Biszex vagyok, de csak a szexre gerjedek. Mit csinaljak?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#68   2021. 05. 31. hétfő 17:33
steps955 steps955
Nos! Teljesen jogos a felvetésed!
De!
Nagyon sok embertársamnak és itt szeretnék inkább magamról beszél (bár, ha valaki egyet ért velem, jelezze) túl van azon, hogy bármilyen lelki ismeret furdalást okozna egy hancur a saját neméhez tartozó emberrel.
Hogy miért?
Mert már eltelt az az idő amikor voltak az embernek elvei. Az idő előre haladtával észreveszem, hogy nem vagyok hamvas, kívánatos, de azért vannak vágyaim, amiket meg akarok élni...
...és ez mellett egy hosszú, kényelmes kapcsolatom, amit egy numera miatt nem szeretnék elveszteni!
Szóval! Rájön az ember egy bizonyos kor után, hogy mennyi mindent hagyott ki az életébő (pasik, nők, gruppen, swinger, stb...) és amíg van felálló tehetsége, ezt meg is akarja élni, valósítani.
Elnyomni a vágyakat, baromság! Frusztrálódik az ember, ami mentális, majd fizikális problémákhoz vezetnek...
És akkor el lehet gondolkodni, hogy magadhoz az elveidhez a párodhoz, vagy kihez akarsz hűséges maradni?
(Ez egy válasz Greyjoy üzenetére (2021. 05. 30. vasárnap 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 30. vasárnap 14:06
Valóban jó a téma és jó látni, hogy ilyen sokan éreznek hasonlóan.
Én most jutottam oda, hogy kipróbálnék dolgokat, de egy fontos tényező van, ami (pontosabban aki) miatt nem teszem meg és az a párom.
Bárhogy is nézzük, ez ugyanolyan megcsalás, ami kicsit zavart a fórumhozzászolásokban, hogy ezt mennyire nem vette komolyan senki, aki párkapcsolatban kalandozik.
De nyilván nem az én dolgom, csak tudom, hogy engem mi tart jelenleg vissza.
#67   2021. 05. 30. vasárnap 14:06
Greyjoy Greyjoy
Valóban jó a téma és jó látni, hogy ilyen sokan éreznek hasonlóan.
Én most jutottam oda, hogy kipróbálnék dolgokat, de egy fontos tényező van, ami (pontosabban aki) miatt nem teszem meg és az a párom.
Bárhogy is nézzük, ez ugyanolyan megcsalás, ami kicsit zavart a fórumhozzászolásokban, hogy ezt mennyire nem vette komolyan senki, aki párkapcsolatban kalandozik.
De nyilván nem az én dolgom, csak tudom, hogy engem mi tart jelenleg vissza.
#66   2021. 05. 29. szombat 13:29
X Törölt felhasználó (4544782)
Hát sziasztok.

Először is azzal kezdeném,hogy fogalmam nincsen arról , hogy milyen kategóriába tartoznék mert egyáltalán nem is érdekel.
Az , hogy az adatlapon bi van az azért van mert olyan kategória nincsen a választható lehetőségek között , hogy élvezem a szexualitás minden formáját ami lázba hoz és örömöt okoz miközben az élvezeteket élvezem.

Na a nagy szavak után először is fantasztikus volt a sok különálló tapasztalat olvasása. Köszi mindenkinek mert nagyon érdekes volt.

Most én is megosztanám a saját véleményem és tapasztalatom veletek.

Valamikor még gyerek koromban volt az első gyerekes ismerkedésem egy sráccal ami nem is volt olyan nagy szám.
Tudjátok olyan - mi is van ott és miért jó ha megfogjuk egymásnak stílusú gyerekjáték volt.
Sok év elteltével 16 évesen rájöttem , hogy izgatnak a fiús dolgok és most persze nem a legóra gondolok.
Nem tudtam rendet rakni a fejemben az ismeretlen miatt így csak folyamatosan emésztett a tudat, hogy ez nem járható út továbbra.Meg kellett tudnom az igazat. Felregisztráltam ide. Igen igen pont ide smile
Sok megfutamodás után erőt vettem magamon és találkoztam egy idősebb férfival.
Egy erdő szélén leterítettük a plédet aztán vetkőzés.
Ahogy megláttam a farkát egyből indult a fantázia és már fogtam is meg...
Egy közös cumi után haza vitt és akkor szembesültem vele , hogy ez igen is nekem tetszik.
Éreztem,hogy a nők és a férfiak is egyszerre vonzanak de megnyugodva tisztáztam magammal , hogy biztos nem vagyok meleg mert a nőket szeretem csak a férfiak is izgatnak sex terén.
Na azóta már sok sok év eltelt,hogy eldöntöttem élvezem az életet.
Nagyon szerencsés ember vagyok mert egy igaz házasságban élek teljesen nyitott lapokkal. Mindent tudunk egymásról és nincsen titkolózás egymás előtt.
Nagyon szex centrikus ember vagyok.
Szeretem ha a tudásom és a minőségem mind a két fél megtapasztalja.
Én olyan csajos módon szeretem a férfi partneremet kényeztetni.Imádom uralni a teret smile
Semmi csók meg ilyen enyelgős dolgok!
Csak a minőségi élvezés és a fantázia megvalósítása a célom.
Engem egyáltalán nem érdekel , hogy ki mit gondol rólunk. A sok szürke ember nem veszi kedvemet.
Ami a falakon belül történik ahhoz meg senkinek semmi köze.
Addig amíg a feleségemet nem zavarja addig továbbra is élvezem - élvezzük a szex minden formáját amit csak szeretnénk.
Gondolkodtam már rajta , hogy passzív vagy uni vagy aktív vagyok e. De hamar rá jöttem,hogy egyáltalán nem érdekel mert ha cumizni szeretnék egy szép farkat akkor azt szeretném, ha pedig mást akkor azt.
Én azt kívánom mindenkinek , hogy élje úgy az életét ahogy a legjobbnak látja de soha ne feledjétek , hogy nincsen több idő annál mint amit kaptunk.
Remélem nem tűnik nagyképűnek meg fellengősnek amit írtam. Nem az lenne a cél.
Én is véleményt alkottam és egy kicsit megosztottam magamból.
Legyet rosszak smile
Sziasztok.
#65   2021. 05. 21. péntek 11:48
ondónyelő ondónyelő
...
#64   2021. 05. 21. péntek 11:45
ondónyelő ondónyelő
Csak kapkodom a fejem...
Imádok faszt szopni és gecit nyelni. Néhányszor már össze is jött.
Viszont férfit megcsókolni, férfival élni, de akár csak a férfi testet simogatni... ÁÁÁÁ kiráz a hideg.De még férfit megdugni megszopatni se szeretnék. Csókolózni, dugni, szopatni, élni csak és kizárólag nővel!

Ezek szerint nem egy fasz szopó buzi vagyok, hanem heteroflexibilis???

Nem is tudom...
Annak ellenére nem lennék buzi, hogy egyik nagy vágyam: 8-10 adag gecit nyelni, miközben a seggem is megdolgozzák?
#63   2021. 05. 20. csütörtök 22:17
gerisso gerisso
Ezzel èn is igy vagyok,voltam házibarát egy bi párnál ,szopás gecis puncinyalás jöhetet, de több nem,csók szóba se jöhetet.Igaz megkóstoltuk egymás gecijèt, de a hölgy csókolta át,jó spermás csaták voltak.
#62   2021. 05. 14. péntek 09:37
szabad szabad
Erre is van egyébként szakszerű megnevezés, a heteroflexibilis, amikor igazából heteró vagy, tehát férfiakkal az érzelmi oldal nem vonz, vagy egyenesen taszít, ugyanakkor a farkakat néha megkívánod. Sokan keverik a biszexel, pedig szerintem azért elég messze van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 14. péntek 08:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (840691)
2021. 05. 14. péntek 08:54
Ugyan így vagyok vele én is , hogy bejonnem a szép farkak meg jó nézni őket és uzgat is hogy milyen lehet fogni bekapni .. de valahogy maga az hogy ott van egy férfi hát nem tudom más hogy meg ugye lehetetlen xD sajnos
#61   2021. 05. 14. péntek 08:54
X Törölt felhasználó (840691)
Ugyan így vagyok vele én is , hogy bejonnem a szép farkak meg jó nézni őket és uzgat is hogy milyen lehet fogni bekapni .. de valahogy maga az hogy ott van egy férfi hát nem tudom más hogy meg ugye lehetetlen xD sajnos
(Ez egy válasz Lingamos üzenetére (2021. 05. 14. péntek 07:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 14. péntek 07:40
Ez egy nagyon érdekes dolog mert engem is csak a farok izgat meg szeretem ha dildó van bennem. De a férfiaktól undorodom. Szóval nagyon jóképűnek és kezdeményezőnek kellene lennie, hogy bele menjek de csók meg simogatás még akkor is kizárt.
#60   2021. 05. 14. péntek 07:40
Lingamos Lingamos
Ez egy nagyon érdekes dolog mert engem is csak a farok izgat meg szeretem ha dildó van bennem. De a férfiaktól undorodom. Szóval nagyon jóképűnek és kezdeményezőnek kellene lennie, hogy bele menjek de csók meg simogatás még akkor is kizárt.
#59   2021. 05. 14. péntek 05:25
Kiváncsibi Kiváncsibi
Én is így érzek.
(Ez egy válasz ondónyelő üzenetére (2021. 02. 02. kedd 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 02. kedd 13:21
Ne csodálkozz. Én is így vagyok.
Szívesen szopok, a gecit nyelem, még talán meg is dugatnam magam.
De a csók gondolatától is behanyok.
#58   2021. 05. 14. péntek 05:10
kakasmano kakasmano
Kár hogy a hozzászólások elhalóban vannak, mert sok értelmes reakcióval találkoztam, amely nagyban megegyezik az én véleményemmel is. Talán lesznek még hasonló gondolatok a jövőben is...
#57   2021. 02. 21. vasárnap 00:16
Oobor62 Oobor62
Idősebb párhoz csatlakoznék, ahol a hölgy a számba tenné a férje farkát....
Ez lenne az első biszex kalandom.
#56   2021. 02. 06. szombat 11:38
masszőz masszőz VIP
A nejem nekem is sejti, de nem foglakozik vele sajnos.Pedig jobb lenne vele megélni.
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2021. 01. 30. szombat 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 30. szombat 10:56
Nekem a párom volt elösször furcsa hogy nagyon szeretett olyan videokat nézni ahol csajok pasikat szopnak. Ez nem is volt fura csak amikor azt mondta hogy milyen szép van a pasiknak. Akkor kérdeztem töle hogy bi vagy , de aztt mondta hogy nem, de a farok az tetszik neki. Azt hittem nem meri bevallani. Utén mutattan nem bi filmet de ahol csokoloztak azt mondta az undoritja. Most hogy ezt itt elolvastam kicsit helyre állt a dolog. Köszi aki indította.
#55   2021. 02. 02. kedd 13:21
ondónyelő ondónyelő
Ne csodálkozz. Én is így vagyok.
Szívesen szopok, a gecit nyelem, még talán meg is dugatnam magam.
De a csók gondolatától is behanyok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 02. 02. kedd 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4491172)
2021. 02. 02. kedd 11:22
Már a gondolattól is kiráz a hideg, ha ölelkeznem kellene, vagy meg csókolni egy férfit!
De a farok látványa vagy érzése meg izgat, hogy lehet ez?
#54   2021. 02. 02. kedd 11:22
X Törölt felhasználó (4491172)
Már a gondolattól is kiráz a hideg, ha ölelkeznem kellene, vagy meg csókolni egy férfit!
De a farok látványa vagy érzése meg izgat, hogy lehet ez?
#53   2021. 02. 01. hétfő 11:55
qka888 qka888
Igen pont így vagyok én is. Egy pasis csókolózás vagy egymás simogatása nem nagyon izgat de egy szép farok mindig felébreszti bennem a vágyat
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2021. 01. 30. szombat 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 30. szombat 10:56
Nekem a párom volt elösször furcsa hogy nagyon szeretett olyan videokat nézni ahol csajok pasikat szopnak. Ez nem is volt fura csak amikor azt mondta hogy milyen szép van a pasiknak. Akkor kérdeztem töle hogy bi vagy , de aztt mondta hogy nem, de a farok az tetszik neki. Azt hittem nem meri bevallani. Utén mutattan nem bi filmet de ahol csokoloztak azt mondta az undoritja. Most hogy ezt itt elolvastam kicsit helyre állt a dolog. Köszi aki indította.
#52   2021. 01. 31. vasárnap 08:57
arany24 arany24
Ezzel én is pont így vagyok .
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2021. 01. 30. szombat 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 30. szombat 10:56
Nekem a párom volt elösször furcsa hogy nagyon szeretett olyan videokat nézni ahol csajok pasikat szopnak. Ez nem is volt fura csak amikor azt mondta hogy milyen szép van a pasiknak. Akkor kérdeztem töle hogy bi vagy , de aztt mondta hogy nem, de a farok az tetszik neki. Azt hittem nem meri bevallani. Utén mutattan nem bi filmet de ahol csokoloztak azt mondta az undoritja. Most hogy ezt itt elolvastam kicsit helyre állt a dolog. Köszi aki indította.
#51   2021. 01. 30. szombat 16:09
couplelove couplelove
Téged nőként ez, hogy érint, hogy a párod a farkakat is izgatónak tartja? Taszít vagy inkább izgat?
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2021. 01. 30. szombat 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 30. szombat 10:56
Nekem a párom volt elösször furcsa hogy nagyon szeretett olyan videokat nézni ahol csajok pasikat szopnak. Ez nem is volt fura csak amikor azt mondta hogy milyen szép van a pasiknak. Akkor kérdeztem töle hogy bi vagy , de aztt mondta hogy nem, de a farok az tetszik neki. Azt hittem nem meri bevallani. Utén mutattan nem bi filmet de ahol csokoloztak azt mondta az undoritja. Most hogy ezt itt elolvastam kicsit helyre állt a dolog. Köszi aki indította.
#50   2021. 01. 30. szombat 10:56
Friss Nagyi Friss Nagyi
Nekem a párom volt elösször furcsa hogy nagyon szeretett olyan videokat nézni ahol csajok pasikat szopnak. Ez nem is volt fura csak amikor azt mondta hogy milyen szép van a pasiknak. Akkor kérdeztem töle hogy bi vagy , de aztt mondta hogy nem, de a farok az tetszik neki. Azt hittem nem meri bevallani. Utén mutattan nem bi filmet de ahol csokoloztak azt mondta az undoritja. Most hogy ezt itt elolvastam kicsit helyre állt a dolog. Köszi aki indította.
#49   2021. 01. 15. péntek 09:32
Tűzlavina Tűzlavina
Házaspárral voltam hármasban Feleséget nyaltam kis idő múltával azt vettem észre férj szopta a farkam. Nem zavart,sőt élveztem akellemes bizsergést. Sokat gondoltam az aktusra. Néhány éve érzem vágyom újra hasonló élményre.
 
... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2020. 12. 29. kedd
Üzenetek: 168db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 08. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!