Fiatalok - érettek partnerkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#8801   ma 21:23
Lehett4242 Lehett4242
Sziasztok!Hajdú-bihari igényes biszex pasi vagyok hölgyet ,párt, fiút keresek ma estére!Helyet megoldom de utazni is tudok. !Részletek privátban!
#8800   ma 21:11
kriszto657 kriszto657
Sziasztok
Valaki szolnok megyéből? Fiatal passzív srác vagyok
#8799   ma 17:49
poos1 poos1
Sziasztok! Heteró pasi vagyok Pápán lakok és párhoz vagy nőhöz csatlakoznék egy szép kalandra.
#8798   ma 15:40
Dave82 Dave82
Sziasztok!
Bp.-ti 35 éves egyedülálló heteró férfi vagyok.Párral (F-L)ismerkednék hármas kapcsolatra
a hölgy örömére kényeztetésére.Kiprobálnátok,fantáziáltok róla ismerkedjünk.Kis tapasztalatom van e téren.
178/73kg vagyok átlagos normális adottságok(intim) kép társkeresőn találtok engedély kéréssel
#8797   ma 09:09
vágyaim vágyaim
Sziasztok ! Masszőr, Yoni masszázsra keres nőt - párt, üdv mindenkinek ! (szóló fiuk ne keressenek)
#8796   ma 08:35
3as szex 3as szex
ma az esti orákban 3 as szexre biszex pasit keresünk a párommal,,vp megye
#8795   ma 08:22
nemmindegy10 nemmindegy10
Nyíregyházán ismerkednék ápolt diszkrét jó méretű aktív pasival!
#8794   tegnap 23:31
feelboy007 feelboy007
Holnap szoptanék, csak csajok, támogatás on
#8793   tegnap 16:27
Kocka man Kocka man
Sziasztok!
Most hétvégén budapesti vagy környéki perverz lányokkal vagy elhanyagolt nőkkel ismerkednék. Hosszútávú szexkapcsolat lenne a cél. Búvóhelyem van. 29 éves potens srác vagyok.
Üdv
#8792   tegnap 13:15
georgesmith georgesmith
Ápolt, intelligens, fiatalos férfiként, igényes, biszex férfitagú, vagy kiváncsi, enyhe bire nyitott pár/házaspár barátságát keresem izgalmas, felszabadult, szenvedélyes hármas randikhoz. Pécs-belvárosi, nyugodt körülményeket biztosító lakásomon tudunk találkozni. Diszkréció és megbízhatóság adott és elvárt. Szép napot mindenkinek!
#8791   tegnap 02:17
szombathelyidilispar szombathelyidilispar
Parommal 18eves keresunk ferfi beszallot 3as kalandhoz! 25ev alatt! Legy igenyes,nagymeret!/vasmegye!/
#8790   2019. 03. 20. szerda 08:37
ádeeeka ádeeeka
Sziasztok! Budapesten foleg delpest/csepel kornyeki igenyes normalis megbizhato apolt partnert keresek hellyel. Enyhen bi 28eves 184 80 15cm fiu vagyok es tolem idosebbet keresek. Egyenlore egyszeri talalkozasra mivel neha jon ram ez a dolog, es olyan partner levelet varom aki aktiv beallitottsagu
#8789   2019. 03. 20. szerda 07:10
szeretemasz. szeretemasz.
Sziasztok!

Valóságban is élő párt keresek, akikkel találkozni is lehet. vigyor2
BP 180/82 Normál/sportos testalkat, valódi észjárás. wave
Utazni is tudok.

Üdv.
#8788   2019. 03. 20. szerda 01:12
Pityesz1985 Pityesz1985
Kecskemét és Délpest környékén keresek nem egy alkalmas kalandokat
#8787   2019. 03. 19. kedd 18:17
gabikaxxx gabikaxxx
Sziasztok smile

Tapasztalatlan még szűz srácként keresem kedves és türelmes hölgyek társaságát smile Én 22 éves még egyetemista, önmagára igényes fiú vagyok smile Ha esetleg lenne kedved ismerkedni szívesen várom leveled smile
#8786   2019. 03. 18. hétfő 19:29
jean927 jean927
szia merre kerestek?
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 03. 18. hétfő 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3959872)
2019. 03. 18. hétfő 18:24
Fiatal, lelkes és potens pasit keresünk magunknak harmadiknak! beka2
#8785   2019. 03. 18. hétfő 19:21
elvezetek_tengeren elvezetek_tengeren
Sziasztok! 24 éves pasi keresi hölgyek, párok társaságát Budapesten. 11. kerületben saját lakásomon is tudunk akár találkozni.
#8784   2019. 03. 18. hétfő 18:24
X Törölt felhasználó (3959872)
Fiatal, lelkes és potens pasit keresünk magunknak harmadiknak! beka2
#8783   2019. 03. 18. hétfő 17:56
Kesztyuspar Kesztyuspar
Adatlapunknak megfelelő partnereink keressük!
#8782   2019. 03. 18. hétfő 16:42
Transzika Transzika
Szombathelyi faszimádó TRANSZVESZTITA vagyok.INGYENES álarcos pisi és sperma partyt rendezek Március 23-án Szombaton este SZOMBATHELYEN!Helyem van reggelig!!Olyan megbizható férfiakat keresek akik álarcban lehúgyoznának és szét geciznének engem amiről videót szeretnék.Álarcot magadnak hozzál és a bejáratnál felvenni és hugyozhattok gecizhettek! Hivj haverokat is hisz alázhattok engem ingyen!Kor,alkat,méret nem érdekel!Komoly férfiak jelentkezzenek akiknek nem csak a szájuk jár!!!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: laci0099 laci0099
Nyitás ideje: 2005. 08. 02. kedd
Üzenetek: 8801db
Utolsó üzenet: ma 21:23

Hírek

2019. 03. 20. szerda 16:43
Köntöst le! Egy szétnyíló szexi köntös sokunk fantáziáját beindítja, legyen az buja selyem, kacéran átlátszó, romantikus csipke vagy hétköznapi fürdőköntös. Vajon kiről hogyan kerül le a köntös, mivel csábít majd ebben a hónapban? Zuhany után, maszti közben,... Tovább
2019. 03. 18. hétfő 21:44
Ázsiai tinicsajok Ázsiai tinik buknak a fehér farokra. Ázsiai tini csajok, pici cicikkel, szűk puncikkal várják a kényeztetést. Amit meg is kapnak, egy kiadós keféléssel együtt Letöltés - Asian lollipops 3 Tovább
2019. 03. 13. szerda 13:16
Nagyseggű gagbang Duci csajok - nagy kufferbe jó pakolni! Hatalmas ringó mellek, duci, zsíros, rezgő popsik. Aki még nem próbálta duci csajjal, az nem is tudja, milyen odaadók a szexben. Nincs amit meg ne tenne, amit meg ne tehetnél vele. A persze egy ilyen nőhöz neki kell ám... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!