Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9 10 11 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#822   2015. 05. 30. szombat 22:14
Csak neked Csak neked
Na most irigyellek de nagyon,jó lehetett,hátha összejön nekünk is egyszer. eljen
(Ez egy válasz Vickyy üzenetére (2015. 05. 26. kedd 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 26. kedd 23:57
Sziasztok! Muszáj le/ki írnom...egy fantasztikus találkozót. Adott egy lány és egy megbeszélt randi. Szerette volna kipróbálni a szexet egy nővel. Én meg nem mondhattam erre nemet smile Az első alkalom fantasztikus volt, olyat élvezett a karjaim között,hogy még most is libabőrös leszek,ha rá gondolok.
A második alkalom előtt megkérdezte, hogy nem lenne e baj, ha a férje nézne.....nagyon izgatja ez a dolog- mondta és örömmel belementem.
Egy fél óra nyalakodás után megkértem a pasit, segítsen be, mutassa meg hogy jó az asszonykának smile nagyon hálás volt,hogy aktívan is részt vehet. Felváltva nyaltuk és ujjaztuk a hölgyet...izgató volt. Egy újabb félóra után, amikor összegabalyodva csókolóztunk, a férj a párja mögé kúszott és elkezdte őt dugni, engem meg megujjazni. Hmmm...bizsergető érzés .
Amikor nem sokkal később a nő elkezdte orálisan kielégíteni,kinyújtotta a kezét és odahúzott. Csókolóztunk, majd szabályosan a számba tette a férje farkát. Felváltva szoptuk, amíg tele nem spriccelte mindkettőnk száját smile hatalmas élmény volt és így talán még jobb,hogy nem előre megbeszélt, hanem spontán!
Több órás kényeztetés után megbeszéltük, hogy ezeket az alkalmakat bizony állandósítani kell! smile
#821   2015. 05. 30. szombat 10:09
pampallini007 pampallini007
Ebben teljessen egyetertek!
Paromnak 40. szulinapjara terveztem hasonlot, annyi kulonbseggel hogy masszor sracrol volt szo.
Felhoztam neki par nappal a szulinapja elott, bekotott szem,stb...meg szerencse mondtam neki, mert igencsak ellenezte.
Makom volt hogy mondtam neki, zuros helyzetet okoztam volna az tuti.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 04. 26. vasárnap 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (909206)
2015. 04. 26. vasárnap 20:31
Nos....én nőként nem biztos,hogy szeretnék egy ilyen meglepit.A nők kicsit másképp működnek,mint a pasik,akiknek nem gond egy ismeretlen,először látott nővel bármibe is bele menni.Persze vannak mindkét nem esetében kivételek,ez tény....
#820   2015. 05. 27. szerda 12:06
greatom greatom
Így megy ez....
(Ez egy válasz Vickyy üzenetére (2015. 05. 26. kedd 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 26. kedd 23:57
Sziasztok! Muszáj le/ki írnom...egy fantasztikus találkozót. Adott egy lány és egy megbeszélt randi. Szerette volna kipróbálni a szexet egy nővel. Én meg nem mondhattam erre nemet smile Az első alkalom fantasztikus volt, olyat élvezett a karjaim között,hogy még most is libabőrös leszek,ha rá gondolok.
A második alkalom előtt megkérdezte, hogy nem lenne e baj, ha a férje nézne.....nagyon izgatja ez a dolog- mondta és örömmel belementem.
Egy fél óra nyalakodás után megkértem a pasit, segítsen be, mutassa meg hogy jó az asszonykának smile nagyon hálás volt,hogy aktívan is részt vehet. Felváltva nyaltuk és ujjaztuk a hölgyet...izgató volt. Egy újabb félóra után, amikor összegabalyodva csókolóztunk, a férj a párja mögé kúszott és elkezdte őt dugni, engem meg megujjazni. Hmmm...bizsergető érzés .
Amikor nem sokkal később a nő elkezdte orálisan kielégíteni,kinyújtotta a kezét és odahúzott. Csókolóztunk, majd szabályosan a számba tette a férje farkát. Felváltva szoptuk, amíg tele nem spriccelte mindkettőnk száját smile hatalmas élmény volt és így talán még jobb,hogy nem előre megbeszélt, hanem spontán!
Több órás kényeztetés után megbeszéltük, hogy ezeket az alkalmakat bizony állandósítani kell! smile
#819   2015. 05. 27. szerda 11:29
Keserű Méz Keserű Méz
worship
(Ez egy válasz Vickyy üzenetére (2015. 05. 27. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 27. szerda 08:36
nem kezdek el ellenkezni, nem célom, hogy meggyőzzelek smile nem csak hogy nő vagyok, de anya és feleség is.......és hogy ki mit szól hozzá: na, pont lesz@rom smile
#818   2015. 05. 27. szerda 10:04
X Törölt felhasználó (879570)
Készülj rá, hogy sok ilyen fazonnal fogsz találkozni, akik sokkal jobban ismernek és sokkal jobban tudják, hogy mit csináltál, mint te magad.
Sajnos az ilyenek vannak inkább túlsúlyban.
(Ez egy válasz Vickyy üzenetére (2015. 05. 27. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 27. szerda 08:36
nem kezdek el ellenkezni, nem célom, hogy meggyőzzelek smile nem csak hogy nő vagyok, de anya és feleség is.......és hogy ki mit szól hozzá: na, pont lesz@rom smile
#817   2015. 05. 27. szerda 08:36
Vickyy Vickyy
nem kezdek el ellenkezni, nem célom, hogy meggyőzzelek smile nem csak hogy nő vagyok, de anya és feleség is.......és hogy ki mit szól hozzá: na, pont lesz@rom smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 05. 27. szerda 05:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1041852)
2015. 05. 27. szerda 05:11
Jesszus, ezt a kamut smile te tuti hogy nem nő vagy... nem is kezdj el ellenkezni tudom...
#816   2015. 05. 27. szerda 05:11
X Törölt felhasználó (1041852)
Jesszus, ezt a kamut smile te tuti hogy nem nő vagy... nem is kezdj el ellenkezni tudom...
(Ez egy válasz Vickyy üzenetére (2015. 05. 26. kedd 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 26. kedd 23:57
Sziasztok! Muszáj le/ki írnom...egy fantasztikus találkozót. Adott egy lány és egy megbeszélt randi. Szerette volna kipróbálni a szexet egy nővel. Én meg nem mondhattam erre nemet smile Az első alkalom fantasztikus volt, olyat élvezett a karjaim között,hogy még most is libabőrös leszek,ha rá gondolok.
A második alkalom előtt megkérdezte, hogy nem lenne e baj, ha a férje nézne.....nagyon izgatja ez a dolog- mondta és örömmel belementem.
Egy fél óra nyalakodás után megkértem a pasit, segítsen be, mutassa meg hogy jó az asszonykának smile nagyon hálás volt,hogy aktívan is részt vehet. Felváltva nyaltuk és ujjaztuk a hölgyet...izgató volt. Egy újabb félóra után, amikor összegabalyodva csókolóztunk, a férj a párja mögé kúszott és elkezdte őt dugni, engem meg megujjazni. Hmmm...bizsergető érzés .
Amikor nem sokkal később a nő elkezdte orálisan kielégíteni,kinyújtotta a kezét és odahúzott. Csókolóztunk, majd szabályosan a számba tette a férje farkát. Felváltva szoptuk, amíg tele nem spriccelte mindkettőnk száját smile hatalmas élmény volt és így talán még jobb,hogy nem előre megbeszélt, hanem spontán!
Több órás kényeztetés után megbeszéltük, hogy ezeket az alkalmakat bizony állandósítani kell! smile
#815   2015. 05. 26. kedd 23:57
Vickyy Vickyy
Sziasztok! Muszáj le/ki írnom...egy fantasztikus találkozót. Adott egy lány és egy megbeszélt randi. Szerette volna kipróbálni a szexet egy nővel. Én meg nem mondhattam erre nemet smile Az első alkalom fantasztikus volt, olyat élvezett a karjaim között,hogy még most is libabőrös leszek,ha rá gondolok.
A második alkalom előtt megkérdezte, hogy nem lenne e baj, ha a férje nézne.....nagyon izgatja ez a dolog- mondta és örömmel belementem.
Egy fél óra nyalakodás után megkértem a pasit, segítsen be, mutassa meg hogy jó az asszonykának smile nagyon hálás volt,hogy aktívan is részt vehet. Felváltva nyaltuk és ujjaztuk a hölgyet...izgató volt. Egy újabb félóra után, amikor összegabalyodva csókolóztunk, a férj a párja mögé kúszott és elkezdte őt dugni, engem meg megujjazni. Hmmm...bizsergető érzés .
Amikor nem sokkal később a nő elkezdte orálisan kielégíteni,kinyújtotta a kezét és odahúzott. Csókolóztunk, majd szabályosan a számba tette a férje farkát. Felváltva szoptuk, amíg tele nem spriccelte mindkettőnk száját smile hatalmas élmény volt és így talán még jobb,hogy nem előre megbeszélt, hanem spontán!
Több órás kényeztetés után megbeszéltük, hogy ezeket az alkalmakat bizony állandósítani kell! smile
#814   2015. 05. 17. vasárnap 23:30
X Törölt felhasználó (202159)
Ez jol hangzik, koszi a megosztást!
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2015. 05. 17. vasárnap 10:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 17. vasárnap 10:30
Tegnap délelőtt a cimborámmal felkerestünk egy "üzletasszonyt". Telefonon előtte mindent le egyeztettünk, így amikor megérkeztünk egyből a lényegre tértünk. Rövid előjáték után szendvicsben dugtunk. Igaz az egész csak egy jó félóra volt, de hihetetlen jó. A végén dupla puncival fejeztük be. Pontosan egyszerre élveztünk el mindketten, a csaj nem ment el. Így járt, de ebben a szituban nem igazán érdekelt.
#813   2015. 05. 17. vasárnap 10:30
kisjanko kisjanko
Tegnap délelőtt a cimborámmal felkerestünk egy "üzletasszonyt". Telefonon előtte mindent le egyeztettünk, így amikor megérkeztünk egyből a lényegre tértünk. Rövid előjáték után szendvicsben dugtunk. Igaz az egész csak egy jó félóra volt, de hihetetlen jó. A végén dupla puncival fejeztük be. Pontosan egyszerre élveztünk el mindketten, a csaj nem ment el. Így járt, de ebben a szituban nem igazán érdekelt.
#812   2015. 04. 29. szerda 18:27
alive alive
Végre újra átélhettem a hármas nyújtotta élményt, bő egy hete, és most van is időm megírni.
Egy partnerkeresőn ismerkedtem meg egy kellemes, jófej párral, akik egyébként inkább párokat keresnek, de akkor épp pasira fájt a foguk. Elsőre kissé nehezen jött az összhang, de végülis sikerült egy találkozót megbeszélni telefonon.
A randi egy délelőtt zajlott. Nem sokat teketóriáztunk, mivel mindhármunknak kiszámolt ideje volt csak erre, és szerettünk volna minél többet áldozni a hedonizmus oltárán smile
Előbb a lány ment al zuhizni, majd én, s mire visszajöttem már csodás kis ruciban várt. Ekkor a lány párja is elment zuhizni és kettesben maradtunk. Csodás teste volt, az első perctől fogva imádtam, és ő is mindféle bókokkal elhalmozott, már-már pironkodtam. Simogatni kezdtük egymást, s közben szép lassan keményre duzzadt a farkam. A kezébe vette és mondogatta, milyen szép. Én meg simogattam csodás kerek popsiját, melleit, és alig vártam, hoyg benne lehessek végre.
Lekerült a bugyi közben és nem bírtam ellenállni, azonnal a szépséges puncijára tapadt a szám. Úgy nyaltam, mint valami finom kelyhet. Közeb kijött a srác is a zuhiból, és mellénk feküdt. Simogatni kezdte a párját, csókolóztak, miközben én ujjaztam, nyaltam szorgalmasan smile
Utána a kislány közölte, hogy két faszt akar egyszerre szopni, mi meg nagy duzzogva teljesítettük kérését. Csodás technikája majdnem szájzuhannyal végződött, de csak eőrt vettem magamon, és beöltöztem az alkalomhoz illően smile
Kutya pózban kezdtem dugni azt a csodás puncit, gyönyörködve egy olyn kerek popsiban, amihez foghatót csak filmekben lát az ember. Nem volt gyenge menet, de az újdonság és a látvány varázsa végülis túl sok volt, és ellőttem.
Utána csere következett, a pasi elkezdte kőkeményen dugni a kis édest, miközben ő engem simogatott és kedvesen szopta pihenő farkamat. Nem is kellett sokáig szopnia, hogy újra felálljon. Isteni látvány volt ahogy dugják, isteni érzés volt, ahogy szop.
Majd újra cseréltünk, és mostmár hol kutya pózban, hol másban én dugtam meg, de valami elemi erővel nyes Nagyon élvezte a drága, és mi is. A végén maradt a jó öreg misszionárius, ahol is terveim között szerepelt, hogy majd jól beterítem a csini pociját, de sajnos az elmaradt. Bennem maradt még egy patron, de az élmény így is olyan volt, hogy életem legjobb hármasszexévé avanzsált az a délelőtt. Pont, mint a filmekben, a nagyon jó filmekben smile Remélem, nemsokára újra csajos napot tart ez a kedves pár smile
#811   2015. 04. 27. hétfő 14:35
X Törölt felhasználó (993092)
Az exem (akivel 12 évig éltem együtt) simán benne volt a hármasban, szinte az első felvetésemre. A jelenlegi párom (akivel 4 éve vagyok együtt) viszont hallani sem akar róla, így nem is erőltetem.
#810   2015. 04. 27. hétfő 11:29
greatom greatom
Észak-nyugat Dunántúlon. Egyébiránt te írtad: Azért rugatnám be, hogy ne legyenek gátlásai. Akkor most mire is ez a nagy értetlenkedés? Az megint külön téma, hogy azok a gátlások, amik csak alkohol bevetésével küzdhetők le, azokat nem kellene-e kicsit komolyan venni.
De legyen neked igazad: nincs gátlásos nő, csak kevés volt a vodka. Hajrá!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 04. 27. hétfő 08:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (831953)
2015. 04. 27. hétfő 08:58
Mi van? Te hol élsz? Már bocs .. megfosztom a józanságátol ?? Ember tudod te hogy hányszor dugtunk mi már részegen? és örültünk neki!
#809   2015. 04. 27. hétfő 11:28
X Törölt felhasználó (909206)
Te...most saját magad ellen beszéltél.....
Nem inkább Te szeretnéd kipróbálni a másik srácot? circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 04. 27. hétfő 11:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (831953)
2015. 04. 27. hétfő 11:17
Egyértelmű!
#808   2015. 04. 27. hétfő 11:17
X Törölt felhasználó (831953)
Egyértelmű!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 04. 27. hétfő 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (909206)
2015. 04. 27. hétfő 11:00
Kipróbálnám....de én választanék.
#807   2015. 04. 27. hétfő 11:00
X Törölt felhasználó (909206)
Kipróbálnám....de én választanék.
#806   2015. 04. 27. hétfő 10:47
X Törölt felhasználó (831953)
Oké értelek! De ha mondjuk a párod megkérdezné tőled hogy akarod -e 3masban egy másik fiúval, mert ő ezt szeretné akkor hogyan reagálnál?
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 04. 27. hétfő 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (909206)
2015. 04. 27. hétfő 10:38
Te tudod,Te ismered....én nem szeretnék ilyen meglepit.
#805   2015. 04. 27. hétfő 10:38
X Törölt felhasználó (909206)
Te tudod,Te ismered....én nem szeretnék ilyen meglepit.
#804   2015. 04. 27. hétfő 10:36
X Törölt felhasználó (831953)
Igen nálunk is így van a vétó dolog.
De a meglepetésnek az a lényege hogy nem tud róla. Ha megbeszéljük előre már nem meglepi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 04. 27. hétfő 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (909206)
2015. 04. 27. hétfő 10:14
Érdekes a hozzá állasod az egészhez......azért meghallgatnám a barátnőd véleményét is.Nálunk az a természetes,hogy mindent megbeszélünk,melyikünk mit szeretne,mit nem....ha valamit egyikünk megvétóz,a másik szó nélkül elfogadja.Kérdésedre válaszolva:biztosan izgatná a páromat,ha latná hogy más dug....de én nem szeretnék ilyet,ezért nincs.....ennyi.
#803   2015. 04. 27. hétfő 10:14
X Törölt felhasználó (909206)
Érdekes a hozzá állasod az egészhez......azért meghallgatnám a barátnőd véleményét is.Nálunk az a természetes,hogy mindent megbeszélünk,melyikünk mit szeretne,mit nem....ha valamit egyikünk megvétóz,a másik szó nélkül elfogadja.Kérdésedre válaszolva:biztosan izgatná a páromat,ha latná hogy más dug....de én nem szeretnék ilyet,ezért nincs.....ennyi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 04. 27. hétfő 08:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (831953)
2015. 04. 27. hétfő 08:58
Mi van? Te hol élsz? Már bocs .. megfosztom a józanságátol ?? Ember tudod te hogy hányszor dugtunk mi már részegen? és örültünk neki!
 
... 7 8 9 10 11 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!