Aki csak vágyik a feleségmegosztásra,meddíg jutott
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#38   2024. 04. 17. szerda 07:20
Drmcpl Drmcpl
A masszőr jó irány. Nekünk bevált. Kötelezettség nélkül meg lehet próbálni hogyan reagál egy idegen érintésére és meddig engedi elmenni a szituációt.
(Ez egy válasz daccs1 üzenetére (2024. 04. 16. kedd 23:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 16. kedd 23:34
Sziasztok!
Az én vágyam is hogy lássam idegen pasin élvezni! Már sok mindenen fantáziáltam hogy vegyem rá. Jó egy éve kb. kérdeztem rá hogy volna-e kedve kicsit feldobni a szexuális életünket. Egyből visszadobta mondván egy házasságban csak két rmber van. Persze nem hagyott alább a vágyam. Beszéltem sok férj társammal sokféle tanáccsal láttak el, Volt jó is volt nem annyira is. Az is felvetődött bennem hogy innen az oldalról megbeszélem egy pasival hogy próbálja meg elcsábítani a párom. Volt pár jelentkező de egy volt talán aki normálisan állt hozzá. Ezen már azóta is rágódom jó ötelet-e vagy nem. Masszőrrel is beszélgettem van aki pozitívan éllt hozzá van aki passzolta a dolgot. Tehát még mindig tehetetlen vagyok és rágódom hogyan és talán kell-e nekem,neki ez a történet.De egyszerűen nem hagy nyugodni a szitu.
Azért ha valaki pozitívan hozzászólna annak örülnék!
Köszönöm! Sziasztok!
#37   2024. 04. 17. szerda 06:00
Akodka Akodka
Mi is sokat beszéltünk arról, hogy esetleg plusz egy fővel kipróbálni. Már évek óta türelmesen csepegtetem neki, és talán most kezd benne is bizseregni a dolog. Múltkor mikor szóba jött, kérdeztem, hogy lenne-e valaki akivel lefeküdne. Meglepetésemre igent mondott, méghozzá egy volt kollégáját. Javasoltam, hogy akkor vegye föl vele a kapcsolatot. Kíváncsi leszek... Mi itt tartunk
#36   2024. 04. 16. kedd 23:34
daccs1 daccs1
Sziasztok!
Az én vágyam is hogy lássam idegen pasin élvezni! Már sok mindenen fantáziáltam hogy vegyem rá. Jó egy éve kb. kérdeztem rá hogy volna-e kedve kicsit feldobni a szexuális életünket. Egyből visszadobta mondván egy házasságban csak két rmber van. Persze nem hagyott alább a vágyam. Beszéltem sok férj társammal sokféle tanáccsal láttak el, Volt jó is volt nem annyira is. Az is felvetődött bennem hogy innen az oldalról megbeszélem egy pasival hogy próbálja meg elcsábítani a párom. Volt pár jelentkező de egy volt talán aki normálisan állt hozzá. Ezen már azóta is rágódom jó ötelet-e vagy nem. Masszőrrel is beszélgettem van aki pozitívan éllt hozzá van aki passzolta a dolgot. Tehát még mindig tehetetlen vagyok és rágódom hogyan és talán kell-e nekem,neki ez a történet.De egyszerűen nem hagy nyugodni a szitu.
Azért ha valaki pozitívan hozzászólna annak örülnék!
Köszönöm! Sziasztok!
#35   2024. 04. 16. kedd 22:38
tallerosyzebulon tallerosyzebulon
Ne tartsd magadban!
(Ez egy válasz Happypair1 üzenetére (2024. 04. 16. kedd 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 16. kedd 21:34
Nekem van pár ötletem ami spontán és ketten is neki tudtok vágni. Na meg arra is hogy ki derítsd hol tart a mostani pasival.
#34   2024. 04. 16. kedd 21:34
Happypair1 Happypair1
Nekem van pár ötletem ami spontán és ketten is neki tudtok vágni. Na meg arra is hogy ki derítsd hol tart a mostani pasival.
(Ez egy válasz tallerosyzebulon üzenetére (2024. 04. 16. kedd 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 16. kedd 19:27
Szia mindenkinek!
Én nagyon vágyom a feleségmegosztásra, illetve, hogy dugjon mással is, a feleségem egyelőre még nem akarja.
Illetve nem ilyen egyértelmű.
Kicsit furcsa a helyzetünk, van amiből azt gondoltam, hogy azonnal belemegy és van amiből azt, hogy nem.
PL amikor megismerkedtünnk azonnal tisztáztuk, hogy a monogámia biztosan nem működik hosszútávon, ebben egyetértettünk. Távkapcsolatként indultunk, két-három hetente találkoztunk, akkor persze nagyokat dugtunk, de ezen kívül mindkettőnknek szabad volt mással is. Persze ennek igazán örültem. Azután összeköltöztünk és én azt gondoltam, hogy akkor minden megy tovább, de a párom azt mondta, hogy elvileg nincs kifogása ellene, de mégse ezzel kezdjük az együttélést, hogy pasizik-csajozok.
Abban maradtunk, hogy majd eljön az ideje és akkor ok.

Amikor komolyan felhoztam neki a hármast, akkor elgondolkodott rajta és végül azt mondta, hogy ha szex közben ki lehetne venni egy pasit a szekrényből, majd utána visszatenni az tetszene neki, azt élvezné, de nem tud mit kezdeni előtte-utána egy plusz emberrel. Így viszont nehéz megoldani, hogy varázsoljak egy pasit a szekrénybe?
Ismerkedni, keresgélni, válogatni abszolut nem akar. Azt mondja az elrontja az egészet, ennek spontán, vagy csak úgy kell megtörténnie nem úgy, hogy válogatjuk a pasikat.
De maga a szex továbbra is, sőt egyre jobban izgatja plusz egy fasszal. Gyakorlatilag minden szex közben eljátssza, hogy két farokkal élvezkedik. azt mondja azért mert nagyon élvezi még akkor is ha az egyik csak egy mű, másrészt tudja, hogy ezzel engem mennyire felizgat és azt is élvezi. Ilyenkor a szokásosnál is nagyobbakat élvez, de mindezek ellenére azt mondja, hogy ismerkedni, válogatni nem akar. Ha egyszer véletlenül összejönne az ok.

Akkor azt gondoltam, hogy talán jobb lenne ha külön ismerkedne, lenne valakije, külön dugna. Ha ezt megteszi és élvezi, rájön, hogy ez jó és tudja, hogy nekem is tetszik akkor könnyebben belemegy majd a hármasba is.
Szóval most erre terelgetem, hogy pasizzon, ismerkedjen. Erre azt mondja, hogy ok, de ezt sem tudja úgy csinálni, hogy akkor keres magának valakit. Ha összejön valakivel, ha valaki elkezd vele flörtölni akkor abba belemenne, de ez is inkább ismerősi, baráti körből kell, mert idegennel nem tud dugni, neki kell a szimpátia, vágy, vonzalom.
MOndtam ok, én támogatom.
Ennyiben maradtunk, én szurkolok folyamatosan és amennyire tudom biztatom, persze erőltetni nem lehet.
Van is valami pasi a láthatáron, egy kollégája akivel már tuti történt valami de még nem tartanak a dugásnál.
Persze ezek nem egyik napról a másikra történnek. Sajnos.
Itt tartunk, én figyelek minden kis apróságra, hátha történik valami, biztatom és nagyon remélem, hogy lesz valami.
Mit szóltok hozzá, van ötletetek mivel tudom segíteni?
#33   2024. 04. 16. kedd 19:27
tallerosyzebulon tallerosyzebulon
Szia mindenkinek!
Én nagyon vágyom a feleségmegosztásra, illetve, hogy dugjon mással is, a feleségem egyelőre még nem akarja.
Illetve nem ilyen egyértelmű.
Kicsit furcsa a helyzetünk, van amiből azt gondoltam, hogy azonnal belemegy és van amiből azt, hogy nem.
PL amikor megismerkedtünnk azonnal tisztáztuk, hogy a monogámia biztosan nem működik hosszútávon, ebben egyetértettünk. Távkapcsolatként indultunk, két-három hetente találkoztunk, akkor persze nagyokat dugtunk, de ezen kívül mindkettőnknek szabad volt mással is. Persze ennek igazán örültem. Azután összeköltöztünk és én azt gondoltam, hogy akkor minden megy tovább, de a párom azt mondta, hogy elvileg nincs kifogása ellene, de mégse ezzel kezdjük az együttélést, hogy pasizik-csajozok.
Abban maradtunk, hogy majd eljön az ideje és akkor ok.

Amikor komolyan felhoztam neki a hármast, akkor elgondolkodott rajta és végül azt mondta, hogy ha szex közben ki lehetne venni egy pasit a szekrényből, majd utána visszatenni az tetszene neki, azt élvezné, de nem tud mit kezdeni előtte-utána egy plusz emberrel. Így viszont nehéz megoldani, hogy varázsoljak egy pasit a szekrénybe?
Ismerkedni, keresgélni, válogatni abszolut nem akar. Azt mondja az elrontja az egészet, ennek spontán, vagy csak úgy kell megtörténnie nem úgy, hogy válogatjuk a pasikat.
De maga a szex továbbra is, sőt egyre jobban izgatja plusz egy fasszal. Gyakorlatilag minden szex közben eljátssza, hogy két farokkal élvezkedik. azt mondja azért mert nagyon élvezi még akkor is ha az egyik csak egy mű, másrészt tudja, hogy ezzel engem mennyire felizgat és azt is élvezi. Ilyenkor a szokásosnál is nagyobbakat élvez, de mindezek ellenére azt mondja, hogy ismerkedni, válogatni nem akar. Ha egyszer véletlenül összejönne az ok.

Akkor azt gondoltam, hogy talán jobb lenne ha külön ismerkedne, lenne valakije, külön dugna. Ha ezt megteszi és élvezi, rájön, hogy ez jó és tudja, hogy nekem is tetszik akkor könnyebben belemegy majd a hármasba is.
Szóval most erre terelgetem, hogy pasizzon, ismerkedjen. Erre azt mondja, hogy ok, de ezt sem tudja úgy csinálni, hogy akkor keres magának valakit. Ha összejön valakivel, ha valaki elkezd vele flörtölni akkor abba belemenne, de ez is inkább ismerősi, baráti körből kell, mert idegennel nem tud dugni, neki kell a szimpátia, vágy, vonzalom.
MOndtam ok, én támogatom.
Ennyiben maradtunk, én szurkolok folyamatosan és amennyire tudom biztatom, persze erőltetni nem lehet.
Van is valami pasi a láthatáron, egy kollégája akivel már tuti történt valami de még nem tartanak a dugásnál.
Persze ezek nem egyik napról a másikra történnek. Sajnos.
Itt tartunk, én figyelek minden kis apróságra, hátha történik valami, biztatom és nagyon remélem, hogy lesz valami.
Mit szóltok hozzá, van ötletetek mivel tudom segíteni?
#32   2024. 04. 13. szombat 07:35
biboots biboots VIP
Az első visszautasításig….. sajnos vele ebben az életben nem lesz. Így marad a fantázia.
#31   2024. 04. 12. péntek 07:54
biszexpasit biszexpasit
Szex közben ha suttogom neki, hogy hú most 3ba4 ben mik volnának, akkor hatalmasakat élvez! Nyilván után mint legtöbb helyen, elzákozik tőle.
#30   2024. 04. 11. csütörtök 20:28
Kutyu14cm Kutyu14cm
Jóformán ennyi volt,nem állt fel a nagy cerka.
#29   2024. 04. 11. csütörtök 20:25
Sharemygf Sharemygf
Hello mindenkinek!

Barátnőm elment dolgozni és pár éjszakát a munkatársánál aludt
Egy nagy darab pasi mint utólag kiderült
#28   2024. 04. 11. csütörtök 18:55
gyongyim78 gyongyim78
Az enyem meglepett........megosztotta....magat jo sok pasiva ....l
#27   2024. 04. 11. csütörtök 16:38
Bppár88 Bppár88
Lehet majd el jönn annak is az ideje …lassú víz partot mos .,
(Ez egy válasz Levrol85 üzenetére (2024. 04. 11. csütörtök 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 11. csütörtök 13:09
Nálunk egyszer volt hármas .Azóta nem akarja .Pedig jó lenne látni ,ahogy más faszától élvez .Szex közben gyakran felhozom neki a témát ,akkor nagyokat élvez .Mikor dugom ,néha szokta szopni a műfaszt is .Nagyon izgalmas tud lenni .
#26   2024. 04. 11. csütörtök 14:52
Keksz Elek Keksz Elek
A legtöbben csak odáig jutnak el, hogy be se merik vallani az asszonynak, hogy mire vágynak. Engem is legalább hetente egyszer megkér valaki, hogy legyek a párjával, de az esetek 99%-ban elakad a projekt ott és akkor, amikor be kéne vonni a kedves nejet is. Tudnám sorolni a felhasználóneveket. Ha belép az ember a chatre, csak ott állandóan van legalább 5-10 ilyen komolytalan álmodozó. Nyilván tisztelet a kivételnek.
#25   2024. 04. 11. csütörtök 13:46
RicoRex RicoRex
Nekem dobná fel az asszony... kérdés, ez arról szól-e, hogy TE hogy szeretnéd vagy arról, hogy PÁROD élvezze? Elvégre róla (is) szól
(Ez egy válasz Jokerotti üzenetére (2024. 04. 10. szerda 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 10. szerda 21:55
Hát én felhoztam, benne volt egyből, egy kisnideig emészgette beszéltünk róla, aztán felhozott egy személyt, mondtam, hogy nem... Megint leülepedett a dolog, erre mondtam neki egyik nap, regisztráltam ide oda, hogy keressek, a válasz, az volt, hogy idegennel meg nem akar. Úgyhogy most megint várós a helyzet sajnos
#24   2024. 04. 11. csütörtök 13:26
Creampiefetis Creampiefetis
Nálunk addig jutott a dolog, hogy néhányszor beszéltünk róla de minden alkalommal határozottan elutasította a dolgot. Ezt nem is nagyon értem.. ki nem szeretne egy 15 éves kapcsolatban engedéllyel mással is dugni? Úgy látszik van ilyen de számomra érthetetlen.
#23   2024. 04. 11. csütörtök 13:20
ipppiapppacs ipppiapppacs
Nagyon nehéz partnert találni, akinek mi vagyunk szimpik az nekünk nem volt, aki nekünk volt, annak meg mi nem...
ráadásul, nálunk feltétel a nagy intimmel rendelkező fiatalabb pasi. Belefutottunk kamusba is nem egyszer. A nejem benne lenne, természetesen, bár az adatlapunkon az van hogy nem keresünk, mert úgyis reménytelennek látszik ennyi csalódás után.
#22   2024. 04. 11. csütörtök 13:09
Levrol85 Levrol85
Nálunk egyszer volt hármas .Azóta nem akarja .Pedig jó lenne látni ,ahogy más faszától élvez .Szex közben gyakran felhozom neki a témát ,akkor nagyokat élvez .Mikor dugom ,néha szokta szopni a műfaszt is .Nagyon izgalmas tud lenni .
#21   2024. 04. 11. csütörtök 07:14
Krumplisteszta Krumplisteszta
"...mondtam, hogy nem..."
Jo esellyel el is kurtad a dolgot hosszu idore. A nok tobbsege nem tud valamilyen szintu vonzalom nelkul kielegitoen szexelni. A szimpatia, az illatok, erzesek stb fontosabbak nekik mint a fizikai erintkezes. Feltetlenul hagyni kell hogy legalabb az elso alkalommal ok valasszanak. Kesobb, amikor attort a gat, akkor lehet terelgetni.
Arrol nem is beszelve, hogy te sem ertetted meg ennek a jateknak a lenyeget. A feleseged nem a tulajdonod. Biznod kell benne. Ha erzi hogy nem bizol benne akkor a szorongasrol, megfelelesrol fog szolni az eggyuttlet ha netan sikerul is ravenned. De az a gyanum, hogy kemenyen es hosszu ideig kell dolgoznod raja, hogy ismet megtord a jeget.
(Ez egy válasz Jokerotti üzenetére (2024. 04. 10. szerda 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 10. szerda 21:55
Hát én felhoztam, benne volt egyből, egy kisnideig emészgette beszéltünk róla, aztán felhozott egy személyt, mondtam, hogy nem... Megint leülepedett a dolog, erre mondtam neki egyik nap, regisztráltam ide oda, hogy keressek, a válasz, az volt, hogy idegennel meg nem akar. Úgyhogy most megint várós a helyzet sajnos
#20   2024. 04. 10. szerda 21:55
Jokerotti Jokerotti
Hát én felhoztam, benne volt egyből, egy kisnideig emészgette beszéltünk róla, aztán felhozott egy személyt, mondtam, hogy nem... Megint leülepedett a dolog, erre mondtam neki egyik nap, regisztráltam ide oda, hogy keressek, a válasz, az volt, hogy idegennel meg nem akar. Úgyhogy most megint várós a helyzet sajnos
#19   2024. 04. 10. szerda 20:56
keménysex keménysex
Szex közben elméletben mát többször is sikerült de valóságban sajnos még nem…..
Érdekes hogy ha fel hozom szex közben és a fülébe súgom mit hogyan csinálnánk vele tocsog a punciabes másként is élvez el…. De utánna ha felhozom a témát azt mondja hogy biztos h nem….
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Kutyu14cm Kutyu14cm
Nyitás ideje: 2024. 03. 29. péntek
Üzenetek: 78db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 26. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!