Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Arról szeretnék lányokat, fiúkat kérdezni hogy mi volt eddig a leg extrémebb eszköz, tárgy amit magának vagy párjának feldugott

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#76   2017. 08. 30. szerda 11:46
Wolf Gabi Wolf Gabi
Már ne haragudj,de nem tudom elképzelni,hogy a zoknis farkad bele tud csúszni a hüvelybe!
#75   2017. 08. 30. szerda 11:24
Caracas79 Caracas79
Mit akarsz túlkompenzálni az állandó idétlenkedéseddel??Ennyire gyűlölőd a világot,hogy szándékos hazugságokkal fárasztasz mindenkit??Nem kellene pszichológus segítségét kérned??
#74   2017. 08. 29. kedd 22:31
Deva86 Deva86
Van itt valaki aki sexelt úgy, hogy a pasi farkán harisnya volt??? Tapasztalatok???
#73   2017. 08. 29. kedd 22:20
nyárimikulás nyárimikulás
frissen szedett kukorica cső ami még nem száraz
#72   2017. 08. 29. kedd 07:26
X Törölt felhasználó (2524082)
cukkini
#71   2013. 12. 24. kedd 07:21
Stitchi Stitchi
Szia,

Szerintem asszonyfuggo, nekunk is van egy rakas 1*hasznalt segedeszkozunk. Tekintsd ugy, hogy ez a vibrator vakvagany volt, de ettol te meg tovabb probalkozhatsz, hiszen minden nonek mas es mas rugora jar az agya. Azert batoritani is szeretnelek, hiszen nalunk is akad olyan segedeszkos,ami mar veterannak szamit, de meg mindig nagyon szeretjuk, de ugy, mint ahogy te is megjartad a vibratorral, nalunk is porosodik egy rozsaszin barat. De adhatsz hazi feladatod magadnak,a haztartasban bisztos talalsz valami eszkozt, amivel be tudod poccenteni a parod erzeseit...Sok sikert es kerunk beszamolot!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 19. csütörtök 13:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804968)
2012. 01. 19. csütörtök 13:07
kedves gg imádó kollégák, tanácsért fordulok az okosokhoz, úgy gondoltuk, kipróbáljuk a műfütyi misztériumát, így vettem páromnak egy "szerszámot" pont olyat, mint amit Ő kért, fémből, rúd alakú se nem nagy se nem kicsi, vibrál - hiszen ez a dolga. első alkalommal, igen gyorsan elélvezett (nekem tetszett a játék nagyon!) de azóta, ha rá is tudom beszélni, azt mondja teljesen közömbös számára az eszköz....nem izgatja, nem piszkálja...sőt....
mi lehet a gond!?
aki volt már hasonló helyzetben, és még megoldást is tud, kérem pötyögje ide!
kösz!
#70   2013. 12. 23. hétfő 20:32
Nyúlmedve Nyúlmedve
Ezek szerint nem csak a mi fantáziánkat izgatta, és nem csak nálunk került be a punciba.
Feleségem szerint egy átlagosnál nagyobb fejű farokhoz hasonlított. Ugyanúgy, mint az autóm váltója. Izgi volt az is! eljen
(Ez egy válasz bernau üzenetére (2013. 12. 23. hétfő 18:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 23. hétfő 18:28
Az asszony egyik forró nyári estén a gyerek műanyag tekebábujával maszturbált.Nem semmi a mérete!
#69   2013. 12. 23. hétfő 18:28
bernau bernau
Az asszony egyik forró nyári estén a gyerek műanyag tekebábujával maszturbált.Nem semmi a mérete!
#68   2012. 01. 24. kedd 10:40
X Törölt felhasználó (731322)
kösz a tanácsot.ki próbáljuk.
#67   2012. 01. 22. vasárnap 13:05
X Törölt felhasználó (791046)
hú,az elektromos fogkefe az valami isteni! én elég sokszor használom.A másik a vibrációs fogyasztóöv.Elég odaérinteni a puncimhoz,szinte máris robbanok! Annyira frenetikusat lehet tőle élvezni,még fél órával utána is érzékeny a puncim... vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 19. csütörtök 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (833101)
2012. 01. 19. csütörtök 16:51
sima vibri mellé vettem egy elektromos fogkefét külön erre a célra és isteni volt!!!!!!
#66   2012. 01. 20. péntek 23:02
Lalller Lalller
A "finom tapintású" cucc néha ki tudja dörzsölni a puncit. Olyan finom a szemcsézettsége, mint a polírpapíré, ettől selymesnek tűnik. Próbáljatok rá gumit húzni, az megoldja ezt a problémát. Kár lenne , ha parlagon heverne, ha már egyszer megvettétek, nem?
#65   2012. 01. 20. péntek 06:48
X Törölt felhasználó (731322)
ÜDV.Pár évvel ezelőtt bementünk a párommal egy szex boltba hogy körülnézzünk.A vibrátorokat nézegettük amikor a párom rámutatott egy műfütyire.Méretes,finom tapintása és valósságos. így megvetül.Hazaérve gyorsan ki is próbáltuk és élveztük mind a ketten.Nem használtuk minden alkalomkor csak amikor kedvünk volt.Pár alkalom után párom panaszkodót hogy nem jó és fáj neki. Próbáltuk hogy csak a párom jácikvele,de úgy is fájt. Nem használtuk többet. Újból körül néztünk és találtunk egy kisebb vibrit.Nos az bevált,kedveljük. A másik ott pihen a szekrény mélyén és nem bánom hogy megvetül feleslegesen.
#64   2012. 01. 20. péntek 06:02
csipicsipi csipicsipi
?????????
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 19. csütörtök 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (833101)
2012. 01. 19. csütörtök 16:51
sima vibri mellé vettem egy elektromos fogkefét külön erre a célra és isteni volt!!!!!!
#63   2012. 01. 19. csütörtök 16:51
X Törölt felhasználó (833101)
sima vibri mellé vettem egy elektromos fogkefét külön erre a célra és isteni volt!!!!!!
#62   2012. 01. 19. csütörtök 14:35
csipicsipi csipicsipi
..nem vok benne rutinos..sőt..de a fém nem épp jó..s figyu..nem cél a műfütyi, hogy aíttól menjen el..csak játék segédeszköz..s ha elmegy tőle jó, ha nem akkor legfeljebb izgalmi állapotát növeli, de ha azt sem akkor a "játékot"addig félre kell tenni,míg a hölgy újból elő nem veszi s próbálja..s majd..de ha mégsem..no akor sem baj, hisz nem az a cél..az csupán ESZKÖZ...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 19. csütörtök 13:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804968)
2012. 01. 19. csütörtök 13:07
kedves gg imádó kollégák, tanácsért fordulok az okosokhoz, úgy gondoltuk, kipróbáljuk a műfütyi misztériumát, így vettem páromnak egy "szerszámot" pont olyat, mint amit Ő kért, fémből, rúd alakú se nem nagy se nem kicsi, vibrál - hiszen ez a dolga. első alkalommal, igen gyorsan elélvezett (nekem tetszett a játék nagyon!) de azóta, ha rá is tudom beszélni, azt mondja teljesen közömbös számára az eszköz....nem izgatja, nem piszkálja...sőt....
mi lehet a gond!?
aki volt már hasonló helyzetben, és még megoldást is tud, kérem pötyögje ide!
kösz!
#61   2012. 01. 19. csütörtök 13:07
X Törölt felhasználó (804968)
kedves gg imádó kollégák, tanácsért fordulok az okosokhoz, úgy gondoltuk, kipróbáljuk a műfütyi misztériumát, így vettem páromnak egy "szerszámot" pont olyat, mint amit Ő kért, fémből, rúd alakú se nem nagy se nem kicsi, vibrál - hiszen ez a dolga. első alkalommal, igen gyorsan elélvezett (nekem tetszett a játék nagyon!) de azóta, ha rá is tudom beszélni, azt mondja teljesen közömbös számára az eszköz....nem izgatja, nem piszkálja...sőt....
mi lehet a gond!?
aki volt már hasonló helyzetben, és még megoldást is tud, kérem pötyögje ide!
kösz!
#60   2012. 01. 06. péntek 16:20
Nyúlmedve Nyúlmedve
Örömmel olvastam, hogy bejött nektek is a borosüveg. Érdemes a pezsgősüveggel is próbálkozni, mert annak is hosszú a nyaka, ám szélesebb a szája. Ha párod rugalmas, akkor érdemes kipróbálni a két (?) decis Cappy-s üveget, a kicsi kólás és a kicsi dupladudoros Fantásüveget is. Egyik sem vastagabb 5 centinél. Az utóbbi olyan, mintha egy jó nagy makk lenne a szája után, mert kiszélesedik hamar, majd visszakeskenyedik, majd újra kiszélesedik. Ezeket is Tribal javasolta, amikor összefutottunk (meg még egy csomó minden mást is). Ha valaki szereti a fantáziadús, izgató játszadozásokat, akkor kipróbál sok mindent, és bizony, ezek az üvegek igen sokrétű élvezetet nyújthatnak.
Szeretjük a szexet hagyományos formában is, ám nem vetjük meg a különleges játékokat sem, így beszereztük őket. Nem volt egyszerű, mert vendéglőkben használják ezeket az üvegeket. De megérte utánajárni. Csúcsélmény volt mindet kipróbálni!
A rosszindulatú emberekkel ne foglalkozzatok! Egy kényeztetést szerető punci befogad akár öt ujjat is lazán, majd egy pillanat múlva már a kettőt szorítja jó erősen. Tehát minél jobban képes ellazulni, minél izmosabb, edzettebb, annál rugalmasabb is.
Fotózni meg fotózz a saját örömötökre. Izgató dolog pár év múlva visszanézegetni, felidézni az erotikus pillanatokat.
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2011. 01. 21. péntek 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 21. péntek 12:56
Mi is bővitettük a párom puncijában járt extrém tárgyak számát!
Kipróbáltam mit szólna egy borosüveghez..(Tribal,köszi a tippet)
Persze a vékonyabb felével ,nem hittem volna hogy tetszik neki de 5 perc alatt olyat élvezett töle csak ámultam!
Azt monta az a kis perem a tetején az nagyon érdekes,attól olyan jó.Most már mindig lesz itthon borosüveg. crazya
Aztán szexeltünk egy hagyományosat,közbe a fülébe sugdostam,hogy szedné fel egy nagyfaszú fiú egy buliban,és hogy eljutnának az ágyig,és utána behoztam az ubit.(Elötte többször megmostam,és meleg vizbe elömelegitettem)
Aztan megfogtam mintha a sajátom lenne és odapasszintottam neki és folytattam az estimesét. vigyor3
Hagytam hogy ő csusszanjon rá,alig mozgatva"dugtam",hatalmasat élvezett!
Érdekes mikor elment azt mondta vegyem ki mert ez szinte fáj,kérdeztem miért nem szólt hamarabb-azt mondta amíg nem élvezett el és rá volt forogva élvezte ahogy kifeszíti a punciját.Ezek a nőők....
Aztan egy licsit is bepasszintottam(megpucolva)gondoltam ez elég extrém!
Szép este volt!
Sajnos a fotózást nem engedte,miután megkapta itt a fórumon hogy traktor való a kitágult nagy
pinájába!
Kár! confused Szivesen megosztottam volna veletek a látványt!!
#59   2012. 01. 02. hétfő 09:21
talbert talbert
Mi is nagyon szeretünk játszani különféle tárgyakkal. Akár a cukkinivel is. Láthatod a amatőr lányok sorozatban. Kellő izgalom és türelem. Pedig nagyon szűk kis puncija van a feleségemnek
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2011. 01. 13. csütörtök 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 13. csütörtök 21:08
Ma venni akartam kígyóubit a páromnak-ne tudjátok meg kegyetlen feladat-egy nagy csomó van elötted,de egyik se jó-kicsi-görbe-hegyes-rücskös-kibaszott nagy-de nincs egy ideális se.
Elég hülyén nézne ki ha elkezdeném vizsgálgatni egyesével.. confused
Így rábíztam a feladatot-holnap választ egyet-lesz borozás-szex-ésUbiSzeX!!!
Kiváncsi vagyok milyet választ!
Cukkíni méretes fajtából?---láttál már kigyóuborkát méretes fajtából-na még az is sok,nemhogy a cukkíni!!
#58   2011. 12. 31. szombat 12:25
X Törölt felhasználó (779042)
Az androidos telókra lehet külön rzgő funkciókat letölteni a marketból... vigyor2
Pl: Vibrator:Classic, vagy The vibrator... de van több is... vigyor2
#57   2011. 12. 30. péntek 23:41
matinus matinus
Ha tetszett a borosüveg, akkor inkább a pezsgősüveget próbáljátok ki, annak nagyobb perem van a tetején és sokkal élvezetesebb, ráadásul fokozatosan vastagodik.
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2011. 01. 18. kedd 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 18. kedd 21:55
Te hxxxe vagy a nőkhöz és a pinához,barátom.
Kb tinédzser korába tolta magába a dezodort,mikor nem is voltunk együtt,és szerinted mekkora dezodorok vannak a világon?
Mert van átlagos pénisz méretű is,sőt annál apróbbak is vannak.
Szerinted hány nő tolt a punájába dezodort ,vagy uborkát?Azokba akkor traktor való??
Nem mértem meg azt a kxxxa kibaszott uborkát anno,de az én farkamnál jóval nagyobb volt.
De nem a világ legnagyobb uborkája volt.Kb 5-6 cm átméröjű lehetett és sok volt neki.
Ami a hűtöbe lapul azt holnap lemérem az értetlenek kedvéért,mert este bevetjük.
De az ilyen hozzászólásoktól már elment a kedve a fotózástól és a képfeltöltéstől.
Az adminok persze szarnak az ilyen elemekre mint ti akik elüzik az embert fiát (és lányát!!)erről az oldalról!
Majd nem csinálunk több képet és letörlöm az egész profilunkat ,ezt szeretnétek?
Mert nagyon jó úton tartunk felé!
Utoljára még leírom:a páromnak finom érzéki szűk puncija van.
És azt is írtam hogy várom a javaslatokat normális kereteken belül.
Szerinted a traktor az még belefér ebbe a kategóriába??
Ja és kedves admin ha ezért tiltani akartok akkor kérem az egész profilom és teljes tartalmának végleges törlését!!

(a személyeskedésed, a topic offolása, és a dühöngő szoba figyelmen kívül hagyása miatt csak egy figyelmeztető tiltást kapsz, ettől és a kritikai vélemények miatt még nem kell abbahagyni a fotózást és töröltetni mindent! tessék tudomásul venni, hogy aki vállalja önmagát az amatőrök között, akár arc nélkül is, az természetesen kaphat, jó és negatív kritikákat is! ez ezzel jár, viszont mindig tartsátok a szemetek előtt, hogy addig amíg a jó véleményekből van sokkal több, addig TI vagytok a nyerők, és nem kell bosszankodni a kisebbség rosszabb kritikája miatt, akár figyelmen kívül is lehet hagyni, vagy privátban lerendezni a "kritikusaitokat"!) :tom felkialtas
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: jocó79 jocó79
Nyitás ideje: 2009. 11. 12. csütörtök
Üzenetek: 96db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 06. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!