Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14   2010. 07. 22. csütörtök 22:40
Zsuzsi_ Zsuzsi_
smile

Tetszik hogy a valószínüleg nős férfi hozzászólók hogy védik a mundér becsületét...
Amúgy lehet hogy "dili" de vannak pasik, és vannak férfiak, lesz aki érti a különbséget és annak okát.

Vannak nős férfiak, akiknek volt/van/lesz szeretője. És vannak ilyen nők is akinek férje van.
Egy jó kapcsolatban élő ember ezer más módot tud találni arra, minthogy lopva, hotelszobában, autóban, parkban, vagy épp a munkahelyén kavarjon egy olyan partnerrel akivel nem együtt kel/fekszik minden nap.

A jó szex - szerintem - nem a apcsolattól függ, hanem a résztvevő felek egymásra hangoltságán és figyelmességén.
#13   2010. 07. 22. csütörtök 18:06
surdapapa surdapapa
és mi van ha a biokémiai dolgokat megfordítjuk???

a nős pasikban van valami plusz kisugárzás, ami eleve csábítja a nőket!
amikor itthon minden rendben... szex 1000rel megy akkor van a leggyakrabban az, hogy nőkön észre veszem a vonzalmat az irányomban...

nem lehet az, hogy itt és most fordítva üljük meg a lovat???

Te jobban ismered a topicokat, mint én de nyitottak valami ilyesmi nevűt: "miért kapósabbak a nős férfiak?"

sztem inkább ebben lehet a kutya elásva!!!
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2010. 07. 22. csütörtök 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 22. csütörtök 14:32
Nem hinném, hogy a biokémiai folyamat miatt lenne jobb egy nős pasi....
Inkább az lehet az oka a "jobb teljesítménynek", hogy a nős pasi nem kap meg valamit otthon, ezért megy félre...ha valaki kap, akkor ad is...ha többet kap, többet is ad....ennyire egyszerű!
#12   2010. 07. 22. csütörtök 14:32
T-A-M T-A-M VIP
Nem hinném, hogy a biokémiai folyamat miatt lenne jobb egy nős pasi....
Inkább az lehet az oka a "jobb teljesítménynek", hogy a nős pasi nem kap meg valamit otthon, ezért megy félre...ha valaki kap, akkor ad is...ha többet kap, többet is ad....ennyire egyszerű!
(Ez egy válasz mercipunci üzenetére (2010. 07. 22. csütörtök 13:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 22. csütörtök 13:50
Szerintem egy nős pasi azért is telejsít jobban az ágyban, mert eléggé feldobja az adneralinszintjét, a tény, hogy bármikor lebukhat. És mivel ez a hormonszint az ágyban nyújtott teljesítményre nagy hatással van, lehetséges magyarázatként szolgálhat.
#11   2010. 07. 22. csütörtök 13:50
mercipunci mercipunci
Szerintem egy nős pasi azért is telejsít jobban az ágyban, mert eléggé feldobja az adneralinszintjét, a tény, hogy bármikor lebukhat. És mivel ez a hormonszint az ágyban nyújtott teljesítményre nagy hatással van, lehetséges magyarázatként szolgálhat.
#10   2010. 07. 22. csütörtök 10:26
PIROSTANGA PIROSTANGA
Szex... érzelmek nélkül... Akinek ez kell, úgy sem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. "Ne szeress bele" mert ezt tudatosan lehet... vagy mégse? De aki nős pasit választ... az mindig csak második. Nekem ez a hely nem tetszik. Bár az még dobogós helyezés smile .
Szerintem szenvedéssel jár... magányos ünnepek, mert a feleség és a gyerek az első... Nyilvános helyen véletlenül se, ismerős jöhet, kész a lebukás. (Bár izgalmas lehet.) Marad a bújkálás, várakozás, az örökös készenlét. Néhány kóbor numera... csak végszükséglet esetén.
Tuti van független pasi, aki figyelmes és tapasztalt.
Ha nincs... hát marad a vibri.
#9   2010. 07. 22. csütörtök 07:32
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Azért a topik címe - nekem - egy picit ellentmondásos... smile

Mindenki másképp ítél meg egy kapcsolatot, amikor egy nős férfinek lesz kalandja egy másik nővel. Hogy miért más egy nős férfival? Talán mert ott van a pasi fejében az, hogy nem csak szexet kap, de ha nem "illően" viselkedik a plussz élvezetet adó nő esetleg bekattan és bakavar a már jól működő családi életébe. És valljuk be, ezt egyik férj se akarja nagy valószínűséggel. Talán ezért is figyelmesebbek a nős férfiak mint szerető, mert van bennük a kalandvágy mellett jó adag aggodalom is, hogy mi van ha megtudják otthon.
Viszont ez a titokban és nyiltan dolog egy picit számomra érthetetlen. Egy férj nagy valószínűségben titokban van a szeretőjével, tehát mondjuk nem megy vele Operabálba, hogy még aznap este nézve a feleségével a tévét viszontlássa magát. Ha viszont egy nős pasi felvállal egy partnert nyíltan, akkor nem is olyan fontos az otthoni kapcsolata már. Vagy épp oltári nyagyot hibázik.
Egyy egyedül álló pasi meg azért más, mert ő csak vadászik, hiszen ha nem jön be az épp ágyba került partner, majd keres másikat. Hiszen neki nincs veszteni valója.
#8   2010. 07. 21. szerda 22:00
X Törölt felhasználó (295546)
Szerintem a figyelmesség nem attól függ, hogy a pasinak van e párja....Csomó kapcsolatban nem figyel a pasi a nőre.....
#7   2010. 07. 21. szerda 21:29
delfin0407 delfin0407
Nem bántani akarjuk az egyedülálló urakat, de egy nős pasinak sokkal többet kell teljesíteni mint az egyedülállóknak. A gyakorlat emiatt sokat számít. Egy párkapcsolatban azt is megtanulod, hogyan figyelj a másikra. Egy egyedülálló ez nincs kivel megtanulja, az alkalmi szeretők erre alkalmatlanok. Tisztelet a kivételnek. De ilyennel még klubban sem találkoztunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 21. szerda 21:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761336)
2010. 07. 21. szerda 21:07
Szia!
Én csak azt nem értem,h miképpen tudtál beléjük szeretni,ha csak szex volt köztetek,vagyis én úgy feltételezem,h az esetek 99 százalékában a nős pasi csak sexet akar a "barátnőtől".
És nem kötekedni akarok,csak érdekel,miért van az,h a legtöbb nős pasi(TISZTELET A KIVÉTELNEK)
csak a természetes vágyai kielégitésére használja a barátnőt,aztán meg eldobja..pedig ezzel megalázza a feleséget és a barátnőt is.De én is úgy gondolom,ha a nős pasik odaadóbbak,figyelmesebbek.
Csak az okát nem tudom...miért nem tudnak a "szingli"pasik is ilyenek lenni? pardon1
#6   2010. 07. 21. szerda 21:07
X Törölt felhasználó (761336)
Szia!
Én csak azt nem értem,h miképpen tudtál beléjük szeretni,ha csak szex volt köztetek,vagyis én úgy feltételezem,h az esetek 99 százalékában a nős pasi csak sexet akar a "barátnőtől".
És nem kötekedni akarok,csak érdekel,miért van az,h a legtöbb nős pasi(TISZTELET A KIVÉTELNEK)
csak a természetes vágyai kielégitésére használja a barátnőt,aztán meg eldobja..pedig ezzel megalázza a feleséget és a barátnőt is.De én is úgy gondolom,ha a nős pasik odaadóbbak,figyelmesebbek.
Csak az okát nem tudom...miért nem tudnak a "szingli"pasik is ilyenek lenni? pardon1
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2010. 07. 21. szerda 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 21. szerda 17:48
Sose éld bele Magad, hogy lehetsz az első...
Ne szeress bele, mert elsorvaszt.
Ha több, mint egy évig tart, ne várj változást, nem fog Melletted dönteni.
Élj a pillanatnak, s élvezd a szexet.

Nem függ a családi állapottól a szex minősége - vagy figyel Rád és törődik Veled, vagy nem.
Lehetsz a kis Királylány számára, de nem leszel Királynő mellette..

Ha kicsit Csernusdokis lett a válasz, bocs...

Én mindig beleszerettem a Barátnőimbe, akik ragaszkodtak is hozzám és én is Hozzájuk...
Viszont a házasságom nem adtam fel egyikért sem.

De a szex szerintem nem azért volt szupi Nekik, mert nős voltam :o)
#5   2010. 07. 21. szerda 19:38
sophie29 sophie29
Én is osztom Gummimaci válaszát:
Sose éld bele Magad, hogy lehetsz az első...
Ne szeress bele, mert elsorvaszt.
Ha több, mint egy évig tart, ne várj változást, nem fog Melletted dönteni.
Élj a pillanatnak, s élvezd a szexet.

Én azt hittem,hogy belehalok... szomoru1
A tanulságot levontam belőle...
#4   2010. 07. 21. szerda 18:35
delfin0407 delfin0407
Szerintünk meg egy nős pasival jobb a szex. Tapasztalataink szerint jobban odafigyelnek arra, hogy a nőknek jobb legyen.
#3   2010. 07. 21. szerda 18:30
X Törölt felhasználó (5570)
Osztom Gumimaci válaszát!
Nekem nemrég lett vége egy ilyen kapcsolatnak, élettársamnál maradtam, azért fejeztem be, mert a "barátnő" kezdett belém szeretni, és nem akartam, hogy később összetörjön teljesen.....
De az első bekezdés teljesen igaz:
’ Sose éld bele Magad, hogy lehetsz az első...
Ne szeress bele, mert elsorvaszt.
Ha több, mint egy évig tart, ne várj változást, nem fog Melletted dönteni.
Élj a pillanatnak, s élvezd a szexet.”

Szerintem nincs ilyen, h azért jobb a szex, mert nős!
#2   2010. 07. 21. szerda 17:48
GUMMIMACI GUMMIMACI
Sose éld bele Magad, hogy lehetsz az első...
Ne szeress bele, mert elsorvaszt.
Ha több, mint egy évig tart, ne várj változást, nem fog Melletted dönteni.
Élj a pillanatnak, s élvezd a szexet.

Nem függ a családi állapottól a szex minősége - vagy figyel Rád és törődik Veled, vagy nem.
Lehetsz a kis Királylány számára, de nem leszel Királynő mellette..

Ha kicsit Csernusdokis lett a válasz, bocs...

Én mindig beleszerettem a Barátnőimbe, akik ragaszkodtak is hozzám és én is Hozzájuk...
Viszont a házasságom nem adtam fel egyikért sem.

De a szex szerintem nem azért volt szupi Nekik, mert nős voltam :o)
#1   2010. 07. 21. szerda 07:11
X Törölt felhasználó (761336)
Sziasztok!Olyan élményybeszámolók,emlékek érdekelnének,amik nős pasihoz fűzödő kapcsolatról szólnak.
Jobb-e nős pasival a sex,ilyesmik.
Mindenkinek köszönöm aki megosztja tapasztalatait,esetleg tanácsot ad,mit hogy érdemes csinálni egy "foglalt"pasival!
 
... 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 07. 21. szerda
Üzenetek: 294db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 12. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!