Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 39 40 41 42 43 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#182   2010. 09. 09. csütörtök 22:10
vadász vadász
Sziasztok!
Most már hiszek a véletlenekben smile , vagy mégsincsennek? -vagy nem azok?
Másik fórumon egy kedves biszex pár keresett meg. Személyes tali alkalmával úgy döntöttek, hogy megtisztelnek bizalmukkal és sikerült egy önzetlen de a kezdeti nehézségek miatt 90%-os "estét" összehoznunk. Csodás élmény volt, köszönöm Nekik és remélem tudtam annyit hozzátenni a dologhoz, hogy legyen értelme részükről is a folytatásnak.
Mindenkinek kitartást és ŐSZINTE, KORREKT magatartást!
#181   2010. 08. 31. kedd 12:17
X Törölt felhasználó (54709)
Tapasztalatból mondom, a netes ismerkedés nagyon nem működik, a pasik nagy része kamuzik. Emiatt ha valaki megszólít bennünket, (normálisan) annyit teszünk, megírjuk mikor megyünk legközelebb swingerklubba. Ott szívesen találkozunk bárkivel - minden kötelezettség nélkül -. "Érdekes" módon 10-ből 9 nagyszájú, nagyfarkú nem jön el. (Kapunk olyan képeket, hogy Michelangelo arról mintázná Dávidot, csak 10-szer nagyobb farka lenne, mint amilyen lett. smile
Egyébként is, páromat idézve: " Miért gondolják azt a pasik, hogyha a farkukról küldenek fotót, attól egy nő egyből beizgul."
A párom egy nagyon jó nő, kis túlzással bárkit megkaphat, de sosem az alapján dönt, kinek milyen és mekkora a farka.
Szóval azt javaslom, szóló uraknak, próbálkozzanak klubokban, ahova érdemes egy ideiglenes partnerrel beállítani, erre mindig van lehetőség - legalábbis ahova mi járunk - , mivel a klub weblapján össze lehet jönni szóló hölggyel, akit el lehet kísérni.
#180   2010. 08. 31. kedd 10:43
eunos eunos
az a része tetszett a kommentednek, "hogy ez nem igazan tukrozi a szemed ragyogasat"
Ez beszaras nyes !!!
csak igy tovabb!
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2010. 08. 30. hétfő 17:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 30. hétfő 17:11
Elöre bocs az off-ért !!!!!

Szia jolanel elöre bocsátom hogy nekünk nem irtál,de feltünt az a pár kicsi eltérés a társkeresö lapodon......
1.)heteronak vallod magad ,de meleg és leszbi emberkéket is keresel. (evvel semmi probléma de minimum egy biszexet benyomhattál volna.
2.)irod nincs párod. kérdésre hogy hányszor szexelsz 1 nap te azt irtad hogy minimum 1x 1nap az önki nem igazán szex mert áliitolag 1 jo szexhez minimum 2 ember kell....
3.)irod legyen meg a szexuális vonzalom nem inkább a külcsönös szinpátia??? (rendes ember még a sültkrumplit is csak ne guruljon el tartja a mondás)
Ezek az apro kicsi eltérések már kicsit megingatják az emberekben a bizalom alpjait pulsz ha a bejelentkezö mailodban egyetlen képet küldtél és azt is a farkadrol hát az nem igazán tükrözi a szemeid csillogását vagy igen-)))

Bocs ha kicsit nyersen fogalmaztam
#179   2010. 08. 30. hétfő 18:28
jn-31 jn-31
Hát igen.

Nehéz dolog ez, és nem is egyszerű. smile
Természetesen nem hátrány ha az adatlapod rendesen ki van töltve, és van pár kép is hozzá. Az, hogy ez most csak a farkad, az egy ilyen oldalon nem akkora gáz. Elvégre senki sem rakja ki a farka mellé az arcképét. Már ha van esze. Ha válaszolnak és rendes képet kérnek, akkor meg küldjél. Ebben nincs semmilyen kompromisszum. Ezt muszáj.
A fontosabb az, hogy hogyan szólítod meg azt akivel ismerkedni szeretnél. Miket írsz és látszódik e, hogy csak egy sablonlevelet szúrtál be. Erre figyelni kell. Ha már szeretne az ember valahova „bekerülni”, akkor vegye a fáradságot és írjon egyénileg mindenkinek. Ez sem hátrány.
Jó ha nem két sort írsz, hanem veszed a fáradságot és amit gondolsz azt leírod.
Ez beválik és válaszolnak?
Nem.
Nincs tuti recept. Vagy szerencséd van, vagy nincs. Akár évekig is várhatsz, hogy legyen valami. Ez türelem játék. Ez van.

Figyelj rá, hogy az őáltaluk megadott kritériumoknak megfelelj. Még ha hülyeség is, de nem lehet mit tenni, mindenkinek megvan a maga „ideálja”. Ha nem illesz bele abba a képbe amit ők maguknak kitaláltak, akkor hiába görcsölsz. Nincs értelme.
De a lényeg, hogy válasz a legritkább esetben érkezik ha elutasítanak. Még ha mindent überfrankón teszel is, akkor sem válaszolnak. Miért? Mert.
Akik pasit keresnek és ezt a lapjukon is feltüntetik, azok töménytelen levelet kapnak. De mindenkitől. Ezt hidd el. Egy idő után szerintem a kezdeti lelkesedés átmegy undorba. Szerintem.
Most képzeld el azokat a leveleket amik így szólnak, hogy:
-megbasznám a nődet
-beszállnék nagy a farkam
-szia engem érdekel, írjatok erre a címre stb...

meg a többi alpári „ismerkedős” szöveg.
Ezt inkább hagyjuk.

De tényleg akármit is írhatsz, akkor sem fognak válaszolni. Ez nem divat. Senki nem fog napi húsz levelet írni, amiben elutasítanak. Ez hülyeség. Inkább hagyják a fenébe az egészet.

De visszatérve a te problémádra megnéztem a képeid és már ne haragudj, de nem túl előnyösek. Ki a franc kíváncsi a segglyukadra alulról fényképezve? Ezzel nem fogsz sikert elérni. Legalábbis pároknál. Új előnyösebb képek, normális ismerkedős szöveg, és akkor... és akkor... sem fognak válaszolni.
Ezt fogad el. Nem tudsz mit tenni. Ez van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 30. hétfő 10:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62565)
2010. 08. 30. hétfő 10:54
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!! Tudna e valaki tanácsokat adni miként, hogyan lehet próbálkozni pároknál?
Megmondom őszintén írtam már egy-két párnak de semmi válasz! Vajon bennem lehet a hiba? Segítségeteket előre is köszönöm!
#178   2010. 08. 30. hétfő 17:13
s.loeb s.loeb
Rólam is írnál egy ilyen elemzést? Tetszik. Kíváncsi vagyok rólam mit szűrsz le. És ezt nem poénból írtam,hanem teljesen komolyan. Ha megteszed akkor előre is köszönöm.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2010. 08. 30. hétfő 17:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 30. hétfő 17:11
Elöre bocs az off-ért !!!!!

Szia jolanel elöre bocsátom hogy nekünk nem irtál,de feltünt az a pár kicsi eltérés a társkeresö lapodon......
1.)heteronak vallod magad ,de meleg és leszbi emberkéket is keresel. (evvel semmi probléma de minimum egy biszexet benyomhattál volna.
2.)irod nincs párod. kérdésre hogy hányszor szexelsz 1 nap te azt irtad hogy minimum 1x 1nap az önki nem igazán szex mert áliitolag 1 jo szexhez minimum 2 ember kell....
3.)irod legyen meg a szexuális vonzalom nem inkább a külcsönös szinpátia??? (rendes ember még a sültkrumplit is csak ne guruljon el tartja a mondás)
Ezek az apro kicsi eltérések már kicsit megingatják az emberekben a bizalom alpjait pulsz ha a bejelentkezö mailodban egyetlen képet küldtél és azt is a farkadrol hát az nem igazán tükrözi a szemeid csillogását vagy igen-)))

Bocs ha kicsit nyersen fogalmaztam
#177   2010. 08. 30. hétfő 17:11
puby09 puby09
Elöre bocs az off-ért !!!!!

Szia jolanel elöre bocsátom hogy nekünk nem irtál,de feltünt az a pár kicsi eltérés a társkeresö lapodon......
1.)heteronak vallod magad ,de meleg és leszbi emberkéket is keresel. (evvel semmi probléma de minimum egy biszexet benyomhattál volna.
2.)irod nincs párod. kérdésre hogy hányszor szexelsz 1 nap te azt irtad hogy minimum 1x 1nap az önki nem igazán szex mert áliitolag 1 jo szexhez minimum 2 ember kell....
3.)irod legyen meg a szexuális vonzalom nem inkább a külcsönös szinpátia??? (rendes ember még a sültkrumplit is csak ne guruljon el tartja a mondás)
Ezek az apro kicsi eltérések már kicsit megingatják az emberekben a bizalom alpjait pulsz ha a bejelentkezö mailodban egyetlen képet küldtél és azt is a farkadrol hát az nem igazán tükrözi a szemeid csillogását vagy igen-)))

Bocs ha kicsit nyersen fogalmaztam
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 30. hétfő 10:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62565)
2010. 08. 30. hétfő 10:54
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!! Tudna e valaki tanácsokat adni miként, hogyan lehet próbálkozni pároknál?
Megmondom őszintén írtam már egy-két párnak de semmi válasz! Vajon bennem lehet a hiba? Segítségeteket előre is köszönöm!
#176   2010. 08. 30. hétfő 10:54
X Törölt felhasználó (62565)
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!! Tudna e valaki tanácsokat adni miként, hogyan lehet próbálkozni pároknál?
Megmondom őszintén írtam már egy-két párnak de semmi válasz! Vajon bennem lehet a hiba? Segítségeteket előre is köszönöm!
#175   2010. 08. 28. szombat 20:37
X Törölt felhasználó (746827) VIP
Hát nekünk is van már tapasztalatunk, de több a rossz mint a jó. Rengeteg olyan pasi van aki igen csak bunkón viselkedik. Szerintünk durva az mikor olyat ír valaki, hogy többszöri kép megnézése után megdugnám a hölgyet. Na hát az ilyen pasi dugja meg saját magát. Vagy, hogy pl: valaki többször is elmegy valakihez úgy, hogy még egy 200 ft-os italt se visz. Viszont a párokkal eddig nagyon jó a tapasztalatunk le a kalappal.
#174   2010. 07. 30. péntek 20:24
X Törölt felhasználó (746265)
Sziasztok!
Nekünk is van már tapasztalatunk, ha megengeditek megosztom veletek.
A sok kamut, felesleges levelezgetést, meg képcserét gondolom sokan ismerik. Szerintem ebbe nem érdemes belebonyolódni, mert ez a módszer 90%-ban elakad. Történt velem, épp a gép előtt ücsörögve, jól felspanoltan, szinte egyidőben megjelent két hirdetés, ill. több, de én kettőre azonnal, szerintem elsőként válaszoltam. "Megirtam a T. számom, és ha komolyan gondoljátok hívjatok". Az első pár nem válaszolt, viszont csörgött a telefon! Másnap estére megbeszéltük a találkozót egy szórakozóhelyre. Tök szimpatikusak, kedvesek, kulturáltak, első látásra bejöttek nekünk. Elmondásuk alapján mi is nekik. Még aznap este össze is jött a buli! Fantasztikus élménnyel gazdagodtunk! Azóta is tart, csak sajnos messze vagyunk egymáshoz, így elég ritkán tudunk találkozni.
A másik pár képet kért, ők is küldtek. A páromnak nem igazán jött be a pasi (fotó alapján), ezért nem is akart találkozót. Nagynehezen meggyőztem! Találkoztunk! Tök rendes, kedves, aranyos, kulturált pár. Élőben bezzeg, már bejött neki!!!! Azóta is összejárunk, csak sajnos ritkán. Mondanom sem kell az első eljárás híve vagyok! Ennek ellenére, ha valaki a képcseréhez ragaszkodik valószínű ezután is küldünk. Elvégre a képcserés módszer is bejött, csak az sokkal nyűgösebb, időigényesebb. Röviden ennyi. De lehet nem is jó helyre írtam, mert ez nem a "Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)" , hanem mondjuk az első randi összekalapálásának tapasztalatai ( ha érdekel valakit a topik címére is van tapasztalat). És ha sikerült is összehozni, szimpatikus mindenki, még akkor sem semmi feladat,négy ember értékrendjét összeegyeztetni!
Üdv mindenkinek! Szép estét!
#173   2010. 07. 30. péntek 20:22
X Törölt felhasználó (746265)
Sziasztok!
Nekünk is van már tapasztalatunk, ha megengeditek megosztom veletek.
A sok kamut, felesleges levelezg
#172   2010. 07. 27. kedd 12:38
X Törölt felhasználó (94779)
Tényleg elég szánalmasnak tartom én is mikor valaki ilyet ír, hogy "mindenképpen válaszoljatok légyszi".Bár ha azt vesszük, alapnak kellene lennie hogy választ kapjon mindenki még ha elutasító a válasz akkor is.Másfelől meg ha nem kap választ akkor azért sejtenie kellene hogy nem ő a kiválasztott....nem könnyű kérdés ez, de azért mindkét oldalról a normális és érthető kommunikáció miatt azért az udvariasság és reagálás a másik felé azért elvárható. Egyébként nagyon üdvözlendő és nagyon dicséretes hogy mindenkinek igyekszel válaszolni....örülök, és köszönöm hogy reagáltál a véleményemre.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 27. kedd 10:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (101243) VIP
2010. 07. 27. kedd 10:57
Szívemből szóltál, meg is szoktak lepődni, hogy én személy szerint igyekszek mindenkinek válaszolni. A normálisabb embereknél viszont én látom mindenhol meglepődve, hogy odaírják, hogy "de mindenképpen válaszoljatok légyszi". Biztos csak a saját hozzáállásom miatt van ez, de a sok negatív tapasztalatot olvasva itt, a fórumon, ezek után már tényleg nem szabadna min csodálkoznom. smile
#171   2010. 07. 27. kedd 10:57
X Törölt felhasználó (101243) VIP
Szívemből szóltál, meg is szoktak lepődni, hogy én személy szerint igyekszek mindenkinek válaszolni. A normálisabb embereknél viszont én látom mindenhol meglepődve, hogy odaírják, hogy "de mindenképpen válaszoljatok légyszi". Biztos csak a saját hozzáállásom miatt van ez, de a sok negatív tapasztalatot olvasva itt, a fórumon, ezek után már tényleg nem szabadna min csodálkoznom. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 18. vasárnap 06:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94779)
2010. 07. 18. vasárnap 06:58
Én hasonlóan azokhoz akik nehezményezték az alap dolgokat, csak ő hozzájuk tudok szintén csatlakozni ami a vélemény kinyilvánítását illeti.Nem könnyű pasiként mondjuk párt találni, mert egyrészt vagy irreálisak az elvárásaik, s közben egyikük sem egy nagy eresztés, vagy egyszerűen kamu az egész amit csinálnak.
Persze a legdurvább mikor valakit válaszra sem méltatnak...ennél nagyobb udvariatlanságot nem igen tudok elképzelni, legalább annyit írhatnának hogy "ne haragudj nem rád gondoltunk" ennyi lenne az egész. Én részemről nem kezdenék el vissza írogatni hogy miért?..stb hanem tudomásul venném/veszem.
Sokat és sokáig kell próbálkozni mire az ember sikert ér el, de persze vannak itt nagyon csinos hölgytaggal rendelkező párok akik biztosan komolyan is gondolják az egészet. Sokat kell keresni és kitartónak kell lennie az embernek hogy aztán összejöjjön a dolog....de szerintem megéri az időt és az energiát.
#170   2010. 07. 27. kedd 09:19
X Törölt felhasználó (731322)
a válásom után nem tudtam mit kezdeni magammal és párok hirdetésükre válaszoltam.szerencsésnek mondhatom magam mivel gyors visszajelzést és meghívást kaptam az egyik pártol.hétvégén találkoztunk a tóparti házukban.szimpatikusak voltak,nyitottak és kezdeményezősek ami joljőtt mert kicsit feszült voltam.kis időre a feleség eltünt.visszaérve szexszisruciban a kanapéra ült,kisé provokativ pozban.mellé ültünk de nem engette hogy hozányuljunk.izgatott piszkosul,markolta a farkunkat,szopta mélytorokkal látam a punciábol kifolyo nedvet élvezte nagyon.mig márt nembirtam.szoltam hogy sprizelnifogok amire befalta teljesen,őrülten szopta és nyelte amiután a férje farkát kaptabe ugy helyezkedve hogy a nedves punciát aszámhoztolta.finom ize volt a punciának.nyaltam,ujaztam.erősenszopta férjét mig midnt a ketten elszáltak.kis pihenés uttán folytatuk és alaposan megdugtuk.élveztük és párszor meglett ismételve.
#169   2010. 07. 18. vasárnap 06:58
X Törölt felhasználó (94779)
Én hasonlóan azokhoz akik nehezményezték az alap dolgokat, csak ő hozzájuk tudok szintén csatlakozni ami a vélemény kinyilvánítását illeti.Nem könnyű pasiként mondjuk párt találni, mert egyrészt vagy irreálisak az elvárásaik, s közben egyikük sem egy nagy eresztés, vagy egyszerűen kamu az egész amit csinálnak.
Persze a legdurvább mikor valakit válaszra sem méltatnak...ennél nagyobb udvariatlanságot nem igen tudok elképzelni, legalább annyit írhatnának hogy "ne haragudj nem rád gondoltunk" ennyi lenne az egész. Én részemről nem kezdenék el vissza írogatni hogy miért?..stb hanem tudomásul venném/veszem.
Sokat és sokáig kell próbálkozni mire az ember sikert ér el, de persze vannak itt nagyon csinos hölgytaggal rendelkező párok akik biztosan komolyan is gondolják az egészet. Sokat kell keresni és kitartónak kell lennie az embernek hogy aztán összejöjjön a dolog....de szerintem megéri az időt és az energiát.
#168   2010. 07. 14. szerda 14:40
vazelinator vazelinator VIP Admin
atol még, hogy ö bi, még jól lerendezheti az asszonykát (egészséges normális velük, sincs semmi baj)
max. tőled nem remélhet semmit, igaz általában, ezt nem fogják fel és próbálnak rá venni hogy próbáld ki, azaz bepróbálkoznak.
igazad van a HETERO az alap értelmezett, de a "hülyék" és "hátha" bepróbálkozok miatt érdemes kiírni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 14. szerda 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 07. 14. szerda 13:41
Mostanság érkezett hozzánk úgy egy érdeklődő, hogy Ő bi férfi ...
A bemutatkozó szövegben egyértelműen leírtuk, hogy hetero pár vagyunk, és hasonló párok jelentkezését várjuk. Illetvaeazt, hogy: "Nem párcserére hajtunk! Talán később. Kölcsönös szimpátia fontos!"
Akkor hogy is van ez? vigyor2
Természetesen pár udvarias mondattal tisztáztuk a dolgot.

Tartom a véleményem, hogy minden esetben a HETEROszexualitás az alapértelmezett, az extrákat mindenki kiírja ha szüksége van bármiféle egyéb dologra.
#167   2010. 07. 14. szerda 13:41
X Törölt felhasználó (462239)
Mostanság érkezett hozzánk úgy egy érdeklődő, hogy Ő bi férfi ...
A bemutatkozó szövegben egyértelműen leírtuk, hogy hetero pár vagyunk, és hasonló párok jelentkezését várjuk. Illetvaeazt, hogy: "Nem párcserére hajtunk! Talán később. Kölcsönös szimpátia fontos!"
Akkor hogy is van ez? vigyor2
Természetesen pár udvarias mondattal tisztáztuk a dolgot.

Tartom a véleményem, hogy minden esetben a HETEROszexualitás az alapértelmezett, az extrákat mindenki kiírja ha szüksége van bármiféle egyéb dologra.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2010. 07. 14. szerda 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2010. 07. 14. szerda 12:38
fel lehet egy kérdést úgy is tenni, hogy ne zárod ki a hetero-t, azaz ezt nyomatékosítva.
#166   2010. 07. 14. szerda 12:38
vazelinator vazelinator VIP Admin
fel lehet egy kérdést úgy is tenni, hogy ne zárod ki a hetero-t, azaz ezt nyomatékosítva.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 05. hétfő 17:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 07. 05. hétfő 17:50
Szerintem pont fordított a helyzet.
Az a pár, amelyik leírja, hogy jöhet bi férfi is, ott lehet jelentkezni.
Ha nem írja le ezt (sem azt, hogy igen, sem azt hogy nem), akkor alapértelmezett a HETERO felállás. Innét meg logikusan következik az, hogy miért nem méltatják válaszra a keresési feltételeknek nem megfelelő próbálkozót.
#165   2010. 07. 05. hétfő 17:50
X Törölt felhasználó (462239)
Szerintem pont fordított a helyzet.
Az a pár, amelyik leírja, hogy jöhet bi férfi is, ott lehet jelentkezni.
Ha nem írja le ezt (sem azt, hogy igen, sem azt hogy nem), akkor alapértelmezett a HETERO felállás. Innét meg logikusan következik az, hogy miért nem méltatják válaszra a keresési feltételeknek nem megfelelő próbálkozót.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 04. vasárnap 23:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (441655)
2010. 07. 04. vasárnap 23:29
Persze, igazad van, csak nem mindenki gondolkodik úgy ahogy te. Én nem ítélem el azokat akik az azonos neműekkel is képesek intim kapcsolatba lépni és a hirdető is hibázik amikor nem emeli ki érthetően, hogy csakis hetero férfit keres. De sok pár nem méltatja válaszra a bi férfi jelentkezőket. Pedig úgy lenne korrekt, ebben igazad van. Én is csak a véleményemet írtam a srácnak, nem gúnyos szándékkal. Ha megbántottam, bocsi érte!
#164   2010. 07. 04. vasárnap 23:29
X Törölt felhasználó (441655)
Persze, igazad van, csak nem mindenki gondolkodik úgy ahogy te. Én nem ítélem el azokat akik az azonos neműekkel is képesek intim kapcsolatba lépni és a hirdető is hibázik amikor nem emeli ki érthetően, hogy csakis hetero férfit keres. De sok pár nem méltatja válaszra a bi férfi jelentkezőket. Pedig úgy lenne korrekt, ebben igazad van. Én is csak a véleményemet írtam a srácnak, nem gúnyos szándékkal. Ha megbántottam, bocsi érte!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 26. szombat 15:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (101243)
2010. 06. 26. szombat 15:57
Kicsit témán kívüli, off a hozzászólásom, de akármilyen beállítottságú is, nem őt minősíti, hogy még válaszra sem méltatják, és szomorú, hogy úgy gondolod, hogy ez természetes, csakazért, mert máshogy gondolkodik bizonyos dolgokról, mint mondjuk Te. Én, mégha látom, hogy az illető megint nem tudott olvasni az adatlapomon, és esélye nincs, hogy bármi is történjen, akár még egy levélváltás sem, akkor is igyekszem rövid, de udvarias formában a tudomására hozni, hogy melléfogott. Nem vitaindítónak szántam, sem bántani nem akarlak ezzel, csak máshogy vélekedem.
#163   2010. 06. 29. kedd 14:42
szonu szonu
Sziasztok
Nekem szerencsém volt egy kedves házaspár keresett meg csak a hölgy örömére. Megtisztelő volt számomra hogy megosztják velem az intim szférájukat. Először találkoztunk és beszélgettünk. Ez alapján dőlt el hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak és kölcsönösen diszkrétek leszünk egymás irányába. Ez megnyugtató volt mindeki számára. Nekik is és nekem is az első próbálkozás volt. Ami nekem nagyon tetszett hogy semmit nem erőltettünk kedvesek és udvariasak voltunk egymáshoz. Igyekeztem nem tolakodó lenni és csak azt tettem amit úgy láttam szabad. Nehezen indult be az este de ahogy döltek le a gátlások úgy lendültünk bele.Mivel én is férj vagyok igyekeztem semmi olyat tenni ami a férjnek nem tetszik sőt. De maximálisan igyekeztem a hölgy kedvében járni. Bármit megtettem hogy egy felejthetetlen élményben legyen része.
Úgy gondolom ez erről szól. Olyan élményekkel gazdagodni melyet egy harmadik személy bevonása jelent.
Mindenki kellemes élményekkel gazdagodott
 
... 39 40 41 42 43 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!