Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!!!

"bi srácnak még a párja sem tudja ezt"
"El kellene már felejteni a két punci milyen gyönyörű demagógiát"
"A srácoknál ha bisexualitás kitudódik a baráti körben, soxor nem tudják tolerálni."
"érdekesebb, a lányok is óckodnak ettől a témától, ezért kevésbé tudjuk megosztani az elképzeléseinket velük."
"sehogy sem tudok nekikezdeni, avagy nem merek"
"Teljesen hetero vagyok, de olykor vannak ilyen gondolataim"
"Csodás két bi férfival. Mikor elsözör engem kényeztettek,aztán egymást."
"Azért furcsa, hogy ennyi fütyire ácsingózó fiú van itt, aki ki szeretné próbálni és mégse jutunk semmire"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 39 40 41 42 43 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#856   2011. 06. 03. péntek 18:48
xRyderx xRyderx
Én kicsit idősebb vagyok,de engem is érdekel milyen lehet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 21. szombat 23:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (740580)
2011. 05. 21. szombat 23:27
sziasztok! nagyon izgat h fiúval milyen lehet! 20 éves vagyok még ilyenbe nem volt részem! smile
#855   2011. 05. 21. szombat 23:27
X Törölt felhasználó (740580)
sziasztok! nagyon izgat h fiúval milyen lehet! 20 éves vagyok még ilyenbe nem volt részem! smile
#854   2011. 05. 20. péntek 20:37
X Törölt felhasználó (801425)
Ha csak vicc, akkor nem kell komolyan venni, hiszen a barátok minden területen ugrathatják egymást és a barátságba ennek is bele kell férnie. Ez olyan, mint amikor lebuzizom a barátomat viccből és ő is visszabuziz. Ettől a dolog csak cikizés, mert egymástól elfogadjuk, de mástól nem fogadnánk el....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 20. péntek 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (217424)
2011. 05. 20. péntek 15:21
Elfogadják ők is,csak azért viccből vannak beszólások ami egy kicsit zavar.
#853   2011. 05. 20. péntek 18:30
xRyderx xRyderx
Jelezted már hogy ez számodra nem vicces? rolleyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 20. péntek 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (217424)
2011. 05. 20. péntek 15:21
Elfogadják ők is,csak azért viccből vannak beszólások ami egy kicsit zavar.
#852   2011. 05. 20. péntek 15:21
X Törölt felhasználó (217424)
Elfogadják ők is,csak azért viccből vannak beszólások ami egy kicsit zavar.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 18. szerda 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (801425)
2011. 05. 18. szerda 21:34
Valóban valami gond lehet a baráti köröddel. Talán, akiket barátaidnakhiszel, nem is igazán a barátaid.
Nálunk ez nem gond, nem probléma. Mindnekit olyannak fogadunk el, amilyen. Ettől a barátaink.
Mert őket a családtagjainkkal ellentétben megválogathatjuk. Akár meleg, akár bi, akár heteró, attól a barátunk, hogy úgy fogadjuk el, ahogy van.
Ez olyan, mint ha valaki vegetariánus. Ha szeretjük és hozzánk jön, vega papit kap, pedig mi húst eszünk.
Bocs! Elkalandozatm, de az emberi butaság és álszentség nálam mindigkiveri a bitosítékot.
#851   2011. 05. 18. szerda 21:34
X Törölt felhasználó (801425)
Valóban valami gond lehet a baráti köröddel. Talán, akiket barátaidnakhiszel, nem is igazán a barátaid.
Nálunk ez nem gond, nem probléma. Mindnekit olyannak fogadunk el, amilyen. Ettől a barátaink.
Mert őket a családtagjainkkal ellentétben megválogathatjuk. Akár meleg, akár bi, akár heteró, attól a barátunk, hogy úgy fogadjuk el, ahogy van.
Ez olyan, mint ha valaki vegetariánus. Ha szeretjük és hozzánk jön, vega papit kap, pedig mi húst eszünk.
Bocs! Elkalandozatm, de az emberi butaság és álszentség nálam mindigkiveri a bitosítékot.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 18. szerda 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (217424)
2011. 05. 18. szerda 15:29
Azért félnek(félünk),mert sokak szerint a biszexuális az meleg,és ennek hangot is adnak.
Nekem sajnos már mindenki tudja a környezetembe,mert voltam olyan buta,hogy megosztottam pár haverommal és szép lassan "kiszivárgott" Azért csak úgy viccből elég kínos beszólásokat kapok.
#850   2011. 05. 18. szerda 15:29
X Törölt felhasználó (217424)
Azért félnek(félünk),mert sokak szerint a biszexuális az meleg,és ennek hangot is adnak.
Nekem sajnos már mindenki tudja a környezetembe,mert voltam olyan buta,hogy megosztottam pár haverommal és szép lassan "kiszivárgott" Azért csak úgy viccből elég kínos beszólásokat kapok.
#849   2011. 05. 16. hétfő 20:57
xRyderx xRyderx
Tényleg soknak tűnik,de az életben valyon mennyi vállalja fel...Mondjuk erről élőben beszélni azért neccesmígy marad a net.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 14. szombat 00:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (803095)
2011. 05. 14. szombat 00:06
Nekem úgy tűnik h nagyon divatba jött az utóbbi években a nők és a férfiak körében is a homoszexualitás, vagy legalábbis a biszexualitás. Volt, van egy olyan mondás h minden nő leszbikus (biszex), mostanában úgy gondolom h ha nem is minden, de szinte minden férfi homokos (biszex). Szerintetek a férfiak hány százaléka vonzódhat a férfivel szexeléshez?

Az interneten lévő sok faszt és élvezettel faszszopást ábrázoló kép, az azonos neműt kereső férfiak rengeteg hirdetése, és a lelkes beszámolók az ilyen együttlétekről eléggé kifejtik a hatásukat, és már az is nehezen tud egy idő után ellenállni egy ilyennek, aki egyébként korábban erre nem is vágyott.
#848   2011. 05. 14. szombat 23:43
X Törölt felhasználó (801425)
A világ megváltásáról már letettünk gun . Nem hagyja magát megváltani.
Természetesen szívesen beszélgetek, beszélgetünk.
#847   2011. 05. 14. szombat 23:33
X Törölt felhasználó (801425)
Nekem sem volt egyszerű feldolgozni a dolgot.
A neveltetésem és az életem nem ebbe az irányba mutatott.
Ráadásul nagyon izgatott, hogy mit szól a dologhoz a nejem, akinek a véleménye mégis mindenkiénél fontosabb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 14. szombat 23:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (801425)
2011. 05. 14. szombat 23:24
No az önmagunkkal szembeni őszinteség megérne egy külön fórum témát smile
Abban teljesen egyetértünk és különféle kutatások igazolták már, hogy a legvéresszájúbb buzigyűlölőknek súlyos identitászavaraik vannak. Ha valami nekem nem teszik, nem csinálom.
bizonyos műsort nem nézek, egyes közszereplőket szintén.
Régóta követem (én a férj) ezt az oldalt és csak nemrég regisztráltunk.
Mindig felháborított egyes oldalakon a fikázók hozzászólása, kívülről való bekiabálása.
A választás szabad. De nem csak az én választásom, hanem a többieké is.
tehát nem megyek be egy valamilyen templomba szertartásra, istentiszteletre, ha nemhiszem azt a vallást. Viszont nem is fikázom.
Ámde se rá se le nem beszélek senkit....

De nem nyilvánítok véleményt (főleg elítélőt), ha valaki másképp él, gondolkodik, eszik, szeret, mint én.
Egyszerűen elfogadom. Persze ez nem azt jelenti, hogy követnem is kell.
#846   2011. 05. 14. szombat 23:24
X Törölt felhasználó (801425)
No az önmagunkkal szembeni őszinteség megérne egy külön fórum témát smile
Abban teljesen egyetértünk és különféle kutatások igazolták már, hogy a legvéresszájúbb buzigyűlölőknek súlyos identitászavaraik vannak. Ha valami nekem nem teszik, nem csinálom.
bizonyos műsort nem nézek, egyes közszereplőket szintén.
Régóta követem (én a férj) ezt az oldalt és csak nemrég regisztráltunk.
Mindig felháborított egyes oldalakon a fikázók hozzászólása, kívülről való bekiabálása.
A választás szabad. De nem csak az én választásom, hanem a többieké is.
tehát nem megyek be egy valamilyen templomba szertartásra, istentiszteletre, ha nemhiszem azt a vallást. Viszont nem is fikázom.
Ámde se rá se le nem beszélek senkit....

De nem nyilvánítok véleményt (főleg elítélőt), ha valaki másképp él, gondolkodik, eszik, szeret, mint én.
Egyszerűen elfogadom. Persze ez nem azt jelenti, hogy követnem is kell.
#845   2011. 05. 14. szombat 17:46
X Törölt felhasználó (801425)
Bocsi mindenkitől!
Most, hogy visszaolvastam előző hozzászólásomat, látom,hogy egy csomó elütés van benne.
Legközelebb jobban figyelek:-(
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 14. szombat 17:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (801425)
2011. 05. 14. szombat 17:44
Szerintem nem a divat az oka,hanem a kinyílt világ.
A szexuális irányultságunkat a neveltetésünk határozza meg. mindenki biszexuálisnak születik, csak a család és a társadalom akarva ,akaratlanul megmutatja a követendő példát már egész kicsi gyerekkortól.
avval, hogy baba,vagy autó az ajándék és a látott példákon keresztül. mindannyiunkban ott a megfelelési kényszer. az ókori társadalmakban, (görög, római) más volt a norma.
nincsen olyan ember, akiben legalább gondolati szinten fel ne vetődne,hogy milyen lehet egy azonos neművel közelebbi kapcsolatba kerülni.
Csakhogy ezt elnyomjuk. sokan még maguknak sem merik bevallani. A mi mai világunk csak mikro szinten elfogadó. Tömegben már illik a tömeg véleményét szajkózni.
Ha pedig mégis úgy alakul, hogy az ember kipróbálhatja a saját nemét is,akkor még mindig ott a választáslehetősége, hogy egyszeri alkalom, vagy megismétli, esetleg élete részévé válik.
Ebben azért nagy szerepe van a TV-nek és az internetnek. Ha látjuk, hogy ilyen másokkal is előfordul, akkor könnyebben adjuk fel a neveltetési és társadalmi korlátainkat. Hiszen az némi felmentést ad nekünk. Persze titkoljuk még a szűk köreinkben is.
De valószínűleg nagyon meglennénk lepve, ha megtudnánk, hogy ismeretségi, baráti körünkben hányan járnak még hasonló cipőben...
#844   2011. 05. 14. szombat 17:44
X Törölt felhasználó (801425)
Szerintem nem a divat az oka,hanem a kinyílt világ.
A szexuális irányultságunkat a neveltetésünk határozza meg. mindenki biszexuálisnak születik, csak a család és a társadalom akarva ,akaratlanul megmutatja a követendő példát már egész kicsi gyerekkortól.
avval, hogy baba,vagy autó az ajándék és a látott példákon keresztül. mindannyiunkban ott a megfelelési kényszer. az ókori társadalmakban, (görög, római) más volt a norma.
nincsen olyan ember, akiben legalább gondolati szinten fel ne vetődne,hogy milyen lehet egy azonos neművel közelebbi kapcsolatba kerülni.
Csakhogy ezt elnyomjuk. sokan még maguknak sem merik bevallani. A mi mai világunk csak mikro szinten elfogadó. Tömegben már illik a tömeg véleményét szajkózni.
Ha pedig mégis úgy alakul, hogy az ember kipróbálhatja a saját nemét is,akkor még mindig ott a választáslehetősége, hogy egyszeri alkalom, vagy megismétli, esetleg élete részévé válik.
Ebben azért nagy szerepe van a TV-nek és az internetnek. Ha látjuk, hogy ilyen másokkal is előfordul, akkor könnyebben adjuk fel a neveltetési és társadalmi korlátainkat. Hiszen az némi felmentést ad nekünk. Persze titkoljuk még a szűk köreinkben is.
De valószínűleg nagyon meglennénk lepve, ha megtudnánk, hogy ismeretségi, baráti körünkben hányan járnak még hasonló cipőben...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 14. szombat 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (790507)
2011. 05. 14. szombat 12:29
Na meg az se mellékes, hogy milyenek az aktuális társadalmi, kulturális szokások, normák, milyen közegben, környezetben nevelkedik az ember.
Mert ugye alapvetően senki sem születik sem hetero-, sem bi-, sem pedig homoszexuálisnak (habár az arra való hajlam esetleg eltérő lehet egyes emberek közt).
Az, hogy a heteroszexualitás elsőbbséget élvez, az természetes és nyilvánvaló, hiszen annak van reproduktív szerepe, az szolgálja a fajfenntartást. De ma már ugye nem csak reproduktív célból létesítenek az emberek szexuális kapcsolatot. Tehát az amúgy se kizárólag reproduktív szexualitásba miért ne férne bele a biszexualitás? Abszolút semmi káros nincs benne, ha ezt az ember megfelelően kezeli. Miért ne élvezhetné az ember azt az oldalt is?
#843   2011. 05. 14. szombat 12:29
X Törölt felhasználó (790507)
Na meg az se mellékes, hogy milyenek az aktuális társadalmi, kulturális szokások, normák, milyen közegben, környezetben nevelkedik az ember.
Mert ugye alapvetően senki sem születik sem hetero-, sem bi-, sem pedig homoszexuálisnak (habár az arra való hajlam esetleg eltérő lehet egyes emberek közt).
Az, hogy a heteroszexualitás elsőbbséget élvez, az természetes és nyilvánvaló, hiszen annak van reproduktív szerepe, az szolgálja a fajfenntartást. De ma már ugye nem csak reproduktív célból létesítenek az emberek szexuális kapcsolatot. Tehát az amúgy se kizárólag reproduktív szexualitásba miért ne férne bele a biszexualitás? Abszolút semmi káros nincs benne, ha ezt az ember megfelelően kezeli. Miért ne élvezhetné az ember azt az oldalt is?
#842   2011. 05. 14. szombat 00:06
X Törölt felhasználó (803095)
Nekem úgy tűnik h nagyon divatba jött az utóbbi években a nők és a férfiak körében is a homoszexualitás, vagy legalábbis a biszexualitás. Volt, van egy olyan mondás h minden nő leszbikus (biszex), mostanában úgy gondolom h ha nem is minden, de szinte minden férfi homokos (biszex). Szerintetek a férfiak hány százaléka vonzódhat a férfivel szexeléshez?

Az interneten lévő sok faszt és élvezettel faszszopást ábrázoló kép, az azonos neműt kereső férfiak rengeteg hirdetése, és a lelkes beszámolók az ilyen együttlétekről eléggé kifejtik a hatásukat, és már az is nehezen tud egy idő után ellenállni egy ilyennek, aki egyébként korábban erre nem is vágyott.
#841   2011. 05. 02. hétfő 09:40
X Törölt felhasználó (789376)
Leszopni egy nagy és nedves faszt a világ legjobb dolga
#840   2011. 04. 14. csütörtök 19:33
szilvilajos szilvilajos
Nagyon izgató volt a történetetek! smile
#839   2011. 03. 26. szombat 11:54
X Törölt felhasználó (790507)
Köszönjük, hogy megosztottad velünk... ismét... nyes
#838   2011. 03. 25. péntek 21:56
X Törölt felhasználó (790507)
Gondolom nem vagyok egyedül, ha azt mondom, nagyon várom már azt a bizonyos harmadik sztorit a "szüzességetek" elvesztéséről. smile
De szívesen olvasnék más, jó sztorikat is.
(Ez egy válasz ggfanboy üzenetére (2011. 03. 02. szerda 22:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 02. szerda 22:36
Én mondtam, hogy már most is belefért volna, de nem akartam erőltetni sem. Így a következő alkalomra halasztottuk a „szüzességünk” elvesztését.

De ez csak a harmadik sztoriban...
#837   2011. 03. 19. szombat 13:06
X Törölt felhasználó (797385)
Sziasztok!
17 éves lehettem mikor először fordult meg a fejemben hogy vajon milyen lehet leszopni valakit?Sosem akartam fiúval járni vagy smárolni,az a része egyáltalán nm vonz,viszont egy szép nagy répa bármikor jöhet smile Regisztráltam egy oldalra,ahol gyorsan jöttek a jelentkezők,majd kiválasztottam egyet.44 éves volt,én akkor már 18.Magyon tetszett a farka,de az utolsó pillanatban mindig elbizonytalanodtam.Sorra mondtam le a találkákat,amivel nagyon kiakasztottam.Egyszer viszont írtam neki egy sms-t h jöjjön.Jött is.Megbeszéltük előre h szeretném ha kikötné kezeimet,mert nagyon izgat smile Elsétáltam a megbeszélt helyre,egy elhagyatott házhoz.Nem vártam sokat,csörrent a telefon hogy megjött.Beengedtem és lementünk a ház pincéjébe,beszéltünk pár szót.Mondtam h gyorsan becsukom a pinceajtót,mire visszaértem,egy szál meredező fasszal várt.Nem habozott,gyorsan letérdeltetett,kikötözte a kezeimet,és a számba adta,hatalmas farkát.Hihetetlen érzés volt.Két kézzel húzta rá a fejemet,én pedig nyeltem ahogy tudtam.Az első adag a számba ment,jó sok forró gecit lőtt belém.De nem hagyta abba,dugta tovább a számat,a benne lévő geci csak ugy habzott!!Mégegyszer elment,mindketten lefáradtunk,de nagyon megérte:P
 
... 39 40 41 42 43 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Bond Bond
Nyitás ideje: 2004. 10. 20. szerda
Üzenetek: 1656db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 01. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!