Dunakeszin van valami hely?
M5 Tesco működik mèg?
Sziasztok ! Székesfehérváron van lyuk valahol ?
Engem is érdekelne
(Ez egy válasz Matteo637 üzenetére (2026. 06. 13. szombat 16:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Hali
Valaii tudja Törökbálinton mi a helyzet?
Valaii tudja Törökbálinton mi a helyzet?
Sziasztok! Ma napközben keresek kalandot !
bocs, és persze, vannak - mesélik - helyek, talán nemcsak pornófilmekben...de tényleg, a siker akárcsak legkisebb reményével kecsegtetően, előfordulhat, hogy ott vagy a Ligetnél, és jön valaki (bárki) aki csakúgy leszop!? volt már, történt már veled ilyen? ....írom ezt úgy, hogy velem, 1x tényleg megtörtént, hogy az Árpád-híd metró állomás, szembe peronján állt egy elég jó nő, míg vártuk a szerelvényt ( nem több mint 2 perc ugye) szemeztünk, hát tényleg alig volt idő udvarolni
esdekelve intettem neki, jöjjön fel....és feljött, és a József A. színház egy beugrójában leszopott.....a nevét se tudtam meg....délelőtt volt, sajnos már vagy 20 éve...
(Ez egy válasz BigBox75 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 04:14), amit ide kattintva olvashatsz)
esdekelve intettem neki, jöjjön fel....és feljött, és a József A. színház egy beugrójában leszopott.....a nevét se tudtam meg....délelőtt volt, sajnos már vagy 20 éve...
(Ez egy válasz BigBox75 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 04:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Ligetnél van élet vagy felesleges ott szopókra várni?
sziasztok! hogy sikerült az szombatotok? sajnos én csak később olvastalak, így lemaradtam...:(
(Ez egy válasz istvan199308 üzenetére (2026. 06. 20. szombat 01:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Ma jönne fiatal a békási gloryba?
Valaki le tudja írni hogy budapesten hol vannak gloryk?
Ez engem is erdekel, köszönöm ha megírjátok!
(Ez egy válasz Knorbertt üzenetére (2026. 06. 19. péntek 20:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 19. péntek 20:32
Sziasztok.Valaki meg tudna mondani hogy a Békási glory merre van?
Köszi
Köszi
Valaki Békás glory? Most jöttem le
Kocsiban van
(Ez egy válasz Pongyola üzenetére (2026. 06. 10. szerda 00:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia! Ma ( szombat ) délután 3-kor megyünk le!
Sziasztok.Valaki meg tudna mondani hogy a Békási glory merre van?
Köszi
Köszi
Ma valaki Almádiba?
Hol van békásiban glory?
(Ez egy válasz istvan199308 üzenetére (2026. 06. 18. csütörtök 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Lent vagyunk békásiba most
Sziasztok valaki ma este győrben?kamionba lenne helyem is

























csabasz





johnny411
Zaneta
