Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#38   2023. 05. 14. vasárnap 15:44
dress82 dress82
Solgoztam egy belvárosi lakásban. Egy párnál voltam. 50x felé lehetett a hölgy. Elment valahová. Férj beült a konyhában. A fürdőben észre vettem a szennyest s a tetején egy bugyit. Aokáig gondolkoztam de a végén remegő kezekkel kivettem és beleszagoltam. Rózsa illata volt. Nem erre számítottam. De meredezett a dákó az igalomtól
#37   2023. 05. 07. vasárnap 08:40
tibi1980 tibi1980
Nagyon kihalt ez a topik senki nemszereti a pincinedves tangát?
#36   2023. 04. 23. vasárnap 18:51
X Törölt felhasználó (4298102)
Jó is szagolgatni a Nő illatát a legintimebb ruhadarabján smile
#35   2023. 04. 23. vasárnap 10:25
szexitangat szexitangat
Jól teli élvezni a puncit és utána gecis. Puncis tangat az bidz mindent
#34   2023. 04. 23. vasárnap 10:25
szexitangat szexitangat
Jól teli élvezni a puncit és utána gecis. Puncis tangat az bidz mindent
(Ez egy válasz balatoni par üzenetére (2023. 03. 06. hétfő 07:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 06. hétfő 07:36
Ki szereti a puncis tangát
#33   2023. 04. 22. szombat 11:45
Another Day In Paradise Another Day In Paradise
14-15 éves lehettem, amikor a nagybátyámék vigyáztak rám, amíg a szüleim elutaztak. Abban a időben a késő esti órákban, egyes német TV csatornákon, erotikus tartalmú műsorokat sugároztak. Miután végeztem a saját magam kényeztetésével, a fürdőszoba felé vettem az irányt, ahol megmosakodtam. Ekkor vettem észre a nagybátyám feleségének szennyesét (aki akkor volt 30 éves) a tetején a fehérneműivel. Félve, de annál nagyobb izgalommal emeltem az arcomhoz és nagy izgatottsággal szagoltam bele. Nagyon kellemes és izgató illata volt. Ismét keményedni kezdtem. Az orromat belefúrva maszturbáltam, és a végén egy csodálatosat élveztem. Nagy izgalommal vártam már akkor a következő estét. Napközben le sem tudtam venni a szemem a kerek idomairól, amit néha észre is vett. Este egy újabb bugyi várt. Nem tudom, hogy észrevette e, hogy nem pontosan ugyan úgy van a szennyes mint előző este, de egyre sexybb darabok kerültek elő. Csodálatos és emlékezetes hetet töltöttem náluk.
Nagyon sokáig nem kerültem az elmúlt 20 évben ilyen helyzetbe. Egészen addig a pillanatig, amíg egy alkalommal az anyósom (55 éves) szennyes bugyijával nem találkoztam szintén a fürdőszobában. Azóta ha alkalom adódik beleszagolok. Mindig nagyon felizgat.
Mostanában elgondolkodtam azon, hogy ha ismerősöknél vendégségben járok átnézem a szennyest, de még nem volt hozzá bátorságom.
#32   2023. 04. 21. péntek 14:29
noemiferje noemiferje
Izgat ha más is szagolja
(Ez egy válasz tibi1980 üzenetére (2023. 04. 16. vasárnap 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 16. vasárnap 08:14
Szívesen ellenőrizném énis ☺️☺️☺️
#31   2023. 04. 16. vasárnap 10:37
deep79 deep79
Sokszor élveztem gyerekkoromban női bugyikba ha,ismerősöknél totkban megtehettem, hihetetlenül izgatott..aztán már úgy voltam veke felnőttként, nem érné meg lebukni, nem csinálom inkább..
egyszer egy kerti partin ismerősöknél mégsem bírtam ki..
bementem a fürdőjükbe kezet mosni..a zuhanyzó mellett a sarokban feküdt a házigazda feleség bugyija és melltartója a földön ...valószínű a vendégek érkezése előtt gyorsan lezuhanyzott és ott hagyta, vagy felejtette..
volt már bennem egy két finom barack pálinka..nem bírtam ki..szinte hívott a bugyi..pedig megfogadtam, már nem csinálok ilyesmit.. smile
muszáj volt lehajolnom érte..remegő kézzel az izgalomtól nyomtam az orromhoz, hogy érezzem a csinos háziasszony puncijának illatát....gyorsan kellett kigomboljam a nadrágom, mert éreztem, hogy spontán fogok elélvezni..épp előhúztam a farkam és már spricceltem is..szóvam amúgy nem vagyok idő előtt elsülő típus, de ez az a fétis, ami ennyire felizgat..utána a farkam köré tekertem a bugyit, és ott maradt egész kerti parti alatt..jó volt így beszélgetni a tulajdonosával..
#30   2023. 04. 16. vasárnap 08:14
tibi1980 tibi1980
Szívesen ellenőrizném énis ☺️☺️☺️
(Ez egy válasz noemiferje üzenetére (2023. 04. 15. szombat 18:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 15. szombat 18:21
A feleségem illata isteni, minden nap ellenőrzöm.
#29   2023. 04. 15. szombat 18:21
noemiferje noemiferje
A feleségem illata isteni, minden nap ellenőrzöm.
#28   2023. 04. 15. szombat 07:35
Dewis Dewis VIP
Imádom, isteni finom tud lenni, főleg ha még friss és jó nedves.
Csak az a baj hogy nehezen lehet hozzá jutni!
#27   2023. 04. 15. szombat 06:50
anita002 anita002
hogy vetted észre h elcsenték?
(Ez egy válasz kerek popsi üzenetére (2023. 04. 14. péntek 06:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 14. péntek 06:34
enyémet is csenték már el
#26   2023. 04. 14. péntek 06:34
kerek popsi kerek popsi
enyémet is csenték már el
(Ez egy válasz deep79 üzenetére (2023. 03. 18. szombat 07:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 18. szombat 07:35
Én is úgy érzrm, hogy a szemvefély lényege a puncis bugyik után ott lehet, hogy olyan bugyik vonzzák az embert, aminek a tulajdonosát nem kaphatja meg. Nálam főleg gyerek korban volt nagyon erős a szenvedély.. Ha valahol ismerősöknél jártunk, remegő kézzel túrtam ki a csinos háziasszony bugyiját a szennyesből..és alig bírtam előrángatni a kis ágaskodó farkam, már élveztem is az izgalomtól a bugyira..
volt, hogy a vendéfség ideje alatt végig a fütyimre tekerve tartottam a gatyámban, és dörgölődzve 4-5 ször éltem át orgazmust..
Kevés dolog tudott olyan izgalmat kiváltani belőlem, mint egy csinos,ismerős nő titokban használt bugyija..
#25   2023. 04. 14. péntek 04:15
tibi1980 tibi1980
Hàt igen
(Ez egy válasz tibi1980 üzenetére (2023. 04. 11. kedd 05:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 11. kedd 05:40
Nagyon jók a punci nedves és illatos bugyikat volt jopár darabhoz szerencsém itt GG is kaptam már hölgyektöl akiknek a kérdése az volt h élvezzék rá
#24   2023. 04. 12. szerda 17:23
kalmikalmi kalmikalmi
Jó is az. De jó lenne normális havert találni ilyenekhez
#23   2023. 04. 11. kedd 05:40
tibi1980 tibi1980
Nagyon jók a punci nedves és illatos bugyikat volt jopár darabhoz szerencsém itt GG is kaptam már hölgyektöl akiknek a kérdése az volt h élvezzék rá
#22   2023. 04. 08. szombat 07:23
keménysex keménysex
Tegnapi napon volt szerencsém volt egy 20 éves nagyon szép csajnak a fehér csipke tangáját megillatozni,valami eszméletlen finom punci illata volt……
#21   2023. 04. 08. szombat 06:26
Bohem198 Bohem198
Milyen igaz!!!
(Ez egy válasz balatoni par üzenetére (2023. 04. 08. szombat 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 08. szombat 06:20
Szia főleg úgy ha egy spontán találkozás al kerül le a tanga. Isteni látvány illatok vannak úgy vagy ha egy kiadós dugás után mikor tele van az a punci elvezve
#20   2023. 04. 08. szombat 06:20
balatoni par balatoni par
Szia főleg úgy ha egy spontán találkozás al kerül le a tanga. Isteni látvány illatok vannak úgy vagy ha egy kiadós dugás után mikor tele van az a punci elvezve
(Ez egy válasz zanoblack13 üzenetére (2023. 04. 07. péntek 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 07. péntek 19:29
Üdv mindenkinek! Ez bizony nagyon izgalmas tud lenni, viszont sokan undorítónak találják.Volt szerencsém hölgyekkel beszélgetni bizonyos oldalakon, de zömében elzárkóznak, van aki meg iszonyat hasznot próbál belőle kovácsolni. Az biztos ha egy Nő ápolt, nincs szégyenkezni fujjogni valója! Ez röviden a véleményem, ha fizikális kontaktba kerül valaki adott szituációban, legyen az bárhol, mikor lekerül az a kis izgi ruhadarabka az a bizonyos szerv ugyan olyan mennyei lesz, mint a bugyika illata! Vagy nem de akkor az bizony igénytelenség, higiénia hiánya szerintem ennyi...Aztán lehet Pfujjogni....
#19   2023. 04. 07. péntek 19:29
zanoblack13 zanoblack13
Üdv mindenkinek! Ez bizony nagyon izgalmas tud lenni, viszont sokan undorítónak találják.Volt szerencsém hölgyekkel beszélgetni bizonyos oldalakon, de zömében elzárkóznak, van aki meg iszonyat hasznot próbál belőle kovácsolni. Az biztos ha egy Nő ápolt, nincs szégyenkezni fujjogni valója! Ez röviden a véleményem, ha fizikális kontaktba kerül valaki adott szituációban, legyen az bárhol, mikor lekerül az a kis izgi ruhadarabka az a bizonyos szerv ugyan olyan mennyei lesz, mint a bugyika illata! Vagy nem de akkor az bizony igénytelenség, higiénia hiánya szerintem ennyi...Aztán lehet Pfujjogni....
 
... 5 6 7 8
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: balatoni par balatoni par
Nyitás ideje: 2023. 03. 06. hétfő
Üzenetek: 158db
Utolsó üzenet: tegnap 10:53
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!