Hazugság-szexben, szerelemben
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#30   2012. 04. 05. csütörtök 01:05
Demona Demona
Aki hazudik rendszerint önmagát is becsapja, mert a hazugság általában saját lelkünk békétlenségéből fakad... szomoru1
#29   2011. 10. 24. hétfő 12:34
-Lencsy- -Lencsy-
A hazugság már mindenhová beférkőzött ..ami legtöbbször csak utólag derül ki, így marad a "rossz tapasztalat " meg a "na ebből is tanultam " közhely smile Viszont aki figyel és résen van megtanulhatja felismeri a hazugságot vigyor2
#28   2011. 06. 13. hétfő 15:42
X Törölt felhasználó (805295)
Lehet hazudni szerelmet? szexet? nem hiszem, az egyik érzésekre a másik vágyra épül.. jó szexben a gátlástalanság a vadvágy a biztos recept az őszinteségre... a szerelembe meg az érzelmek...na jó Lehet színlelni orgazmusT... - persze.. s amelyik férfi nem veszi észre... az megérdemli a hazug nőt!
#27   2008. 11. 13. csütörtök 21:07
tom1o19 tom1o19
#26   2008. 11. 11. kedd 11:37
tom1o19 tom1o19


(Ez egy válasz tom1o19 üzenetére (2008. 05. 23. péntek 12:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 23. péntek 12:53
a nők mindig azt hiszik, hogy hazudunk, mint egy kényszer képzet jelentkezik náluk! buck

vagy igazuk van? szomoru1

a szexben lehet hazudni, de viszont itt szvsz. főleg a nők járnak az élen! pardon1

as szerelemben nem lehet hazudni, mert azt érezni lehet!
aki meg nem érzi! akkor hol a szerelem? wow1
#25   2008. 05. 30. péntek 16:08
X Törölt felhasználó (213201)
Nem, szívem csücske, ti sosem hazudtok... rolleyes Legfeljebb úgy igazítjátok a valóságot, addig csűritek-csavarjátok, míg az nem derül ki, hogy ti vagytok a meg nem értett ártatlanság élő szobrai... nyes
Denipapa, amiről te beszélsz, az azért nem a klasszikus értelemben vett hazugság - talán kell annyi kis magánszféra mindenkinek, legyen szó bármilyen jól működő kapcsolatról. Viszont ha jól működik, akkor az a hazugság sem szól olyasmiről, ami ha kiderül, sokkol.
(Ez egy válasz tom1o19 üzenetére (2008. 05. 23. péntek 12:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 23. péntek 12:53
a nők mindig azt hiszik, hogy hazudunk, mint egy kényszer képzet jelentkezik náluk! buck

vagy igazuk van? szomoru1

a szexben lehet hazudni, de viszont itt szvsz. főleg a nők járnak az élen! pardon1

as szerelemben nem lehet hazudni, mert azt érezni lehet!
aki meg nem érzi! akkor hol a szerelem? wow1
#24   2008. 05. 24. szombat 20:47
Denipapa Denipapa
Néha tényleg kell hazudni, hogy a másikat ne bántsuk meg. Ha nagyon szeretjük az illetőt, akkor bármit megtennénk azért, hogy ő is imádjon minket. Van akinek ez gördülékenyen megy, és van olyan is, aki csak nagy nehézségek árán éri el.
Örök szerelem sajnos nincs, csak örök tisztelet.
Mégis mindkét fél hazudik a másiknak, csak azért, hogy ne legyen baj. De mi van akkor ha kiderül a hazugság? Legyen az kegyes vagy szívbemarkolóan sokkoló. (Itt nem azt értem, hogy valaki megcsalja a másikat)
#23   2008. 05. 23. péntek 12:53
tom1o19 tom1o19
a nők mindig azt hiszik, hogy hazudunk, mint egy kényszer képzet jelentkezik náluk! buck

vagy igazuk van? szomoru1

a szexben lehet hazudni, de viszont itt szvsz. főleg a nők járnak az élen! pardon1

as szerelemben nem lehet hazudni, mert azt érezni lehet!
aki meg nem érzi! akkor hol a szerelem? wow1
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 23. péntek 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (157143)
2008. 05. 23. péntek 09:55
Miért van az ha igazat mondunk akkor pont azt nem hiszik el? jobb lenne inkább hazudni ? Nem nem hiszem Én azt Mert mások becsapása= önmagunk becsapása Én szerelemben sosem hazudok hisz miért is tenném ? Ha szeretek valakit azt megmondom neki ha meg nem szeretem ? Akkor miért is mondjak bármit is? (Tom 1019 na ez lehet nem ide illik De hát majd kidobod akkor eplus2 )
#22   2008. 05. 23. péntek 09:55
X Törölt felhasználó (157143)
Miért van az ha igazat mondunk akkor pont azt nem hiszik el? jobb lenne inkább hazudni ? Nem nem hiszem Én azt Mert mások becsapása= önmagunk becsapása Én szerelemben sosem hazudok hisz miért is tenném ? Ha szeretek valakit azt megmondom neki ha meg nem szeretem ? Akkor miért is mondjak bármit is? (Tom 1019 na ez lehet nem ide illik De hát majd kidobod akkor eplus2 )
#21   2008. 05. 22. csütörtök 22:36
tom1o19 tom1o19
Komoly kapcsolat

Elrontottam, hogy ne kelljen senki másnak,

megértettem a működését, pedig tudtam:

nem szabad.

Rosszat csináltam, ne vigasztalj!

Nem szeretek eléggé. Mert milyen belülrôl?

Csak egy kicsit kapard meg, már ott a gyávaság,

emlékezés az egyedüllétre.

Valamit valamiért, hát lehet így?

Lehet. De a gyerek, ez a félrenevelt egyke

nézi kívülrôl, és mondja:

gyerünk, nézd meg te is!

Nem szeretek eléggé,

az ágy végében kötök ki reggelre,

elmászom álmomban,

pedig nem lenne szabad.

Játékból tönkretenném, ha játék lenne,

de nekem nem az (például a csaláshoz

nem vagyok sem elég bátor, sem elég buta),

el kell viselnem ilyennek,

tűrni inkább a kényelmetlen, féloldalas

alvást, bevallott gyávaságban lelni igazoló vigaszt.

Egy zárójelben látom a megoldást,

nem is titkolom, puszta elmélet:

bepótolnám ezt, kinôném azt,

élnék botrányos nemi életet.

(És bepótolnád, és kinônéd, és élnél.)

Aztán az egészet rövidre zárnánk,

folytatnánk, ahol abbahagytuk,

lenne megbeszélnivalónk.

De nem, inkább nem szóltam, felejtsük el!

Valamit valamiért,

egyik nap olyan, mint a másik.

És a szív, ez az egyre keskenyebbre élezett sarló

lassan fogy az ész árnyéka alatt.

(PEER KRISZTIÁN)
#20   2008. 05. 01. csütörtök 23:57
X Törölt felhasználó (157143)
Nos szerintem (és hangsúlyozom Szerintem) mindig hazudunk egy kicsit a másiknak akaratlanul is csak az a nem mindegy hogy csupán jó indulatból Pl:mert nem akarjuk megsérteni vagy csak azért mert olyat akarunk amit másképp nem tudunk elérni. És persze ugyanúgy mint az élet más területén a szerelemben is kihasználjuk egy kicsit a másikat hiszen mindenki kihasznál mindenkit valahol ....és már magában ez is hazugság .
#19   2008. 04. 27. vasárnap 22:22
tom1019 tom1019 VIP Admin
#18   2007. 09. 16. vasárnap 19:33
baritom baritom
Néha kegyes hazugságra is szükség lehet.
(Ez egy válasz sokroyg üzenetére (2007. 08. 15. szerda 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 15. szerda 14:17
mi értelme a hűségnek a szerelemben, ha nincs bizalom? a hazug embert előbb utólérik...

Elhalt ez a téma...???
#17   2007. 08. 15. szerda 14:17
sokroyg sokroyg
mi értelme a hűségnek a szerelemben, ha nincs bizalom? a hazug embert előbb utólérik...

Elhalt ez a téma...???
#16   2007. 08. 14. kedd 21:31
tom1019 tom1019 VIP Admin
#15   2006. 05. 17. szerda 13:50
Valaki aki vad Valaki aki vad
Már senkit nem érdekel (szerintem) a magyarázom a bizonyítványomat c. műsorod...húzz bőrt a fogadra és viszlát!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 05. 17. szerda 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (57133)
2006. 05. 17. szerda 13:48
Szia!!

Nos mint azt korábban leirtam..A józsi mit sem tud erről...Jelenleg olyan helyen van,ahol nincs netkapcsolata..tudtommal...
Sajnos rosszul sült el az amit elterveztem...sajnálom...nem ezt akartam...
és az bánt a legjobban,hogy ha haragudtak is egymásra a happyval,amit én személy szerint megértek,idővel barátok is lehettek volna...de ezt is elszurtam...és akkor még nem is beszéltem a szenvedő 3 ik félről meg a barátokról...
sajnálom komolyan és őszintén...
#14   2006. 05. 17. szerda 13:48
X Törölt felhasználó (57133)
Szia!!

Nos mint azt korábban leirtam..A józsi mit sem tud erről...Jelenleg olyan helyen van,ahol nincs netkapcsolata..tudtommal...
Sajnos rosszul sült el az amit elterveztem...sajnálom...nem ezt akartam...
és az bánt a legjobban,hogy ha haragudtak is egymásra a happyval,amit én személy szerint megértek,idővel barátok is lehettek volna...de ezt is elszurtam...és akkor még nem is beszéltem a szenvedő 3 ik félről meg a barátokról...
sajnálom komolyan és őszintén...
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2006. 05. 17. szerda 08:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 05. 17. szerda 08:49
Ez már nem amnézia hanem többszörös tudathasadás... Először Józsi a Józsi aztán kiderül h. Richárd... holnap már tuti megint más lesz....

#13   2006. 05. 17. szerda 08:49
Moncy Moncy
Ez már nem amnézia hanem többszörös tudathasadás... Először Józsi a Józsi aztán kiderül h. Richárd... holnap már tuti megint más lesz....

#12   2006. 05. 17. szerda 08:45
X Törölt felhasználó (57133)
Happybaby!!Na látod..itt volt az a pont,ahol a Józsi bizonyitotta,hogy annak ellenére szeret,hogy nem tudja mi is van kőztetek...
Semmit nem kellett volna tenned csak őszintén megbeszélni vele mindent...ja és olvasd el az üzenőfalra irtakat is..
#11   2006. 01. 01. vasárnap 21:15
X Törölt felhasználó (57133)
Koszonom a hozzaszolast...
Viszont szeretnem ha tudna mindenki,hogy a happybaby a csaladom tagja...es minekutan igy all a helyzet,megvedem ot..Akinek nem tetszik az ne olvassa.....
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2006. 01. 01. vasárnap 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2006. 01. 01. vasárnap 20:06
pszt mindenki

Hagyjátok egymást.
Veted a lapot cseszegetőnek és tudja hogy ezzel a Véred szivja és most már fogja is
Hagyd rá.

igazbarat ha nem álsz le akkor 4 nap tiltás
intézd emailben happybaby-msn-sel

Aragorn666 happybaby-msn meg védi magát nem kell ide hős lovag ezel csak az elenkezőét éred el nála.
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2005. 12. 13. kedd
Üzenetek: 30db
Utolsó üzenet: 2012. 04. 05. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!