Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 60 61 62 63 64 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#78   2006. 11. 27. hétfő 20:39
Azizza Azizza
Ehhez nem szakirodalom kell!!!:)Megfelelő partner és lelki jelenlét (nem győzöm hangsúlyozni)...iszonyú fini és ami az egészben izgalmas:szinte konrollálhatatlan...a megfelelő parnter számára iszonyú nagy ajándék:)
#77   2006. 11. 01. szerda 20:40
X Törölt felhasználó (37763)
Sajnos nem nyert:)
#76   2006. 11. 01. szerda 20:39
GangstaDave GangstaDave
én megtanítanálak:)persze csak akkor hogyha nőből vagy
#75   2006. 11. 01. szerda 20:09
X Törölt felhasználó (37763)
Nagyon tudnám díjazni ha valaki megtanítana hogyan is kell a nőnél elérni a spriccet. Szerintem ez a dolog csak egyes emberek külön adománya a természettől. Valószínű, hogy nem is a legtökéletesebb orgazmust jelképezi. De azért szeretném megtapasztalni és a látványát átélni. Ha valaki tud ehhez valami szakirodalmat, válaszoljon!
#74   2006. 10. 30. hétfő 12:04
colUmbia13 colUmbia13
Nagyon izgat a dolog, és szép látvány. Nyam-nyam
#73   2006. 10. 30. hétfő 12:03
pestpasi pestpasi
Nekem nagyon bejön a dolog, rendkívül izgató, ha egy férfi ilyen orgazmust tud kicsalogatni a másikból!!!
#72   2006. 10. 29. vasárnap 20:19
GangstaDave GangstaDave VIP
Valahol elkell kezdeni....amúgy 15 hónap és 18 leszek. minek várnék addig?itt mindenki úgy beszél mintha még nem lett volna 16 éves...a barátnőm azt mondta hogy nem is hallott erről a dologról és még neki se volt.Lehet hogy azért mert ő is csak 16 na mind1 attól még elhiszem hogy van,de kössz én inkább maradok a hagyományos szexnél.És mi a gyíkomért ilyen ellenséges itt mindenki?NYUGIVAN :) :)
#71   2006. 10. 29. vasárnap 19:54
varju1 varju1 VIP
wave vigyor2 ejnye1
#70   2006. 10. 29. vasárnap 17:51
GangstaDave GangstaDave VIP
tapasztalatot keresek itt.azért tudom hogy a puncit eszik e vagy isszák :)
#69   2006. 10. 29. vasárnap 17:35
Fögenyó Fögenyó
16???
Akkor meg mi a szent sz@rt keresel ezen az oldalon??? ejnye1
Mire fel mondod, hogy gáz?? Bakker, azt sem tudod, hogy a puncit eszik-e, vagy isszák....
Fogadd el, hogy létezik, de addig nem fogod tudni előcsalogatni, amíg nem figyelsz oda rendesen a partnerre.
Kriszta pontosan fogalmazott, hozzátenni nincs mit!
Dave, gyakorolj rendesen, és arra figyelj, hogy a lánynak legyen jó, ne neked. Ha neki sikerül, akkor hidd el, úgy fogja viszonozni, hogy................................../fúbazz, ezt le sem lehet írni finom /
#68   2006. 10. 29. vasárnap 17:27
GangstaDave GangstaDave VIP
KRISZTA 16 ÉVESSEN HONNAN LEGYEN TAPASZTALATOM?
#67   2006. 10. 29. vasárnap 17:24
varju1 varju1 VIP
Ne általánosits !!!!
#66   2006. 10. 29. vasárnap 15:39
GangstaDave GangstaDave VIP
én már nem tudom mit higgyek.még élőbe nem volt részem ilyenben.komolyan van ilyen, vagy csak az élvezettől bevizel a csaj? :)
#65   2006. 10. 29. vasárnap 15:35
GangstaDave GangstaDave VIP
ebben eggyetértek, láttam már ilyen videót és tök gáz
#64   2006. 10. 29. vasárnap 15:15
hutyutyu3 hutyutyu3
te élveztél már ekkorát??:-)
#63   2006. 10. 29. vasárnap 14:53
X Törölt felhasználó (137313)
Bocsi' a helyesírási hibákért (félreütésekért).
#62   2006. 10. 29. vasárnap 14:51
X Törölt felhasználó (137313)
Ez nem gagyi:a Tantra szex részletesen is foglalkozik vele(l.:Ma AnandaSaritaés SwamiAnand Gebo:Tantrikus szex c-ű könyve)

ez 1 "folyadéksugár,v. finom folyadékköd",amely a szex alatt szabadul fel ;"Amrita nektárjá"nak is szokták nevezni.
ez kb 2méterre is kilövellhet,az ágy nagy
területét itathatja át,de olyan könnyű,finom,h. gyorsan elillan.
A Tantra szerint regeneráló anyagnak is tartják.

Valószínű a a húgycsőnek a G-pontként is ismert szivacsos részébőlszármazik(ezt a területet az ősi kínaierotikus írások a G-pont területét "a Jin Palotájá"nak nevezik.

Kiürülhet orgazmus előtt,alatt,v. után,1 transzcedentális(időn és elmén túllépő)űrt hoz létre.Mindez akkor jön létre,ha a Nő az extatikus felszabadultság mély állapotában van.

"A ffi akkor volt büszke szeretői képességeire,haezt a jalanséget alő tudta idézni 1 Nőben,majd képes volt +inni ezt az élet-megújító nektárt."


worship
#61   2006. 10. 29. vasárnap 11:52
varju1 varju1 VIP
Én egyszer vibrátorral felizgattam a nejemet és láttam ahogy lövel ki belőle az izgalmi váladék.
Ezután ettől feldobódva ugy lerendeztem farokkal is hogy még utána is remegett.
#60   2006. 10. 29. vasárnap 11:25
Fögenyó Fögenyó
Maradjunk annál a lehetőségnél, hogy nem találkoztál vele.......
De amivel nem találkoztál, arra ne mond, hogy nincs, vagy gagyi. Szerintem még pl. abo-val sem találkoztál, mégis vannak, és nem gagyik mf2
#59   2006. 10. 29. vasárnap 10:59
login2 login2
ez szerintem gagyi
 
... 60 61 62 63 64 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1298db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 06. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!