Öreg punci nem vén punci :) (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Szexuális élmények idősebb hölgyekkel és párokkal!
Tippek trükkök a kapcsolat teremtéshez!
Élménybeszámolók, tapasztalatok.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Figyelem! Minden társkereső bejegyzés törölve lesz!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#629   2020. 01. 06. hétfő 19:04
X Törölt felhasználó (4181652)
Egy fiatallal szemben gondoltam a gátlásosságot, mivel mindenkinek van önkritikája! Nyilván egy fiatalnak szép a teste,míg egy idősé olyan amilyen! A mérettel kapcsolatban biztos hallottad már,- amikor a fiatal férj mondta a csúnya nagy f.... m az aranyos kis p....ban,40 év múlva az aranyos kis f...m a csúnya nagy p....ban hát ez van! A férfiak sem egyformán öregszünk, van aki tovább bírja (korban)a szexet van aki kevésbé!! Mondjuk Én is másképp gondolkodtam olyan idősen mint Te, és talán másképp fogsz Te is,ha olyan idős leszel mint Én!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2020. 01. 06. hétfő 18:15
Persze, hiszen mindenkinek vermerseklete szerint.
A gatlasossagot nem tudom milyen mertekben jatszik szerepet, amikor nyitott hazassag es partnercsere van az asztalon. Egy fiatal biztosan tavolabb lesz elmenyben mint egy azonos koru, hiszen nem a megszokott. Hogy jobb lesz-e? Azt nem lehet garantalni egy esetben sem. Nem korfuggo, mint ahogy a meret sem.
#628   2020. 01. 06. hétfő 18:15
X Törölt felhasználó (3715492)
Persze, hiszen mindenkinek vermerseklete szerint.
A gatlasossagot nem tudom milyen mertekben jatszik szerepet, amikor nyitott hazassag es partnercsere van az asztalon. Egy fiatal biztosan tavolabb lesz elmenyben mint egy azonos koru, hiszen nem a megszokott. Hogy jobb lesz-e? Azt nem lehet garantalni egy esetben sem. Nem korfuggo, mint ahogy a meret sem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 17:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4181652)
2020. 01. 06. hétfő 17:49
Értelek,de nem egyformán gondolkodunk, ahányan vagyunk annyiféle képen! Tudod vannak gátlásosabb emberek,
akiknél problémát jelent a nagy kor különbség! Talán nem is az új dolgokat akarják, és nem is olyan biztos,hogy egy fiatal valami újat betud vinni! Lehet Nektek szerencsétek volt-e téren,de másnak nem biztos! Az is lehet,hogy méret probléma van, és azért megfelelő a közel azonos korú! Ezt igazából csak az tudja,akikkel volt a levelezésük!
#627   2020. 01. 06. hétfő 17:49
X Törölt felhasználó (4181652)
Értelek,de nem egyformán gondolkodunk, ahányan vagyunk annyiféle képen! Tudod vannak gátlásosabb emberek,
akiknél problémát jelent a nagy kor különbség! Talán nem is az új dolgokat akarják, és nem is olyan biztos,hogy egy fiatal valami újat betud vinni! Lehet Nektek szerencsétek volt-e téren,de másnak nem biztos! Az is lehet,hogy méret probléma van, és azért megfelelő a közel azonos korú! Ezt igazából csak az tudja,akikkel volt a levelezésük!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 16:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2020. 01. 06. hétfő 16:44
Azoknak nincs fantaziaja.
Mennyivel szorakoztatobb azt elkepzelni, hogy a munkahelyen a fiatal uj munkaero keresi a fonokasszony kegyeit? De akar a vizvezetekszerelo is kaphatja termeszetben a fizeteset. A tapasztalatlan diakokat kikepezi a cougar tanarneni? Vagy az ificsapat nyer es kisse elszabadul a hazibuli es patryba vagjak a kisse kapatos haziasszonyt?
Csak a fantazia szab hatart annak mi tortenik. Egyebkent pedig ez pont arrol szol, hogy olyat tapasztalhassunk meg, amit kettesben nem tudunk. Ha egy 40 es par egy masik 40 es parral cserel, abban megis mi az uj? Ha egy 20 eves csodor szall be az mar sokkal erdekesebb. Ha tobb az meg inkabb.
#626   2020. 01. 06. hétfő 16:44
X Törölt felhasználó (3715492)
Azoknak nincs fantaziaja.
Mennyivel szorakoztatobb azt elkepzelni, hogy a munkahelyen a fiatal uj munkaero keresi a fonokasszony kegyeit? De akar a vizvezetekszerelo is kaphatja termeszetben a fizeteset. A tapasztalatlan diakokat kikepezi a cougar tanarneni? Vagy az ificsapat nyer es kisse elszabadul a hazibuli es patryba vagjak a kisse kapatos haziasszonyt?
Csak a fantazia szab hatart annak mi tortenik. Egyebkent pedig ez pont arrol szol, hogy olyat tapasztalhassunk meg, amit kettesben nem tudunk. Ha egy 40 es par egy masik 40 es parral cserel, abban megis mi az uj? Ha egy 20 eves csodor szall be az mar sokkal erdekesebb. Ha tobb az meg inkabb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4181652)
2020. 01. 06. hétfő 15:08
Aki nem akar valószínű azért,mert túl perverznek gondolja,hogy gyermeke, vagy unokája lehetnél!!!!
Ezt lehet csak én gondolom így,de lehet, hogy más is így gondolja!!!!!
#625   2020. 01. 06. hétfő 15:08
X Törölt felhasználó (4181652)
Aki nem akar valószínű azért,mert túl perverznek gondolja,hogy gyermeke, vagy unokája lehetnél!!!!
Ezt lehet csak én gondolom így,de lehet, hogy más is így gondolja!!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233842)
2020. 01. 06. hétfő 12:27
Sziasztok!
Mit gondoltok? Az az idősebb korosztály, aki férfit keres harmadiknak, az a 20 éveiben járó férfiakat miért utasítja el, nem keresi? Érett gondolkodás, tisztelet adott, mégsem kell
#624   2020. 01. 06. hétfő 14:52
X Törölt felhasználó (3715492)
Nem hiszem, hogy a kor alapjan utasitja el. Nalunk volt joval fiatalabb es nagyon elveztuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233842)
2020. 01. 06. hétfő 12:27
Sziasztok!
Mit gondoltok? Az az idősebb korosztály, aki férfit keres harmadiknak, az a 20 éveiben járó férfiakat miért utasítja el, nem keresi? Érett gondolkodás, tisztelet adott, mégsem kell
#623   2020. 01. 06. hétfő 13:32
gabi606 gabi606
szia...engem se keres
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4233842)
2020. 01. 06. hétfő 12:27
Sziasztok!
Mit gondoltok? Az az idősebb korosztály, aki férfit keres harmadiknak, az a 20 éveiben járó férfiakat miért utasítja el, nem keresi? Érett gondolkodás, tisztelet adott, mégsem kell
#622   2020. 01. 06. hétfő 12:27
X Törölt felhasználó (4233842)
Sziasztok!
Mit gondoltok? Az az idősebb korosztály, aki férfit keres harmadiknak, az a 20 éveiben járó férfiakat miért utasítja el, nem keresi? Érett gondolkodás, tisztelet adott, mégsem kell
#621   2020. 01. 04. szombat 14:12
facér7 facér7
Nem alkalmit keresek....
#620   2020. 01. 03. péntek 19:30
X Törölt felhasználó (4262742)
Sziasztok.43 éves Budapesti àpolt pasi vagyok.Szivesen ismerkednék idösebb hölgyel.60,70 korosztàly is.irjatok.köszi
#619   2020. 01. 02. csütörtök 13:07
X Törölt felhasználó (4264062) VIP
öreg puncit kényesztetnék
#618   2019. 12. 31. kedd 15:32
Caracas79 Caracas79
Amíg van az ember vágy az életre,addig kívánni is fogja a szexet is!Láttam már olyan szép arcú,gyönyrű és szívélyes mosolyú és izgatóan telt hatvanas hölgyet,akinek ha lenne rendszeres erotikus partnere,akivel jó értelemben totális gátlástalan módon élvezné a szexet,akár swingerezés formájában is,akkor egyáltalán nem csodálkoznék!! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 31. kedd 15:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2019. 12. 31. kedd 15:19
Buék Neked is smile
Akkor lesz öreg valaki, amikor ott belül Ő már annak érzi magát. Akkor fogja más is öregnek látni. A szex, főleg fiatalabbal fiatalít állítólag nyes
#617   2019. 12. 31. kedd 15:19
X Törölt felhasználó (4236812)
Buék Neked is smile
Akkor lesz öreg valaki, amikor ott belül Ő már annak érzi magát. Akkor fogja más is öregnek látni. A szex, főleg fiatalabbal fiatalít állítólag nyes
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2019. 12. 31. kedd 15:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 31. kedd 15:13
Szia földim! smile B.U.É.K! A volt barátnőm is 2 esztendővel volt idősebb nálam,és azóta csak két olyan hölggyel voltam szexuális viszonyban ( az egyik kapcsoaltban él,és így hármas és cuckold szex volt ) , aki fiatalabb nálam kicsivel,de mindenki más meg idősebb.A legidősebb hölgy 20 esztendővel volt idősebb nálam,és elképesztő módon szerette a szexet! smile Már bocsánat,de a saját szavaival élve egy faszimádó gátlástlan kurva volt,aki igényelte,ha birtokolják,jó alaposan megbasszák,és az izgalom hevétől fűtve a civil életben durva sértésnek minősülő jelzőkkel illetik!Tocsogott is rendesen a puncija a kis dagi kurvának!Sajnos túl messze lakunk egymástól ahhoz,hogy szinte minden hétvégén utazhassak hozzá,és ő többet is akart,mint szexbarátság.
#616   2019. 12. 31. kedd 15:15
X Törölt felhasználó (4181652)
A viccben is úgy van,hogy mindent belead,mert azt hiszi,hogy az utolsó! De azért nem olyan mint egy tinié, valóban nagyon jó!!!! "Ezt már én is tapasztaltam"! vigyor2
#615   2019. 12. 31. kedd 15:13
Caracas79 Caracas79
Szia földim! smile B.U.É.K! A volt barátnőm is 2 esztendővel volt idősebb nálam,és azóta csak két olyan hölggyel voltam szexuális viszonyban ( az egyik kapcsoaltban él,és így hármas és cuckold szex volt ) , aki fiatalabb nálam kicsivel,de mindenki más meg idősebb.A legidősebb hölgy 20 esztendővel volt idősebb nálam,és elképesztő módon szerette a szexet! smile Már bocsánat,de a saját szavaival élve egy faszimádó gátlástlan kurva volt,aki igényelte,ha birtokolják,jó alaposan megbasszák,és az izgalom hevétől fűtve a civil életben durva sértésnek minősülő jelzőkkel illetik!Tocsogott is rendesen a puncija a kis dagi kurvának!Sajnos túl messze lakunk egymástól ahhoz,hogy szinte minden hétvégén utazhassak hozzá,és ő többet is akart,mint szexbarátság.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 31. kedd 14:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812)
2019. 12. 31. kedd 14:45
Szervusz földim smile Abszolút igazad van. Az "öreg" egyébként is relatív. smile
#614   2019. 12. 31. kedd 14:45
X Törölt felhasználó (4236812)
Szervusz földim smile Abszolút igazad van. Az "öreg" egyébként is relatív. smile
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2019. 12. 31. kedd 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 31. kedd 14:38
Felettébb egzotikus dolognak tartom a relatíve idősebb hölgyekkel való szexet!Egyrészt azért,mert sokan úgy vélik szűklátókörűségből vezérelve,hogy a nők jelentős része egy bizonyos kor elérése után aszexuálissá válik,és ennek fizikai cáfolata elképesztően nagy izgalomfokozáshoz vezet.A másik dolog,hogy egy idősebb hölgy fizikuma az urakhoz hasonlóan kissé vagy jelentős mértékben módosul,és ez a tény is fokozza a mentális izgalmat,ami keményebb merevedésben és nagyobb spermafröccsben is megnyílvánul! smile
#613   2019. 12. 31. kedd 14:45
pelikanapo79 pelikanapo79
62volt a legidösebb akivel voltam. Tini puncija volt. Élvezte minden percét. Én csak ajànlom mindenkinek. Próbàt megér ne maradjon el az élmény!
#612   2019. 12. 31. kedd 14:38
Caracas79 Caracas79
Felettébb egzotikus dolognak tartom a relatíve idősebb hölgyekkel való szexet!Egyrészt azért,mert sokan úgy vélik szűklátókörűségből vezérelve,hogy a nők jelentős része egy bizonyos kor elérése után aszexuálissá válik,és ennek fizikai cáfolata elképesztően nagy izgalomfokozáshoz vezet.A másik dolog,hogy egy idősebb hölgy fizikuma az urakhoz hasonlóan kissé vagy jelentős mértékben módosul,és ez a tény is fokozza a mentális izgalmat,ami keményebb merevedésben és nagyobb spermafröccsben is megnyílvánul! smile
#611   2019. 12. 31. kedd 12:03
laller000 laller000
Zala megyei Vas megyei hölgy ha keresgelne akkor privizzen!
#610   2019. 12. 31. kedd 09:28
kacsakázmér kacsakázmér
Azért mert megismertem közben egy hasonló korú lányt és teljesen más megyebe költöztem... ő szerette volna folytatni, ha csak titokban is de szerette volna, viszont a távolság miatt nem tudtuk folytatni..
(Ez egy válasz myselfandi üzenetére (2019. 12. 18. szerda 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 18. szerda 20:55
és akkor miért álltatok le?
titkos visszony v bonyolultabb a story
 
... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Tabadí Tabadí
Nyitás ideje: 2004. 10. 23. szombat
Üzenetek: 749db
Utolsó üzenet: 2022. 10. 03. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!