Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Élmények, élvezetek, függőségek, miért?, kételyek, aggályok, társadalmi normák, megítélések.
"hímtagomon hosszú percekig cuppogott-nyammogott a bérnőstény"
"örülök, hogy nem hagytam magam rábeszélni soha a kurvázásra..."
"Megvártam míg besötétedik, majd kb. 10x elfurikáztam előttük, a bőség zavarával küszködve"
"makktárs csak egy röpke negyedórás szopatást akar"

Az eddigi hozzászólások

... 108 109 110 111 112 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#422   2008. 08. 09. szombat 21:20
gyuszikácska gyuszikácska VIP
én magamtól még nem probáltam.egyszer egy csaj leszólitot aztmondta belyövök neki dugni akar velem de nemet modtam igy hát csak le....ot 4000/rugom ugrot.ha őszintén előre meg mondja miafoglalkozása nemállok vele szóba.
#421   2008. 08. 09. szombat 19:37
F4ir F4ir
köszkösz
#420   2008. 08. 09. szombat 18:50
Ryobi Ryobi
küldtem neked egy üzit, hogy milyen oldalon keresgélj, ha fizetős picsa kell

Ha sokat gondolkozol rajta, nem mered megtenni az első lépést.
Gyűjts össze 15 ezret, nézd ki az oldalról, hívd fel, beszéld le, menny el.
Vagy jó lesz, vagy nem. Ennyire egyszerű.
Szerintem nem egy nagy összeg, átbaszni nem fognak szinte 100 %.
Ha meg nem az a csaj vár, aki a képen van (bár kicsi az esélye), akkor nem kötöd meg az üzletet, oszt kész, nem történiuk semmi.
(Ez egy válasz F4ir üzenetére (2008. 08. 09. szombat 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 09. szombat 17:49
Nem kurváztam még soha és kipróbálnám, csak nem tom, azért kicsit necces csak úgy felhívni. Előtte dumálnék az illetővel emailben vagy vmi... Lehet, hogy csak én vagyok túl gátlásos??
#419   2008. 08. 09. szombat 17:49
F4ir F4ir
Nem kurváztam még soha és kipróbálnám, csak nem tom, azért kicsit necces csak úgy felhívni. Előtte dumálnék az illetővel emailben vagy vmi... Lehet, hogy csak én vagyok túl gátlásos??
#418   2008. 08. 09. szombat 15:20
X Törölt felhasználó (34131)
így konkrétan nem tudok senkit sem ajánlani, mert egy ideje már nem élek velük, de most pl. ránéztem az egyik nagy és nagyon gyors hirdetési újságra ( wink )) ), aztán úgy elsőre találtam három nagyon ígéretes kis vaginát... persze biztos nem olcsók, mert a friss hús mindig drága, de szerintem megéri, hogy próbálkozz velük. persze illúzióid ne nagyon legyenek, hogy barátnő fíling meg őszinteség meg más hasonlók, de egy jó alapos kúrásra biztosan jók. én felhívnám őket a helyedbe, aztán a hozzáállásuk alapján tényleg el lehet dönteni, hogy melyik legyen az igazi. az egyik írja, hogy ő nagyon szereti a férfi-tejecskét, na, annak én adnék rendesen!
(Ez egy válasz F4ir üzenetére (2008. 08. 09. szombat 00:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 09. szombat 00:59
Vki nem tud megbízható, tiszta, igényes kurvát Pesten? Lentebb írta vki, hogy jobban bízik a netes ribikben, mért? Mégis, hogy találod meg őket? smile Kösz az infókat előre is.
#417   2008. 08. 09. szombat 15:08
F4ir F4ir
"gondoltam leviszem az udvarra lecsapatni slaggal"

nyes DDDDDDDDDDDDDDDDD
#416   2008. 08. 09. szombat 14:51
Ryobi Ryobi
Mint mondottam, én 1x vittem onnan csajt. Tulajdonképpen mindegy lett volna neki hol, csak rövid legyen, nem is kérdeztem rá, hol akarja, mert én eleve haza akartam vinni.
Mikor mondtam neki, hogy egy órára kell, és haza akarom vinni, ami kb. 10-15 perc bkv, akkor húzta a száját, hogy neki nincs annyi ideje, meg hogy ágyban neki magánügy (cigányéknál tényleg van valami ilyen hagyomány), erre hangosan felnevettem, majd más után akartam nézni.
Ekkor visszarántott, hogy várjak egy percet, odament egy 3-4 fős csapathoz tanakodni, na mondom fasza, jönnek a tesvíírek is, de mostmár kivárom mi lesz.
Visszajött, hogy mehetünk, de 12ezer. Erre megint kinevettem, mondom hagyjuk ennyiért luxuspicsáét kapok saját lakáson kompletten.
Szívta a fogát, mondom 7-et kapsz előre, de ha nyávogni kezdesz óra letelte előtt, visszaveszem.
Rázta a fejét, én meg elindultam a felszín felé, tudtam, hogy utánam fog szaladni, így is lett. Azt mondta, na jóvan , de csak mert tetszem neki.
Néha hátranéztem jönnek e a tesók, de nem jöttek hálistennek.
Lerítt róla, hogy kurva, így mondtam neki, maradjon le egy kicsit ne lássák, hogy velem van.
Villamosvárásnál szemeztünk, már akkor állt a cerka húsos combjai láttán.
Lakás környékén nem volt senki, így hagytam had jöjjön fel velem, na mondom innen ketyeg az óra, kicsengettem neki, az ajtót kulcsra zártam, mondom fürödjön le azért előtte (gondoltam leviszem az udvarra lecsapatni slaggal, de nemhiszem hogy benne lett volna).
Mit ne mondjak elég közönséges volt a picsa, de tesvírek biztos megnevelték párszor, mert tudta hol a helye.
Innentől kezdve már egy másik történet.
(Ez egy válasz totthek üzenetére (2008. 08. 08. péntek 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 08. péntek 22:34
Ryobi, ezek az nyugati aluljárós kurvák merre viszik a kuncsaftot?
#415   2008. 08. 09. szombat 01:00
F4ir F4ir
áh megis van, hogy ki irta a kommentet
(Ez egy válasz Gabika1980 üzenetére (2008. 08. 06. szerda 06:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 06. szerda 06:54
én jobban "bizom" a netesekben. Kérsz tőlük egy árajánlatot és már a válaszból lehet következtetni hogy milyen a csaj.
#414   2008. 08. 09. szombat 00:59
F4ir F4ir
Vki nem tud megbízható, tiszta, igényes kurvát Pesten? Lentebb írta vki, hogy jobban bízik a netes ribikben, mért? Mégis, hogy találod meg őket? smile Kösz az infókat előre is.
#413   2008. 08. 08. péntek 23:41
X Törölt felhasználó (127310)
Én még nem próbáltam! Nem bűzlenek ezek a több órás várakozás után????
#412   2008. 08. 08. péntek 23:25
X Törölt felhasználó (44439)
egyszer el lehet menni de hosszutávon nem érdemes
#411   2008. 08. 08. péntek 22:36
totthek totthek
nyugati bejáratánál a pályaudvarinál, téren is folyamatosan állnak a ribik, van egy nagycsöcsös fekete, ducis, az nagyon kitartó az álldogálásban
(Ez egy válasz totthek üzenetére (2008. 08. 08. péntek 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 08. péntek 22:34
Ryobi, ezek az nyugati aluljárós kurvák merre viszik a kuncsaftot?
#410   2008. 08. 08. péntek 22:34
totthek totthek
Ryobi, ezek az nyugati aluljárós kurvák merre viszik a kuncsaftot?
(Ez egy válasz Ryobi üzenetére (2008. 08. 05. kedd 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 05. kedd 13:17
A Váci út, Dózsa sarkánál lévő hotel ibisnél is áll minden este 1-3 kurva. Fiatalok, alacsonyak baszásra termettek ránézésre, gondolom külföldiekre hajtanak, de biztos jó nekik a magyar fasz is pár ezresért.

A nyugati aluljáróra visszatérve a minap lenéztem leskelődni egy kicsit, mit ne mondjak a westend bejárata tényleg tele van szajhával.
Másnap a leskelődést tett követte, több év kihagyás után újra rávettem magam egy ilyesfajta cigánycsajra.
#409   2008. 08. 08. péntek 01:19
morricone4 morricone4
Ma este megjártam a Bp-Dunakeszi-Fót utat többször is. Még sosem jártam arra, ezért meglepett ami ott fogadott. 25-ig számoltam a lányokat, az út mindkét oldalán, kb 10 méterenként álltak. Ahogy elnéztem, mindenki megtalálhatja az ízlésének megfelelőt, legyen az fiatal vagy idősebb, vékony vagy "duci".

Valakinek volt már ott tapasztalata, árak és színvonal tekintetében? Előre is köszi!
#408   2008. 08. 07. csütörtök 12:33
ZuentaB ZuentaB
Sziasztok, 21 éves vagyok és még nem voltam lánnyal. Ezért arra gondoltam, hogy elmennék 1 szolgáltató lányhoz, de valahogy a félelem nem enged, sohaJ keresnék egy ilyen lányt, akivel esetleg előtte elbeszélgethetnék e-mailon megnyugtatna, hogy nem vad idegenként találkoznánk.

Tehát keresek egy délpesti Pest megyei lányt ( dharaszti Alsónémedi Taksony környéke) akivel felvehetném a kapcsolatot emailom mert lenne pár kérdésem J e-mail cím:(ez nem társkereső-kimoderálva! :tom)
#407   2008. 08. 06. szerda 19:49
X Törölt felhasználó (162568)
De népszerű ez a téma!
#406   2008. 08. 06. szerda 09:47
lelok lelok
vagyis bocsi inkább a westend bejáratánál...
#405   2008. 08. 06. szerda 09:47
lelok lelok
nyugatinál mikor jelennek meg a kurvák és meddig kb?
(Ez egy válasz Ryobi üzenetére (2008. 08. 05. kedd 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 05. kedd 13:17
A Váci út, Dózsa sarkánál lévő hotel ibisnél is áll minden este 1-3 kurva. Fiatalok, alacsonyak baszásra termettek ránézésre, gondolom külföldiekre hajtanak, de biztos jó nekik a magyar fasz is pár ezresért.

A nyugati aluljáróra visszatérve a minap lenéztem leskelődni egy kicsit, mit ne mondjak a westend bejárata tényleg tele van szajhával.
Másnap a leskelődést tett követte, több év kihagyás után újra rávettem magam egy ilyesfajta cigánycsajra.
#404   2008. 08. 06. szerda 08:54
Molly_anyó Molly_anyó
Csak annyiban igazatalak ki Szabadkai ut,
(Ez egy válasz nimfománcsaj üzenetére (2008. 08. 06. szerda 08:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 06. szerda 08:43
A IX.-ik kerületben a Gubacsi út végén a 3-as villamos végállomás közelében a Szatmári utcában van a kerületi önkormányzat által kijelölt türelmi zóna, minden nap délutántól kb. 10-15 csaj áll kint, akit érdekel sok sikert neki!
#403   2008. 08. 06. szerda 08:43
nimfománcsaj nimfománcsaj
A IX.-ik kerületben a Gubacsi út végén a 3-as villamos végállomás közelében a Szatmári utcában van a kerületi önkormányzat által kijelölt türelmi zóna, minden nap délutántól kb. 10-15 csaj áll kint, akit érdekel sok sikert neki!
 
... 108 109 110 111 112 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tibi25 tibi25
Nyitás ideje: 2005. 12. 19. hétfő
Üzenetek: 2602db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 08. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!