Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"....Nem tudom mi a fenéből veszik a pasik hogy a nők odavannak a nagy farokért. Sok nő kipróbált nagyobb méretet, rájött hogy azért az nem annyira jó. Az okosabb nők meg tudják hogy mennyi fér be, mennyi a felesleg. Más kérdés hogy egyes pózokba egy-egy centi jól jön. De nem ettől függ a jó szex!...."
"....Jó lenne ha rájönnétek nem mérni kell, hanem használni azt ami van, rájönni hogy m hogy jó egy nőnek és nem azt hinni hogy ez ennyire sarokpont az életben..."
"...Egy átlagos méretű pénisz nagy örömet tud okozni. Ez pont.. Csak férfi legyen a végén... "
"...szerintem nincs az a nagy fasz aminél nem lehet nagyobb,de nincs olyan kicsi sem ami nem lehet elég ez mind technika függő..."
"... lányoknak ennek elégnek kell lennie persze az adott lánytól és a póztól is függ ,hogy mikkor ,mi és hogyan jó..."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 24 25 26 27 28 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4068   2015. 01. 12. hétfő 16:54
csapi123 csapi123
Mivel nekem átlagos a méretem és itt a pasik 90% nak +20 as a cerkája, és a "Nők" 90 % szerint csak nagy szerszámmal jó szexelni, nem volt mit tennem , minden szex előtt citromot csepegtetek a párom puncijába, így olyan szűk lesz hogy egy fogpiszkálótól is visítva élvez! akkora király vagyok az átlagos méretemmel hogy nem is tudom szavakba foglalni nyes DD
#4067   2015. 01. 12. hétfő 15:43
greatom greatom
A legnagyobb baj az, hogy az itt lazázó nők 99%-a férfi. Egy nő nem áll neki méricskélni, meg az sem igazán jellemző, hogy beregel és tele szájjal újságolja az első posztjában, hogy milyen fullextrás pasi kúrta meg az imént... ez annyira macho tempo, hogy ordít a kamuzás.
#4066   2015. 01. 12. hétfő 15:23
X Törölt felhasználó (937899)
Az a legnagyobb baj,hogyha valaki ide leirja a véleményét,ami mondjuk nem egyezik a nagy többséggel,rögtön ilyen hozzászólásokkal savazzátok.Olyan nagy baj hogy valaki a nagy méretet szereti?Egyébként neked csak az tudom mondani,hogy "megtisztel az irigységed,de sajnos nem tudom viszonozni" nyes .Én leírtam korrektul mi a helyzet,te erre elkezdtél gúnyolódni.Jár a keksz neked!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 01. 12. hétfő 11:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (335752)
2015. 01. 12. hétfő 11:25
Az mind semmi! Az én egyik pasimnak 26 cm hosszú és 10 cm vastag. Természetesen ezt ernyedt állapotban kell érteni. Amikor izgalmi állapotban van, ezek a méretek duplázódnak. Imádom, mikor tövig ráhúz és belülről masszírozza a melleimet.
Én is le akartam cserélni a férjemet miatta, de nem tettem, mert hiába vastag a farka, ha vékony a pénztárcája. Inkább maradtam a páromnál - akinek csak 16 cm, de a méretét kompenzálja a kedvességével és a hitelkártyájával.
Ennek ellenére minden nap találkozunk ebédszünetben, mivel a kedvenc éttermem parkolójában dolgozik. Ő szokta helyettesíteni a sorompót, amikor az elromlik. Régebben egy elit klinika szülészetén dolgozott. Neki kellett kitágítania a kismamákat, hogy könnyebben kicsússzon a gyerek, de kirúgták, mert aki egyszer magában érezte, azonnal elvált.
#4065   2015. 01. 12. hétfő 11:36
greatom greatom
ROTFL hehe sorompó... bazzz.... a nap kommentje.
#4064   2015. 01. 12. hétfő 11:25
X Törölt felhasználó (335752)
Az mind semmi! Az én egyik pasimnak 26 cm hosszú és 10 cm vastag. Természetesen ezt ernyedt állapotban kell érteni. Amikor izgalmi állapotban van, ezek a méretek duplázódnak. Imádom, mikor tövig ráhúz és belülről masszírozza a melleimet.
Én is le akartam cserélni a férjemet miatta, de nem tettem, mert hiába vastag a farka, ha vékony a pénztárcája. Inkább maradtam a páromnál - akinek csak 16 cm, de a méretét kompenzálja a kedvességével és a hitelkártyájával.
Ennek ellenére minden nap találkozunk ebédszünetben, mivel a kedvenc éttermem parkolójában dolgozik. Ő szokta helyettesíteni a sorompót, amikor az elromlik. Régebben egy elit klinika szülészetén dolgozott. Neki kellett kitágítania a kismamákat, hogy könnyebben kicsússzon a gyerek, de kirúgták, mert aki egyszer magában érezte, azonnal elvált.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 01. 12. hétfő 08:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (937899)
2015. 01. 12. hétfő 08:09
Nekem a legutóbbi pasimnak 21 cm volt az intim mérete.Vastagságot nem tudom,mert azt nem mérte,de ahogy láttam meg éreztem az is átlagon felüli.Olyan jó vele a sex hogy komolyan megfordult a válás gondolata.A férjemé csak 15 cm.
#4063   2015. 01. 12. hétfő 10:37
greatom greatom
Szerintem 6 centi vastag lehetett... az a minimum, amivel jó a szex 21/6... máskor legyen nálad tolómérő, nehogy megint rosszul házasodj. zavart2
#4062   2015. 01. 12. hétfő 08:09
X Törölt felhasználó (937899)
Nekem a legutóbbi pasimnak 21 cm volt az intim mérete.Vastagságot nem tudom,mert azt nem mérte,de ahogy láttam meg éreztem az is átlagon felüli.Olyan jó vele a sex hogy komolyan megfordult a válás gondolata.A férjemé csak 15 cm.
#4061   2015. 01. 11. vasárnap 14:25
MILF-shooter MILF-shooter
Nem értem mi a bajod. Ezen nem kellene parázni. Ha jó a mérésed (!), akkor abszolút átlagos méretet adtál meg. Európában 14-15 közötti az átlag, Ázsában 12-13. Európában kicsinek a 11-12cm , illetve alatti számít.
Nem kell bedőlni az itten 20-25-ös hősködésnek. Nyilván van olyan is, de nem mindennapos (átlagos).
Úgyhogy 14-15-tel nem kell semmi "vészpozíciókban" gondolkodni. eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 01. 09. péntek 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (939230)
2015. 01. 09. péntek 14:43
Véleményre,tanácsra lenne szükségem.A méretem 14,5-15cm,ezt elég kicsinek tartom és valószínűleg a lányok többsége is.Ezért amikor szexre került a sor valamilyen ürüggyel kibújtam alóla,csak orális szexben volt részem,bár ott nem mondta a lány,hogy kicsi lenne,vagy csak nem akart megbántani.Ebből adódóan meglehetősen tapasztalatlan vagyok,és érdekelne,hogy vannak-e olyan szexfilmek ahol meglehet "tanulni" hogyan kell nyalni,érinteni,ujjazni stb.Ezzel a mérettel melyik pózok ajánlottak,hogy mindkét félnek jó legyen?Nemrég megismerkedtem egy lánnyal és nem szeretnék újra kibújni a dolog alól.A kérdésem,hogyan viselkedjek,mit hogyan tegyek,h ne tűnjön fel neki,hogy teljesen kezdő vagyok?Nem szeretnék előtte leégni,mivel jóval tapasztaltabb mint én.Esetleg előtte próbáljam ki egy hivatásossal,aki bevezetne és "tanítana"?Köszönöm a segítő válaszokat!
#4060   2015. 01. 09. péntek 15:30
vaddisznó vaddisznó
Nem kibújni kell alóla, hanem bebújni! Íme néhány jó tanács:

"Ne aggódj, ha kis pénisszel áldott meg a sors, jó pozíciókkal így is kihozhatod magadból a maximumot.
Egy átlagos pénisz mérete erekció közben 15 centiméter – akiknek ennél kisebb, gyakran gondolják azt, hogy nem tudnak kiemelkedő teljesítményt nyújtani az ágyban. Pedig a helyzet egyáltalán nem ennyire tragikus. Tény, hogy a nagy méretnek vannak előnyei, de nem a pénisz hossza, hanem a vastagsága a fontos. Arról nem is beszélve, hogy sok nő nem is szereti a hatalmas hímtagot, mivel az fájdalmat okoz neki szeretkezés közben.
Ha tehát egy kisebb méretekkel megáldott férfi tudja, milyen a jó előjáték, és a behatolás minőségére is odafigyel, akár intenzívebb élvezetet is okozhat, mint „nagyobb" társai. Most abban segítünk, milyen szexpózokkal tudod a legtöbbet kihozni magadból.
Ahogy már említettük, az előjáték ilyenkor kulcsfontosságú. Ha kicsi a péniszed (de leginkább akkor is, ha nem), izgasd a végletekig a partneredet. Mindegy, hogy a szádat, az ujjadat, vagy a nyelvedet használod, a lényeg, hogy szinte könyörögjön a behatolásért. Ha idáig eljutsz, akkor kisebb méretekkel is óriási orgazmushoz juttathatod. Ha még jobban akarsz teljesíteni, akkor ezeket a pozitúrákat ajánljuk.
Kutyapóz
Ha jó szögben csinálod, a kutyapózban a legkisebb péniszt is nagynak érzi a nő. Még jobb, ha a párod kényelmesen a párnára tudja helyezni a fejét és a vállait, miközben a fenekét felemeli a levegőbe. Ezt úgy éri el a legkönnyebben, ha a hátát felpúpozza, a combjai pedig közel vannak egymáshoz. Egyszerű és rendkívül népszerű pozitúra.
Antilop
A kutyapóz egyik változata. Ebben mindketten a padlón térdeltek, miközben a nő egy kanapénak, vagy az ágynak támaszkodik. A kutyapózzal ellentétben itt egy kicsit szét kell nyitni a nő lábait, viszont szabadon maradhatnak a kezei és magának is örömet szerezhet, miközben te hátulról beléhatolsz.
Kígyó
Kispéniszű férfiaknak ajánlott az is, amikor a nő teljesen hasra fekszik és összezárja a lábait. A kényelem érdekében a csípő alá helyezzünk egy párnát, ezzel felemeljük a fenekét egy kicsit. Ekkor feküdjünk rá és lovagoljuk meg hátulról, csak vigyázzunk, hogy ne nehezedjünk kedvesünkre teljes súlyunkkal.
Nyuszifül
Fektesd a kedvesed a hátára, gyengéden nyisd szét a combját és kérd meg, hogy húzza fel a lábát egészen addig, amíg a térde megérinti a fülét. Tegyél egy párnát a csípője alá, így jobb szögbe kerül a hüvelye a behatoláshoz. Így úgy érzi majd, hogy teljesen kitöltöd. Csak arra vigyázzatok, hogy amikor a szex kezd vad lenni, segíts a kezeddel a helyén tartani a térdeit.
V-betű
Ebben a szexpózban a nő a hátán fekszik, te pedig térdelve hatolsz belé, miközben a lába az égnek mutat és egy V-betűt formáz. Így mélyebbre tudsz hatolni, és ő is intenzívebben érzi majd. Ha változtatni akarsz rajta, akkor tedd a lábait a vállad fölé."
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 01. 09. péntek 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (939230)
2015. 01. 09. péntek 14:43
Véleményre,tanácsra lenne szükségem.A méretem 14,5-15cm,ezt elég kicsinek tartom és valószínűleg a lányok többsége is.Ezért amikor szexre került a sor valamilyen ürüggyel kibújtam alóla,csak orális szexben volt részem,bár ott nem mondta a lány,hogy kicsi lenne,vagy csak nem akart megbántani.Ebből adódóan meglehetősen tapasztalatlan vagyok,és érdekelne,hogy vannak-e olyan szexfilmek ahol meglehet "tanulni" hogyan kell nyalni,érinteni,ujjazni stb.Ezzel a mérettel melyik pózok ajánlottak,hogy mindkét félnek jó legyen?Nemrég megismerkedtem egy lánnyal és nem szeretnék újra kibújni a dolog alól.A kérdésem,hogyan viselkedjek,mit hogyan tegyek,h ne tűnjön fel neki,hogy teljesen kezdő vagyok?Nem szeretnék előtte leégni,mivel jóval tapasztaltabb mint én.Esetleg előtte próbáljam ki egy hivatásossal,aki bevezetne és "tanítana"?Köszönöm a segítő válaszokat!
#4059   2015. 01. 09. péntek 14:43
X Törölt felhasználó (939230)
Véleményre,tanácsra lenne szükségem.A méretem 14,5-15cm,ezt elég kicsinek tartom és valószínűleg a lányok többsége is.Ezért amikor szexre került a sor valamilyen ürüggyel kibújtam alóla,csak orális szexben volt részem,bár ott nem mondta a lány,hogy kicsi lenne,vagy csak nem akart megbántani.Ebből adódóan meglehetősen tapasztalatlan vagyok,és érdekelne,hogy vannak-e olyan szexfilmek ahol meglehet "tanulni" hogyan kell nyalni,érinteni,ujjazni stb.Ezzel a mérettel melyik pózok ajánlottak,hogy mindkét félnek jó legyen?Nemrég megismerkedtem egy lánnyal és nem szeretnék újra kibújni a dolog alól.A kérdésem,hogyan viselkedjek,mit hogyan tegyek,h ne tűnjön fel neki,hogy teljesen kezdő vagyok?Nem szeretnék előtte leégni,mivel jóval tapasztaltabb mint én.Esetleg előtte próbáljam ki egy hivatásossal,aki bevezetne és "tanítana"?Köszönöm a segítő válaszokat!
#4058   2014. 12. 23. kedd 17:49
Kispeti Kispeti
Ma is vannak még 5 éves CSODAGYEREKEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 23. kedd 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 12. 23. kedd 11:23
Ti is buták vagytok! eplus2
A mostanában végzett felsőoktatásban okított egyének annyira buták, hogy az hihetetlen. Nem kívánok példákat írni, mert kitudja ki olvas itt és nehogy... Olyan dolgokat nem tudnak, amiket anno mi 5 évesen már tudtunk. Hihetetlen, hogy ennyire nem tanítanak a felsőoktatásban. De nem is tanulnak a diákok sem.
#4057   2014. 12. 23. kedd 17:22
efraim efraim
Ez igen! nyes
#4056   2014. 12. 23. kedd 11:23
X Törölt felhasználó (69371)
Ti is buták vagytok! eplus2
A mostanában végzett felsőoktatásban okított egyének annyira buták, hogy az hihetetlen. Nem kívánok példákat írni, mert kitudja ki olvas itt és nehogy... Olyan dolgokat nem tudnak, amiket anno mi 5 évesen már tudtunk. Hihetetlen, hogy ennyire nem tanítanak a felsőoktatásban. De nem is tanulnak a diákok sem.
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2014. 12. 22. hétfő 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 22. hétfő 16:40
A képlettel semmi baj az pontos, de azt mondani, hogy a 2 literes Colás üveg kerületére, hogy 13 cm, na ez már butaság, főleg ezt egy 2. hsz-ben még bizonygatni is.
13cm-es a kerület fejben számolva kb. 4 cm (pontosan 4,14 cm) átlót ad ez kb egy Red Bullos doboz mérete. Nem tudom mit írt el, de ezt egy magát műszaki embernek mondó valakinek azonnal szemet kellene szúrjon.


"Bocsi hogy kekeckedek, de műszaki emberként nagyon szúrja a szememt ez a méretmegadásos dolog. A hosszal nincs gondom, azt mindenki jól adja meg feltételezve azt hogy nem inch-ben hanem cm-ben. smile
Na de a vastagság a hengeres keresztmetszetnél az átmérőnek felel meg.
Vagyis ha valakinek 5cm-es a farkának a vastagsága az azt jelenti, hogy a kerülete 15,7 cm körül van. (megvan még a kör kerületének számitási képlete?: K = 2rπ)"

Eddig rendben van a hsz.

"Na most csak hogy érezzétek a különbséget ez azt jelenti, hogy a Coca Cola 2l-es pillepalacknak a legnagyobb kerülete nem éri el 13cm!!!!!!"

Itt kezdődik a butaság!

Na vettem egy 2 literes Colát.....

legnagyobb kerület: 31,8 cm (12,5 inch)
Az átmérője: 10,13 cm (3,99 inch)


"Merem azt feltételezni, hogy mindenki a farkának a kerületét irta, aminél ha a legtöbbet irt 5cm-t átszámoljuk akkor vastagság az olyan 1,6 cm körülire jön ki."

Ne röhögtess mutató ujjam vastagabb ennél, 7 cm a kerülete és 2,23 cm az átmérője.
#4055   2014. 12. 22. hétfő 16:40
eros007 eros007
A képlettel semmi baj az pontos, de azt mondani, hogy a 2 literes Colás üveg kerületére, hogy 13 cm, na ez már butaság, főleg ezt egy 2. hsz-ben még bizonygatni is.
13cm-es a kerület fejben számolva kb. 4 cm (pontosan 4,14 cm) átlót ad ez kb egy Red Bullos doboz mérete. Nem tudom mit írt el, de ezt egy magát műszaki embernek mondó valakinek azonnal szemet kellene szúrjon.


"Bocsi hogy kekeckedek, de műszaki emberként nagyon szúrja a szememt ez a méretmegadásos dolog. A hosszal nincs gondom, azt mindenki jól adja meg feltételezve azt hogy nem inch-ben hanem cm-ben. smile
Na de a vastagság a hengeres keresztmetszetnél az átmérőnek felel meg.
Vagyis ha valakinek 5cm-es a farkának a vastagsága az azt jelenti, hogy a kerülete 15,7 cm körül van. (megvan még a kör kerületének számitási képlete?: K = 2rπ)"

Eddig rendben van a hsz.

"Na most csak hogy érezzétek a különbséget ez azt jelenti, hogy a Coca Cola 2l-es pillepalacknak a legnagyobb kerülete nem éri el 13cm!!!!!!"

Itt kezdődik a butaság!

Na vettem egy 2 literes Colát.....

legnagyobb kerület: 31,8 cm (12,5 inch)
Az átmérője: 10,13 cm (3,99 inch)


"Merem azt feltételezni, hogy mindenki a farkának a kerületét irta, aminél ha a legtöbbet irt 5cm-t átszámoljuk akkor vastagság az olyan 1,6 cm körülire jön ki."

Ne röhögtess mutató ujjam vastagabb ennél, 7 cm a kerülete és 2,23 cm az átmérője.
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2014. 12. 22. hétfő 13:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 22. hétfő 13:58
már miért írna hülyeséget? K = 2 * r * pí = d * pí
Szerintem annyit hibázhatott, hogy elírta a mért adatot (pl.: 23->13), de a következtetés amire a hozzászólás irányult még helyes. ejnye1 Tehát aki azt írja, hogy 5cm széles az tényleg hülye. Vagy ló.
#4054   2014. 12. 22. hétfő 16:03
X Törölt felhasználó (894040)
Hú mi folyik itt? nyes még jó hogy benéztem....

Milf-shooter:
már elnézést de a szélesség nekem is a vastagságot jelenti. (upsz. ló vagyok! és hülye is nyes LOL) Ha veszel egy 5cm széles csövet (ami a cső átmérőjét jelenti számomra. vagyis pontosan legyen a cső belső átmérője ennyi. és mondjuk legyen elhanyagolható a cső vastagsága. pl = papír cső) és éppen hogy belefér a farka valakinek (értsd: picit szorul) akkor annak az egyénnek 5cm széles a micsodája. (nyilván a legvastagabb pontokon, hiszen a pénisz nem egy sima és szabályos cső. És hagyjuk most el a görbület miatti szorulást )

Amúgy meg ja, sokan félreértelmeznek dolgokat, mert egy másik oldalon meg kerületre adnak meg iszonyú pici méreteket. nyes Ezt onnan tudom, hogy mesélte egy csaj. smile
#4053   2014. 12. 22. hétfő 15:12
X Törölt felhasználó (69371)
Miért ne írhatna 5cm szélességet? Ha ő a farka legszélesebb pontjainak távolságát adta meg? Ez nem lesz egyenlő az átmérővel, de ha ebből számolsz kerültetet, akkor 1-2 cm-rel jön ki nagyobbra a kerület, mint a valós. Lényegtelen. De ha 5 cm átmérővel számolsz, akkor is a kerület 15,7cm. Mi ezen a megdöbbentő? Az, hogy a kólás flakon nem 13 cm kerületű. Szóva már csak a mellébeszélés megy. Hülyeséget állított és kész. Egy általános iskola 6 osztályos matek összefüggésen meg kár vitázni, hogy jó vagy sem. Mindenki tudja, aki nem, az hülye mint a kő.
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2014. 12. 22. hétfő 13:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 22. hétfő 13:58
már miért írna hülyeséget? K = 2 * r * pí = d * pí
Szerintem annyit hibázhatott, hogy elírta a mért adatot (pl.: 23->13), de a következtetés amire a hozzászólás irányult még helyes. ejnye1 Tehát aki azt írja, hogy 5cm széles az tényleg hülye. Vagy ló.
#4052   2014. 12. 22. hétfő 13:58
MILF-shooter MILF-shooter
már miért írna hülyeséget? K = 2 * r * pí = d * pí
Szerintem annyit hibázhatott, hogy elírta a mért adatot (pl.: 23->13), de a következtetés amire a hozzászólás irányult még helyes. ejnye1 Tehát aki azt írja, hogy 5cm széles az tényleg hülye. Vagy ló.
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2014. 12. 22. hétfő 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 22. hétfő 13:41
Remélem, nem valami felelős beosztásban levő mérnök vagy, mert a 4. osztályos matekkal is gondod van. mf2

"Megdöbbentő, h mennyire nem tudják az emberek megsaccolni a kerületeket"
Ezen betegre röhögtem magam eplus2
#4051   2014. 12. 22. hétfő 13:41
eros007 eros007
Remélem, nem valami felelős beosztásban levő mérnök vagy, mert a 4. osztályos matekkal is gondod van. mf2

"Megdöbbentő, h mennyire nem tudják az emberek megsaccolni a kerületeket"
Ezen betegre röhögtem magam eplus2
(Ez egy válasz Geby911 üzenetére (2014. 12. 19. péntek 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 19. péntek 21:11
Köszönöm, h megerősitetted azt amit irtam. smile A általad irt kepletben a d az pontosan egyenlő a sugár kétszeresével, vagyis 2r. Na de ez matek ami evidens minden 18 év feletti számára.
Javaslom lemérni a Cola-s palackot!!! Én megtettem eplus2 , mivel keresni akartam egy egyértelmű tárgyat, amivel szemléltetni lehet a kerület nagyságát.
Megdöbbentő, h mennyire nem tudják az emberek megsaccolni a kerületeket wow2
#4050   2014. 12. 20. szombat 06:19
X Törölt felhasználó (427062)
Ez itt matek óra?
#4049   2014. 12. 19. péntek 21:18
X Törölt felhasználó (69371)
Már bocs, de nagyon baromságot beszélsz. Viszont te akkor azt a kolás flakont inch-be mérted eplus2 Most mértem le egy 1,5 literes ásványvíz kerületét és 27,5cm. Ezért hittem azt, hogy véletlen a 2r*Pí képlet miatt osztottál 2-vel. De kössed csak az ebet a karóhoz! alien2
(Ez egy válasz Geby911 üzenetére (2014. 12. 19. péntek 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 19. péntek 21:11
Köszönöm, h megerősitetted azt amit irtam. smile A általad irt kepletben a d az pontosan egyenlő a sugár kétszeresével, vagyis 2r. Na de ez matek ami evidens minden 18 év feletti számára.
Javaslom lemérni a Cola-s palackot!!! Én megtettem eplus2 , mivel keresni akartam egy egyértelmű tárgyat, amivel szemléltetni lehet a kerület nagyságát.
Megdöbbentő, h mennyire nem tudják az emberek megsaccolni a kerületeket wow2
 
... 24 25 26 27 28 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 4568db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 27. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!