Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!!!

"bi srácnak még a párja sem tudja ezt"
"El kellene már felejteni a két punci milyen gyönyörű demagógiát"
"A srácoknál ha bisexualitás kitudódik a baráti körben, soxor nem tudják tolerálni."
"érdekesebb, a lányok is óckodnak ettől a témától, ezért kevésbé tudjuk megosztani az elképzeléseinket velük."
"sehogy sem tudok nekikezdeni, avagy nem merek"
"Teljesen hetero vagyok, de olykor vannak ilyen gondolataim"
"Csodás két bi férfival. Mikor elsözör engem kényeztettek,aztán egymást."
"Azért furcsa, hogy ennyi fütyire ácsingózó fiú van itt, aki ki szeretné próbálni és mégse jutunk semmire"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1296   2016. 07. 08. péntek 19:31
Wolf Gabi Wolf Gabi
Szerencsés vagy! Dupla eséllyel indulsz a randira! hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 07. 08. péntek 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (823379)
2016. 07. 08. péntek 19:01
Tejesen igaz, jobb kipróbálni ami izgatja az ember fantáziáját, mert különben csak nő a belső feszültség.
Múlt hétvégén ismét volt egy kisebb bi kalandom, ismét valami újban volt részem és nem bántam meg. Nagyon élveztem, és várom a folytatást. Az a tény pedig, hogy kicsit merészebb kalandom volt egy sráccal, semmit se változtatott a nők, vagy a női test iránt érzett vonzalmon. Most azt érzem, szélesedik a paletta ahonnan válogathatok.
#1295   2016. 07. 08. péntek 19:01
X Törölt felhasználó (823379)
Tejesen igaz, jobb kipróbálni ami izgatja az ember fantáziáját, mert különben csak nő a belső feszültség.
Múlt hétvégén ismét volt egy kisebb bi kalandom, ismét valami újban volt részem és nem bántam meg. Nagyon élveztem, és várom a folytatást. Az a tény pedig, hogy kicsit merészebb kalandom volt egy sráccal, semmit se változtatott a nők, vagy a női test iránt érzett vonzalmon. Most azt érzem, szélesedik a paletta ahonnan válogathatok.
(Ez egy válasz biszex56 üzenetére (2016. 06. 13. hétfő 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 13. hétfő 12:25
Ebben egyetértünk. Sajnos még mindig sokan vannak, akik nem vállalják fel vágyaikat.
Ezzel csak az a baj, hogy hosszútávon ezek a vágyak erősödnek, nem csökkennek.
#1294   2016. 06. 13. hétfő 12:25
biszex56 biszex56
Ebben egyetértünk. Sajnos még mindig sokan vannak, akik nem vállalják fel vágyaikat.
Ezzel csak az a baj, hogy hosszútávon ezek a vágyak erősödnek, nem csökkennek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 06. 11. szombat 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1350152)
2016. 06. 11. szombat 20:26
Én is írtam egyszer egy "kíváncsi hetero" srácnak, ha csak kíváncsiságból is ki akar próbálni egy másik srácot, akkor nem hetero... de nincs ezzel baj. vigyor2
#1293   2016. 06. 11. szombat 20:26
X Törölt felhasználó (1350152)
Én is írtam egyszer egy "kíváncsi hetero" srácnak, ha csak kíváncsiságból is ki akar próbálni egy másik srácot, akkor nem hetero... de nincs ezzel baj. vigyor2
#1292   2016. 06. 10. péntek 21:34
dooom dooom
Sziasztok!Csak kíváncsiságból megnéznék két srác szexelését
#1291   2016. 06. 09. csütörtök 22:04
X Törölt felhasználó (774401)
Szerencses vagy, johet reszletesebb beszamolo is!
(Ez egy válasz morgan77 üzenetére (2016. 06. 09. csütörtök 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 09. csütörtök 20:27
én itt a társkeresőben találtam egy párt akikkel kiélhettem bisex vágyaimat,első alkalommal orális kényeztetések voltak és a hölgyet dugtuk felváltva
a második alakalom hasonló volt és a hölgyet szendvicseltük,aztán a harmadik alakalommal kértem hogy dughassam a hölgyet és közben engem is dugjanak-fantasztikus volt

a férfi partner kívánsága az volt hogy élvezzek a szájába,az is megvolt így a végén mindenki kiélhette a vágyait

mindenkinek azt kívánom hogy sikerüljön partnereket találnia,remélem még én is találok újra hasonló párt

bátorság kell a találkához,de megéri!
#1290   2016. 06. 09. csütörtök 20:27
morgan77 morgan77
én itt a társkeresőben találtam egy párt akikkel kiélhettem bisex vágyaimat,első alkalommal orális kényeztetések voltak és a hölgyet dugtuk felváltva
a második alakalom hasonló volt és a hölgyet szendvicseltük,aztán a harmadik alakalommal kértem hogy dughassam a hölgyet és közben engem is dugjanak-fantasztikus volt

a férfi partner kívánsága az volt hogy élvezzek a szájába,az is megvolt így a végén mindenki kiélhette a vágyait

mindenkinek azt kívánom hogy sikerüljön partnereket találnia,remélem még én is találok újra hasonló párt

bátorság kell a találkához,de megéri!
#1289   2016. 03. 13. vasárnap 17:48
technics79 technics79
Igazad van, szerintem nagyon sokan vannak így!
Én ha megbeszéltünk találkozót mindig elmentem!
Bennem is sok félsz volt az első találkozó előtt, de tudtam meg akarom tapasztalni. smile
S jó volt... smile
(Ez egy válasz bejáratós üzenetére (2016. 03. 02. szerda 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 02. szerda 08:03
Sziasztok. Szerintem itt sok az olyan "bi" pasi aki otthon maszti közben álmodozik egy faszról, de a spermával eggyüt elszáll a bi hajlam is. Találkozókra nem mernek elmenni nehogy kiderüljön hogy kik is ők, pedig hát a másik félről is kiderül. Nem 1-2 találkozóra elmentem már, de akivel megbeszéltük sose jött el.
#1288   2016. 03. 05. szombat 19:27
Laackó Laackó
Engem is érdekel milyen mász faszát fogni,szopni esetleg kitudja......... smile
*********************************
(Moderálva: Nem társkereső)
#1287   2016. 03. 05. szombat 18:30
elcondor elcondor
Vagyunk így páran ezzel. smile
(Ez egy válasz KovacsImi25 üzenetére (2016. 03. 05. szombat 00:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 05. szombat 00:24
Igen, én is így vagyok vele. Tetszenek a szép farkak, de élőben nem biztos, hogy menne. Sosem fogtam még másét, de szívesen kipróbálnám smile
#1286   2016. 03. 05. szombat 00:24
KovacsImi25 KovacsImi25
Igen, én is így vagyok vele. Tetszenek a szép farkak, de élőben nem biztos, hogy menne. Sosem fogtam még másét, de szívesen kipróbálnám smile
(Ez egy válasz bejáratós üzenetére (2016. 03. 02. szerda 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 02. szerda 08:03
Sziasztok. Szerintem itt sok az olyan "bi" pasi aki otthon maszti közben álmodozik egy faszról, de a spermával eggyüt elszáll a bi hajlam is. Találkozókra nem mernek elmenni nehogy kiderüljön hogy kik is ők, pedig hát a másik félről is kiderül. Nem 1-2 találkozóra elmentem már, de akivel megbeszéltük sose jött el.
#1285   2016. 03. 02. szerda 08:03
bejáratós bejáratós
Sziasztok. Szerintem itt sok az olyan "bi" pasi aki otthon maszti közben álmodozik egy faszról, de a spermával eggyüt elszáll a bi hajlam is. Találkozókra nem mernek elmenni nehogy kiderüljön hogy kik is ők, pedig hát a másik félről is kiderül. Nem 1-2 találkozóra elmentem már, de akivel megbeszéltük sose jött el.
#1284   2016. 03. 01. kedd 09:42
kandurmarci kandurmarci
Leírtam már, ugyanitt a GG-n, az a címe, hogy társkeresés (Fórum, blog s alatta Kovi, majd Szex (szokások, párkapcsolatok, érdekességek, okítások), alatta Eotikus és szex képek, videók, alatta Nappalik, társalgók, még alatta Hírességek és ott vagy eggyel lejjebb, hogy Társkeresés) . Ennél pontosabban már nem lehetne rávezetni.
(Ez egy válasz ismerkedő üzenetére (2016. 02. 25. csütörtök 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 02. 25. csütörtök 12:45
Meg adnád privátba a fórum nevét?
#1283   2016. 02. 29. hétfő 12:59
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Elég jól összefoglaltad. smile Ahány ember, annyi fantázia, részben ezért is nehéz összeegyeztetni futó ismeretség során, hogy ki mit szeretne. Különösen, hogy az embert gyakran csak egy adott dolog izgatja, és nem lenne kíváncsi a többire, ami mellé jár. Az egyszeri futó kalandnál talán ezért jobb egy tartósabb (rendszeres) kapcsolat, ahol alkalomról alkalomra mást próbálhatnak ki a felek. Már ha erre mindkettő (három, négy, stb.) nyitott.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 02. 24. szerda 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1185902)
2016. 02. 24. szerda 14:27
sziasztok.
nézegetem az oldalt jó ideje. leginkább a fotósorozatokat és fórumot.
sokan panaszkodnak hogy nem találnak megfelelő partnert. én ezen meg mindig elmosolyodom. smile
nem biztos hogy a másikban van hiba. lehet hogy bennünk.
mindenkinek le kéne ülni és jól megfogalmazni mit is akar igazán.
mert ezt látom külső szemlélőként.
mindenki csak egy apró dolgot említ meg, persze hogy ráír a másik, mert abban reménykedik hátha egyeznek a vágyaik. de természetesen nem.
az a baj, én azt látom, valaki csak annyit említ meg, ezt most példával támasztom alá:
1. példa: van egy pár, és írják hogy biszexuális pasit keresnek. a biszexuális pasi ír nekik, mert megnézi a pár adatlapját, tetszik neki a hölgy tag, meg tetszik neki a férfi tag pénisze.
úgy gondolja, amikor a nővel gabalyodik össze, akkor aktív szereplő lesz, amikor a férfival, akkor pedig passzív lesz. már elfantáziál a gondolattal, de jó is lenne, mire jön a válasz (jobb esetben mert többnyire válaszra se méltatják az embert), bocsi de a férfi tagunk passzív, szóval ez nem lehetséges. szóval ez esetben érthető a visszautasítás.
vagy mondhatná a párocska azt is hogy bocsi nem egymást keressük mert a női taggal nem lehetsz. ez is érthető. szóval ez a probléma, hogy nem látok szinte sehol ilyen konkrét vágyakat. így honnan tudja az ember kire írhat rá és kire nem?
2. példa: biszexuális pasi kiírja hogy egy passzív biszexuális pasit keres.
jön is a levél, jelentkezik a passzív srác.
az aktív már nekiáll hogy akkor mikor tali meg ilyenek.
a passzív srác meg még szeretné tisztázni a dolgokat hogy mit szeretne és mit nem.
jó az aktív meghallgatja.
a passzív elkezdi mesélni hogy ő csak orálisan szeretné kielégíteni.
se nem akar csókot, se anális szexet, se semmit.
és az aktív meg mondja, akkor ez nem lesz jó, mert ő pont olyat keres, akivel lehet mindent.
megint rabolta két ember egymás idejét.
tudom hogy ez az üzenet nem jut el mindenkihez, de én örülnék ha mégis.
szerintem sokan mások is így vannak ezzel.
azt is tudom, hogy ha ez teljesülne, akkor is lennének olyan okos emberek, akik ennek ellenére is megpróbálnának olyanoknak írni, akiknek nem felelnének meg, de próbálnának alkudozni mint a piacon. smile
ami pedig a témát illeti, leírom én is mit gondolok.
nos hát nekem még nem volt ilyen élményem, de ha lenne, akkor úgy tudnám elképzelni, ha egy férfival kerülnék össze, akkor passzív szerep vonzana.
csókolózni nem akarnék.
az élvezéssel kapcsolatosan, élvezhetne a számba, számra, arcomra, és a segglyukamra.
ha egy nő és férfi alkotta párral lennék, akkor ugyanez lenne a helyzet körülbelül.
annyit hozzátennék, ha a számba és számra élvezne a férfi, akkor a nővel smárolnék, ha az arcomra élvezne, a nő lenyalhatná rólam, ha a segglyukamra élvezne, akkor a nő kinyalhatná.
amikor a nővel lennék akkor aktív lennék.
ha egy transznemű nővel lennék akkor úgymond uni lennék.
smárolnék is vele, orálisan szexelnénk kölcsönösen, anális szexet adnám, kapni nem szeretném.
#1282   2016. 02. 25. csütörtök 12:45
ismerkedő ismerkedő
Meg adnád privátba a fórum nevét?
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2016. 02. 24. szerda 21:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 02. 24. szerda 21:21
Itt a Forum, blogban: van olyan, hogy társkeresés. Ott több ezzel a témával kapcsolatos fórum van és ott mindent megadhatsz, a telefonszámodat is.
#1281   2016. 02. 25. csütörtök 09:29
Boyy23 Boyy23
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1280   2016. 02. 24. szerda 21:21
kandurmarci kandurmarci
Itt a Forum, blogban: van olyan, hogy társkeresés. Ott több ezzel a témával kapcsolatos fórum van és ott mindent megadhatsz, a telefonszámodat is.
(Ez egy válasz erdely üzenetére (2016. 02. 14. vasárnap 16:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 02. 14. vasárnap 16:20
hol tudnek ismerkedni bi fiukkal neten? chaten?
#1279   2016. 02. 24. szerda 14:27
X Törölt felhasználó (1185902)
sziasztok.
nézegetem az oldalt jó ideje. leginkább a fotósorozatokat és fórumot.
sokan panaszkodnak hogy nem találnak megfelelő partnert. én ezen meg mindig elmosolyodom. smile
nem biztos hogy a másikban van hiba. lehet hogy bennünk.
mindenkinek le kéne ülni és jól megfogalmazni mit is akar igazán.
mert ezt látom külső szemlélőként.
mindenki csak egy apró dolgot említ meg, persze hogy ráír a másik, mert abban reménykedik hátha egyeznek a vágyaik. de természetesen nem.
az a baj, én azt látom, valaki csak annyit említ meg, ezt most példával támasztom alá:
1. példa: van egy pár, és írják hogy biszexuális pasit keresnek. a biszexuális pasi ír nekik, mert megnézi a pár adatlapját, tetszik neki a hölgy tag, meg tetszik neki a férfi tag pénisze.
úgy gondolja, amikor a nővel gabalyodik össze, akkor aktív szereplő lesz, amikor a férfival, akkor pedig passzív lesz. már elfantáziál a gondolattal, de jó is lenne, mire jön a válasz (jobb esetben mert többnyire válaszra se méltatják az embert), bocsi de a férfi tagunk passzív, szóval ez nem lehetséges. szóval ez esetben érthető a visszautasítás.
vagy mondhatná a párocska azt is hogy bocsi nem egymást keressük mert a női taggal nem lehetsz. ez is érthető. szóval ez a probléma, hogy nem látok szinte sehol ilyen konkrét vágyakat. így honnan tudja az ember kire írhat rá és kire nem?
2. példa: biszexuális pasi kiírja hogy egy passzív biszexuális pasit keres.
jön is a levél, jelentkezik a passzív srác.
az aktív már nekiáll hogy akkor mikor tali meg ilyenek.
a passzív srác meg még szeretné tisztázni a dolgokat hogy mit szeretne és mit nem.
jó az aktív meghallgatja.
a passzív elkezdi mesélni hogy ő csak orálisan szeretné kielégíteni.
se nem akar csókot, se anális szexet, se semmit.
és az aktív meg mondja, akkor ez nem lesz jó, mert ő pont olyat keres, akivel lehet mindent.
megint rabolta két ember egymás idejét.
tudom hogy ez az üzenet nem jut el mindenkihez, de én örülnék ha mégis.
szerintem sokan mások is így vannak ezzel.
azt is tudom, hogy ha ez teljesülne, akkor is lennének olyan okos emberek, akik ennek ellenére is megpróbálnának olyanoknak írni, akiknek nem felelnének meg, de próbálnának alkudozni mint a piacon. smile
ami pedig a témát illeti, leírom én is mit gondolok.
nos hát nekem még nem volt ilyen élményem, de ha lenne, akkor úgy tudnám elképzelni, ha egy férfival kerülnék össze, akkor passzív szerep vonzana.
csókolózni nem akarnék.
az élvezéssel kapcsolatosan, élvezhetne a számba, számra, arcomra, és a segglyukamra.
ha egy nő és férfi alkotta párral lennék, akkor ugyanez lenne a helyzet körülbelül.
annyit hozzátennék, ha a számba és számra élvezne a férfi, akkor a nővel smárolnék, ha az arcomra élvezne, a nő lenyalhatná rólam, ha a segglyukamra élvezne, akkor a nő kinyalhatná.
amikor a nővel lennék akkor aktív lennék.
ha egy transznemű nővel lennék akkor úgymond uni lennék.
smárolnék is vele, orálisan szexelnénk kölcsönösen, anális szexet adnám, kapni nem szeretném.
#1278   2016. 02. 21. vasárnap 16:08
X Törölt felhasználó (1291172)
Hol is kezdjem.... nem tudom, nem tartom magam binek, sem homonak, viszont évek óta foglalkoztat a téma, hogy kipróbálnám srácnak is. Ebben kicsit igényes vagyok, mert csak olyannal aki hasonszőrű mint én, hiszen csak az érti mit szeretnék. Nem magát a férfit, hanem csak a farkát szeretném játékszernek. Házas vagyok van két gyerkőcom is, szeretem is a párom, csak én olyasvalamit szeretnék, amit ő nem tud nyujtani. *****elérhetőséget csak privátba*************

(moderálva: D)
#1277   2016. 02. 16. kedd 14:54
X Törölt felhasználó (1282222)
engem is érdekell, hogy tudnek mast leszopni.
 
... 17 18 19 20 21 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Bond Bond
Nyitás ideje: 2004. 10. 20. szerda
Üzenetek: 1656db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 01. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!