Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"....Nem tudom mi a fenéből veszik a pasik hogy a nők odavannak a nagy farokért. Sok nő kipróbált nagyobb méretet, rájött hogy azért az nem annyira jó. Az okosabb nők meg tudják hogy mennyi fér be, mennyi a felesleg. Más kérdés hogy egyes pózokba egy-egy centi jól jön. De nem ettől függ a jó szex!...."
"....Jó lenne ha rájönnétek nem mérni kell, hanem használni azt ami van, rájönni hogy m hogy jó egy nőnek és nem azt hinni hogy ez ennyire sarokpont az életben..."
"...Egy átlagos méretű pénisz nagy örömet tud okozni. Ez pont.. Csak férfi legyen a végén... "
"...szerintem nincs az a nagy fasz aminél nem lehet nagyobb,de nincs olyan kicsi sem ami nem lehet elég ez mind technika függő..."
"... lányoknak ennek elégnek kell lennie persze az adott lánytól és a póztól is függ ,hogy mikkor ,mi és hogyan jó..."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 227 228 229
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#8   2004. 09. 14. kedd 23:20
Zsolt Zsolt
Na hello nem is tudom,hogy is kéne kezdeni "nem kell itt az előjátékot mond ki amit akarsz" vagy bevezető körettel.Ok a szavazásom szerint a köret nyert ugyanis kell az előjáték.Ez a méret a lényeg szindroma azon nők gondja akik a partnert hibáztatják mert az nem képez csodát művelni egy "fadarabbal" mikőzben a probléma igazi oka maga a "fadarab" ezen nők igen érdekes kombinálásokat képesek kicsiny komplexusokkal küzdő agyukkal kombinálni.Pl: a méret már annyira a lényűké válhat,hogy egy lószerszám is csak kicsi lehet azért nincs meg a csóda vagyis ennél is nagyobb kell :).Összefoglalva én vissza passzolnám a női részlegre ezt a témát,hogy mért is nem inkább a csálé csöcs és a elhizott tehén problémát feszegetnénk a kegyetlen szőrős nőről ne is beszélve(talán ha borotválná még gusztusom is lenne a nyaláshoz és a fájdalom nélküli pinasző huzogatást elkerülném a fogaim közül).
Igy röviden ennyit férfi társaim.
Ui:A méret az relativ a különbség meg tény a férfi az férfi a nő meg.
Amugy meg 18 Cm és leszarom,hogy hova van besololva mert én nem vagyok a zsüriben igy akinek nem tetszik bekaphatja a (különbségem).
#7   2004. 09. 14. kedd 20:53
rilu rilu
Ja, és, hogy félreértés ne essék, hímnemű vagyok, ezt a topic-ot eredetileg nem én nyitottam,hanem valaki más, de mert a góldengétes csávók inaktívvá tették az original forum-ot, és senki sem nyitotta meg újra ezt a témát, hát kénytelen voltam...

Tehát a rilu név ne tévesszen meg egyetlen kant sem...

Ja, és erősen heteroszexuális beállítottságú vagyok...

A répám meg 15-16 centi kb....(hogy a témához is hozzászóljak...)
#6   2004. 09. 14. kedd 20:48
rilu rilu
Szia bébi...

Köszönöm, nagyon megtisztelve érzem magam, hogy "beavattál"... wink
(Ez egy válasz Crazy-Baby üzenetére (2004. 09. 13. hétfő 20:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 13. hétfő 20:02
Szia rilu !
Nekem kb: egy cm-es kukim van.......szeretem ha játszanak vele!!!!!!!!!
puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz crazya hehe wave finom
#5   2004. 09. 14. kedd 12:27
david70 david70
Szia,nekem 18 cm és még nem volt panasz, nem kicsi nem nagy éppen jó. Garantált orgazmus
(Ez egy válasz rilu üzenetére (2004. 09. 13. hétfő 18:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 13. hétfő 18:42
Nem mintha engem érdekelne, kinek mekkora, csak a góldengétes csávók bíztattak: "Nyiss topic-ot!!!"
#4   2004. 09. 13. hétfő 20:43
Mongi Mongi
Szevasztok! Nekem 13-14 cm -es van, és jól megvagyok a barátnőmmel! Még nem volt rá panasz! Szóóval....! A méret csak akkor számít, ha Te magad nem vagy megelégedve vele! Mert ügye...olvasgatja egy csomó ember a fórumokat, és mit lát? Azt, hogy mindenki vagdalózik a 20 meg 25 cm -es farkokkal! Persze biztos vagyok benne, hogy ezek 90%-a nem igaz! A másik meg, hogy szokás az, hogy megméri a farkát és látja, hogy 14 cm! Akkor rá rak még egy - két centit! :) Ügye?!? Nah...szóval! A méret maximum csak másodlagos! Az elsődleges szempont, hogy ki van mögötte!!! :) Amúgy meg ha egy csajnak nem tetszik a 13 cm -es farok, azzal az lehet, hogy sokat nyomkodta magába a 25 cm -is műbrokit! Persze a pina alkalmazkodik! Nah..! KOMOLYAN! NEM A MÉRET A LÉNYEG! Annál a csajnál ahol meg a méret a lényeg, az egy ...... Mondjuk úgy, hogy már sok farkat látott életében! Nah csááóó
#3   2004. 09. 13. hétfő 20:02
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szia rilu !
Nekem kb: egy cm-es kukim van.......szeretem ha játszanak vele!!!!!!!!!
puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz crazya hehe wave finom
(Ez egy válasz rilu üzenetére (2004. 09. 13. hétfő 18:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 13. hétfő 18:42
Nem mintha engem érdekelne, kinek mekkora, csak a góldengétes csávók bíztattak: "Nyiss topic-ot!!!"
#2   2004. 09. 13. hétfő 18:42
rilu rilu
Nem mintha engem érdekelne, kinek mekkora, csak a góldengétes csávók bíztattak: "Nyiss topic-ot!!!"
#1   2004. 09. 13. hétfő 18:41
rilu rilu
Kinek mekkora és hogyan tudja használni??? (esetleg mekkorát bír "vetíteni"...) wow1
 
... 227 228 229
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 4568db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 27. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!