. (mondom ezt úgy, hogy rendkívül élvezem és gyakorlom is az anál szexet de könyörgöm, egy NORMÁLIS muksó nem ír olyat, hogy ha a nő erre nem hajlandó, akkor jogosan keres a párja mást)
#747   2009. 12. 31. csütörtök 12:02
xRyderx xRyderx
Tegnap volt szerencsém egy kis análkodáshoz,de úgy néz ki az utolsó is.Barinőm nem barátkozott meg vele.Fáj is neki meg kellemetlenül érzi magát.
#746   2009. 12. 31. csütörtök 11:36
hhuuu hhuuu
Egyszer volt szerencsém anál szexhez, még egy régebbi barátnőmmel.
Jó volt, az igaz, de hogy az anál szex hiánya miatt másik párt keresni...hülyeség. Szerintem.
Ha a csaj rászorít a puncira, simán van olyan mint a popsi. Feltéve ha a leányzó kicsit eddzésben tartja azokat az izmait.
Persze mindenkit megértek aki még nem próbálta, én is nagyon kíváncsi lennék.
Néha én is megkívánom egy kicsit a másik lyukat, de könnyen továbblépek felette, mert tudom hogy a feleségem nem rajong az ötletért.
#745   2009. 12. 28. hétfő 14:25
X Törölt felhasználó (100496)
De azért ha valakinek csak az anális szex jó akkor azzal is baj lehet...
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2009. 12. 28. hétfő 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 28. hétfő 14:20
hát igen az igazság mindig fájdalamas.ha nem jo valakivel a sex nem vagyok vele.ennyi
#744   2009. 12. 28. hétfő 14:20
zsozs70 zsozs70
hát igen az igazság mindig fájdalamas.ha nem jo valakivel a sex nem vagyok vele.ennyi
(Ez egy válasz B28 üzenetére (2009. 12. 27. vasárnap 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
B28 VIP
2009. 12. 27. vasárnap 21:33
Ez igen szimpatikus hozzáállás tőled. Megérdemelnéd, hogy egyszer a farkára rántson egy 120 kilós kancigány, akkor megtudnád mi a magyarok istene. (mondom ezt úgy, hogy rendkívül élvezem és gyakorlom is az anál szexet de könyörgöm, egy NORMÁLIS muksó nem ír olyat, hogy ha a nő erre nem hajlandó, akkor jogosan keres a párja mást)
 
... 23 24 25 26 27 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: béta8417 béta8417
Nyitás ideje: 2005. 07. 28. csütörtök
Üzenetek: 1243db
Utolsó üzenet: 2022. 12. 25. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!