Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 11 12 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#54   2010. 11. 01. hétfő 11:53
X Törölt felhasználó (437877)
Mélységesen egyetértek ezzel a kihasználós sztorival. Sajnos a férjek, de általában a férfiak is csak ki akarnak elégülni, és magasról tojnak a nőre szex közben. Volt egy ilyen szeretőm, akinek felesége volt. Hát, tőle soha nem kaptam simogatást. vagy csókot (oh, az már megcsalás!). Állította, hogy a feleségének mindent magad. Hát, barátom, csak a hűséget, szerelmet nem. Hamarost le is koptattam őt, mert undorítónak tartottam.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 04. szerda 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761336)
2010. 08. 04. szerda 10:59
Na itt látni,h mennyivel másabban gondolkodnak a pasik mint a nők!
Én nem tudom azt elképzelni,h csak "használjak"valakit arra h kielégítsen.
Arra ott van a vibrátorom.Ha lefekszek valakivel,azért teszem,mert törődésre van szükségem.
és mivan ha egy nős pasi-házas csaj viszonyból szerelem lesz?vagy "becsúszik" egy baba?
na kivi vagyok erre mit irtok!!! wow1
#53   2010. 11. 01. hétfő 10:13
christiano christiano
Én teljesen igazat adok neked.
Bár még annyit hozzáfüznék hogy a nyitott kapcsolat lehetöségét felvethetnéd neki.
Lehet belátná hogy eltérő a szexigényetek,és akkor "legálisan"vétkezhetnél.
De te tudod,te ismered a párodat,vagy nem menne bele ugysem?
Ha a helyedbe lennék én felvetném a páromnak ezt a lehetőséget,és ha nem jól reagálna rá,ugyanigy tennék mint te!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 11. 01. hétfő 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (415476)
2010. 11. 01. hétfő 09:40
lehet sok nonek most nemleszek szimpatikus de en is eljarogatok sexelni mivel otthon nemkapok se eleget se mindent. imadom a paromat szinte o az eletem ertelme es mar egy joideje egyutt vagyunk. csak a sexert jarok el otthonrol. van ket olyen no akivel osszejarok hol ezzel hol azzal. egyejszakas kalandokat nem keresek, csak veluk mert tudom hogy nekik is csak ez kell. kerdezem en kellene lenni buntudatomnak. a paromnak megadok mindent amit csak tudok. dolgozok nem kocsmazok nem koltom faszsagokra a panzem. epitem a jovonket na meg a gyereket. probaltam mar a parommal mindent, beszelgettunk felajanlottam meg a plussz pasit is jatekokat svingerklubbot, de neki a heti egy untig eleg. tenyleg sajnalom, boldog vagyok mellette de nemfogom sexnelkul elni az eletem. nekem a heti egy az kurva keves es magamnak meg nemfogom verni.nem erzem ugy hogy szemet lennek, tudom hogy egy noert se hagynam el ot de sexelni szeretek es fogok is.ja es ami meg ide tartozik ez mar nagyon regota tart szinte azota hogy megismertuk egymast. o nem sejt semmit es persze nagyon esszel csinalom. lehet furan hangzik de ha megvaltozna es bevalalosabb lenne meg kifacsarna heti otszor biztos hogy meg az eszembe sem jutna mas no. irjatok nyugodtan velemenyt nekem nem sertodom meg kivancsi vagyok hogy az efele megcsalasrol mi a velemenyetek. 70 evesen mikor fogom szemenkopni azt a bizonyos tukrot ha lefekszem ezekkel a nokkel vagy ha kihagyom oket. csak egyszer elek
#52   2010. 11. 01. hétfő 09:59
X Törölt felhasználó (770398)
hat a problemad nem1duli timi
#51   2010. 11. 01. hétfő 09:40
X Törölt felhasználó (415476)
lehet sok nonek most nemleszek szimpatikus de en is eljarogatok sexelni mivel otthon nemkapok se eleget se mindent. imadom a paromat szinte o az eletem ertelme es mar egy joideje egyutt vagyunk. csak a sexert jarok el otthonrol. van ket olyen no akivel osszejarok hol ezzel hol azzal. egyejszakas kalandokat nem keresek, csak veluk mert tudom hogy nekik is csak ez kell. kerdezem en kellene lenni buntudatomnak. a paromnak megadok mindent amit csak tudok. dolgozok nem kocsmazok nem koltom faszsagokra a panzem. epitem a jovonket na meg a gyereket. probaltam mar a parommal mindent, beszelgettunk felajanlottam meg a plussz pasit is jatekokat svingerklubbot, de neki a heti egy untig eleg. tenyleg sajnalom, boldog vagyok mellette de nemfogom sexnelkul elni az eletem. nekem a heti egy az kurva keves es magamnak meg nemfogom verni.nem erzem ugy hogy szemet lennek, tudom hogy egy noert se hagynam el ot de sexelni szeretek es fogok is.ja es ami meg ide tartozik ez mar nagyon regota tart szinte azota hogy megismertuk egymast. o nem sejt semmit es persze nagyon esszel csinalom. lehet furan hangzik de ha megvaltozna es bevalalosabb lenne meg kifacsarna heti otszor biztos hogy meg az eszembe sem jutna mas no. irjatok nyugodtan velemenyt nekem nem sertodom meg kivancsi vagyok hogy az efele megcsalasrol mi a velemenyetek. 70 evesen mikor fogom szemenkopni azt a bizonyos tukrot ha lefekszem ezekkel a nokkel vagy ha kihagyom oket. csak egyszer elek
#50   2010. 10. 30. szombat 21:28
dzivka dzivka
dzivkane en nem kurtolom vilagga de nem is titkolom
#49   2010. 08. 25. szerda 22:56
leo-35 leo-35
Én nős pasi vagyok ! Azért kereskedek mert nem kapok otthon meg annyit amit szeretnék !
De, hozzá kell tennem ! A munkahelyem elszólít otthonról, talán ezért is keresek valakit akivel a sexuális hiányomat tudom pótolni ! S lehet azért vagyok jobb mert én nem csak a sexet akarom ,hanem szeretném a partneremnek megadni minden jót !
#48   2010. 08. 25. szerda 09:00
X Törölt felhasználó (768235)
Egyetértek vele: a szex azért van, hogy az ember élvezze, és a változatosság gyönyörködtet... (férfi vagyok, ahogy én látom mi általában így gondoljuk, a hölgyek szemlélete sokszor nem egyezik) Néha egy-egy másik partner fel tudja dobni a szexuális életét az embernek, pusztán az újdonság varázsával. Nekem a 30-35-ös korosztály jön be nagyon az ágyba. Jelenleg egy 34 éves férjes nővel tartom a kapcsolatot, akivel 2-3 havonta hozunk össze egy talit, amikor mindketten ki vagyunk éhezve valmai másra a megszokottól. Egyikőnk se vágyik tartós szeretőre, mivel jó nekünk a pertnerünkkel, de néha amikor kicsit ki akarunk szabadulni a szürke hétköznapokból, jó találkozni és elinténzi egymást. smile
(Ez egy válasz szeggabor üzenetére (2010. 08. 04. szerda 11:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 04. szerda 11:21
Első hallásra hülyén hangzik majd: A szex olyan, mint a sakk, vagy vagy a kártyajáték, vagy bármi más, ami szórakoztat és csak és kizárólag azért csinálják, hogy jó legyen.

Jól látod, mások vagyunk. Én ezt már régen mondom. Van a szerelem és van a szex. Csinálom a szerelmemmel is, meg mással is. Csak azért, mert jó. Ezt is, mint minden játékot, másképp játszom a szerelmemmel, mint mindenki mással. A szex jó. (Lehet ám, hogy mégse vagyunk annyira különbözőek, csak a nők maguk előtt tartják a titokzatos fátyolt... Ha a nők túlnyomó többsége valóban úgy gondolkozna, mint Te, nem lenne kivel félrekfélni...)

Nem lesz akaratlan baba, nem lesz szerelem. Vagy akkor ne is sakkozzak a szomszéd csajjal, nehogy egymásba szeressünk?

Az egyetlen eltérés a szex és a sakk között, hogy sakk nélkül lehet élni. A hiánya nem gyötör, nem kínoz. Ha a partnered nem akar annyit játszani, mint Te, semmi baj. Ha rosszul játszik és nem akar, vagy tud úgy, mint Te, akkor sincs baj.
#47   2010. 08. 25. szerda 05:51
X Törölt felhasználó (388655)
Szerintem a két ember közötti eltitkolt vágy nem trendi. Ha a feleségednek 6 év múlva közlöd, hogy te pl análra is vágytál világ életedben, meg egy kis mélytorokra, de ő nem tudja, vagy általában nem is akarja megadni, akkor keresel olyat akitől megkapod. Fonos az eltöltött évek, a gyerekek, az élmények, ezért nem válsz el, mert szereted, mert ő a párod! - jobb esetben...De belül a kisördög dolgozik. Na ezért van szeretője az embernek. Tegnap még a kis cici tetszett, ma már nagyobb kebleket markolásznál, és ezt lehetne folytatni jó sokáig. lookaround
#46   2010. 08. 24. kedd 22:50
szeggabor szeggabor
Nem hinném, hogy ez lenne az igazság. Legalábbis nem a teljes igazság. A többség azért tart "szeretőt", mert olyan vágyai vannak, amit a párjával nem tud kiélni. Tetszik-nem tetszik, az ember nem monogám életvitelre van tervezve.
#45   2010. 08. 05. csütörtök 21:29
szeggabor szeggabor
Kísértetiesen hasonló felállásban buktam be fősulis koromban. Akcióban voltam az albérlőtársával és haza kellett jönnie valami igazolványokért. Na az nem volt semmi! Igaz nagyon-nagyon izgalmas volt minden perc.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2010. 08. 04. szerda 12:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 04. szerda 12:58
Általában úgy történt a dolog, hogy miután az asszony elment dolgozni (mindketten kötetlen munkaidővel voltunk), jött a barátnő. Ha netán a közelben összetalálkoztak volna, nem lett volna gond, mert különbenis összejártunk. A csaj néha valami finom reggelit is hozott, de mire megjött, már állt a cerkám rendesen, annak a tudatától, hogy jön. Általában mindig hozott vagy mutatott valami újat, érdekeset, egy-egy új játékszert, pózt, vagy valami új szexis cucc volt rajta. Vagy nem volt rajta bugyi pl. Aztán azzal is szórakoztunk, hogy elhívtuk egyik-másik, neki tetsző haverunkat és hármasban játszadoztunk. 1-2 óra múlva mentünk a dolgunkra. Estefelé meg alig vártam az asszonyt, hogy megérkezzen. Meg volt olyan is, hogy a csaj férje elutazott és akkor telefonált, hogy vár. Mentem is azonnal, s ott volt nála egy barátnője, én is ismertem, de azt akkor még nem tudtam, hogy elmesélte neki a kapcsolatunkat. Kávéztak és a csajom térül, fordul, úgy illegeti magát, hogy észrevegyem, nincs rajta bugyi. A barátnője meg csak somolyog. Szemben ültünk egymással, a barátnője meg tőlem jobbra az asztalnál. Azt asztal alatt átnyúlt a lábával és a szerszámomat birizgálta meg oda húzta a puncijához a lábamat, a nagy ujjamat nyomtam ekkor be neki meg simiztem így a csiklóját. Közben beszélgettünk. Aztán a barátnő elment s akkor mondta meg nekem, hogy a barátnőjének is elmondta a titkunkat. Aztán meg rohantam haza a feleségemhez. Fiatal korban ez így van néha a férfiemberrel.
#44   2010. 08. 05. csütörtök 21:24
szeggabor szeggabor
Az élet minden oldalán odaadó, csak nem érdekli a szex. Főleg úgy nem, ahogy én szeretem. Nem kell maradéktalanul azonosnak lenni az ízléseinknek. Ő például imád futni, én meg gyűlölöm a futást, Én biciklizek. Ettől még boldogok vagyunk. Ő fut én dugok. Megjegyzem engem kicsit se zavarna, ha más férfiakkal is szeretne együtt lenni. Még örülnék is...
(Ez egy válasz es_emes üzenetére (2010. 08. 05. csütörtök 08:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 05. csütörtök 08:00
"pedig a feleségem bombázó,megbámulják az utcán"......az enyém is egy nagyon atraktiv nő,de ez nem jelent semmit,mert talán pont ennek az elkényeztetésnek a következménye,hogy egy kicsit öntelt lett.Sajnos azt kell mondjam,hogy nem volt vele igazi a szex és már a szexért sem voltam oda.De úgy látom,hogy ő is egy kicsit csalódott,mert a sok csodákat igérgető pasi,akik elhitették vele,hogy mennyivel többet ér,mint amit itthon kap,hát..... bennük is csalódott részben.
"Szeretem a feleségemet és nem hagyom el." Ezzel én is igy vagyok,vagyis inkább csak voltam.Sajnos egyre erősebb bennem az a félelem,hogy nem maradunk együtt,mert nagyon tud zavarni az az érzés,hogy nem azzal a nővel élem a mindennapjaimat,aki sokkal odaadóbb az élet legtöbb oldalán....
#43   2010. 08. 05. csütörtök 10:07
X Törölt felhasználó (62862)
Akkor szerintem annyi annak a kapcsolatnak.Ha már a sex se jó...-Véleményem szerint egy kapcsolatban 70- 80 %-ban fontos a sex.Volt olyan barátnőm aki 90-et mondott,pedig nem volt szexmániás.Ha nem működik akkor az gáz.
(Ez egy válasz es_emes üzenetére (2010. 08. 05. csütörtök 08:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 05. csütörtök 08:00
"pedig a feleségem bombázó,megbámulják az utcán"......az enyém is egy nagyon atraktiv nő,de ez nem jelent semmit,mert talán pont ennek az elkényeztetésnek a következménye,hogy egy kicsit öntelt lett.Sajnos azt kell mondjam,hogy nem volt vele igazi a szex és már a szexért sem voltam oda.De úgy látom,hogy ő is egy kicsit csalódott,mert a sok csodákat igérgető pasi,akik elhitették vele,hogy mennyivel többet ér,mint amit itthon kap,hát..... bennük is csalódott részben.
"Szeretem a feleségemet és nem hagyom el." Ezzel én is igy vagyok,vagyis inkább csak voltam.Sajnos egyre erősebb bennem az a félelem,hogy nem maradunk együtt,mert nagyon tud zavarni az az érzés,hogy nem azzal a nővel élem a mindennapjaimat,aki sokkal odaadóbb az élet legtöbb oldalán....
#42   2010. 08. 05. csütörtök 08:00
es_emes es_emes
"pedig a feleségem bombázó,megbámulják az utcán"......az enyém is egy nagyon atraktiv nő,de ez nem jelent semmit,mert talán pont ennek az elkényeztetésnek a következménye,hogy egy kicsit öntelt lett.Sajnos azt kell mondjam,hogy nem volt vele igazi a szex és már a szexért sem voltam oda.De úgy látom,hogy ő is egy kicsit csalódott,mert a sok csodákat igérgető pasi,akik elhitették vele,hogy mennyivel többet ér,mint amit itthon kap,hát..... bennük is csalódott részben.
"Szeretem a feleségemet és nem hagyom el." Ezzel én is igy vagyok,vagyis inkább csak voltam.Sajnos egyre erősebb bennem az a félelem,hogy nem maradunk együtt,mert nagyon tud zavarni az az érzés,hogy nem azzal a nővel élem a mindennapjaimat,aki sokkal odaadóbb az élet legtöbb oldalán....
(Ez egy válasz szeggabor üzenetére (2010. 08. 04. szerda 08:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 04. szerda 08:57
Érdekes, arra senki se gondolt, hogy oda vissza igaz. Olyan nővel akinek férje, vagy barátja van, általában sokkal jobb a szex. Én sose árulok zsákbamacskát. Mindig elmondom, hogy nős vagyok. Ennek egyik oka, hogy nem akarok hazudozni, megtéveszteni senkit, a másik, hogy ugyanaz a csaj sokkal jobb az ágyban, ha tudja ezt, mintha nem. Volt már, akit ezzel elriasztottam, de ennek aránya elhanyagolható. Ha a hölgy tudja, hogy nős vagyok, akkor sejti, hogy valami hiányzik, hiszen ha nem hiányozna, akkor nem lennék vele. Aki pedig így bele megy, az bevallottan, vagy bevallatlanul mindent megtesz, hogy jobb legyen, mint az asszony. Ez általában sikerül is nekik, pedig a feleségem bombázó, megbámulják az utcán... Mivel félrekúrás közben a nő mindent belead én iszonyatosan szoktam élvezni. Mivel nekem szörnyű jó, én is sokkal jobb tudok lenni, sokkal nagyobb örömet tudok okozni. Természetesen mindezt kizárólag a szexért. Szeretem a feleségemet és nem hagyom el. Miért tenném, boldogok vagyunk együtt. Aki még nem kefélt félre, nem tudja, milyen az.
A kisugárzásban is lehet valami. Mikor van szexpartnerem, akivel rendszeresen összejárunk, akkor általában több van. Ragadnak. Mikor nincs, akkor alig bírok egy menetet fölhajtani.
#41   2010. 08. 04. szerda 17:45
X Törölt felhasználó (742975)
Őszintén szólva, szerintem mindkét nemnél ugyanaz játszik be...unalmas a partner, szar, vagy kevés az ágyban,illetve ritka alkalmak, és a nők részéről "fúújjjj nem csinálom meg,amit kérsz"...Baromira nincs különbség, hogy a ffi vagy a nő dug félre, egyre megy. Az ember nem azért csinálja, hogy "büszke" legyen rá, hanem mert élvezi...
Eve120, a szerelmet és a szexet nehéz nőként különválasztani, de szimplán akarni kell és tisztában lenni azzal, hogy "csak dugni használod", a legtöbb ffi is csak használja az ilyen partnert. Probléma max az lehet, hogy a kölcsönös használatot túlmisztifikálod (vagy sem) Ja és ezt mind nőként vallom! Mellesleg ha nem akar az ember félredugni, szól, hogy édes, plusz csajra vagy pasira vagy párra van szükségem.... Semmi sem kényszer! Max annyi, hogy ÉLVEZD! smile
#40   2010. 08. 04. szerda 14:57
X Törölt felhasználó (761336)
És te erre büszke vagy?
Hihetetlen schmoll2
Mármint nem a sztori...
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2010. 08. 04. szerda 12:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 04. szerda 12:58
Általában úgy történt a dolog, hogy miután az asszony elment dolgozni (mindketten kötetlen munkaidővel voltunk), jött a barátnő. Ha netán a közelben összetalálkoztak volna, nem lett volna gond, mert különbenis összejártunk. A csaj néha valami finom reggelit is hozott, de mire megjött, már állt a cerkám rendesen, annak a tudatától, hogy jön. Általában mindig hozott vagy mutatott valami újat, érdekeset, egy-egy új játékszert, pózt, vagy valami új szexis cucc volt rajta. Vagy nem volt rajta bugyi pl. Aztán azzal is szórakoztunk, hogy elhívtuk egyik-másik, neki tetsző haverunkat és hármasban játszadoztunk. 1-2 óra múlva mentünk a dolgunkra. Estefelé meg alig vártam az asszonyt, hogy megérkezzen. Meg volt olyan is, hogy a csaj férje elutazott és akkor telefonált, hogy vár. Mentem is azonnal, s ott volt nála egy barátnője, én is ismertem, de azt akkor még nem tudtam, hogy elmesélte neki a kapcsolatunkat. Kávéztak és a csajom térül, fordul, úgy illegeti magát, hogy észrevegyem, nincs rajta bugyi. A barátnője meg csak somolyog. Szemben ültünk egymással, a barátnője meg tőlem jobbra az asztalnál. Azt asztal alatt átnyúlt a lábával és a szerszámomat birizgálta meg oda húzta a puncijához a lábamat, a nagy ujjamat nyomtam ekkor be neki meg simiztem így a csiklóját. Közben beszélgettünk. Aztán a barátnő elment s akkor mondta meg nekem, hogy a barátnőjének is elmondta a titkunkat. Aztán meg rohantam haza a feleségemhez. Fiatal korban ez így van néha a férfiemberrel.
#39   2010. 08. 04. szerda 12:58
kandurmarci kandurmarci
Általában úgy történt a dolog, hogy miután az asszony elment dolgozni (mindketten kötetlen munkaidővel voltunk), jött a barátnő. Ha netán a közelben összetalálkoztak volna, nem lett volna gond, mert különbenis összejártunk. A csaj néha valami finom reggelit is hozott, de mire megjött, már állt a cerkám rendesen, annak a tudatától, hogy jön. Általában mindig hozott vagy mutatott valami újat, érdekeset, egy-egy új játékszert, pózt, vagy valami új szexis cucc volt rajta. Vagy nem volt rajta bugyi pl. Aztán azzal is szórakoztunk, hogy elhívtuk egyik-másik, neki tetsző haverunkat és hármasban játszadoztunk. 1-2 óra múlva mentünk a dolgunkra. Estefelé meg alig vártam az asszonyt, hogy megérkezzen. Meg volt olyan is, hogy a csaj férje elutazott és akkor telefonált, hogy vár. Mentem is azonnal, s ott volt nála egy barátnője, én is ismertem, de azt akkor még nem tudtam, hogy elmesélte neki a kapcsolatunkat. Kávéztak és a csajom térül, fordul, úgy illegeti magát, hogy észrevegyem, nincs rajta bugyi. A barátnője meg csak somolyog. Szemben ültünk egymással, a barátnője meg tőlem jobbra az asztalnál. Azt asztal alatt átnyúlt a lábával és a szerszámomat birizgálta meg oda húzta a puncijához a lábamat, a nagy ujjamat nyomtam ekkor be neki meg simiztem így a csiklóját. Közben beszélgettünk. Aztán a barátnő elment s akkor mondta meg nekem, hogy a barátnőjének is elmondta a titkunkat. Aztán meg rohantam haza a feleségemhez. Fiatal korban ez így van néha a férfiemberrel.
(Ez egy válasz szeggabor üzenetére (2010. 08. 04. szerda 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 04. szerda 11:22
Egy ilyennel én egyszer nagyon csúnyán bebuktam....
#38   2010. 08. 04. szerda 11:22
szeggabor szeggabor
Egy ilyennel én egyszer nagyon csúnyán bebuktam....
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2010. 08. 04. szerda 10:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 04. szerda 10:43
Abban azt hiszem, igazad van, hogy ha az asszony mellett van még valakid, akkor mind a 2-nél jobban teljesít az ember. Nekem is ez a tapasztalatom és nagyon jól működik. Legjobb volt egy baráti házaspár női tagjával, az asszony barátnőjével.
#37   2010. 08. 04. szerda 11:21
szeggabor szeggabor
Első hallásra hülyén hangzik majd: A szex olyan, mint a sakk, vagy vagy a kártyajáték, vagy bármi más, ami szórakoztat és csak és kizárólag azért csinálják, hogy jó legyen.

Jól látod, mások vagyunk. Én ezt már régen mondom. Van a szerelem és van a szex. Csinálom a szerelmemmel is, meg mással is. Csak azért, mert jó. Ezt is, mint minden játékot, másképp játszom a szerelmemmel, mint mindenki mással. A szex jó. (Lehet ám, hogy mégse vagyunk annyira különbözőek, csak a nők maguk előtt tartják a titokzatos fátyolt... Ha a nők túlnyomó többsége valóban úgy gondolkozna, mint Te, nem lenne kivel félrekfélni...)

Nem lesz akaratlan baba, nem lesz szerelem. Vagy akkor ne is sakkozzak a szomszéd csajjal, nehogy egymásba szeressünk?

Az egyetlen eltérés a szex és a sakk között, hogy sakk nélkül lehet élni. A hiánya nem gyötör, nem kínoz. Ha a partnered nem akar annyit játszani, mint Te, semmi baj. Ha rosszul játszik és nem akar, vagy tud úgy, mint Te, akkor sincs baj.
#36   2010. 08. 04. szerda 10:59
X Törölt felhasználó (761336)
Na itt látni,h mennyivel másabban gondolkodnak a pasik mint a nők!
Én nem tudom azt elképzelni,h csak "használjak"valakit arra h kielégítsen.
Arra ott van a vibrátorom.Ha lefekszek valakivel,azért teszem,mert törődésre van szükségem.
és mivan ha egy nős pasi-házas csaj viszonyból szerelem lesz?vagy "becsúszik" egy baba?
na kivi vagyok erre mit irtok!!! wow1
#35   2010. 08. 04. szerda 10:43
kandurmarci kandurmarci
Abban azt hiszem, igazad van, hogy ha az asszony mellett van még valakid, akkor mind a 2-nél jobban teljesít az ember. Nekem is ez a tapasztalatom és nagyon jól működik. Legjobb volt egy baráti házaspár női tagjával, az asszony barátnőjével.
(Ez egy válasz szeggabor üzenetére (2010. 08. 04. szerda 08:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 04. szerda 08:57
Érdekes, arra senki se gondolt, hogy oda vissza igaz. Olyan nővel akinek férje, vagy barátja van, általában sokkal jobb a szex. Én sose árulok zsákbamacskát. Mindig elmondom, hogy nős vagyok. Ennek egyik oka, hogy nem akarok hazudozni, megtéveszteni senkit, a másik, hogy ugyanaz a csaj sokkal jobb az ágyban, ha tudja ezt, mintha nem. Volt már, akit ezzel elriasztottam, de ennek aránya elhanyagolható. Ha a hölgy tudja, hogy nős vagyok, akkor sejti, hogy valami hiányzik, hiszen ha nem hiányozna, akkor nem lennék vele. Aki pedig így bele megy, az bevallottan, vagy bevallatlanul mindent megtesz, hogy jobb legyen, mint az asszony. Ez általában sikerül is nekik, pedig a feleségem bombázó, megbámulják az utcán... Mivel félrekúrás közben a nő mindent belead én iszonyatosan szoktam élvezni. Mivel nekem szörnyű jó, én is sokkal jobb tudok lenni, sokkal nagyobb örömet tudok okozni. Természetesen mindezt kizárólag a szexért. Szeretem a feleségemet és nem hagyom el. Miért tenném, boldogok vagyunk együtt. Aki még nem kefélt félre, nem tudja, milyen az.
A kisugárzásban is lehet valami. Mikor van szexpartnerem, akivel rendszeresen összejárunk, akkor általában több van. Ragadnak. Mikor nincs, akkor alig bírok egy menetet fölhajtani.
 
... 11 12 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 07. 21. szerda
Üzenetek: 294db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 12. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!