Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"....Nem tudom mi a fenéből veszik a pasik hogy a nők odavannak a nagy farokért. Sok nő kipróbált nagyobb méretet, rájött hogy azért az nem annyira jó. Az okosabb nők meg tudják hogy mennyi fér be, mennyi a felesleg. Más kérdés hogy egyes pózokba egy-egy centi jól jön. De nem ettől függ a jó szex!...."
"....Jó lenne ha rájönnétek nem mérni kell, hanem használni azt ami van, rájönni hogy m hogy jó egy nőnek és nem azt hinni hogy ez ennyire sarokpont az életben..."
"...Egy átlagos méretű pénisz nagy örömet tud okozni. Ez pont.. Csak férfi legyen a végén... "
"...szerintem nincs az a nagy fasz aminél nem lehet nagyobb,de nincs olyan kicsi sem ami nem lehet elég ez mind technika függő..."
"... lányoknak ennek elégnek kell lennie persze az adott lánytól és a póztól is függ ,hogy mikkor ,mi és hogyan jó..."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 96 97 98 99 100 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2628   2008. 11. 14. péntek 12:03
stili stili
A legtöbb nőnek nem a hossz számít, de ha túl hosszú az elég sok gondot tud okozni. Tapasztalatból tudom hogy sok nőnek a hossz nagy problémát tud okozni, nekem 19 cm van de a legtöbb nőnek már ez is gondot tud okozni főleg néhány pózban kell ügyelni mennyire nyomja az ember, mert a nő nem az élvezettől fog sikítani.
Volt már rá példa hogy ezért szakított velem, mert túl nagy volt neki.
#2627   2008. 11. 13. csütörtök 23:43
mesmes mesmes
Egy ksi statisztika: az ANSELL RESEARCH - The Penis Size Survey (2001) felmérése szerint 12.6 cm az átlagos kerület. A hossz pedig 14.9 cm.
http://www.sizesurvey.com/result.html szerint ernyedten 8,5 hosszú, erktálva 16, 12,7 a kerület és a makk hossza 3,9.
#2626   2008. 11. 13. csütörtök 22:25
joker30 joker30
Szerintem mindegy hogy mekkora a péniszed, ha nem tudod vele kielégiteni a párod!Minden pénisznek megvan a párja.
#2625   2008. 11. 13. csütörtök 21:52
peteronnie peteronnie
Az én cerkám kb. 15 cm-es
#2624   2008. 11. 10. hétfő 01:22
kurtafarkúr kurtafarkúr
A cerkám az kb. 14,5cm körül van. Teljesen ok, sok lány visszafogott mikor tövig dolgoztam rajtuk pedig ez állítólag csak átlagos cerka. Nagyon kellemetlen lehet azoknak akiknek nagy a cerka és olyan nőre akadnak akik nem "bírják" és a farkát csak félig simogathatja a forró punci a többi meg kint van a szabadban. sux.
Ezért jó az átlagos cerka, mivel az átlagos punci is több azért mondhatni "mindig" kompatibilisek vagyunk. Persze leginkább a makk formája és a farok közti árok számít mert akár egy 10centis farok is jobban tudja szaggatni a puncit mint egy 20centis cölöp.
#2623   2008. 11. 09. vasárnap 16:36
X Törölt felhasználó (347117)
A méret nem számít, miközben nagyon is számít.
(bocs, hogy lenyúltam a mondatot, de nagyon megtetszett)
Szóval ugyan úgy számít a méret mint ahogy autót sem úgy veszel, hogy guruljon és fogyasszon keveset. Ha rozsdás a küszöb nem biztos, hogy megveszed.
Igen is számít a külcsíny, akkor is, ha tökéletesen ki tudod elégíteni vele a partnered.
De azt azért én is kimondom, hogy a méret és a teljesítmény NEM függ össze!
Továbbá akkor a nők (egy része) miért akar nagyobb melleket? Mert nekünk, nekik ez tetszik. És akkor már miért ne tetszhetne a nőknek a nagyobb farok?
#2622   2008. 11. 08. szombat 16:58
MrEnigma MrEnigma
No megen elmondom ugyanazt amit már sokszor, mert megint látom az ismétlődő hülyeségeket.
Úgy néz ki ez egy fórumon idővel törvényszerű.
A méret nem számít, miközben nagyon is számít.
Na ebből a paradoxonból mindjárt ki is jövök.

Írják páran, hogy nekik X cm és eddig elégedett volt vele mindenki.
Naná!
Mert a méret nem egyoldalú dolog. Ahány farok annyi méret. NA igen és ahány punci az is annyi méret. Van amelyik nem túl mély vagy tág szűk különféle határok közt.
Nekem nem egy legendás méretű, de meglepődtem mikor nem régen összeakadtam egy csajszival akibe félig felkialtas fértem csak be, pedig volt barátnőm akibeninkább csak lötyögősen mentek a dolgok. Őt pedig nemcsak kitöltöttem, és rámfeszült de nem is tudtam teljesen betolakodni. Megszoktam hogy én tövig elférek, és próbáltam szépen lassan bebújni mire meglepődöm, meg ő is kérdezi, hogy ugyanmár még hova küzdök, a méhét nem akarom a tüdejébe tolni? És mielőtt még valaki azt hinné, hogy bizonyára egy kicsi 150-165 centis leányzóval volt dolgom, hát ez is ellene szól. Egy majd 190 magas szép hosszúcombú szépség. Úgyhogy nem az a lényeg mekkora, hanem hogy összepasszol e?
Ez meg szerencse dolga, mert az elsődleges ismerkedésnél ez senkinek nem szempont (nem is lehet az, így marad a lutri, mindkét fél részéről).
#2621   2008. 11. 02. vasárnap 12:10
X Törölt felhasználó (79069)
a farkam 17 cm, anyunak tetszik és elég is, voltak barátnőim is, nekik is elég volt.szerintem nem a méret a lényeg. légy játékos, találékony, türelmes.ne légy önző és minden rendben lesz. ennyi!
#2620   2008. 11. 02. vasárnap 12:10
bazzeg bazzeg
az .
(Ez egy válasz FogarasiArpad üzenetére (2008. 11. 02. vasárnap 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 02. vasárnap 11:43
életkor:18éves farok:16cm hosszú és 13cm kerületű....szerintetek?
#2619   2008. 11. 02. vasárnap 11:43
FogarasiArpad FogarasiArpad
életkor:18éves farok:16cm hosszú és 13cm kerületű....szerintetek?
#2618   2008. 11. 02. vasárnap 09:14
bazzeg bazzeg
normális . még nőni fog 18 éves korodig legalább.
(Ez egy válasz 94Bence94 üzenetére (2008. 11. 01. szombat 23:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 01. szombat 23:20
Nekem 10 cm-es a farkam és 14 vok,az normális?

(kiskorúságod miatt végleges tiltás, lásd Indoklás topic! : tom) ejnye1
#2617   2008. 11. 01. szombat 23:20
94Bence94 94Bence94
Nekem 10 cm-es a farkam és 14 vok,az normális?

(kiskorúságod miatt végleges tiltás, lásd Indoklás topic! : tom) ejnye1
#2616   2008. 11. 01. szombat 19:34
X Törölt felhasználó (116832)
igazat beszélsz!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 31. péntek 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (60751)
2008. 10. 31. péntek 10:59
Tapasztalatom szerint csak azt zavarja a saját mérete, aki nem képes kicsiholni egy orgazmust a nőjéből. Pedig azt is tudni kéne, hogy a nők 75-80%-a nem képes a hüvelyi orgazmusra, tehát hiába nyomod neki, mint a süket a csengőt. Viszont az a nő, aki lelkileg és érzelmileg meg van veled elégedve nem fogja soha a szemdre hányni, hogy de kicsi a micsodád. Nekem sem nagy, 14 centi, mégis jól elvagyok vele, legfeljebb pótolom a hiányosságokat játékossággal. Ez egy műhiszti a szük lányok és a barlangtulajdonosok között smile
#2615   2008. 10. 31. péntek 18:09
X Törölt felhasználó (218972)
Ebben igazad van.A barátnőm is el szokott élvezni,de volt olyan,hogy nem volt teljesen ráhangolva és mondta is,hogy ezért nem ment el,de attól még jó volt csak a hangulata nem volt az igazi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 31. péntek 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (60751)
2008. 10. 31. péntek 11:13
Még valami. Ne vegyük alapul a szexuális színművészet nagyjait, mivel az amit ők a filmekben produkálnak, az egy szituációs gyakorlat, az életben a pasijukkal nem úgy csinálják, ebben biztos vagyok. Az ottani hangok sé átélések szinte nevetségesek a körülmények adta lehetetlenségek miatt. Tehát orgazmust egy nőnél vagy simogatással, vagy alapos nyalással, vagy segédeszközökkel vagy a farkaddal érhetsz el, ha a nő akarja. És ez nagyon fontos, hogy rá legyen hangolva, különben sz......rt sem ér az egész.
#2614   2008. 10. 31. péntek 11:13
X Törölt felhasználó (60751)
Még valami. Ne vegyük alapul a szexuális színművészet nagyjait, mivel az amit ők a filmekben produkálnak, az egy szituációs gyakorlat, az életben a pasijukkal nem úgy csinálják, ebben biztos vagyok. Az ottani hangok sé átélések szinte nevetségesek a körülmények adta lehetetlenségek miatt. Tehát orgazmust egy nőnél vagy simogatással, vagy alapos nyalással, vagy segédeszközökkel vagy a farkaddal érhetsz el, ha a nő akarja. És ez nagyon fontos, hogy rá legyen hangolva, különben sz......rt sem ér az egész.
#2613   2008. 10. 31. péntek 10:59
X Törölt felhasználó (60751)
Tapasztalatom szerint csak azt zavarja a saját mérete, aki nem képes kicsiholni egy orgazmust a nőjéből. Pedig azt is tudni kéne, hogy a nők 75-80%-a nem képes a hüvelyi orgazmusra, tehát hiába nyomod neki, mint a süket a csengőt. Viszont az a nő, aki lelkileg és érzelmileg meg van veled elégedve nem fogja soha a szemdre hányni, hogy de kicsi a micsodád. Nekem sem nagy, 14 centi, mégis jól elvagyok vele, legfeljebb pótolom a hiányosságokat játékossággal. Ez egy műhiszti a szük lányok és a barlangtulajdonosok között smile
#2612   2008. 10. 31. péntek 10:16
X Törölt felhasználó (116832)
Sose érdekelt mekkora a farkam , hanem az hogy ki tudom-e elégíteni a partnerem vagy sem! Bár a méret is fontos de nem elsőrendü! Szerintem!
#2611   2008. 10. 31. péntek 10:06
X Törölt felhasználó (2677)
Azt hiszem ez pontosan a témához vág:





Remélem nem szegek meg semmilyen szabályt, hgoy ezt a linket beaírom. Ha igen, elnézést és kéretik törölni..

szabályt nem szegtél meg mert nem szexhonlap, csak kevesen vesznek rá fáradságot, hogy meg is nézzék, ezért betettem ide az ominózus képet amire hivatkozol, és a linket kitöröltem.
öregSam
#2610   2008. 10. 28. kedd 23:02
X Törölt felhasználó (218972)
Ezzel csak az a baj,hogy az itteniek 80%-a kamuzik a farkáról smile .Pedig nem ettől leszünk jobb faszik smile
(Ez egy válasz sixbibus üzenetére (2008. 10. 28. kedd 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 28. kedd 10:48
Kedves adminok!

A topic inditó címe:
Pénisz: mennyi az átlag?

Nem tudom volt e már, ha volt akkor elnézést.
Mi lenne, ha szavazást/felmérést inditanátok a témában és akkor egy nem reprezantatív, de mégis egy fogodzót adó eredmény születne, hogy a goldengate tagok/olvasók között mennyi az átlag.
#2609   2008. 10. 28. kedd 13:00
tom1019 tom1019 VIP Admin
van egy olyan topic, ahová a kérdőívbe be lehet írni a méreteket!
ott is lehet átlagot számolgatni, meg egyéb statisztikát készíteni! smile

(a mindent önmagunkról témánál)
Mindent önmagunkról--->KATT!
(Ez egy válasz sixbibus üzenetére (2008. 10. 28. kedd 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 28. kedd 10:48
Kedves adminok!

A topic inditó címe:
Pénisz: mennyi az átlag?

Nem tudom volt e már, ha volt akkor elnézést.
Mi lenne, ha szavazást/felmérést inditanátok a témában és akkor egy nem reprezantatív, de mégis egy fogodzót adó eredmény születne, hogy a goldengate tagok/olvasók között mennyi az átlag.
 
... 96 97 98 99 100 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 4568db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 27. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!