Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#741   2018. 09. 08. szombat 15:57
alezredes1 alezredes1
Nyilván egy yóni, de nevezzük puncimasszázsnak, nem biztos hogy akkor épp tudod cumiztatni, meg a hölgy sem akar épp akkor.
De később, a leírt pozicióban akár lehet is.
És most hagyjuk a profi, de amúgy amatőrnek beállított masszázsvideókat.
(Ez egy válasz Vulvofil üzenetére (2018. 09. 08. szombat 14:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 08. szombat 14:29
Igazad van! Elnézést kivánok! smile

De adott történetben ordít, hogy egy érzelmi zsarolással adott dologra rávett lányról van szó, aki be volt feszülve, mint egy fölhúzott rugó...

De lehet a történet kitalált is, ahol a szerző fantáziája nem épül tudással vértezett empátiára.
Magam szoktam jóni masszázst adni, és nem így működik, különösen egy befeszült lány esetén.

De biztos tévedek. smile
#740   2018. 09. 08. szombat 15:04
Imola92 Imola92
Szerintem vannak itt jó sztorik (mindegy, hogy igaz vagy sem wink élvezzük vagy lapozzunk.
#739   2018. 09. 08. szombat 14:52
Bayernpaar Bayernpaar
Isten ment,hogy beleszóljak a "nagyok" dolgába,de nem lehetne,hogy megmaradjon ez a fórum annak ami a címe?
Kicsit unalmas már az egymás "fikázása". Igaz történet-kitalált történet,így működik-nem így működik.
Miért kell mindig akadékoskodni? A cím erotikus történetek.Nem kell,hogy igaz történet legyen...
Azt is értem,hogy a fórum attól fórum,hogy az emberek gondolatokat cserélnek,de ami itt folyik az nemgondolat csere,hanem szőrszálhasogatás.
Remélem nem bántottam meg senkit,nem az volt a cél.
További szép napot mindenkinek.
#738   2018. 09. 08. szombat 14:29
Vulvofil Vulvofil
Igazad van! Elnézést kivánok! smile

De adott történetben ordít, hogy egy érzelmi zsarolással adott dologra rávett lányról van szó, aki be volt feszülve, mint egy fölhúzott rugó...

De lehet a történet kitalált is, ahol a szerző fantáziája nem épül tudással vértezett empátiára.
Magam szoktam jóni masszázst adni, és nem így működik, különösen egy befeszült lány esetén.

De biztos tévedek. smile
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2018. 09. 08. szombat 13:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 08. szombat 13:01
szájába engedtem a farkam, és mellmasszázzsal kényeztettem...

Nem sok minden van, ami ennél jobb. Talán a dugás közbeni mellmasszázs.
#737   2018. 09. 08. szombat 13:01
alezredes1 alezredes1
szájába engedtem a farkam, és mellmasszázzsal kényeztettem...

Nem sok minden van, ami ennél jobb. Talán a dugás közbeni mellmasszázs.
(Ez egy válasz haverokbulifanta üzenetére (2018. 09. 07. péntek 18:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 07. péntek 18:38
Egy megtörtént, valós történet...
Tegnap délután egy tündéri pár látogatott meg, innen GG-ről az ismeretségünk
Elég régóta terveztük már a találkozást, kétheti levelezés és fotócsere előzte meg, de a ffi tag már volt többesben, a feleségnek viszont ez volt az első olyan, hogy nem az otthoni 4 fal biztonságában van pasi társaságban, hanem idegen helyen kell levetkőznie...
Megérkeztek, egy pohár pezsgővel üdvözöltük egymást, majd a Hölgy elment lezuhanyozni. Bugyiban és magára szorított törölközőben jött be a szobába, ahol halk relax zene és törölközővel leterített ágy fogadta. Lefektettem masra, gyengéden kihámoztam a törölköző fogságából és fejét férje irányába fordítva elkezdtem bekenni gyógynövényes masszázsolajjal
Olyan feszes volt a nyaki és váll-rész, érződött hogy nincs feloldódva. Ez szerencsére néhány mozdulat után enyhült, majd 3-4 perc alatt tovaszállt. Vállainál talált görcsöket finoman szétoszlattam, majd gerincénél lefelé haladva egy teljes hátmasszázst is kapott. Kb 40 perc után a férj kezdeményezett, és kezébe, majd szájába adta párjának a férfiasságát. Én maradtam a svéd típusú masszázsnál, de a férj kérte, váltsak erotikus részekre. Ekkor átfordítottam a lányt, miközben a párja átment a lány lábai közé, levette a bugyiját és nyalni kezdte a punciját, eközben én a lány fölé hajoltam, szájába engedtem a farkam, és mellmasszázzsal kényeztettem...
#736   2018. 09. 07. péntek 20:36
nézelődő1989 nézelődő1989
nem is a nőről kell szólnia, hanem, az egész esetről, ki és mit és hogyan csinált...
a kiéhezett egyedülálló fasziknak meg csak egy szaftos, tocsogós mese kell, amire kiránthatják, mielőtt elalszanak.
De ahogy észrevettem az írásodból, a hölgy tuti kelles élménnyel távozott az első alkalomról
#735   2018. 09. 07. péntek 20:21
haverokbulifanta haverokbulifanta
Csak tudnám, ha valaki megoszt egy pozitív, jó élményt, akkor a finnyogó, puncit régen nem látó pasiknak miért okoz az örömet, hogy negatívan odakommentelnek???
Személyeskedve, sértegetve...
Ebben kinek mi és főleg miért okoz örömet???
Na mindegy...
Remélem azért van, akinek tetszett, terveztem leírni a folytatást is, de mAr nem teszem...
#734   2018. 09. 07. péntek 20:13
Ismerjük egymást, hogy személyeskedsz?
Netán bepoloskáztad a lakaásomat, hogy hazugsággal vádolsz?
Vagy a pár neked mást mesélt rólam, mint a valóság?
A pár most hívott, örült, hogy megosztottam a sztorit...
Jó lenne magadba néznél...nem másokkal foglalkoznál...

Az irigy pasi sose volt sikeres a nőknél....
(Ez egy válasz Vulvofil üzenetére (2018. 09. 07. péntek 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 07. péntek 19:51
Hát ez mindenről szólt, csak a lányról nem. :( Inkább ne égesd magad!

Haverokbulifantának szól. Nem Zoltánnak. smile
#733   2018. 09. 07. péntek 19:51
Vulvofil Vulvofil
Hát ez mindenről szólt, csak a lányról nem. :( Inkább ne égesd magad!

Haverokbulifantának szól. Nem Zoltánnak. smile
(Ez egy válasz zoltan05 üzenetére (2018. 09. 07. péntek 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 07. péntek 11:11
Hasonloban volt részem!!
#732   2018. 09. 07. péntek 18:38
Egy megtörtént, valós történet...
Tegnap délután egy tündéri pár látogatott meg, innen GG-ről az ismeretségünk
Elég régóta terveztük már a találkozást, kétheti levelezés és fotócsere előzte meg, de a ffi tag már volt többesben, a feleségnek viszont ez volt az első olyan, hogy nem az otthoni 4 fal biztonságában van pasi társaságban, hanem idegen helyen kell levetkőznie...
Megérkeztek, egy pohár pezsgővel üdvözöltük egymást, majd a Hölgy elment lezuhanyozni. Bugyiban és magára szorított törölközőben jött be a szobába, ahol halk relax zene és törölközővel leterített ágy fogadta. Lefektettem masra, gyengéden kihámoztam a törölköző fogságából és fejét férje irányába fordítva elkezdtem bekenni gyógynövényes masszázsolajjal
Olyan feszes volt a nyaki és váll-rész, érződött hogy nincs feloldódva. Ez szerencsére néhány mozdulat után enyhült, majd 3-4 perc alatt tovaszállt. Vállainál talált görcsöket finoman szétoszlattam, majd gerincénél lefelé haladva egy teljes hátmasszázst is kapott. Kb 40 perc után a férj kezdeményezett, és kezébe, majd szájába adta párjának a férfiasságát. Én maradtam a svéd típusú masszázsnál, de a férj kérte, váltsak erotikus részekre. Ekkor átfordítottam a lányt, miközben a párja átment a lány lábai közé, levette a bugyiját és nyalni kezdte a punciját, eközben én a lány fölé hajoltam, szájába engedtem a farkam, és mellmasszázzsal kényeztettem...
#731   2018. 09. 07. péntek 11:11
zoltan05 zoltan05
Hasonloban volt részem!!
(Ez egy válasz Bandita50 üzenetére (2018. 09. 07. péntek 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 07. péntek 08:14
Ott ahol lakom a postásunk egy 40-50 év közti hölgy. Nagyon kiállhatatlan, mindig mogorva......Nem olyan régen regisztráltam egy szexpartner kereső oldalra. Böngésztem a környékbeli szexpartner keresők közt és mit látok, a mi kis postás hölgyünk. Rögtön rá is írtam, kértem engedélyt a privát képei megtekintéséhez. Hát nagyon meglepődtem, mert eddig el sem tudtam képzelni, hogy mi van a postás ruha alatt. Közepes méretű mellek , nagyon pici, mondhatnám szexis pocak és egy fazonra borotvált punci. Rögtön magán levelezésben megidult a képcsere, gyönyörű tárt puncis képeket kaptam, hol csak a punci, hol beledugva ez az, banán..... Természetesen viszonzásul tőlem is kapott álló farkú és spriccelős képeket.
Elmondta, hogy férjnél van, de a férje már évek óta hozzá sem nyúlt, inkább a környékbeli kocsmákat látogatja. Postásként dolgozik és sokat ábrándozik arról, hogy egyszer amikor bekopog valahova, egy álló farkú férfi nyit ajtót és jól megbassza. A levelezés, képcsere folytatódott, nemsokára eljött a nyári szabadság időszaka. Egy héttel előbb kaptam szabadságot mint a feleségem, úgyhogy egy hétig egyedül voltam délelőttönként. Természetesen meztelenül. Sokszor láttam a postásunkat elmenni a ház előtt, mindannyiszor készültem, hogy meglepetést okozzak neki. De sosem kopogott be hozzám. Egyik reggel látom, hogy megint jön, és bekanyarodik az udvarunkra. Nosza itt az idő gondoltam, és gyors farokverésbe kezdtem. Ez meg az izgalom megtette a hatását, mire a bejárati ajtónkhoz ért már kö keményen állt a cerka. Bekopogott, én pedig mentem és roppant izgatottan ajtót nyitottam. Ő döbben t arckifejezéssel nézett végig rajtam és kissé elidőzött a merev farkamon a tekintete, de nem tudott megszólalni sem. Én törtem meg a csendet és megkérdeztem tőle: Nem ez volt a legnagyobb vágyad? Akkor tudatosult benne, hogy ki vagyok. Ekkor elmosolyodott és nem szolt semmit, megfogta a farkam, végigsimította és betolt a lakásba. Csak annyit mondott: De igen. Másodpercek alatt lekerült róla a ruha és végre előttem volt az a test, az a punci amit eddig csak képeken láttam. Annyit mondott csak, basszál meg! Nem tudom leírni milyen íze volt a puncijának, de már nagyon hiányozhatott neki a szex, mert már nyalás közben elélvezett. Utána megfogta a farkam és elkezdte mohón szopni, majdnem elélveztem, de észrevette és azt mondta nem pettingelni akar, hanem baszni! Kutyapózba helyezkedett és bepucsított, nem mondom gyönyörű látvány volt! Hát még az a fínom meleg , nedves és forró punci amibe lassan betoltam a farkam. érezni lehetett a szorításán, hogy régen járt ott bent fasz.. Lassan tövig betoltam és utána ritmikusan el kezdtem dugni. Egy kis idő múlva éreztem, hogy megfeszül a teste, az én farkam is kirobbanni készült, szinte egyszerre élveztünk el Azóta ha látja az udvarban az autót, mindíg bekopog, és én örömmel várom.
#730   2018. 09. 07. péntek 08:14
Bandita50 Bandita50
Ott ahol lakom a postásunk egy 40-50 év közti hölgy. Nagyon kiállhatatlan, mindig mogorva......Nem olyan régen regisztráltam egy szexpartner kereső oldalra. Böngésztem a környékbeli szexpartner keresők közt és mit látok, a mi kis postás hölgyünk. Rögtön rá is írtam, kértem engedélyt a privát képei megtekintéséhez. Hát nagyon meglepődtem, mert eddig el sem tudtam képzelni, hogy mi van a postás ruha alatt. Közepes méretű mellek , nagyon pici, mondhatnám szexis pocak és egy fazonra borotvált punci. Rögtön magán levelezésben megidult a képcsere, gyönyörű tárt puncis képeket kaptam, hol csak a punci, hol beledugva ez az, banán..... Természetesen viszonzásul tőlem is kapott álló farkú és spriccelős képeket.
Elmondta, hogy férjnél van, de a férje már évek óta hozzá sem nyúlt, inkább a környékbeli kocsmákat látogatja. Postásként dolgozik és sokat ábrándozik arról, hogy egyszer amikor bekopog valahova, egy álló farkú férfi nyit ajtót és jól megbassza. A levelezés, képcsere folytatódott, nemsokára eljött a nyári szabadság időszaka. Egy héttel előbb kaptam szabadságot mint a feleségem, úgyhogy egy hétig egyedül voltam délelőttönként. Természetesen meztelenül. Sokszor láttam a postásunkat elmenni a ház előtt, mindannyiszor készültem, hogy meglepetést okozzak neki. De sosem kopogott be hozzám. Egyik reggel látom, hogy megint jön, és bekanyarodik az udvarunkra. Nosza itt az idő gondoltam, és gyors farokverésbe kezdtem. Ez meg az izgalom megtette a hatását, mire a bejárati ajtónkhoz ért már kö keményen állt a cerka. Bekopogott, én pedig mentem és roppant izgatottan ajtót nyitottam. Ő döbben t arckifejezéssel nézett végig rajtam és kissé elidőzött a merev farkamon a tekintete, de nem tudott megszólalni sem. Én törtem meg a csendet és megkérdeztem tőle: Nem ez volt a legnagyobb vágyad? Akkor tudatosult benne, hogy ki vagyok. Ekkor elmosolyodott és nem szolt semmit, megfogta a farkam, végigsimította és betolt a lakásba. Csak annyit mondott: De igen. Másodpercek alatt lekerült róla a ruha és végre előttem volt az a test, az a punci amit eddig csak képeken láttam. Annyit mondott csak, basszál meg! Nem tudom leírni milyen íze volt a puncijának, de már nagyon hiányozhatott neki a szex, mert már nyalás közben elélvezett. Utána megfogta a farkam és elkezdte mohón szopni, majdnem elélveztem, de észrevette és azt mondta nem pettingelni akar, hanem baszni! Kutyapózba helyezkedett és bepucsított, nem mondom gyönyörű látvány volt! Hát még az a fínom meleg , nedves és forró punci amibe lassan betoltam a farkam. érezni lehetett a szorításán, hogy régen járt ott bent fasz.. Lassan tövig betoltam és utána ritmikusan el kezdtem dugni. Egy kis idő múlva éreztem, hogy megfeszül a teste, az én farkam is kirobbanni készült, szinte egyszerre élveztünk el Azóta ha látja az udvarban az autót, mindíg bekopog, és én örömmel várom.
#729   2018. 08. 24. péntek 12:11
A Ati A Ati
Természetesen reggel ébredés után, egyből eszembe jutottak a történtek, de a páromnak is! Az elsö mondata: " megdugtad a csajt" persze nem tagadtam le. Meglepetésemre jól fogadta, annak ellénére hogy azért ez nem egy megszokott történet nállunk. Kérdezgette mi, hogy vot, közben izgattuk egymást és lenyomtunk 1 gyors menetet.
Bántott a dolog hogy ö kimaradt ebből a jó kis kalandból. Ezért elkezdtem a neten kersgélni egy kandurt neki. Rövid idő belül találtam is valakit, aki szívesen találkozna velünk. de nem tudtam vele pontossan megbeszélni a helyt, időpontot, mert lemerűlt a mobilom. Ezért vártam hátha megjelenik, igy is történt, bár nem sokon mult, mert már indulni készültünk. A páromnak ez meglepetés volt, nem tudta, de azért sejtette hogy valamibe sántikálok. Ezt is tök jól fogadta, leültunk hármasba beszélgetni, Közvetlen volt a pasival, elmondta neki mit szeretne, stb. Na ez után ketdődőtt életunk legnagyobb szexuális élménye! Lényegében hasonló volt mint az előző este, csak most az én csajom volt ott. Nagyon jó volt látni ahogy élvezi a fickó elég komoly vastagsággal bíró fatkát, alig fért be a Szájába és pucijába, Serencsére csak vastag volt, nem túl hosszú, így tudta vadúl kefélni vele a nömet.Több pózban, felváltva dugtuk, nyaltuk és szopattuk legalább egy órán keresztül, a pasi a csiklóját nyalogatta miközbem én keféltem, amikor a vastag farok volt benne, néztem az arcát ahogy élvez, és csókolgattam a száját. Hatalmas élmény vot! Ezt nagyon nagy hiba lett volna kihagyni!
Akár pasi, akár nö vagy és ha vannak hasonló vágyaid , KI NE HAGYD !!! Ez egy életre szóló piszok jó élmény!

Úgy néz ki nem ez volt az utolsó, mert mindhármunknak nagyon tetszett! smile
#728   2018. 08. 23. csütörtök 17:47
A Ati A Ati
Folytatás.
A pasas nem lepődött meg. Mondtam neki menjünk és próbáljük felébreszteni a páromat. azt válaszolta hogy nem kell.Odalépett és elkezdte szopogatni a hölgy egyik finom kis mellét, én persze egyből elkaptam a másikat, néhány perc múlva szólt a csajnak hogy kapja be a farkamat, meg is tette. Úgy vettem észre a fickó erre izgult fel. azután a csaj felváltva szopta a faszunkat, én meg közbe ujjaztam a lucskos pináját! Kézzel is éreztem hogy finom kis punci van alatta, ezért mögémentem és elkezdtem nyalni. Nagyon finom volt smile Azután mondtam a párjának hogy tegye be neki. Ö " csináld csak nyugottan" persze egy egyböl bavágtam a farkamat. A pasi 30 centiről nézte hogy jár a farkam a csajába, láthatoan piszkosul izgatta. Vagy kétszer megkérdeztem tőle hogy cséréljünk-e, ö inkább elöre ment szopatni, de azért később cseréltük párszor. Amikor a csaj megunta letérdelt elénk és jól szájon és arcon lőttük. Végül megköszőntük egyásnak a lehetöséget , és elmentünk aludni, én bebujtam a barátnőm mellé.
A párral vége volt, de az én igazi izgalmas kalandom csak másnap kezdödőtt!
Folyt köv!
(Ez egy válasz A Ati üzenetére (2018. 08. 23. csütörtök 11:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 08. 23. csütörtök 11:24
Sziasztok!
Nemrég történt egy kempingben. Egy buliban voltunk a párommal,ott megismerkedtünk egy másik párral. A pár hölgy tagja, elég sokszor emlegette a szexet, Iszogatás, beszélgetés, közben. Már elég későre járt, valamelyikünk kitalálta hogy menjünk fürödni egyet, igy is történt. Itt semmi különös nem volt. Egyszer csak a párom mondta hogy ö megy zuhanyozni, el is ment, én ott maradtam velük a vizben hármasbam. Kerdezgettem a csajt, mondta hogy volt már többször is része hármas és többes szexben. Közbe elindultunk ki a vízből, én zuhanyoztam először, csak 1 fülke volt a wc-k mellett.Utánnam a csaj ment. amig bent volt megkérdeztem a pasit benne-e vannak egy négyesbe, mondta hogy igen. Ezután elindultam szólni a csajomnak. Ö nem nagyon birja az italt, kiütötte magát, nem tudtam felébreszteni, csak azt mondta," menjél én rosszül vagyok" Hát nem kellet kétszer mondani! smile Visszamentem a hozzájuk, a pasi épp a tus alatt ált, mondtam a csajnak hogy menjen kezdje el nyalni a párom punciját, mert én nem tudom felébreszteni. Erre azt válaszolta hogy a nöket nem szereti. Megfogtam a kezét és rétettem a háromnegyed 6-ot mutató farkamra. "Ez kell neked?" Ö " igen ez" Közbe kilépett a pasas a zuhanyzóból.
#727   2018. 08. 23. csütörtök 11:24
A Ati A Ati
Sziasztok!
Nemrég történt egy kempingben. Egy buliban voltunk a párommal,ott megismerkedtünk egy másik párral. A pár hölgy tagja, elég sokszor emlegette a szexet, Iszogatás, beszélgetés, közben. Már elég későre járt, valamelyikünk kitalálta hogy menjünk fürödni egyet, igy is történt. Itt semmi különös nem volt. Egyszer csak a párom mondta hogy ö megy zuhanyozni, el is ment, én ott maradtam velük a vizben hármasbam. Kerdezgettem a csajt, mondta hogy volt már többször is része hármas és többes szexben. Közbe elindultunk ki a vízből, én zuhanyoztam először, csak 1 fülke volt a wc-k mellett.Utánnam a csaj ment. amig bent volt megkérdeztem a pasit benne-e vannak egy négyesbe, mondta hogy igen. Ezután elindultam szólni a csajomnak. Ö nem nagyon birja az italt, kiütötte magát, nem tudtam felébreszteni, csak azt mondta," menjél én rosszül vagyok" Hát nem kellet kétszer mondani! smile Visszamentem a hozzájuk, a pasi épp a tus alatt ált, mondtam a csajnak hogy menjen kezdje el nyalni a párom punciját, mert én nem tudom felébreszteni. Erre azt válaszolta hogy a nöket nem szereti. Megfogtam a kezét és rétettem a háromnegyed 6-ot mutató farkamra. "Ez kell neked?" Ö " igen ez" Közbe kilépett a pasas a zuhanyzóból.
#726   2018. 08. 11. szombat 07:23
DOMINikA DOMINikA
Egyik este a szeretőmmel cseteltem éppen, mikor a férjem megkérdezte, hogy mit csinálok. Egy pillanatra zavarba jöttem, de aztán megmondtam neki. „És miről beszélgettek?” – kérdezte kajánul. Elmeséltem neki, hogy a legutolsó találkozásunk óta nagyon rám van kattanva, és folyton azért nyúz, hogy küldjek neki valami szexi fotót magamról, de én csak húzom az agyát és remekül szórakozom közben smile Különben is már kapott korábban... „Ne kínozd már szegényt! Küldj neki pár új képet!” mondta miközben huncutul mosolygott. Először csak nevettem rajta, de aztán láttam, hogy komolyan gondolja. „Nem viccelsz? Tényleg?!” kérdeztem ledöbbenve, mert igaz,hogy nincsenek titkaink egymás előtt, de ez még nekem is sok volt. „Persze. Na nyomás, vegyél fel valami ribancos cuccot, és utána lefotózlak!” Azonnal kaptam magam és gyorsan elindultam, nehogy meggondolja magát! smile Felvettem egy szép fehérneműt combfixxel és magassarkúval, ahogy kell.
Miközben az ágyon hemperegtem és férjem pedig álló farokkal fényképezett, azon gondolkodtam, hogy mennyire szerencsés nő vagyok! Milyen csodálatos férjem van, hogy vele ilyen dolgokat lehet csinálni! Imádtam Őt ezért (is). Na és persze egyéb adottságai miatt is smile Ki is csomagoltam szegényt, mert már igazán kiérdemelte a kényeztetést, szóval elővettem a farkát és elkezdtem finoman szopni. „Nem küldöd el a képeket?” – kérdezte, mikor már épp kezdtem belejönni. Újabb döbbenet. „Most komolyan?” - értetlenkedtem, de már nyomta is a telefont a kezembe. Ettől teljesen beindultam! Egyik kezemben a telefonom,amivel épp szexcsetelek a szeretőmmel, a másikban pedig a férjem farka! Mondanom sem kell, hogy ezek után egy elég hosszú és izgalmas este következett wink
#725   2018. 07. 02. hétfő 13:02
Winettou3 Winettou3
Lehet nem lesz túl színes vagy jó, de legalább valós és nekem nagyon erotikus volt.
Házasságunk első öt évében vidéken laktunk, magánházban. Akkor még szokás volt jóban lenni a szomszédokkal, segíteni egymásnak. Azon a forró nyári napon nálunk volt a két szomszéd "gyerek". A lány (18 éves) és a nejem bent a szobába babáztak a pár hónapos gyerekünkkel. Mi a fiúval (17 éves) egy fürdőnadrágban locsoltuk a füvet az udvaron. Párom valamiért kijött a házból és viccelődött, hogy milyen messzire tudunk pisilni. Melyikőtöké hord messzebbre - kérdezte vigyorogva? Szóval kötekedsz? Akkor tessék! Elkezdtem lelocsolni, amibe a fiú is besegített. Pillanatok alatt totál átázott a combközépig érő fehér póló és az alatta levő fehér piros pettyes bugyi. Mindene átlátszott, ahogyan rátapadt a vizes ruha. A mellei simán látszódtak a barna mellbimbókkal. A szép kerek feneke is, sőt a punci formája is kivehető volt. ( Tevepata) Állt a két sátor rendesen, amit észrevehetett a drágám, mert próbálta volna takargatni magát ami nem ment, így kicselezve minket berohant a lakásba. Na, ez jó volt - jegyeztem meg és kezdtem a hideg vízzel hűteni magam. Nagyon is jó - felelte a szomszéd és ő is így cselekedett.
#724   2018. 05. 30. szerda 16:48
mezcsorgato mezcsorgato
Gyerunk emberek, senkinek nincs se valos se elkepzelt tortenete?
#723   2018. 05. 03. csütörtök 05:26
X Törölt felhasználó (69371)
A helyesírás, megfogalmazás mellé társul a tartalom és annak betűkbe formálása.
A pszichológiáját nézve itt nem csak egy kamasz képzelgés van, ahogyan gondolja a tini lányokról, hanem valami őt ért sérelem kimutatása is.
Vannak, akik ilyen stílusban írnak történeteket, de ez nem olyan.
Engem nem zavart annyira, csak ha már másnál is látom mit gondol, így legalább tudom nem vagyok egyedül vele.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 05. 02. szerda 23:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1306432)
2018. 05. 02. szerda 23:18
Szerintem ne akarj az írásból karriert csinálni! Iszonyat.
#722   2018. 05. 02. szerda 23:18
X Törölt felhasználó (1306432)
Szerintem ne akarj az írásból karriert csinálni! Iszonyat.
(Ez egy válasz Adam21 üzenetére (2018. 05. 01. kedd 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 05. 01. kedd 20:33
az arcába nyomtam a csöcsöm .
Na mivan kisgeci? Szereted a tinipinát mi?
Apsai elötkött magátol de addigra Vikike már bezárta az ajtót és ott pucsitott elötte pucéran. A pasi eddig birta letérdelt és benyalt a barinömnek. Közben én is levetköztem és befeküdtem a lá a padlora és szoptam. Joféle 20+ os farka volt pont nekem valo. de a poz nem volt kényelmes ezért a csávot felültettük az ülésre én elétérsdeltem és szoptam viki meg nyalatta magát. Hamar kemény lett a fasz igy bepucsitottam és rákiáltotam.Bassz meg!
Nem kelett 2x mondani tolta is belém tövig.Sikitozva kezdtem élvezni a baszást de Viki elémült és a pinájába nyomta a fejem hohy halkabban. A pasika közben egyre erösebben kurt ütörtte a seggem tépte ahajam de közben tépte Viki is bele a pinájába. Persze viki tippje se jött be mert ö kezdett sikitozva élvezni.Közben dörömbölés halattszot kintröl a csajszi volt az. A pasi megrémült de én visszakézböl pofánbasztam.
-Abba ne hagyd te geci!
de nem jött be mert kirántotta a faszát és a hajamra hátamra élvezett. Le se volt idöm rendesen nyalni a faszt öltöztünk fel valahogy és nyitottunk ajtot.
Miért volt bezárva?-kérdezte a picsa
Hogy megtudd hogy ne hisztizz feleslegesen. ekkor megcsokolták egymást és ölelkeztek. Olyan romi volt böeeeee.
Nemsoká elértünk oda ahol leszálltak de elötte a csaj fülébe sugtam:
15 perce basztam a pasiddal
A cssaj hisztizve lerohant a pasi utána a csomagok felét otthagyták. Én elözékenyen kibasztam az ablakon bele a sárba. Ezen jot nevettünk mikor hortelen egy adag friss geci repült a pofámba. hát a laptopos ürge volt akirül meg is feledkeztünk. ott állt letolt getyával félkemény fasszal..ugrottam is elé de viki pofáncsapott hogy most ö jön. rájöttem hogy igaza van ezért az elöbbi gecit nyaltam mamgamrol miközben Viki már térdelt is. Nem volt kedvem felmászni a csomagokértr igy egy top joyos üveggel kezdtem masztizni. Közben viki vadul lovagolta a faszt aminek nem is kelett sok hamar telélvezte a 15 éves pinát. Gondoltam letisztogatom De Viki mohon elökött onnan és midet amába szivta.Utána a pasi felöltözött megigazitotta a nyakkendöjét és mintha mi se történt volna leszállt. Mi még nyalakodtunk egy kicsit de nemsoká le kelett szállnunk ugyhogy valahogy rendbeszedtük magunkat .

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: THE SEX GURU THE SEX GURU
Nyitás ideje: 2004. 10. 13. szerda
Üzenetek: 741db
Utolsó üzenet: 2018. 09. 08. szombat

Hírek

2018. 11. 06. kedd 11:53
A hugi rosszkislány lett Az édes kis hugi nemrég még copfos hátulgombolós volt, és elcsente a nyalókádat, de mióta 18 éves nagylány lett, külön utakon jár, és már nem cukorkát szeretne szopogatni. Carmen például egy igencsak kalandvágyó tini, aki egyszerűen nem tud betelni a... Tovább
2018. 10. 30. kedd 12:59
Várjuk csábító domborulataitokat! :) Minden csajnak van valami receptje a tökéletes csábításra. Van, aki a popsiját veti be. Van, akinek a cicije az, amitől megőrülnek a férfiak. Valamint ne becsüljük le a szép lábakat sem! Van, aki ettől izgul fel igazán. Természetesen egy szexi bugyi, egy... Tovább
2018. 10. 29. hétfő 09:51
Dögös háziasszonyok szexkalandjai Ezek a 30-as és 40-es feleségek, háziasszonyok és komoly üzletasszonyok is egyben, akiket a férjük meglehetősen elhanyagol. Nem keresnek szerelmet, nem vágynak partnerre, csak arra, hogy valaki rendesen megbassza őket. Yvonne sokáig dolgozik az irodában és... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!