Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#882   2020. 12. 06. vasárnap 04:37
F_Jimmy F_Jimmy
Gyümölcskosár

Tavasziasan fehér bőre egyáltalán nem tűnt sápadtnak az élénkpiros háttérben. A színek, a meztelen test domborulatai összhangban voltak a bársonyfotel hajlataival. Csak a lábait rögzítő sálak színe nem passzolt bele ebbe a harmóniába.

Felemelte picit a fejét, de nem látott ki egyáltalán a szemét fedő kendő alól.

Hosszúnak tűnt a várakozás és hiába próbálta kitalálni a beszűrődő zajokból, hogy mire várjon.

Finoman lehelni, fújni kezdte a punci vágatot. Az elején inkább csiklandozta, de a kitartás meghozta az eredményét, a punci kezdett kinyílni és a nyelve hegyének rövid érintési nyomán harmatozni is. Próbált helyezkedni, hogy jobban átadja a kelyhet. Valami fura gömbölyű puhaság kezdett görögni a csikló mellett. Nem tudta mi az, de kellemesen adta át magát a csikló és a gyönyörlyuk között lassan szánkózó gömböcskének. Egyszer csak a gömböcske szétnyomul, és kellemes nedv csorog lefele, amit lassan visszanyalnak a csiklóra.

Lassan feláll a térdelésből. A nő érzi, hogy most neki kell használni a száját. Félredönti a fejét és fogadásra nyitja az ajkait. És megérzi a farokra felkent szőlő izét. Majd két szőlőszemet dugnak a szájába. „Ne rágd össze!” Majd a farkát is befalatja. Próbálja nyelvével forgatni a szemeket a makk körül, de a két viszonylag szőlőszem soknak tűnik. A férfi kiveszi az egyik szemet és átteszi a saját szájába. Egy szemet már könnyebb a makkon köröztetni.

Megint visszatérdel a lába közé. Nagyobb gömbölyűség simogatja a liliomvirágként kiduzzadt puncit. Ráérez a szilva formájára. A lyuk egyre tágul. A formájához egyre illőbb gyümölcsöt be becsúszik …
#881   2020. 12. 04. péntek 13:21
X Törölt felhasználó (1474922)
azta te mekkora kamu vagy ez a történet fent van vagy 5 helyen a neten, és ezt nem te írtad- mire jó az ilyen KAMU . . . keress már rá te troll !!!!
(Ez egy válasz vukk101 üzenetére (2020. 11. 25. szerda 16:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 25. szerda 16:58
Éreztem, hogy még nincs vége a dolognak, hiszen a szomszéd is jócskán felizgulhatott, no és ismertem a feleségem, tudtam, hogy az első orgazmusa után rendkívül rámenős lesz, nem ismer tabukat, és olyat tud művelni az emberrel, hogy azt elképzelni nem lehet! Csilla szemben volt Feri bával, isteni segge világított a zöld levelek közül, és a karja mozgásából ítélve a szomszéd farkát igyekezett megszabadítani a nadrágból! Feri bácsi feljebb lépett a létrán, nejecském pedig immár lázasan kézimunkázott neki, majd egyszerűen rábukott a szájával a faszára, és cumizni kezdte.

Ennél a pontnál nem bírtam tovább, és nyüszítve eldurrantam én is, telelőve a kezemet… Ám a fán tovább mókáztak, és nem akartam lemaradni semmiről! Kedvesem tovább szopott, de Feri bácsi mást is akart, mert megfordította, és a hátát előrenyomta Csillának, és nem kis méretű, keményre cumizott farkát nekifeszítette feleségem pinájának, majd tövig felnyársalta! Nejem szája tátva maradt a kemény lőcstől, de ütemesen elkezdte ráhúzni magát, a szomszéd átvette a ritmust, és keményen dugta hátulról. Percekig keféltek, a fa csak úgy rázkódott, azután Feri bácsi kicuppant a punciból, és újból beillesztette a farkát, de másik lyukhoz, mert feleségem felegyenesedett, és nem akarta. Kicsit beszélgettek, azután Csilla ismét kipucdította a popsiját, és tudtam, mindjárt seggbekúrják az asszonyt! Kíváncsian vártam, mi lesz, mert ezt még nekem sem engedte! Hát nekem lehet, hogy nem, de a szomszédnak igen…Kis kezével hátranyúlt, párat húzott a faszon, majd beiilesztette, és lassan belehúzta magát a karóba! Fintorgott, de csinálta, Feri bácsi pedig előrenyúlva a csiklóját birizgálta, és a melleibe kapaszkodva baszni kezdte, egyre gyorsulva.

Talán öt-hat percig kefélte Csillát fenékbe, majd kihúzta a farkát, és maga felé fordította a nejem, aki a nyakába kapaszkodott, lábaival a szomszéd derekát körbefonva, beleült a nyársába. Így dugtak tovább, amikor Feri bá megrándult, Csilla meg leugrott róla, eléguggolt, és bekapta a faszát, nagy fejmozgással szopva az élvező dákót, láttam, amint egy ondósugár átível a válla fölött, és a hátára csapódik. A szomszéd a maradékot szétkente Csilla arcán és mellén, és még egyszer ráhúzta a farkára a fejét, alaposan szájbakúrva. Kicsikém még cumizott pár percet, körbenyalogatta a már lankadt nemi szervet és a szőrös heréket. Ezután lemásztak a létrán, én pedig gyorsan eltettem a távcsövet, és vártam életem párját, akit az imént dugott szét a szomszédom!

És tudjátok, mit csináltam? Csilla hazajött, én pedig úgy megbasztam, mint még soha, csak nézett ki a bájos fejecskéjéből, de élvezte a drága szó nélkül! Ja, a cseresznye (is) finom volt…!!!
#880   2020. 11. 25. szerda 18:09
rolyka930 rolyka930
Írigylésre méltó történet lehetett! Jó érzés lehet végig nézni, hogy más megdug egy szép, fiatal feleséget. Szeretem olvasni az ilyen történéseket...
(Ez egy válasz vukk101 üzenetére (2020. 11. 25. szerda 16:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 25. szerda 16:58
Éreztem, hogy még nincs vége a dolognak, hiszen a szomszéd is jócskán felizgulhatott, no és ismertem a feleségem, tudtam, hogy az első orgazmusa után rendkívül rámenős lesz, nem ismer tabukat, és olyat tud művelni az emberrel, hogy azt elképzelni nem lehet! Csilla szemben volt Feri bával, isteni segge világított a zöld levelek közül, és a karja mozgásából ítélve a szomszéd farkát igyekezett megszabadítani a nadrágból! Feri bácsi feljebb lépett a létrán, nejecském pedig immár lázasan kézimunkázott neki, majd egyszerűen rábukott a szájával a faszára, és cumizni kezdte.

Ennél a pontnál nem bírtam tovább, és nyüszítve eldurrantam én is, telelőve a kezemet… Ám a fán tovább mókáztak, és nem akartam lemaradni semmiről! Kedvesem tovább szopott, de Feri bácsi mást is akart, mert megfordította, és a hátát előrenyomta Csillának, és nem kis méretű, keményre cumizott farkát nekifeszítette feleségem pinájának, majd tövig felnyársalta! Nejem szája tátva maradt a kemény lőcstől, de ütemesen elkezdte ráhúzni magát, a szomszéd átvette a ritmust, és keményen dugta hátulról. Percekig keféltek, a fa csak úgy rázkódott, azután Feri bácsi kicuppant a punciból, és újból beillesztette a farkát, de másik lyukhoz, mert feleségem felegyenesedett, és nem akarta. Kicsit beszélgettek, azután Csilla ismét kipucdította a popsiját, és tudtam, mindjárt seggbekúrják az asszonyt! Kíváncsian vártam, mi lesz, mert ezt még nekem sem engedte! Hát nekem lehet, hogy nem, de a szomszédnak igen…Kis kezével hátranyúlt, párat húzott a faszon, majd beiilesztette, és lassan belehúzta magát a karóba! Fintorgott, de csinálta, Feri bácsi pedig előrenyúlva a csiklóját birizgálta, és a melleibe kapaszkodva baszni kezdte, egyre gyorsulva.

Talán öt-hat percig kefélte Csillát fenékbe, majd kihúzta a farkát, és maga felé fordította a nejem, aki a nyakába kapaszkodott, lábaival a szomszéd derekát körbefonva, beleült a nyársába. Így dugtak tovább, amikor Feri bá megrándult, Csilla meg leugrott róla, eléguggolt, és bekapta a faszát, nagy fejmozgással szopva az élvező dákót, láttam, amint egy ondósugár átível a válla fölött, és a hátára csapódik. A szomszéd a maradékot szétkente Csilla arcán és mellén, és még egyszer ráhúzta a farkára a fejét, alaposan szájbakúrva. Kicsikém még cumizott pár percet, körbenyalogatta a már lankadt nemi szervet és a szőrös heréket. Ezután lemásztak a létrán, én pedig gyorsan eltettem a távcsövet, és vártam életem párját, akit az imént dugott szét a szomszédom!

És tudjátok, mit csináltam? Csilla hazajött, én pedig úgy megbasztam, mint még soha, csak nézett ki a bájos fejecskéjéből, de élvezte a drága szó nélkül! Ja, a cseresznye (is) finom volt…!!!
#879   2020. 11. 25. szerda 16:58
vukk101 vukk101
Éreztem, hogy még nincs vége a dolognak, hiszen a szomszéd is jócskán felizgulhatott, no és ismertem a feleségem, tudtam, hogy az első orgazmusa után rendkívül rámenős lesz, nem ismer tabukat, és olyat tud művelni az emberrel, hogy azt elképzelni nem lehet! Csilla szemben volt Feri bával, isteni segge világított a zöld levelek közül, és a karja mozgásából ítélve a szomszéd farkát igyekezett megszabadítani a nadrágból! Feri bácsi feljebb lépett a létrán, nejecském pedig immár lázasan kézimunkázott neki, majd egyszerűen rábukott a szájával a faszára, és cumizni kezdte.

Ennél a pontnál nem bírtam tovább, és nyüszítve eldurrantam én is, telelőve a kezemet… Ám a fán tovább mókáztak, és nem akartam lemaradni semmiről! Kedvesem tovább szopott, de Feri bácsi mást is akart, mert megfordította, és a hátát előrenyomta Csillának, és nem kis méretű, keményre cumizott farkát nekifeszítette feleségem pinájának, majd tövig felnyársalta! Nejem szája tátva maradt a kemény lőcstől, de ütemesen elkezdte ráhúzni magát, a szomszéd átvette a ritmust, és keményen dugta hátulról. Percekig keféltek, a fa csak úgy rázkódott, azután Feri bácsi kicuppant a punciból, és újból beillesztette a farkát, de másik lyukhoz, mert feleségem felegyenesedett, és nem akarta. Kicsit beszélgettek, azután Csilla ismét kipucdította a popsiját, és tudtam, mindjárt seggbekúrják az asszonyt! Kíváncsian vártam, mi lesz, mert ezt még nekem sem engedte! Hát nekem lehet, hogy nem, de a szomszédnak igen…Kis kezével hátranyúlt, párat húzott a faszon, majd beiilesztette, és lassan belehúzta magát a karóba! Fintorgott, de csinálta, Feri bácsi pedig előrenyúlva a csiklóját birizgálta, és a melleibe kapaszkodva baszni kezdte, egyre gyorsulva.

Talán öt-hat percig kefélte Csillát fenékbe, majd kihúzta a farkát, és maga felé fordította a nejem, aki a nyakába kapaszkodott, lábaival a szomszéd derekát körbefonva, beleült a nyársába. Így dugtak tovább, amikor Feri bá megrándult, Csilla meg leugrott róla, eléguggolt, és bekapta a faszát, nagy fejmozgással szopva az élvező dákót, láttam, amint egy ondósugár átível a válla fölött, és a hátára csapódik. A szomszéd a maradékot szétkente Csilla arcán és mellén, és még egyszer ráhúzta a farkára a fejét, alaposan szájbakúrva. Kicsikém még cumizott pár percet, körbenyalogatta a már lankadt nemi szervet és a szőrös heréket. Ezután lemásztak a létrán, én pedig gyorsan eltettem a távcsövet, és vártam életem párját, akit az imént dugott szét a szomszédom!

És tudjátok, mit csináltam? Csilla hazajött, én pedig úgy megbasztam, mint még soha, csak nézett ki a bájos fejecskéjéből, de élvezte a drága szó nélkül! Ja, a cseresznye (is) finom volt…!!!
#878   2020. 11. 25. szerda 16:58
vukk101 vukk101
A döbbenet és izgalom csatájából az utóbbi került ki győztesen, én pedig lázasan meredtem a távcsőbe, lesve mi fog még történni… Nos, történt ez-az! Nejecském izgett-mozgott, kényelmesebben helyezkedett el a magasban, ingerlően fehér lábait még szélesebbre tárva engedett utat a kutakodó férfimancsoknak, melyek célirányosan becézgették a begerjedt női test erogén zónáit. A kezek pillanatnyi megállás nélkül járták útjukat a meredező mellbimbóktól a feszes kebleken át, leszánkázva a karcsú derékon, hátra a húsos popódinnyéket gyúrni, közben érintve a kis rozetta pulzáló nyílását, majd hirtelen előrecsaptak a combok közé, és rávetődtek zsákmányukra. Csilla kicsit megrándult, de látszott, totál be van pörögve, teste tűzben égett és kéjre vágyott! Ezt már nem tudtam tétlenül nézni, elkezdtem masszírozni pattanásig feszült, kőkemény botomat, és néztem a szomszédot, amint a nejem testét élvezi…meg a feleségem, aki ezt szintén nagyon élvezi! Csilla mélyeket sóhajtott, ahogy Feri bácsi megfogta fazonra borotvált, szétnyílt és az izgalomtól már erősen nedvező pináját, majd a szirmocskák között egyre beljebb kerülve egyik ujját hátulról óvatosan felnyomta a sikamlós punciba, míg másik kezével elölről a csiklóját simogatta.

A behatoló ujjat hamar követte egy másik, és úgy láttam, a popógömbök között is készül valami! Az én kezem sem pihent ezalatt, vadul vertem a farkam, a sokkoló, de borzasztóan izgalmas látvány eddig ismeretlen érzéshullámot gerjesztett bennem, ami kimondottan tetszett! A szomszéd közben igazított valamit, és láttam, amint vastag hüvelykujját alulról Csilla anusához illeszti, majd benyomja a fenekébe. Nejem arca fájdalmasan eltorzult, és próbált elhúzódni a behatoló kéztől, de Feri bá erősen megtartotta, míg másik kezével megállás nélkül masszírozta, simogatta, morzsolgatta kedvesem csiklóját, két ujja pedig ki-be csúszkált a csurom nedves punciban. Egy szó mint száz, a feleségemet ebben a percben(is) bőszen ujjazta és seggbe töcskölte egy középkorú pasi a cseresznyefán, amit kicsi párom kurvára élvezett-és mi tagadás, a magam módján én is! Csillukám édes teste ebben a pillanatban hullámzani kezdett, lábait a végletekig széttárta, felemelkedett az ágon, fenekét szinte rátolta a benne dolgozó kézre, és ajkait beharapva, rángatózva elélvezett!

Feri bácsi óvatosan kicsit még tovább benne maradt, míg a kéjbe röppent női test lassan elcsitul, majd finoman kihúzta az ujjait a kivörösödött lyukacskákból. Csilla felállt a faágon, megnyújtóztatta szép lábait, és riadtan körülnézett, ráeszmélve hol is van, hiszen más házakból is ugyanúgy megláthatták volna, mint ahogyan én is meglestem. A mi ablakunkra is felpillantott, de onnan nem láthatott meg engem szabad szemmel. Megnyugodhatott, mert megfordult, és visszaült a sarkaira.
#877   2020. 11. 25. szerda 16:56
vukk101 vukk101
Feri bácsi a feleségemet dugja.

Az eset friss házasként esett meg velünk. Vidéki városban élünk, családi házas környéken, ahol a szomszédok elég közel laknak egymáshoz, és az emberek sokszor – akaratlanul is – meglesik egymást.

Kertszomszédom Feri bácsi – egyébként nagyon rendes, jószívű, ötvenes éveiben járó, életerős férfi – sokszor adott nekünk a kertjében termett különböző gyümölcsökből, zöldségfélékből, mivel a mi telkünk nagyon kicsi, és konyhakerti növényeknek sajnos már nem jutott hely. Egyetlen feltétele volt csupán, mégpedig az, hogy én, vagy a feleségem menjen át, és szedje le, ami kell nekünk. Nejem(Csilla) akkor 23 éves volt, nagyon csinos, karcsú, igen formás idomokkal megáldott és kicsit kacér, szóval igazi NŐ, akin minden férfinek megakadt a szeme. A szomszéd sem volt kivétel…

Aznap igen forró májusi szombat volt – ilyenkor Csilla otthon(sem) viselt semmit a kis miniruci alatt -, Feri bácsi átszólt, nem kellene-e ropogós cseresznye, van bőven a hatalmas fán, csak szedni kell! Én a tetőtéri szobában olvasgattam, nem sok kedvem volt fára mászni, hát szóltam Csillának, hogy menjen át, és szedjen belőle egy kosárral.
– Jó, akkor átmegyek! – szólt, és pár perc múlva hallottam, hogy csapódik az ajtó mögötte. Észre sem vettem, mennyi idő múlt el közben mivel nagyon lekötötte a figyelmemet a könyv, így amikor ránéztem az órámra, meglepett, hogy már fél órája átment a szomszédba Csilla…

A tetőtéri ablakból szép a kilátás a környező kertekre, házakra. Gondoltam átnézek Feri bácsiékhoz, mivel a szóban forgócseresznyefára gyönyörűen rálátni tőlünk. Így is tettem, és láttam, hogy a fához támasztva áll a kettes létra, a lombok között pedig átszűrődött Csilla színes ruhája, de mivel elég messze volt, szabad szemmel ennél többet nem láttam. Szaladtam hát és felkaptam nagy teljesítményű katonai távcsövemet, és a szememhez emeltem, a létrára fókuszálva. Így már sokkal jobb volt, olyan közel hozta a fát, mintha karnyújtásnyira lett volna. Egészen aprólékosan be lehetett látni a lombok közé, és bár sok minden takarásban maradt, a lényeg az orrom előtt játszódott le…
A szomszéd a létrán állt, csak a cipője látszott, kis feleségem pedig előtte egy vastag ágon, arccal felém, lehunyt szemmel kapaszkodott, két kézzel, magasan a feje fölött markolva egy másik faágat. Kis terpeszben guggolt az ágon, ruhája derékig felgyűrve, és teljesen átszellemülten, szemmel láthatóan nagy élvezettel hagyta, hogy Feri bá kezei a combjait, gömbölyű popsiját és kerek melleit simogassák, gyúrogassák! Totál ledermedtem, nem számítottam erre a látványra, hogy az én Csillámat más férfi – ráadásul a szemem előtt – fogdossa, legintimebb testrészeit markolássza, simogassa, és a kedvesemnek ez még felettébb tetszik is! De ugyanakkor rettenetesen felizgatott a látvány, éreztem, hogy a farkam hatalmas tempóban duzzad, és már kikandikál a kisnadrágomból!
#876   2020. 11. 09. hétfő 19:07
vukk101 vukk101
A párom szeretné, ha rajta kívül más is dugná a puncim


Sokszor mondja, hogy látja maga elött, hogy szopok egy nagy faszt, miközben dugják a puncim. Ez őt olyan módon izgatja fel, hogy ilyen esetben teljesen szét is dugja.

Valamelyik este én is elcsábúltam, hagytam, hogy erőszakos legyen. Olyan szeretősen, mert nagyon szereret, de perverzen.

Ahogy közeledett, már tudtam, hogy ebből nem szeretkezés lesz, hanem egy nagy baszás. A bugyit rólam úgy tépte le a melleimet harapdálta, ami tetszett, akartam.

Ne nyalogassa, csókolja, hanem harapja. A bimbóim olyan keményen álltak, hogy szinte üveget lehetet volna vágni velük.

Annyira felizgatot, hogy akartam hogy a puncimat bassza, de ő elővette a bilincset és az ágyhoz bilincsezet.

Majd elővette az addigra kő keményre duzzadt nagy pöcsét, és az arcom elött verni kezdte.

Néha a számat simogatta vele, néha a mellemet, de a puncimba nem dugta be. Nagyon akartam, már már könyörögve kértem.

Lecsúszott, kélyesen a szemembe nézett, és nyalni kezdett. Először csak lassan, majd szívta és mélyen nyalta a puncim, ami annyira feldagadt a vágytól, hogy lüktetet és folyt már. A puncim minden nedvét kiszívta.A testem meg csak vonaglott a vágytól, mert azt akartam, már szinte sírva, hogy basszon meg, bassza szét a pinám.

Ezt akarta.

A nagy pöcsét, mert a jó isten azzal áldotta meg, bedugta, amitől remegni kezdett a testem. A vastagra dagadt pöcse ütemesen ki be járt a nedves puncimba, a hosszát élveztem.

És egyszer csak egy kellemes fájdalom mellett éreztem egy másikat is. Egy vastagot, egy hosszút, egy valósághűt. Másodperceken belül el is szálltam. De ő nem hagyta abba. Csak dugta a puncim a nagy pöcsével és a hatalmas vibrátorral, én könyörögtem hogy hagyja abba mert hatalmas élvezetek hada lepte el a testem. Már fájdalmasan volt ,de jó.

Kihúzta a pöcsét a nagy vibrátort bent hagyta az addigra szétbaszott pinámba és szoptatni kezdett.A puncimba meg dolgozott az a nagy vibrátor.

Élvezések sorozata zsibbasztotta a testem én közben mohón szoptam a nagy faszt.

És egyszer csak elszált, forró spermáját csak nyeltem és nyeltem, nem szoptam, hanem szívtam. Közben meg spriccelve már kitudja hányadszor szálltam el.

-Na kincsem, kell a két fasz.!?!

Kérdezte mellém fordúlva, a bilincset oldva.

Kell, minél előbb, mert élőben, élesben biztos jobb lenne.

Úgy hogy alig várom.
#875   2020. 08. 05. szerda 06:05
X Törölt felhasználó (4383712)
Irigylésre méltó a helyzete Ádámnak. Kedvemre való történet. Gratula nektek!!!
#874   2020. 08. 04. kedd 22:23
cvz456 cvz456
Jó sztori, köszi! A Flóra névhez pozitív képzetem társul, ez főleg hozzátett smile
#873   2020. 07. 31. péntek 15:54
rolyka930 rolyka930
Ha lehet pótold az első részt is.
(Ez egy válasz Triboro üzenetére (2020. 07. 28. kedd 23:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 28. kedd 23:27
4
Remélte hogy valaki hátulról újra kezelésbe veszi a fenekét. Nem kellett sokat várnia, érezte ahogy egy újabb kemény fasz lassan becsúszik a seggébe ez a pasi már nem volt annyira finom mint a férje alaposan megbaszta, és bele is élvezett. Érezte ahogy a geci kezd csorogni, lefelé a belső combján, miután kihúzta belőle a farkát, de már kapta is az újabb adagot ezt most főleg az arcára és a mellére lassan már nem is próbálta számon tartani hogy ki és hányszor rendezte le. Amikor az egyik elélvezett,  máris egy újabbat érzett magában. Volt aki beleültette, volt aki állva dugta hátulról, a következő pillanatban meg már a biliárdasztalon feküdt a hátán, égnek álló lábakkal.  De mindig akadt valaki aki közben a kezébe, vagy a szájába próbálta adni még a farkát. Elvesztette az időérzékét, többszörös orgazmust élt át, miközben szinte folyamatosan, felváltva baszták. Már remegett a lába, égett a pinájá, és a feneke se nagyon bírta tovább. Felegyenesedett de ekkor valaki újra elkapta hátulról és már megint egy fasz járt benne ki be. Bocsi de már nem bírom tovább, mondta mialatt eltolta magától a pasit, ha gondolod verd rám, de nekem már leszopni sincs erőm, hidd el. Semmi gond, mosolygott a pasi, már így is többször elmentem.
Izzadságban úszva erőtlenül el heveredett a kanapén érezte ahogy férfi kezek simogatják cirogatyák, szét kenik rajta a puncijából és fenekéből ki csöpögő, az arcán és altalàban mindenhonnan lecsorgó spermát. Jó ideig így heverésztek. Na srácok, elélvezett mindenki, vagy valaki szeretne még rám élvezni, meg baszni, vagy meg szopatni , mert ellenkező esetben megpróbálok kimenni, és lezuhanyozni. Az ajtóban még kapott egy tapsot a fiúktól...
#872   2020. 07. 30. csütörtök 22:29
vukk101 vukk101
Aztán ugyanabban a pillanatban visszahasalt elém, bekapta a farkamat és olyan vadul kezdte el szopni, ahogy csak tudta.

Mindez olyan gyorsan történt, hogy szinte fel sem foghattam. Kb. öt másodperc telhetett el, amikor már egyszerűen nem bírtam tovább és ütemesen lüktetve beterítettem a fél arcát a gecimmel. Majd fél percig pumpáltam ki magamból folyamatosan az anyagot. Andi meg csak nyelte-nyelte önfeledten. Pontosan eközben Tibi is begyorsított. Hatalmasokat lökött a nejemen, aki úgy nyögött, hogy szerintem még az utcán is hallották, aztán Ő is hatalmasat élvezett. Tibi abban a pillanatban kikapta a farkát a feleségem pinájából és kézzel ráverte az egészet. Andi eközben az utolsó cseppeket szívta még ki a farkamból, majd a következő pillanatban már Tibi előtt térdelt és szenvedélyesen szájon csókolta.

A gecim még ott csorgott Andi arcán, így Tibinek éreznie kellett az ízét. Annyira vadító volt a látvány, hogy nekem se kellett több. A feleségem még mindig ugyanabban a pózban feküdt hanyatt az ágyon, széttett lábakkal. Egy szempillantás alatt odatérdeltem és önfeledtem kezdtem el kinyalni a pináját. Tibi gecije folyt mindenhol a hasán, a combján, a fazonján, a pináján, én pedig olyan önfeledten nyaltam, hogy kisvártatva arra lettem figyelmes, hogy a feleségem teste ismét megremeg, zihál, majd hangos kiáltások közepette ismét elélvezett. Szótlanul, mosolyogva néztük egymást.

Nyugodtan zuhanyozzatok le. – mondta Andi kis kivárással.
Zuhanyzás után még egy kicsit beszélgettünk. Mondanom sem kell, hogy akkor már leginkább csak a szex volt a téma.
Kb. éjjel 1 óra körül értünk haza. Én még szerettem volna beszélgeti a feleségemmel a friss élményekről, de Ő már nagyon fáradt volt, így lefeküdtünk.

Azóta egy hónap telt el. Tibit nem igen láttam. Még mindig sokat van külföldön. Andival viszont többször is összefutottunk jövet-menet a ház előtt. Már felvetette egy újabb találkozó lehetőségét, persze ha nekünk is van kedvünk hozzá. A múltkori ominózus este után másnap már beszélgettünk a feleségemmel a történtekről. Ő is nagyon jól érezte magát, így nem zárkóztunk el a folytatás elől…
#871   2020. 07. 30. csütörtök 22:28
vukk101 vukk101
Menjünk át a hálószobába. – mondta mézesen, de a sok pálinkától már egy kicsit elcsukló hangon. Azzal lábát levette a pultról és elindult a háló irányába, cinkosan hátra nézve, hogy kövessük. Ez a kis szünet most pont jókor jött, gondoltam. Én is levettem a nejemet a pultról, akinek már szintén elkelt a segítség.
A hálójukban egy hatalmas vízágy foglalta el a szoba nagy részét. Amint beértünk, Andi szó nélkül odalépett mellém, megfogta a kezemet és az ágy túlsó feléhez vezetett. Ugyanezt tette Tibi is a feleségemmel, csak éppen az ágy másik feléhez. Olyan hirtelen és spontán történt mindez, hogy egyikünknek sem volt alkalma tiltakozni. Andi abban a pillanatban már le is fektetett az ágyra és párduc gyorsasággal ült bele a farkamba. Lassan kezdett el lovagolni rajtam. Akkor tűnt fel, hogy nem csak a szemöldöke van tetoválva, hanem a puncija is simára van borotválva, ahol fazonját szintén egy tetkó hivatott imitálni. Még sosem láttam ilyet, de nagyon egyedi volt. Közben Tibi is hanyatt fektette a feleségemet az ágyon, lábait felhúzta, közelebb térdelt Hozzá, aztán bedugta Neki meglehetősen méretes farkát. A nejem nagyot nyögött. Úgy feküdt, hogy tökéletes panorámám volt látni, ahogy Tibi a farkát tologatja benne. Őrjítően izgató látvány volt kvázi kívülről látni, ahogy a feleségemet basszák. Kívülről látni, ahogy élvez. Legszívesebben a szájába élveztem volna. De erre most nem volt lehetőségem, mert Andi közben leszállt rólam és négykézlábra ereszkedett, jelezve ezzel nekem, hogy most hátulról dugjam szét a pináját.

Zárójelben megjegyzem, hogy ismét jókor jött a szünet. Közelebb térdeltem Hozzá, megmarkoltam hatalmas melleit és tövig betoltam Neki. Meg kell hagyni, hogy Andinak kurva jó segge van. Feszes, formás, kerek, barna. Igazi baszni való. Keményen dugtam tovább, bár egy kicsit visszább kellett vennem a tempóból mert nem akartam még elélvezni. Tibi még mindig ugyanabban a pozícióban kefélte a nejemet, de én most még jobban láthattam mindent. Andi eközben egyre hevesebben zihált, vonaglott, alig tudtam bent tartani a farkam. Kisvártatva hatalmas nyögések közepette élvezett el, majd teljesen előre dőlt, úgy hogy a farkam kicsúszott a pinájából és szenvedélyesen lesmárolta a feleségemet.
#870   2020. 07. 30. csütörtök 22:27
vukk101 vukk101
Ezek után visszaülni az asztalhoz elég kínos lenne… Elmenni szó nélkül meg még annál is kellemetlenebb. Így kissé félszegen, kézen fogva befordultunk a konyha sarkán.
Andi blúza addigra már teljesen ki volt gombolva. Mellei szabadon voltak.
Gyertek csak nyugodtan közelebb! – mondta kedvesen és azzal a lendülettel leguggolt Tibi elé, lehúzta a nadrágját és szépen lassan, érzékien elkezdte szopni a farkát. Ekkor már kb. karnyújtásnyira voltunk Tőlük. Még mindig eléggé zavarban voltunk, így egy darabig csak néztük Őket. Láttam azonban, hogy a nejemet is nagyon izgatja a látvány így lassan elkezdtem csókolgatni ismét a nyakát. Egyik kezemmel ezalatt a melleit markolásztam, másikkal a punciját izgattam a szoknyája alatt. Közben Tibi levette már az ingjét és Andi is teljesen meztelen volt felülről. Egyre jobban kezdtünk mi is ráhangolódni a helyzetre. Lassan kibújtattam a feleségem vállait a ruhájából és apránként levettem róla mindent. Teljesen meztelenül állt előttem. Akkor szájon csókolt, hirtelen leguggolt, lehúzta a nadrágomat és Andit utánozva Ő is elkezdte szopni a farkamat. Jó bő nyállal csak úgy cuppogott. Andi még mindig Tibit szopta, akinek szemlátomást komoly erőfeszítésébe telt, hogy ne lője teli barátnője száját. Nem is hagyta sokáig, hogy Andi dolgozzon rajta. Felhúzta a lányt, háttal fordította, egyik lábát felrakta a konyhapultra, aztán mögé lépett és betolta Neki a farkát.
Andi nagyot nyögött. Annyira izgató volt Őket nézni. Én is felhúztam a feleségemet, majd felülettem a konyhapultra. Szétnyitottam a lábát és tövig benyaltam a pinájába. Annyira imádom szájjal izgatni. Most azonban nem időztem ezzel sokáig. Felálltam, közelebb léptem Hozzá és betoltam Neki a farkam. Már annyira lucskos és tág volt, hogy a farkam semmilyen ellenállásba nem ütközött. Vadul kezdtem el kefélni, közben Ő az ajkamat és a fülemet harapdálta, a hátamat karmolta. Egészen bevadult Ő is, amit imádok. Az egész teret bezengte a két lány hangos zihálása. Éreztem, hogy a feleségem közeledik a csúcshoz és az igazat megvallva már nekem sem kellett volna sok, hogy telepumpáljam a pináját a gecimmel, amikor ismét Andi hangjára lettem figyelmes:
#869   2020. 07. 30. csütörtök 22:25
vukk101 vukk101
Miért honnan tudod, hogy mekkora hangzavar van egy swinger klubban? – kérdeztem viccnek szánva teljes ártatlansággal.
Hát őőőő… – kezdte egy kicsit zavartan – …már voltunk párszor. És Ti? – vágott vissza gyorsan szintén viccesen.
Mi csak egyszer. – mondtam félszegen.
Ez után egy rövid, kicsit kínos szünet következett, amit Andi frappáns Kértek még egy kis sütit? kérdése oldott fel. Aztán ismét oldottan folyt tovább a beszélgetés.
Időközben elfogyott két üveg bor, valamint annak a házi pálinkának a szintje is jelentősen csökkent, ami a borozás után került elő és persze feltétlenül meg kellett kóstolnunk.
Olyan tíz körül járhatott az idő, amikor a feleségem kért még egy kis vizet. Mivel az asztalon már nem volt, Andi kiment a konyhába, hogy hozzon még. Tibi pedig a mosdóba kéredzkedett ki. Már kb. öt perc telt el, de egyikük sem jött vissza. Mondtam a feleségemnek, hogy akkor kimegyek a konyhába és hozok Neki vizet én. Azzal felálltam és elindultam. Amint befordultam a konyha sarkán megláttam, ahogy Tibi és Andi szenvedélyesen csókolóznak. Pontosabban nyalták-falták egymást. Gyorsan hátra léptem a fal mögé. Szerintem nem vettek észre. Azt azonban még láttam, hogy Tibi alig észrevehetően, jól takarva, de kezével Andi nadrágjában a punciját izgatta. Andi visszafogottan és nagyon halkan nyögött. Nagyon izgató volt látni, illetve hallani Őket. Éreztem ahogy a farkam kezd felállni. Nekidőltem a falnak, benyúltam a nadrágomba és a kezemmel kezdtem magamat izgatni. Nem telt bele egy perc és megjelent a feleségem.

Hát Te??? – kérdezte teljesen megbotránkozva.
Kukkants be óvatosan. – mondtam halkan.
Láttam ahogy az arcán a megbotránkozás lassan enyhül és átalakul kéjes vággyá. Magam elé húztam. Szájammal a nyakát és a fülét kezdtem el csókolgatni, még kezem becsúszott a szoknyája alá és Tibi mintájára én is elkezdtem izgatni. Közben Ő sem volt tétlen. A nadrágomon keresztül kezdte el markolászni a farkamat. Már egy ideje masszíroztam a feleségem pináját, amikor egy óvatos mozdulattal feldugtam a középső ujjam, mire Ő önkéntelenül is felnyögött. Ráeszmélve a hanghatásra egy pillanatra mindketten visszafogtuk még a lélegzetünket is.

Nem akartok közelebb jönni? – szólt egy kedvesen invitáló női hang a konyhából.
Bizonytalanul és kérdően néztünk egymásra a nejemmel?
#868   2020. 07. 30. csütörtök 22:06
vukk101 vukk101
A végén még meg is hívott magukhoz a jövő hét végre, amikor már otthon lesz a párja, ha van kedvünk beszélgetni egy kicsit. Örömmel elfogadtam a meghívást és le is fixáltuk a következő péntek estét.

Miután elköszöntünk egymástól, bementem és elújságoltam a feleségemnek, hogy megismerkedtem az új szomszédunkkal, aki áthívott minket Hozzájuk jövő péntekre.
Az elkövetkezendő hetem nagyon zsúfolt és fárasztó volt. Alig vártam már, hogy vége legyen és végre kipihenjem magam a hétvégén. Hullafáradtan értem haza péntek délután. Épp levetkőztem és készültem felvenni valami kényelmes otthoni ruhát, amikor csodálkozva lépett oda hozzám a feleségem:

Te így akarsz jönni? – kérdezte kissé megütközve.
Hova??? – ment a kérdés vissza teljes értetlenséggel.
A szomszédba! Te mondtad, hogy meghívtak ma estére.
Basszus… Tényleg… Teljesen elfelejtettem.
Hogy őszinte legyek, a legkevésbé sem hiányzott most nekem ez a látogatás, de már nagyon kellemetlen lett volna lemondani, így visszaöltöztem és negyedóra múlva már az ajtójuk előtt álltunk. Becsöngettünk. Andi barátja nyitott ajtót és a legnagyobb szívélyességgel bemutatkozott:

Sziasztok! Tibi vagyok. – mondta mosolyogva, majd beinvitált minket.
Tibi elég jókötésű srác. (Mint később megtudtam 20 évig judozott versenyszerűen.) Magas, erős testalkatú, kifejezetten jóképű fickó. Először megmutatták nekünk az egész házat, aztán az étkezőben kínáltak hellyel minket. Tényleg nagyon várhattak, mert már elő volt készítve három féle bor, négyféle süti, rágcsálni való, üdítő. Nagyon kedvesek és közvetlenek voltak mind a ketten. Sokat meséltek magukról. Tibi elmondta, hogy mivel foglalkozik, hogy milyen kálváriát járták be ezzel a házvásárlással, de az előző lakásukból már mindenképpen el akartak költözni, mert egyszerűen kibírhatatlan volt a lakóközösség.
Egy nyolc lakásos társasház volt, de gyakorlatilag egy bolondok háza. – mondata kissé felháborodottan. – Az egyik lakónak a gyereke dobolni tanult. Igaz, hogy este nyolckor mindig befejezte, de addig majd szétrobbant a fejünk. A másiknak a kutyája ugatott éjt nappallá téve és hiába szóltunk neki. A mellettünk lévő lakásban meg annyira hangosan szexeltek, hogy egy swinger klubban sincs akkora hangzavar.
#867   2020. 07. 30. csütörtök 22:04
vukk101 vukk101
Swinger este.
Ahogy a legutóbbi swinger klubbos élményünk után is írtam, a swinger nem vált az életformánkká. Engem azonban mégis annyira felizgatott akárhányszor arra a jelenetre gondoltam, ahogy a felségemet a szemem láttára egy másik férfi keféli. De azóta ez nem volt téma köztünk én pedig nem akartam erőltetni. Én hiszek a sorsszerűségben: ha valaminek meg kell történnie, az úgyis meg fog. És az elméletem most is beigazolódott…
Elöljáróban annyit, hogy mi Pest agglomerációjában lakunk egy új építésű kertesházban. Pár éve költöztünk oda.
A környék folyamatosan épül, fejlődik. Gomba módra nőnek ki a földből az újabbnál újabb házak, én pedig alig bírom már megjegyezni az új szomszédok nevét.
Legutóbb a velünk szemben lévő telken építettek egy kisebb palotát. Az új lakók idén kora tavasszal költöztek be. Éppen a kertben tettem-vettem, amikor becuccoltak. Túl nagy jelentőséget nem tulajdonítottam Nekik, csak messziről láttam, hogy egy kb. harmincas pár. Szerintem Ők nem is vettek engem észre, pont elég elfoglaltságot jelentett Nekik a pakolás.
Nagyjából egy hónap telhetett el, amikor ismét a kertben tevékenykedtem, pontosabban a kert előtti utcarészt tettem rendbe, amikor valaki távolról megszólított:
Elnézést! Üdvözlöm! Bocsánat, hogy megzavarom, csak szeretnék bemutatkozni.
Felnéztem, és láttam, amit egy csinos, teltkarcsú nő tart felém, kedves mosollyal az arcán. Sötétbarna haja copfban volt hátul összekötve. Bőre szoláriumtól barnult, szemöldöke tetoválva. Szűk, feszülős farmert viselt fekete passzos garbóval, ami remekül kihangsúlyozta méretes melleit.
Üdvözlöm! Andrea vagyok a szomszédból.
Nagyon örülök! – és én is bemutatkoztam.
Nem akarom zavarni, csak egy hónapja költöztünk ide és még nem volt alkalmam bemutatkozni – mondta udvariasan.
Így első benyomásra nagyon szimpatikusnak tűnt. Aztán kérdezett még a szomszédokról, hogy mi mióta lakunk itt, szeretünk-e itt élni, stb. Elmesélte, hogy Ők Pestről költöztek ki a barátjával, elég sokat dolgoznak mind a ketten, és szabadkozott, hogy Őt most nem tudja bemutatni, mivel éppen külföldön van és csak a jövő héten jön haza. Őszintén szólva, nem vagyok egy nagy trécselős típus, de olyan jól elbeszélgettünk, mintha már évek óta ismernénk egymást.
#866   2020. 07. 30. csütörtök 01:04
csak együtt csak együtt
Szia,az első rész nem található, de nyilván majd bepótolod. A történet maga nem lenne rossz, folytasd az írást,ha van kedved hozzá. Azonban beküldés előtt érdemes újra és újra átolvasni, mert aki "irodalmi" babérokra vágyik az nem adhat ki ilyesmit a kezéből.
Nincs olyan szó a magyar nyelvben,hogy "cirogatyák" olyan sincsen, hogy "pucsiccs".... Ezek csak a legvaskosabbak. Nincs valakinek "belső combja" ahogyan külső sincsen. Viszont van a combjának belső része.
(Ez egy válasz Triboro üzenetére (2020. 07. 28. kedd 23:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 28. kedd 23:27
4
Remélte hogy valaki hátulról újra kezelésbe veszi a fenekét. Nem kellett sokat várnia, érezte ahogy egy újabb kemény fasz lassan becsúszik a seggébe ez a pasi már nem volt annyira finom mint a férje alaposan megbaszta, és bele is élvezett. Érezte ahogy a geci kezd csorogni, lefelé a belső combján, miután kihúzta belőle a farkát, de már kapta is az újabb adagot ezt most főleg az arcára és a mellére lassan már nem is próbálta számon tartani hogy ki és hányszor rendezte le. Amikor az egyik elélvezett,  máris egy újabbat érzett magában. Volt aki beleültette, volt aki állva dugta hátulról, a következő pillanatban meg már a biliárdasztalon feküdt a hátán, égnek álló lábakkal.  De mindig akadt valaki aki közben a kezébe, vagy a szájába próbálta adni még a farkát. Elvesztette az időérzékét, többszörös orgazmust élt át, miközben szinte folyamatosan, felváltva baszták. Már remegett a lába, égett a pinájá, és a feneke se nagyon bírta tovább. Felegyenesedett de ekkor valaki újra elkapta hátulról és már megint egy fasz járt benne ki be. Bocsi de már nem bírom tovább, mondta mialatt eltolta magától a pasit, ha gondolod verd rám, de nekem már leszopni sincs erőm, hidd el. Semmi gond, mosolygott a pasi, már így is többször elmentem.
Izzadságban úszva erőtlenül el heveredett a kanapén érezte ahogy férfi kezek simogatják cirogatyák, szét kenik rajta a puncijából és fenekéből ki csöpögő, az arcán és altalàban mindenhonnan lecsorgó spermát. Jó ideig így heverésztek. Na srácok, elélvezett mindenki, vagy valaki szeretne még rám élvezni, meg baszni, vagy meg szopatni , mert ellenkező esetben megpróbálok kimenni, és lezuhanyozni. Az ajtóban még kapott egy tapsot a fiúktól...
#865   2020. 07. 28. kedd 23:27
Triboro Triboro
4
Remélte hogy valaki hátulról újra kezelésbe veszi a fenekét. Nem kellett sokat várnia, érezte ahogy egy újabb kemény fasz lassan becsúszik a seggébe ez a pasi már nem volt annyira finom mint a férje alaposan megbaszta, és bele is élvezett. Érezte ahogy a geci kezd csorogni, lefelé a belső combján, miután kihúzta belőle a farkát, de már kapta is az újabb adagot ezt most főleg az arcára és a mellére lassan már nem is próbálta számon tartani hogy ki és hányszor rendezte le. Amikor az egyik elélvezett,  máris egy újabbat érzett magában. Volt aki beleültette, volt aki állva dugta hátulról, a következő pillanatban meg már a biliárdasztalon feküdt a hátán, égnek álló lábakkal.  De mindig akadt valaki aki közben a kezébe, vagy a szájába próbálta adni még a farkát. Elvesztette az időérzékét, többszörös orgazmust élt át, miközben szinte folyamatosan, felváltva baszták. Már remegett a lába, égett a pinájá, és a feneke se nagyon bírta tovább. Felegyenesedett de ekkor valaki újra elkapta hátulról és már megint egy fasz járt benne ki be. Bocsi de már nem bírom tovább, mondta mialatt eltolta magától a pasit, ha gondolod verd rám, de nekem már leszopni sincs erőm, hidd el. Semmi gond, mosolygott a pasi, már így is többször elmentem.
Izzadságban úszva erőtlenül el heveredett a kanapén érezte ahogy férfi kezek simogatják cirogatyák, szét kenik rajta a puncijából és fenekéből ki csöpögő, az arcán és altalàban mindenhonnan lecsorgó spermát. Jó ideig így heverésztek. Na srácok, elélvezett mindenki, vagy valaki szeretne még rám élvezni, meg baszni, vagy meg szopatni , mert ellenkező esetben megpróbálok kimenni, és lezuhanyozni. Az ajtóban még kapott egy tapsot a fiúktól...
#864   2020. 07. 28. kedd 23:26
Triboro Triboro
3
Ezzel csak felizgatsz, modta a férfi és markolászni kezdte a farkát. Tuti, hogy beteg vagy, válaszolt a nő, de nem hagyta abba. Szerinted hogy csináljam, egyszerre mindegyiket, de akkor nem biztos, hogy mindenki a számba tud élvezni. Vagy sorban egymás után, de az meg lehet, hogy túl sokáig tart mire az összeset leszopom. Vagy csak vágjam magam hagyat, aztán verjék rám, illetve a számba a farkukat. Szerinted? Szerintem én már ettől mindjárt elélvezek, válaszolt a pasi.
Tőlem, a többiek majd csak megdugnak. Az hogy működik kérdezte a nő miközben szemével a polcon lévő doboz felé bökött
Hogy hogy kérdezte a pasi csodálkozva.
Hát most már húzzunk lapot 19 re, ha most nem akkor soha.
Vagy már nem szeretnéd megdugni a  seggem?
Dehogynem!
Akkor csináljuk mondta a nő elszántan. A férfi összeszerelte a doboz tartalmát. Most fordulj meg támaszkodj a falnak kicsit pucsiccs és lazítsd el magad . Csukd be a szemed ne félj nagyon vigyázok majd rád.
A nő engedelmesen megfordult és tette amit kért a férfi érezte ahogy a férje ujja lassan finoman a fenekébe csúszik majd amikor már úgy érezte hogy elég laza megcsinálta a beöntést.
Végig törölgette a nő testét, kézenfogva meztelenül mentek vissza a szobába
Az ajtóban megálltak a férfi megfordította a nőt úgyhogy háttal állt a többi pasinak srácok lehet hogy most lesz az első anál szex élményünk. Belemarkolt a nő fenekébe széthúzta és ujja hegyével finoman simogatni kezdte annak ánuszát. Hosszú percekig így állva izgatta a nőt.   Párnákat dobtak a földre, rá hasaltta a nőt, gyengéd volt vele. A többiek körbe ülték őket, nézték hogy a férfi gyengéden csókolgatni kezdeni párja fenekét majd nyelvével kezdi izgatni a végbélnyílását, a nő lassan sóhajtozni kezdett,  élvezte a dolgot mikor már a férfi mutatóujja csúszott a szűk kis formás lyukba csak egy hosszú elnyújtott á hang jött ki a torkán önkéntelenül is mozgatni kezdte a csípőjét A férfiak körben pedig elkezdték verni a farkukat A férj valóban türelmes volt hagyott időt a nőnek bőven már két ujja is a popsiban járt mire a nő lassan elnyújtva de eddig ismeretlen mélységből újra elélvezett A férfi csak ezután térdepelt mögé, bőven kent síkosítót a mereven ágaskodó farkára majd simogatni kezdte vele a nő fenekét punciját és lassan óvatosan betolta először csak a makkját majd egyre mélyebben a farkát. végig nagyon óvatos volt vele. Annyira élvezte hogy csak pár percig bírta és rá élvezett a nő hátára, fenekére. Ó, pedig már kezdtem belejönni, mondta a nő. Basszus én sem bírom tovább, mondta az egyik pasi és hangos nyögés közepette ő is elélvezett a gyönyörű látványtól. A nő még mindig  ott hasalt a párnákon, elégedetten, nézte ahogy a férfi elélvez és a spermából az ő testére is jut. Már úgy érezte nem akar leállni ezért négykézláb odament az egyik sráchoz, és elkezdte szopni. Nyalogatta a merev hímvesszőt, puszilgat a férfi golyóit csókolgatta nyalogatta a makkját majd lassan amilyen mélyen csak tudta a szájába vette. Remélte hogy valaki hátulról újra kezelésbe ve
#863   2020. 07. 28. kedd 23:20
Triboro Triboro
2
Állt a zuhany alatt meglehetősen vegyes érzelmek kavarogtak benne. Kicsit szégyenkezett, egy kibaszott nagy ribancnak érezte magát, másrészt viszont még életében nem volt hasonló szexuális élménye. A tisztességes feleség énje máris bánta, a régi bevállalós, bulizós pasizós énje, aki gyakran fantáziált hasonló dolgokról masztizás közben, jólérezte magát. Ahogy ott állt, megakadt a szeme azon az eszközön amit a férje a házi beöntéshez vásárolt, eljátszott a gondolattal és még mielőtt még viszakozhatott volna, kiabált a férjének. A pasi nemsokára megjelent a fürdőszoba ajtóban, egy szál fasszban. Nem bántad meg kérdezte a nő. Nem sőt baromi izgató volt. Nem zavar hogy megdugott a barátod?
Nem mondta a férfi nem hiszem hogy volt benne érzelem egyszerűen csak szex volt. És őszintén szólva fantasztikusan izgató vagy ahogy szexelsz. De a barátaid most biztos jó nagy kurvának tartanak. Nyugi, nem olyanok. Csak ezért hívtál, kérdezte a férfi. Nem mondta a nő, miközben bal kezében a zuhany rózsát tartva Jobb kezével még mindig a punciját mosogatta.  Kérdezni akartam valamit, csak a barom haverod annyit élvezett belém, hogy még mindíg folyik kifelé. Ez láthatóan lázba hozta a férfit. A nő elé térdelt és elkezdte kinyalni a puncijából az ondót. Percekig nyalakodott rajta. Amikor végzett és újra felegyenesedett a nő csak annyit tudott hirtelen mondani . Hát bazdmeg, te nem vagy normális esküszöm. Miért? Kérdezte a pasi, mintha nem értené, miközben magához ölelte a nőt, és puszikat adott a szájára. Még kérdezed? Megdugatsz a haveroddal, a többi haverod előtt, miután megszopattál. Most meg kinyalod belőlem a maradék gecijét, egy másik pasiét, az ok, hogy smárolunk franciázás után, meg közben, de a haverodét? És ettől áll fel a farkad. Közben egyre jobban összesimultak, és a nő is viszonozta a puszikat. Ettől. De nem én szopattalak, te szoptál le, magadtól, nem én kértem. Egyébként meg a haveromat is te lovagoltad meg. De se ő, se én nem kértem, hogy ülj bele a farkába, és olyan baromian izgatóan, kéjesen lovagolj rajta több mint egy félórát. Szerintem kétszer is elélveztél. És ne mond, hogy nem izgatott mások előtt dugni. Látszott rajtad mennyire élvezed, szerintem alig vártad,  hogy levetkőzhess. Vagy az a baj hogy kinyaltam a puncid? Kíváncsi voltam az ízére. Szerintem az egyém jobb ízű. Óoo, hát persze a tiéd a világon legjobb, nem?  Mosolygott a nő. Ne legyél már elszálva magadtól. Egyébként csak egyszer élveztem el. Azt meg tudtad jól, hogy nem vagyok szégyenlős, szeretek pucérkodni, főleg pàr pohár bor után. Lehet, hogy sztriptíz táncosnőnek kellett volna mennem, gyakrabban mutogathatnám a gyönyörű pinámat, rejszoló pasinak. Most te vagy elszálva, nevetett a férfi. De tényleg nagyon szép a pinád. Meg a feneked, meg a cicid, meg azok érzéki szopós ajkaid, meg mindened. De az én gecim akkor is jobb ízű. Majd visszamegyünk és loszopom az összes cimborádat, aztán majd én eldöntöm kié a legjobb ízű. Ezzel csak felizgatsz, modta a férfi és markolászni kezdt
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: THE SEX GURU THE SEX GURU
Nyitás ideje: 2004. 10. 13. szerda
Üzenetek: 922db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!