Szex extrém helyeken (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#73   2024. 01. 23. kedd 13:10
Hedopár Hedopár
Elmeséled? Most van tervben nálunk is egy ilyen.
(Ez egy válasz győriédes üzenetére (2024. 01. 21. vasárnap 07:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 21. vasárnap 07:47
Strand öltöző, gyors blowjob idegennek
#72   2024. 01. 23. kedd 10:11
sweetmilfsex sweetmilfsex
Lillafüredet és környékét mi is nagyon kedveljük. Ha arra járunk, gyakran fotózgatunk lenne a parkban, a barlangokban smile
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 16:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 16:50
Miskolc-Lillafüreden a nagyparkoló felett a sziklás hegyoldalban van egy kálvária. Ez jó 30 évvel ezelőtt volt, nagyon lerobbant állapotban volt, az akkori barátnőmmel ott nyomtunk egy numerát fényes nappal, idegenforgalmi szezonban. aztán 2 éve újra nősültem és a feleségemmel ott voltunk nászúton a Palota szállóban. És elmondtam hogy milyen titkokat rejt számomra Lillafüred, és megismételtük azt a numerát most az új feleségemmel… ugyanott, nappal wink az 50-es éveink küszöbén mint a tinik.
#71   2024. 01. 23. kedd 08:05
bubo83 bubo83
Köszi. A halászcsárda nagy parkolója már meg volt.
(Ez egy válasz grimthereaper üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 16:36
A sárga, foka se rossz wink
#70   2024. 01. 22. hétfő 16:50
Felhőék Felhőék
Miskolc-Lillafüreden a nagyparkoló felett a sziklás hegyoldalban van egy kálvária. Ez jó 30 évvel ezelőtt volt, nagyon lerobbant állapotban volt, az akkori barátnőmmel ott nyomtunk egy numerát fényes nappal, idegenforgalmi szezonban. aztán 2 éve újra nősültem és a feleségemmel ott voltunk nászúton a Palota szállóban. És elmondtam hogy milyen titkokat rejt számomra Lillafüred, és megismételtük azt a numerát most az új feleségemmel… ugyanott, nappal wink az 50-es éveink küszöbén mint a tinik.
#69   2024. 01. 22. hétfő 16:36
grimthereaper grimthereaper
A sárga, foka se rossz wink
(Ez egy válasz bubo83 üzenetére (2024. 01. 17. szerda 06:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 17. szerda 06:16
Mi a párommal mostanában nagyon rá éreztünk az extrém helyekre.
Bevásárló központ parkolóház (Szeged Árkád)
Ugyanott próbafülke.
Strand
Városi park (szeged liget)
Félre eső szervíz út.
Kilátó, közben néztük a naplementét
Városban tópart
Nappal Tes.. parkoló
Egyébként jó dolog, "fűszert" ad a szürke hétköznapoknak.
#68   2024. 01. 21. vasárnap 16:08
sweetmilfsex sweetmilfsex
Nemrég szombat éjjel utaztunk át autóval Budapesten. Feleségem orálisan kényeztetett. Szinte minden lámpánál megálltunk, figyeltünk, hogy ne bukjunk le. De volt, hogy a zebránál legelől álltunk és a gyalogosok beláttak. Izgalmas volt. smile
#67   2024. 01. 21. vasárnap 15:24
Szex69 Szex69
Sziasztok budapest hegedűs Gyula szex mozi ba vagyok szopás szoptatás dugás jön valaki
#66   2024. 01. 21. vasárnap 14:28
hnnngggh hnnngggh
Nekem a legneccesebb, ami ilyet láttam, az volt, amikor egy fesztiválon kezdett el enyelegni egy parocska a sátrainktól nem messze a bokorban... Délelőtt 11 körül, amikor még mindenki csak chillezett, de nem is nagyon vonultak el, volt rálátás rendesen.

Én meg az előző barátnőmet tepertem le egyszer éjszaka egy parkban, buliból hazafelé menet. Nem sokat kellett győzködni, meztelenre vetkőzött és meglovagolt a magas fűben.

Ott senki nem volt a közelben, elég kihalt a környék olyankor, félreeső hely. Emiatt nem is volt veszélytelen, mert ha valaki ott megtalál, az bármit csinálhat... Vagy néha a rendőrök mentek ott egy kört kocsival. De gyorsan végeztünk, annyira izgató volt a dolog. Amúgy ő nem bánta volna, ha látnak, ha valaki szimpatikus jár arra, sőt...
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2024. 01. 21. vasárnap 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 21. vasárnap 09:03
Abszolút értem, Én is csináltam eleget nyes
#65   2024. 01. 21. vasárnap 09:03
Fox Mulderék Fox Mulderék
Abszolút értem, Én is csináltam eleget nyes
(Ez egy válasz hnnngggh üzenetére (2024. 01. 20. szombat 01:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 20. szombat 01:02
Az talán nem derült ki belőle egyértelműen, hogy ez sötétedés után volt, amikor már csak az "éjszakában" mozgó, bulizó emberek voltak a környéken, és nem takarásban voltunk ugyan, de egy félreeső helyen. Nappal nem csináltam volna ilyesmit, pláne nem lettem volna elég ittas hozzá.
#64   2024. 01. 21. vasárnap 09:01
Fox Mulderék Fox Mulderék
Erkölcscsősz? nyes ilyet se kaptam még! A csajodat biztos más is megszopatta már parkolóban, ahogy Én is a város összes pontján a Párom. A nyílt utcai szexuális aktusról írtam. Bár nekem vannak gyerekeim is, akikkel közösen szoktunk kirándulni, sétálni. Biztos érdeklődéssel figyelnék, ha két spicces fiatal, élvezné egymás testét valahol egy sétány melletti fasorban. Azért vannak határok szerintem. Arról nem beszélve, hogy mi van, ha tényleg felveszi valaki, és közkinccsé teszi, valamelyik megosztón. Biztos örülne a Csajod meg Te is, ha ajánlatokkal bombáznák a napiszaron wink Ne keverjük a fantáziát a realitással. worship
(Ez egy válasz Gerilla86 üzenetére (2024. 01. 20. szombat 08:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 20. szombat 08:51
Ízléssel és formával nem érdemes vitatkozni. Én a csajomat többször megszopattam anno a Városmajor utcai parknál két kocsi között guggolva, és volt, hogy közben maga alá hugyozott. Az erkölcscsőszködéssel szemben, időnként bölcsebb dolog hallgatni, ha már a tartalomhoz nincs releváns megjegyzésünk. ejnye1
#63   2024. 01. 21. vasárnap 08:31
Albert8310 Albert8310
Vadászles, tópart, strand, öltöző kabin,
erdő, bográcsozás közben a kertben többen,
pláza wc, ruha üzlet próbafülkébe, vonaton, stb…
#62   2024. 01. 21. vasárnap 07:47
győriédes győriédes
Strand öltöző, gyors blowjob idegennek
#61   2024. 01. 20. szombat 13:37
Gooldenboy Gooldenboy
Veszprémben a gulya domb környékén voltam a fák, bokrok között egy párral, akik itt írtak rám az oldalon hogy átutazóban vannak.. Az ott jó kis hely.. Néha vissza megyek oda és kiverem, nagyon izgató ahogy vissza gondolok rá..
#60   2024. 01. 20. szombat 08:51
Gerilla86 Gerilla86
Ízléssel és formával nem érdemes vitatkozni. Én a csajomat többször megszopattam anno a Városmajor utcai parknál két kocsi között guggolva, és volt, hogy közben maga alá hugyozott. Az erkölcscsőszködéssel szemben, időnként bölcsebb dolog hallgatni, ha már a tartalomhoz nincs releváns megjegyzésünk. ejnye1
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2024. 01. 18. csütörtök 16:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 18. csütörtök 16:26
Ez azért jó sztori érezni rajta, hogy élted. Viszont ilyen mértékű exhibicionizmus sokakat megbotránkoztat. Egy nudin elfogadóbbak az emberek, de a nyílt aktus ott is leverheti a biztosítékot másoknál(kivéve persze"tematikus"helyeken wink ) Nem elítéllek, mert Mi is csinálunk meredek dolgokat, hajjaj... nyes ! Viszont nekem az ilyen jellegű nyílt utcai "stílus",már kicsit ízléstelen. Gondolkodtam finomabb megfogalmazáson, de nem ment. Ne haragudj, nem vagyunk egyformák. worship
#59   2024. 01. 20. szombat 04:48
job4meViktorLima job4meViktorLima
Még kb 2x éve Örs, utolsó előtti hév, télen, barátnőmmel leszálltunk az első megállónál,A mekitől visszább van a lakótelep , de nem a tiz emeletesek. Oda simán besétál az ember .. a lépcsőházban próbáltunk némák lenni, kb a 2-3. között... Épp elértük az utolsó hévet
#58   2024. 01. 20. szombat 01:06
hnnngggh hnnngggh
Ja, meg vidéken, majdnem a természetben, egy ártér melletti kemping szomszédságában. Szerintem aznap este csomó más pár akciózott a közelben a fák között kicsit lejjebb, csak mi nem mentünk messzebb hanem utána siettünk vissza az asztaltársasághoz. nyes
(Ez egy válasz hnnngggh üzenetére (2024. 01. 20. szombat 01:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 20. szombat 01:02
Az talán nem derült ki belőle egyértelműen, hogy ez sötétedés után volt, amikor már csak az "éjszakában" mozgó, bulizó emberek voltak a környéken, és nem takarásban voltunk ugyan, de egy félreeső helyen. Nappal nem csináltam volna ilyesmit, pláne nem lettem volna elég ittas hozzá.
#57   2024. 01. 20. szombat 01:02
hnnngggh hnnngggh
Az talán nem derült ki belőle egyértelműen, hogy ez sötétedés után volt, amikor már csak az "éjszakában" mozgó, bulizó emberek voltak a környéken, és nem takarásban voltunk ugyan, de egy félreeső helyen. Nappal nem csináltam volna ilyesmit, pláne nem lettem volna elég ittas hozzá.
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2024. 01. 18. csütörtök 16:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 18. csütörtök 16:26
Ez azért jó sztori érezni rajta, hogy élted. Viszont ilyen mértékű exhibicionizmus sokakat megbotránkoztat. Egy nudin elfogadóbbak az emberek, de a nyílt aktus ott is leverheti a biztosítékot másoknál(kivéve persze"tematikus"helyeken wink ) Nem elítéllek, mert Mi is csinálunk meredek dolgokat, hajjaj... nyes ! Viszont nekem az ilyen jellegű nyílt utcai "stílus",már kicsit ízléstelen. Gondolkodtam finomabb megfogalmazáson, de nem ment. Ne haragudj, nem vagyunk egyformák. worship
#56   2024. 01. 18. csütörtök 18:18
STS011 STS011
valamikor a covid előtt nekem egy sífelvonó kabinjában volt. Műszaki ok miatt megállt, és unalom űzésnek jó volt. 3,5 órát állt a felvonó
#55   2024. 01. 18. csütörtök 16:26
Fox Mulderék Fox Mulderék
Ez azért jó sztori érezni rajta, hogy élted. Viszont ilyen mértékű exhibicionizmus sokakat megbotránkoztat. Egy nudin elfogadóbbak az emberek, de a nyílt aktus ott is leverheti a biztosítékot másoknál(kivéve persze"tematikus"helyeken wink ) Nem elítéllek, mert Mi is csinálunk meredek dolgokat, hajjaj... nyes ! Viszont nekem az ilyen jellegű nyílt utcai "stílus",már kicsit ízléstelen. Gondolkodtam finomabb megfogalmazáson, de nem ment. Ne haragudj, nem vagyunk egyformák. worship
(Ez egy válasz hnnngggh üzenetére (2024. 01. 18. csütörtök 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 18. csütörtök 14:51
Egyszer barátokkal kocsmáztunk a Dunaparton egy üdülőhelyen, már rendesen beittunk, én meg gondoltam elviszem kicsit a csajomat oldalra, a kocsma túlsó falánál a többiektől takarásban kezdünk el smárolni, alapos ujjazás lett a vége, megdugni nem hagyta magát de kiverte közben a farkam.
A mi társaságunk nem látott, de távolabb a setányon jöttek-mentek emberek tőlünk olyan 15-20 méterre, a többség szintén nem volt már józan szóval nem kellett nagyon zavartatnunk magunkat.

Emlékszem páran megálltak és volt aki próbált messziről fotózni mobillal, de a sötétben olyan messziről semmi nem látszott. Pláne az akkori béna mobilokkal.
#54   2024. 01. 18. csütörtök 14:51
hnnngggh hnnngggh
Egyszer barátokkal kocsmáztunk a Dunaparton egy üdülőhelyen, már rendesen beittunk, én meg gondoltam elviszem kicsit a csajomat oldalra, a kocsma túlsó falánál a többiektől takarásban kezdünk el smárolni, alapos ujjazás lett a vége, megdugni nem hagyta magát de kiverte közben a farkam.
A mi társaságunk nem látott, de távolabb a setányon jöttek-mentek emberek tőlünk olyan 15-20 méterre, a többség szintén nem volt már józan szóval nem kellett nagyon zavartatnunk magunkat.

Emlékszem páran megálltak és volt aki próbált messziről fotózni mobillal, de a sötétben olyan messziről semmi nem látszott. Pláne az akkori béna mobilokkal.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Gabriella82 Gabriella82
Nyitás ideje: 2023. 08. 14. hétfő
Üzenetek: 73db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 23. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!