Tanár/Tanárnő - Diák szex élmények
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#18   2005. 11. 03. csütörtök 14:14
lille 45 lille 45
Egyáltalán vigyek könyvet???????
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 11. 03. csütörtök 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 11. 03. csütörtök 12:34
Holnap péntek!!!!:)


Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#17   2005. 11. 03. csütörtök 12:34
X Törölt felhasználó (7767)
Holnap péntek!!!!:)


Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz lille 45 üzenetére (2005. 11. 03. csütörtök 11:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 11. 03. csütörtök 11:28
Velem ez megtörtént. De nem fontos hogy igaz történetek legyenek csak sok és érdekes igaza van ihsan344. Minden féle történet jöhet
#16   2005. 11. 03. csütörtök 11:28
lille 45 lille 45
Velem ez megtörtént. De nem fontos hogy igaz történetek legyenek csak sok és érdekes igaza van ihsan344. Minden féle történet jöhet
#15   2005. 11. 03. csütörtök 09:33
Mr.Enigma Mr.Enigma
lille 45: Az alábbi történet meg is esett veled?
Ha nem: lol.
Ha igen irígylésreméltó ember vagy.
Egyik egykori gimis tanárommal én is elmalackodtam volna egyik osztálykiránduláson az üres szobában.
kb 10 év korkülönbség volt köztünk, akkor azt hiszem volt vagy 24-26, finoman telt, csinos, és fenemód izgató.
HA egyszer megkaphatnám...
(Ez egy válasz lille 45 üzenetére (2005. 11. 01. kedd 21:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 11. 01. kedd 21:17
Korrepetálásra kellet mennem az angolból. 36 éves a tanárom de olyan szexi és gyögyörü teste van. Kb úgy 180cm, 70 kg hatalmas mellek, szőke haj . Űltunk az asztalnál és kivágott fölső volt rajta már kábé egy hete nem voltam nővel és úgy állt a farkam a hatalmas melleire. Hatalmas mellei vannak és nem is lógnak. Észre vette hogy mindig a mellét nézem meg hogy nagyon dudorodik a gatyám és kérdezte hogy képzelem meg minden . Én teljesen megvoltam szeppenve és elkezdtem mondani hogy jaj tanárnő nem tudok ellen állni a testének bocsásson meg. És egyszer csak megcsókolt. Én azt hittem hogy álmodok. Betessékelt a halló szobájába és lefektet az ágyra és lehúzta a gatyám elkezdte szopni a faszom. Úgy tud szopni hogy az isteni kábé10perc után elmentem és akkor azt mondta hogy nyaljam ki. Gyönyörű sima puncija van teljesen csupasz, és illatos. Utána meg jól megkeféltem hihetetlen hogy tud lovagolni meg minden. Ez nő a világ legszexibb tanára. Szerintem angolból már nem lesz gondom a suliba. És pénteken megyek megint
#14   2005. 11. 02. szerda 16:18
lille 45 lille 45
na meséld már el!!!!!!!
#13   2005. 11. 02. szerda 14:40
lille 45 lille 45
Nincs senkinek valami jó története
#12   2005. 11. 02. szerda 11:43
lille 45 lille 45
Pénteken megyek
#11   2005. 11. 02. szerda 10:14
X Törölt felhasználó (7767)
A kórus szerepét elvállalod a legutóbbi dal előadásában? vigyor2
#10   2005. 11. 02. szerda 10:12
X Törölt felhasználó (7767)
Early In The Morning
(traditional)

When a girl reach the age of 18
She begins to think she's grown,
And hat's the kind of little girl
You can never find at home.
Come and see me early in the morning,
Just about the break of day.
Want to see me hug my pillow
Where my baby used to lay?
One drink of wine,
Two drinks of gin.
Pretty young got me
In the shape I'm in.
Chorus
I pass by the juke joint,
Look through the door.
She's doing the boogie-woogie
In the middle of the floor.
Chorus
First Verse
Chorus


#9   2005. 11. 02. szerda 10:04
X Törölt felhasználó (7767)
My Father's Eyes

Sailing down behind the sun, waiting for my prince to come
Praying for the healing rain to restore my soul again
Just a toe-rag on the run, how did I get here, what have I done
When will all my hopes arrive
How will I know him when I look in my father's eyes

Then the light begins to shine and I hear those ancient lullabies
And as I watched this seedling grow, feel my heart start to overflow
When will I learn the words to say, how do I teach him, what do we play
If I did, I'd realize
That's when I need him, that's when I need my father's eyes

Were you really so far away
Were you really so far away
Were you really so far away
Were you really so far away

Then the jagged edge appears through the distant clouds of tears
I'm like a bridge that has washed away; my foundations were made of clay
As my soul slides down to die, how could I lose him, what did I try
If I did, I'd recognize
He was here with me, I'd looked into my father's eyes

As my soul slides down to die, how could I lose him, what did I try
If I did, I'd recognize
He was here with me I'd looked into my father's eyes


#8   2005. 11. 02. szerda 09:51
X Törölt felhasználó (7767)
...morning, my boys!
Nekem lenne egy történetem, de egészen a másik oldalróli megközelítésben, ugyanis én angol tanár vagyok, és az a gyanúm, hogy megdugtak.... Igen, igen, 36 éves, szexi és gyönyörű vagyok(mondják mindig nekem),magas(úgy 182,2cm), karcsú alkat, a melleim állandóan erektálva igyekeznek ekérni a zenitet, szinte nem tudom kordában tartani őket. Szívesen korrepetálok angolból rámszorulókat. Egyik délután az egyik diákommal ültünk az asztalnál, és az angol szavak hanglejtésbeli sajátosságait gyakoroltuk, amikor éreztem, hogy ég a jobb mellbimbóm. Odasímítottam, erre a bal is elkezdett bizseregni, hát oda is odasimiztem egy kicsit, hogy kibuggyant a cicim a dekoltázsból. A diákomra esett a pillantásom, aki épp akkor törülte le elfolyt nyálát, és a sliccén babrálva próbálta leküzdeni az onnan kitörni akaró elemi ösztönt. Egyelőre sikerült neki, de láttam, hogy nem sokáig.Felháborodva kértem ki magamnak az illetlen viselkedését, és odaléptem, hogy segítsek neki visszagyömöszölni a renitenskedő huncutot a gatyóba. Megragadtam, és tologattam visszafelé, amitől szinte ellilult, erre megijedtem, hogy esetleg fázik, és azért lila, hamar a leheletemmel kezdtem melengetni, sőt, befaltam egy jó darabot belőle, hogy hamarabb felmelegedjen, közben intettem a lurkónak, hogy mozgassa ki-be, mert még fizikai tanulmányaimból tudtam, hogy a súrlódás hőemelkedéssel jár. Súrolta, súrolta, egyre gyorsabban, már a fogköveimet kezdtem félteni az elmúlástól, amikor arra lettem figyelmes, hogy váratlan fordulat állt be a diákom lelki állapotában: nagyon lihegett, majd hatalmas kurjantással egy utolsót taszított, s a szám tele lett a felmelegedettség csalhatatlan jelével, a felolvadt dér folyékony fröccsével. Miután lenyeltem a párlatot, minden figyelmemet a nebuló kötötte le, aki egészen elernyedt, ezért ölbekaptam és a hálószobámban az ágyra fektettem, hogy megvizsgálhassam tüzetesebben. Már első látásra feltünt, hogy a visszagyömöszöltségre eddig nem vágyó valamicsoda erősen kókadó lett, szinte kiszáradóban volt már. Gyorsan ráereszkedtem a nunikámmal, hogy a nedvességet pótoljam, s megmentsem a végleges dehidratációtól. Éreztem, hogy döntésem helyes, mert hamarosan már mocorgott, sőt bemerészkedett szüziességem valamikori emlékművének kapuján, és élni kezdett, tett-vett valamit bent, úgy éreztem. Szóltam a diáknak, hogy most már igen sok kezd lenni a nedvesség, valamit neki is tennie kellene. Erre szájával borult rá kis nunikámra és szorgalmasan kilefetyelte a túltengő nedvet. De úgy néz ki, igen sokat kicuppogatott, mert most már az éltető nedvtől duzzogó ügyeskéjének segítségével próbálta pótolni a veszteséget, így újra betolta a kis puncusomba azt, és kezdte bepumpálni a hiányzó mennyiséget. Sikerült neki, egy negyed óra alatt teljesen bedolgozta, sőt annyira már, hogy a végén édesmézesen kicsordult, és a kis korrepetánsnak már máshonnan kellett fellefetyelnie. Pénteken újra várom a kis korrepetánst, hogy elmélyüljünk az angol nyelv rejtelmeiben.Bye:)
(Ez egy válasz lille 45 üzenetére (2005. 11. 01. kedd 19:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 11. 01. kedd 19:55
Nekem van egy sztorim majd holnap leírom. Írjatok sztorikat kivel mi történt.
#7   2005. 11. 02. szerda 08:56
BIG-G BIG-G VIP
jaja
#6   2005. 11. 02. szerda 08:26
lille 45 lille 45
vigyor2
#5   2005. 11. 01. kedd 23:00
s s VIP
Sajnos nekem midi ien vén megsavanyodott picsák voltak a tanáraim, kiv 1-2-t akik fiatalabbak voltak, de eszetlen csúnyák. Az angol tanárom is öreg volt, de jó fej legalább. Vele rengeteget röhögtem...
#4   2005. 11. 01. kedd 21:41
szabkat szabkat
Ez egy kiváló történet volt. Köszönjük szépen, ilyeneket várunk.
#3   2005. 11. 01. kedd 21:32
aakarmi aakarmi
lol :)
#2   2005. 11. 01. kedd 21:17
lille 45 lille 45
Korrepetálásra kellet mennem az angolból. 36 éves a tanárom de olyan szexi és gyögyörü teste van. Kb úgy 180cm, 70 kg hatalmas mellek, szőke haj . Űltunk az asztalnál és kivágott fölső volt rajta már kábé egy hete nem voltam nővel és úgy állt a farkam a hatalmas melleire. Hatalmas mellei vannak és nem is lógnak. Észre vette hogy mindig a mellét nézem meg hogy nagyon dudorodik a gatyám és kérdezte hogy képzelem meg minden . Én teljesen megvoltam szeppenve és elkezdtem mondani hogy jaj tanárnő nem tudok ellen állni a testének bocsásson meg. És egyszer csak megcsókolt. Én azt hittem hogy álmodok. Betessékelt a halló szobájába és lefektet az ágyra és lehúzta a gatyám elkezdte szopni a faszom. Úgy tud szopni hogy az isteni kábé10perc után elmentem és akkor azt mondta hogy nyaljam ki. Gyönyörű sima puncija van teljesen csupasz, és illatos. Utána meg jól megkeféltem hihetetlen hogy tud lovagolni meg minden. Ez nő a világ legszexibb tanára. Szerintem angolból már nem lesz gondom a suliba. És pénteken megyek megint
#1   2005. 11. 01. kedd 19:55
lille 45 lille 45
Nekem van egy sztorim majd holnap leírom. Írjatok sztorikat kivel mi történt.
 
... 12 13 14
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: lille 45 lille 45
Nyitás ideje: 2005. 11. 01. kedd
Üzenetek: 278db
Utolsó üzenet: 2023. 02. 07. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!