Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 15 16 17
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16   2010. 06. 23. szerda 22:54
s.loeb s.loeb VIP
Miért nem mertek kettesben maradni? Ezt kifejtenéd?
(Ez egy válasz remetemozes üzenetére (2010. 06. 18. péntek 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 18. péntek 12:55
11 éve kerülgetjük egymást a sógornőmmel, de még nem történt semmi komoly. Azért mindig kihasználja az alkalmat egy kis hirtelen ölelésre, puszira. Nem nagyon merünk kettesben maradni, mert akkor aztán nincs megállás. vigyor2
#15   2010. 06. 22. kedd 09:27
X Törölt felhasználó (746683)
Dugnám a sógornőimet szívesen, de nincs rá esély sajna..
#14   2010. 06. 18. péntek 12:55
remetemozes remetemozes
11 éve kerülgetjük egymást a sógornőmmel, de még nem történt semmi komoly. Azért mindig kihasználja az alkalmat egy kis hirtelen ölelésre, puszira. Nem nagyon merünk kettesben maradni, mert akkor aztán nincs megállás. vigyor2
#13   2010. 06. 18. péntek 00:10
X Törölt felhasználó (46871) VIP
Tamásandrea extraperverz? Akkor én?Anno az ex feleségem húgát több mint 3 évig tartottam dugva...éppen tudnék mit mesélni smile akkor én egy beteges állat vagyok? smile smile smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 15. kedd 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412) VIP
2010. 06. 15. kedd 16:43
Amikor a párom nővére elvált, egyik családi összjövetel utáni puszilkodásban megsimogattam a mellét. Nagyon zavarba jött tőle. Késöbb elmesélte Andinak aki persze már hallotta az én beszámolómat és majd kipukkadt a visszafojtott nevetéstől.

Andi nővére azt hitte, hogy teljes lesz a felháborodás és majd mint jó testvér a huga mellé állhat ellenemben, de Andi megkérdezte tőle, hogy tetszem-e neki és miért nem fekszünk le egymással. A nővére nem akart hinni a fülének amikor Andi elmondta, hogy őt nem zavarja és érezzük jól magunkat alien2 Inkább passzolt engem rolleyes

A sógornő tekintetében azóta is látok mindig valami furcsa érdeklődést... de sajnos túlságosan öntudatos (magyar) lány. Nagyon sajnos! szomoru1

(Ja? Tudjátok milyenek a magyar lányok? Elmondom mit gondolnak: "Olyan vicces senkivel sem dugni." wink
#12   2010. 06. 15. kedd 21:54
protein protein
Tamásésandrea,te extraperverz vagy smile Pont mint én!
#11   2010. 06. 15. kedd 16:43
X Törölt felhasználó (314412) VIP
Amikor a párom nővére elvált, egyik családi összjövetel utáni puszilkodásban megsimogattam a mellét. Nagyon zavarba jött tőle. Késöbb elmesélte Andinak aki persze már hallotta az én beszámolómat és majd kipukkadt a visszafojtott nevetéstől.

Andi nővére azt hitte, hogy teljes lesz a felháborodás és majd mint jó testvér a huga mellé állhat ellenemben, de Andi megkérdezte tőle, hogy tetszem-e neki és miért nem fekszünk le egymással. A nővére nem akart hinni a fülének amikor Andi elmondta, hogy őt nem zavarja és érezzük jól magunkat alien2 Inkább passzolt engem rolleyes

A sógornő tekintetében azóta is látok mindig valami furcsa érdeklődést... de sajnos túlságosan öntudatos (magyar) lány. Nagyon sajnos! szomoru1

(Ja? Tudjátok milyenek a magyar lányok? Elmondom mit gondolnak: "Olyan vicces senkivel sem dugni." wink
#10   2010. 06. 12. szombat 16:31
X Törölt felhasználó (334779)
a sógornőm szingli de meg basznám csak nincs rá lehetőségem sajna.40 felet van de még jó teste van.a seggét szoktam markolászni úgy sógor alapon és mindig fel áll a farkam. de sajna ez kimarad pardon1
#9   2010. 06. 07. hétfő 05:51
X Törölt felhasználó (754785)
Nem tul erkölcsös,de izgató,hogy a tiltott gyumölcsot szerzed meg
#8   2010. 05. 28. péntek 17:44
X Törölt felhasználó (98466)
Na ismét péntek ismét buli!Srágám szolt hogy ma két faszt akar.Ám lagyan én nem bánom!Egész nap áll a faszom ha rá gondolok hogy az öcsém megkurja a kis feledégem!Naagyon jó alig várom!A szájába adom a farkam aztán hagyom hadd keféljenek egy nagyot és amikor már nagyon nedves jól megbaszom!Tudom kicsit betegnek tartjátok de csak igy ment bele a hármasba.Nekem az a lényeg hogy mellettem kurják ne helyettem!Igy az öcsém is jól jár!
#7   2010. 04. 30. péntek 18:30
X Törölt felhasználó (98466)
csá.mi péntek esténként szoktunk 3asban bulizni.ilyenkor az öcsém száll be a drágám mellé.nekünk nagyon bejön a párom is élvezettel rakja szét a lábacskáit!öcsém meg élvezi a finom punciját!anya intézi a dolgot csak este tudom meg hogy lesz e buli!rmélem ma is rendelt segitőt!
#6   2010. 03. 18. csütörtök 16:56
Darkrape Darkrape
Azt mondják, a kihagyott pinákat a másvilágon az orrodra húzzák! nyes
Máskor ne habozz, nehogy kétméteres heftire egyen szükséged odaát! vigyor2
(Ez egy válasz typifix üzenetére (2010. 03. 17. szerda 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 17. szerda 19:05
A sógornőm egy nagyon kívánatos szingli csaj. Egyszer nyáron festés és pakolás kozben hozzáértem a melleihez(pólón kezesztül). Sűrű bocsánatkérés a részemről. Sógornőm elnézően vigasztalt, hogy nem történt baj és közben megsimogatta az arcom. Nagyon csinos a csaj, csak nem tudom mit kezdjek vele.
A volt menyasszonyom huga bugyiban és melltartóban is flangált előttem,sőt fel is kínálkozott azon az estén amikor az exem megcsalt. A kapcsolatunk véget ért, de a hugát azóta is bánom, hogy nem csináltam meg.Nem tudom,hogy most bátrabb legyek-e?
#5   2010. 03. 18. csütörtök 08:18
X Törölt felhasználó (730768)
Az a kapcsolat se lesz hosszú életű aki ilyenen gondolkodik..
#4   2010. 03. 17. szerda 19:05
typifix typifix
A sógornőm egy nagyon kívánatos szingli csaj. Egyszer nyáron festés és pakolás kozben hozzáértem a melleihez(pólón kezesztül). Sűrű bocsánatkérés a részemről. Sógornőm elnézően vigasztalt, hogy nem történt baj és közben megsimogatta az arcom. Nagyon csinos a csaj, csak nem tudom mit kezdjek vele.
A volt menyasszonyom huga bugyiban és melltartóban is flangált előttem,sőt fel is kínálkozott azon az estén amikor az exem megcsalt. A kapcsolatunk véget ért, de a hugát azóta is bánom, hogy nem csináltam meg.Nem tudom,hogy most bátrabb legyek-e?
#3   2010. 03. 16. kedd 13:27
dejoka dejoka
én is pályázok a csajom hugára(sógornőmre).Igaz még csak 17 éves lesz de nagyon jó csajszi!Szeretném megdugni áprilisban mikor feljön pestre hozzánk a szünetben!Már láttam a mellét és a punciját is.Hát valami isteni lehet!Remélem össze jön!
#2   2010. 03. 16. kedd 10:31
T-A-M T-A-M VIP
részemről nem jósolok hosszú életet a topiknak...:S
#1   2010. 03. 15. hétfő 18:55
X Törölt felhasználó (14764)
Történt már valami érdekes veled akár a sógornőddel, akár a sógoroddal? Vagy észrevettél már valami különös vonzalmat, de nem történt semmi?
 
... 15 16 17
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 03. 15. hétfő
Üzenetek: 336db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!